Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

NoName

Witam Jak ma się sprawa pracy i płacy na zakładzie ? Konkretnie na surówkach ? Pozdrawiam

Witam czy na sklepie pracuje się w systemie dwuzmianowym? Jakie są to godziny? I czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy kierownik pracuje na sklepie też w takim systemie. Dziekuje za odpowiedzi

Xxxx
@Kasia

Kierownik pracuje na równi ze sprzedawcami :) 5-13 i 13-19 .co do pensji to wiele do życzenia zostaje.....

Www
@Kasia

Zazwyczaj tak jest,że pracujemy na dwie zmiany. Kierownik i zastępca są na osobnych zmianach ,czasem na sklepach pracują mężczyźni ,którzy pracują od rana więc nie zawsze da radę ustawić tak grafik żeby był tydzień na tydzień

Pracownik sklepu

Witam wszystkich. Praca w sklepie nie jest zła pod warunkiem, że będzie fajny zespół i normalny kierownik. Kierownik powinien posiadać wiedzę i mieć odpowiednie kompetencje do zarządzania zespołem. Ja akurat mam to szczęście i u nas jest właśnie tak. Atmosfera, uważam jest najważniejsza, bo nikt nie chce pracować kiedy są krzyki i pretensje nie wiadomo o co. Zarobki między 2200 a 2500 na rękę w zależności od miesiąca . Uważam że też ok. Polecam pracę w sklepach Grot. Sprawdźcie sami:)

Sprzedawca
@Pracownik sklepu

My w sklepie też mamy ok. Trudna praca bo dużo klientów i trzeba się narobić . Ale za to wieksze zarobki bo praktycznie poniżej 2900 -2800 nie schodzimy plus nagroda frekwencyjna jak jesteś w pracy cały miesiąc 150 no i do 180 zł bony na mięso i kiełbasę. Nasza kierowniczka K jest super i chyba na pensję też nie narzeka. Ale my bardzo się lubimy i klienci też nas lubią. Poprostu fajnie jak jest w robocie fajnie i tyle.

@Sprzedawca

Oczywiście są takie zarobki pod warunkiem że się zrobi obrotu 300 tyś w pięć osób. Ale Wy umiecie ludziom bajki opowiadać.Już nie wiecie jak zdobyć pracownika A TO TAKIE PROSTE SZANUJCIE TYCH CO MACIE .

Geniusze
@pracownik

300 tyś w 5 osób to by było 60 000 na osobę. Do księgi Ginesa. Żaden sklep tyle nie zrobi na osobę. Konkurencjo odpuść sobie. Nam płacą oficjalnie i na umowę nie to co u Was i możecie sobie dac spokój z tym szykanowaniem.

@Geniusze

Nie opowiadaj głupot że zawsze oficjalne !!!

Ala
@pracownik

Święta prawda. GROT, to to jedna wielka banda złodziei I oszustów, na rozmowie o pracę, obiecują złote góry. Duże zarobki, bony, premię za za niechorowalność. Wypłaty są rozliczane tak aby dla zakładu było dobrze. Za nagrodzony nie płacą, pracujesz ilość wyłożonych godzin miesięcznie np.158h, dostajesz 2200 wypłaty, a w następny miesiącu masz 30 nadgodzin i dostajesz 2200 , OSZUSTWO, NIE POLECAM TEGO PRACODAWCY

@Ala

Wiem że tak jest trochę pracowałem (usunięte przez administratora) i jeszcze powiedzą że nie robi się 300 tyś w pięć osób a kolejne trzy na urlopie!!! Mają tupet .A te panie które zarabiają 2800 I są tak bardzo zadowolone LUDZIE ZA TAKĄ CHARÓWKE!!!

Pracownica sklepu

Zrobiliśmy tyle w październiku . Padł u nas w sklepie rekord. Wypłatę mam na,rękę ponad 3600 jako sprzedawca i jeszcze dodatek za niechorowalnosc . Charówa była. Ale i kasa i satysfakcja jest. Chciałabym żeby tak było zawsze. Ale fakt październik to jeden z lepszych miesięcy ..No ale w grudniu może znowu padnie u nas rekord. To praca całego zespołu wszystkich moich koleżanek

@Pracownica sklepu

Żal czytać tą wypowiedź niektóre sklepy takie obtoty robią w lipcu sierpniu i nie mają jak to Pani pisze 3600 max 2900. Wiec proszę nie kłamać chociaż tu!!!

Býła pracownico

Trzeba było nie kraść pracowalabys dalej . A wypłaty dokładnie takie mamy.Żal Ci? Powinno Ci być żal. Taką szansę miałaś i zmarnowałaś jeszcze nam opinje zepsułas.Ale "łatwe pieniądze " kusiły bardziej.Dobrze że jesteś była.

@Býła pracownico

Ty kobieto masz jakieś urojenia!!! Ja sama odeszłam z firmy nikt mnie nie zwolnił ....

Moni
@Pracownik sklepu

Piszesz o zarobkach w Warszawie?

Moni

Hej. Zamierzam zatrudnić się jako sprzedawca, lokalizacja Warszawa. Moje pytanie,jak płaci firma i jak podchodzą do pracownika?

inezz0101

Witam, postanowiłam napisac, choc nie jestem i nigdy nie byłam pracownica firmy Grot. Jestem klientką i to długoletnią...do teraz. Nie mam pojęcia co sie stało, ale szkoda moich pieniedzy na wasze produkty. Wedlina nie wytrzymuje w lodówce nawet 3 dni a mieso jest tak nafaszerowane woda ze ostatnio schab wyciskałam...dosłownie. Szkoda, bo lubiłam bardzo robic u Was zakupy....Pozdrawiam

mozg
@inezz0101

Proponuje poinformować ekspedientki w sklepie. A mięso nie jest na pewno nafaszerowane wodą. Może pomyliła Pani sklepy.

Daniel

Wyroby dobrej jakości ale traktowanie pracowników zostawia sobie wiele do życzenia... Dla firmy pracownik to zwykły, kolokwialnie mówiąc "niewolnik" który za miskę ryżu zrobi wszystko. Wynagrodzenie najniższe, a premie zawsze są zabieranie za nie zrobienie normy która jest niczym z czasów komuny. Jestem wielkiego podziwu, że pracownicy jeszcze tam dają rade pracować, lecz nie widzę żadnego potencjału tej firmy. Dla mnie to firma bez przyszłości, zapatrzona na analityków wykupionych z konkurencji, którzy wewnętrznie działają na jej niekorzyść, obarczając winą zwykłych, szarych pracowników. Nie polecam

Basia
@Daniel

A to ciekawe? Skąd jesteś? Bo nie mamy ani najniższej krajowej ani ryżem nas nie karmią? Konkurencja?

@Daniel

Jak można zabrać premie ? Premię można dać. Uznać. To premia uznaniowa.

SZALONA
@filantrop

Zgadzam się z tym, premię się daje a nie zabiera zwłaszcza gdy pracuje się nadgodziny. Powinno być zapłacone za nadgodziny i do tego premia ,a w firmie jak płaca za nadgodziny to zabierają premię.(usunięte przez administratora)nie polecam nikomu pracy w tej firmie . Na rozmowach kwalifikacyjnych mówią co innego jak to za wszystko płacą , a pózniej prawda jest inna. Gdzie są pieniądze za wczasy pod gruszą które powinien otrzymać pracownik..

M
@Daniel

Źałosne jest to że piszecie takie bzdury. Pracowałam w innej firmie. Tu my Amerykę naprawdę. Idzie spróbować. Wrócicie na kolanach. Ja to przeżyłam. Wiem co mówię.

Rozczarowany
@Basia

Tak jestes pewna bo jakos od poczatku roku sa premie zabierane notorycznie i dla ciebie 2038 zl zarobek to luksus ,nastepna sprawa ci co pracuja kazdy powie ze zle sie dzieje !!!!

Rozczarowany
@SZALONA

Masz racje klamia az pachnie ale ktorego dnia to pęknie i pracownicy dobrzy odejda .Kazdy chce pracować ale to co dzieje się teraz to juz przechodzi wszystko!!!!!

Ktos
@filantrop

Za nie zrobienie planu jest zabierane 10% premii, w firmie z miesiąca na miesiąc pracuje się coraz gorzej

@Daniel

A ja się zgadam z moim przedmówca , bo napisał prawdę pensja najniższa krajowa, z premią jest tak że jak masz nadgodziny , to firma płaci za nie ,ale zabiera premie.Do tego trzeba pracować jak niewolnik i najlepiej się nic nie odzywać , bo cię zaraz zwolnią . W tej firmie grot wiele obiecują jak to dobrze płacą wolne soboty jedna tylko pracująca do puki nie zaczniesz pracować , człowiek sam się przekonuje jak wygląda rzeczywistość u nich.Powiem tyle traktują pracowników jak niewolników , może ryżem nie karmią ale pensja jest taka że starcza na ryż .Nie polecam pracy w tej firmie dla mnie są oni niekompetentni i oszukują zwykłych pracowników traktują jak niewolników.

@Rozczarowany

Zgadam się z tą wypowiedzią, podam nawet przykład- podniesienie najniżej krajowej do 2250 ty pracujesz cały miesiąc , masz nadgodziny a przy wypłaty dostajesz 1900 zł czegoś tu nie rozumiem Zamiast dostać większą pensje ty otrzymujesz mniejszą i co dostajesz pasek a na pasku zabrana premia, czyli wyzysk człowieka nie polecam tej firmy nikomu, normalny człowiek ucieka z tamtąd po przepracowaniu miesiąca.

@Ktos

`Rozumiem, że mówimy teraz o dziale handlowym. Bo jaki można mieć plan ? Wszystko zależy od tego ile ludzie kupią. Ludzie kupią tyle i tyle, produkcja musi zrobic tyle i tyle, magazyn wrzucić na auta, kierowcy na sklepy i sprzedawczynie sprzedać. Koniec. Więc 10% premii za "nie zrobienie planu" to dział handlowy i sprzedawcy ? Rozmawialiśmy o zakładzie, nie o sklepach.

@Bombastyczna

1900zł w Grocie ? Ktoś tu chyba poniosło. Kto pracował (pracuje) ten wie, że wypłaty są o wiele większe. Owszem, jeżeli chodzi o nadgodziny to jest to źle zrobione.

Katarzyna
@SZALONA

Cieszcie, że są premie i nadgodziny bo u mnie w pracy ani jednego ani drugiego. Nikt nic nie zabierze a godzin nie ma i dostajemy tylko podstawową. Też do kitu u nas. Ale są u Was przyjęcia ? bo chyba wolę , żeby czasami wzieli to chociaż czasem bede miała

filantrop.
@Katarzyna

Przyjęcia są. Przyjdź do firmy z CV, albo zadzwoń i się umów. Powtarzam, premii nie da się zabrać. Premię się uznaje. Więc premia jest zawsze. Raz taka raz siaka ale jest zawsze.

@filantrop.

A co dzis robi w zakładzie ten gosciu co tyle czasu siedzi na zwolnieniu?znowu będzie nas wszystkich zwalnial? Żałosne

Wielbiciel
@Ania

To samo co zawrze wypytuje lizusow wymadrza sie drze ryja i odgrywa jak to ktoś dobrze napisał kiedyś teatr jednego widza witka

pato
@Wielbiciel

Cudownie ozdrowiał i będzie łaził i szykanował. Jak się nikt nie obudzi to się ludzie przez niego pozwalniają i zakład padnie. Nie pierwszy z resztą przez niego.

Niby
@filantrop

Teoretycznie premie się daje, doświadczenie pokazuje że premie sie też zabiera. Wiesz, że dostajesz premie za to i za coś jeszcze. Zrobisz dobrze te rzeczy ale usłyszysz że ktoś Ci tę premię lub jej część ,,zabierze" bo np. wprowadza właśnie nową zasadę (I Ty jej nie spełniłes) albo podpadles w jakis inny sposób. Zdarza się, że nie wiesz czym podpadles czy co zrobiłeś źle a o tym że premii jest mniej dowiadujesz sie że stanu konta.

@Niby

Biorąc pod uwagę, że są premie i są one różne (nigdy takie same) nie wiesz jakiej kwoty spodziewać się na koncie w dzień wypłaty. A właśnie najgorsze są takie gadania : bo ktoś powiedział, że "zabiorą" premię. Jedna osoba usłyszy powie następnej i nawet jak dostanie pieniądze teoretycznie zadowalające to i tak będzie miała w głowie "bo zabrali". A może wcale nie zabrali ? Może też warto iść i z kimś pogadać dlaczego tyle i tyle i jeżeli uważasz, że zapłacili Ci za mało (zabrali) to na pewno Ci to wyjaśnią.

Asad
@Bombastyczna

2250 podniesiona brutto wiec czego nie rozumiesz jak dostajesz 1900 netto to masz wiecej brutto niz 2250

Bry
@Asad

Zgadza się 1900 netto to więcej niż najniższa krajowa. Nie wiem onjakiwkniloaci nadgodzin piszemy i ile powinna wyniesc prwmia - A od tego zależy czy te 1900 zł netto jest zgodne z tym co ktos komos obiecal przy zatrudnieniu

@filantrop.

A ja mogę powiedzieć że nie zawsze jest premia i proszę tu nie kłamać.

Racja
@pracownik

Premj niw ma w dwoch przypadkach: 1. Podpadles 2. Miałeś choć 1 dzień zwolnienia lekarskiego - w Zakładzie skutkuje pomniejszeniemnwypłaty o całą premie. Zdarzają się wyjatki ale bardzo rzadko

@Basia

Najwięcej do powiedzenia mają ci co nie pracowali w tej firnie, tylko nasluchali się glupot. Przyjdz i zobacz , a póżniej komentuj. Ja pracuję tutaj bardzo długo i nie nazekam, wprost przeciwnie.

@dorota

No i oczywiście nie masz życia dla rodziny chyba że jesteś na jakimś stanowisku ba zakładzie! Bo napewno nie ba sklepie!!! Więc nie opiwiadaj głupot.ok

@Racja

Lub dałeś wypowiedzenie więc tylko dostajesz podstawę czyli 1860 zł

Łucja 45

Czy to prawda że ekspedientki które nie sprzedadzą towaru lub się przeterminuje muszą za niego płacić z własnych pieniędzy?

@Łucja 45

Tak

PRACOWNIK
@Łucja 45

tak

Kierownok
@PRACOWNIK

Jak nie pilnują dat -oczywiście. Bo jak w pracy zajmują się pracą a nie plotkami i prywatnymi sprawami to nie ma takiej potrzeby. Towar jest dostarczany codziennie rano nawrt w sobotę. Wystarczy więc o niego dbać i myśleć co się robi. Za stanie za ladą nikt nie zapłaci. To praca A nie wystawa wazonow które stoją. A potem użalają się nad sobą.

Dokladnie
@Kierownok

Cóż, to słuszne spostrzeżenie. Zakład dba o sklepy

@Kierownok

Jestem ciekaw czy Pani kierownik tak pilnuje dat !!????Chyba na zapleczu frana pali przez 6 godzin że papiery robi????????.Żal mi Ciebie wielka Pani Kierownik skończysz jak wszyscy.

Ciekawy

Skoro jesteś byłym pracownikiem i nie boisz się i piszesz prawdę to napisz który kierownik pali 6h bo w firmie w godzinach pracy obowiązuje przecież zakaz palenia.

@Ciekawy

No właśnie. U nas jest zakaz palenia droga konkurencjo więc nie wpisujcie się do nas w celu odstraszenia nowych pracowników. Wspolczujemy Wam że tracicie pracę po tylu latach.

@Ciekawy

Proszę czytać ze zrozumieniem . Też ciężko

@Kasia

Żałosne Pani Kasiu nawet nie umie przeczytać ze zrozumieniem!! Jakie palenie papierosów

Były pracownik.

Pracowałem w tej Firmie, kilka miesięcy. To istne szaleństwo, wieczne awantury i czepianie się praowników. Zmiana pracy była najlepszą decyzją, jaką podjąłem.

Szymon
@Były pracownik.

Cieszę się, że udało Ci się znaleźć inną pracę, z której jesteś zadowolony, ale chciałbym, żebyś doprecyzował kwestie o których wspomniałeś, bo nie są zbyt konkretne. O jakich awanturach i czepianiu się pracowników tutaj mówisz? Podasz przykłady i napiszesz jaki miało to wpływ na atmosferę w tym zakładzie Dzięki.

Ludzie jeżeli jest Wam tak źle to po cholerę tu pracujecie?!! Jak coś komuś nie pasuje to się zmienia.Jak można wypisywać bzdury na firmę w której się pracuje?!?!?! ,a potem żale,że nie ma ludzi do pracy.Ja pracuję już parę lat ,raz jest lepiej raz gorzej( jak wszędzie)ale ogólnie jest Ok,oczywiście jak się lubi to co się robi,bo nie wyobrażam sobie chodzić do pracy,której nie lubię!!!!.Jest komuś źle na sklepie to proście o przeniesienie i tyle,szefostwo jest w porządku i na pewno pomoże.Nigdy nie miałam z nimi problemu zawsze można zadzwonić,pojechać i porozmawiać jak człowiek z człowiekiemi ze wszystkim idzie się dogadać to są naprawdę fajni ludzie tylko zmieńcie trochę myślenie albo otoczenie!!!

straszna firma , nie polecam pracy , wyzysk , wyzysk ,wyzysk , donosicielstwo na każdym kroku , brak zrozumienia dla pracownika , wypłaty tragiczne , co innego na rozmowie kwalifikacyjnej co innego w realu , premie i nadgodziny tak jak pisali koledzy wyżej . Przepracowałem rok i ciesze się że mnie już tam nie ma , współczuje ludziom tam pracującym i życzę im aby znaleźli lepszy sposób na życie . Daje wielki minus dla tej firmy i nie polecam .

dorota

A ja pracuje 17 lat i nie podzielam Twojej opinii . Jest to moja druga firma w, której pracuję, w poprzedniej też pracowałam dułgo, a deszłam dlatego że chciałam więcej zarabiać. Jeżeli byłoby tak żle to chyba by mnie już tutaj nie było.

a na jakim stanowisku pracujesz ? Dorotko

@były pracownik

DOBRE HE HE

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot sp.j.?

To zależy, na jakie stnowisko aplikujesz. Chesz pracowac na produkcji, jako kierowca czy może w sklepie?

Pozytywny

Trzeba mieć książeczkę sanepid, dzwoniłem pod numer z ogłoszeń : 605-28-630

Pozytywny
@Pozytywny

605-280-630

@Pozytywny

Żeby w tej firmie pracować musisz być kołomyją i fałszywą osobą.....NIE POLECAM

Nie opowiadaj głupot!!! Ja osobiście dostałam w Grocie 1860 zł

Pracy w zakładzie nie polecam.Pensja marna.Nagdodzin najlepiej jakbyś zapierd...od świtu do nocy.Ludzi brak. Wszyscy nerwowi. Premie zabiegają o byle co a wypłata dla nowego kolejnego dyrektora jest.

Szymon

Przede wszystkim pamiętaj, że jest to forum publiczne, nie potrzebne są niecenzuralne słowa. Możesz wyjaśnić, jakie jest wynagrodzenie, bo napisałeś, że "pensja marna". Dzięki.

To prawda co mówią o nadgodzinach. Jeśli są to nie ma premii lub jest bardzo okrojona. Pracujemy ciężko i nie zawsze udaje się osiągnąć zamierzony plan,ale poświęcamy się bardzo .Szefostwo jednak ma to gdzieś. Cierpią głównie pracownicy z kilkuletnim stażem a nowi są nagradzani za byle co tylko po to aby chcieli zostać i pracować.

Nowa

A ja pracuję w innej sieci. Mam zamiar zmienić pracę. My nie mamy ani premii ani nadgodzin. A część pensji bywa wypłacana....Nie macie źle. U nas to jest średniowiecze. Czy coś pozytywnego napiszecie zeby zachęcić mnie do pracy u Was ? Jeśli przyjdą nowi pracownicy nie będziecie musieli robić nadgodzin A tak to nas straszy to co piszecie. Macie ponad 1800 zł?

@Nowa

W zakładzie są większe wypłaty niż 1800. Poniżej 2000 nie zejdziesz. Nie wiem jak na sklepach.

@Nowa

W sklepie zależy na jakim sklepie jesteś. Im większy obrót tym oczywiście większa kasa. Najmniej są 2100 ÷2200 plus bony na kiełbasę za 180 zł plus 150 zł za brak chorobowego plus jakas premia. Beznadziejne sklepy premii mogą mieć mało Ale na tych lepszych nadrobimy się ale i zrobimy . No i wszystko bedxzesz miała oficjalnie więc do emerytury do chorobowego. I każda godzinę 50 czy 100 też. Z tego co wiem żadna sieć miesna tak dobrze uczciwie nie płaci. Sama sprawdziłam bo kiedyś wkur... koordynator bo nie chciał mi dac urlopu. Nie było gdzie odejść. No chyba że do niemiesnych sklepów

Pracownica
@Ania

Piszesz, że" beznadziejne sklepy"... nie ma takich ,uważasz że pracujesz w super sklepie? klient raz jest ,raz go nie ma, ponadto zależy od rejonu w którym się znajduje . Zarabiamy najmniej 2100 ? no poniżej ostatnie kilka miesięcy też się zdarza(oczywiście z premią). Premia? owszem jest raz więcej raz mniej, jest też premia frekwencyjna!!! kiedyś wypłacana kwartalnie , teraz co pół roku. Jeden dzień zwolnienia dyskwalifikuje osobę do otrzymania takiej premii. A co powiesz na to, że od stycznia do czerwca przepracowałam bez zwolnienia lekarskiego , połowa lipca i bach ... kontuzja nie mogę chodzić- L4... w sierpniu wypłata i 1500...konsternacja, dlaczego bez premii frekwencyjnej ? otóż nie należy się bo poszłam na zwolnienie, i następnej też nie będzie bo lipiec okazał się pechowy. Czyli oszustwo!!! Tak traktuje się pracowników ,nie wspiera tylko karze.!!!

Domini10
@filantrop

Dwa lata temu na przywitanie dostałam 2.0000 w grudniu minęło dwa lata zostałam kierownikiem sklepu i poniżej 2.700 nie schodzę teraz nawet dostałam bez kilku groszy 3600.

dorota

Nie prawdą jest że premia jest zabierana . poprostu jest mniejsza, od wyrobionego obrotu. Jeden miesiąc jest lepszy , A drugi gorszy wiec premnia nie jest taka sama co miesiąc, a za każdą nadgogodzine mamy zaplacone.

cchybanie
@dorota

Troszeczkę Cie Dorotka poniosło. Nadgodziny są płacone z premii więc nie są płacone. Nie wspominając o kadrze kierowniczej bo oni w ogóle nie mają nadgodzin a każdy z nich pracuje dłużej niż 8 godzin dziennie. I nawet nie dyskutuj.

Noname

Bony które odliczają

Marzena

Na jaka formę zatrudnienia mogę liczyć w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot sp.j.? Jak z atmosferą w firmie?

Pra
@Marzena

W zakładzie pracujemy na umowie o pracę. Przyjęło sienze pracownik pierwszy miesiąc pracuje na umowę zlecenie a potem dostaje umowę o pracę.

@Marzena

Umowa o pracę.A Tmosfera jest super. Jest to jedna z niewielu firm w Łodzi, która płaci uczciwie i na czas. Polecam.

Hmm
@dorota

Mam rozumieć że inni pracodawcy nie paląca na czas ? Przecież to podstawa do zwolnienia się z winy pracodawcy i dochodzenia swoich praw w sądzie. Na jakiej podstawie piszesz, że inni pracodawcy łamią prawo?

Hmm
@Marzena

Potwierdzam wypowiedzi poprzedników. Pracujemy w oparciu o udowę o pracę. W zależności od działu praca jest różna. Ludzie też różni ale w większości do pogadania. Najlepiej spróbować samemu. Choć przyznam, że kwestie związane z premią nie zawsze są jasne. Niemniej jednak premią jest

Irena
@Hmm

Chciałabym dopytać o kwestie tych premii, bo wydaje mi się to ważne. Co w systemie przyznawania premii jest niejasne? Przy premiach wynikowych chyba nie powinno być wątpliwości, gorzej z uznaniowymi. Jak to wygląda w pracy dla Grot?

Zakl
@Irena

Pracownicy Zakładu na umowach mają premie uznaniowe - przynajmniej Ci z którymi o tym rozmawiałem. Ktoś tu, też już pisał że premie są uznaniowe. Najlepiej, jeśli jesteś zainteresowana pracą, umówić się na rozmowę i o to zapytać.

Pracownica

Witam.Duzo osob narzeka,a tak naprawde to najlepiej przyjsc i nic noe robic a kase by wszyscy chcieli.Ja pracuje jako sprzedawca na jednym ze sklepow w Łodzi i jestem zadowolona.Fakt ze wymagaja coraz wiecej,ale za cos wkoncu placa.I szczerze mowiac da sie osiagnac wiecej wystarczy cos z siebie dac.Da sie podniesc sprzedaz,trzeba cos polecic,bo szczerze mowiac podac wybrany towar przez klienta to kazdy potrafi.Taka prace sobie wybraliscie,a wiadomo ze handel nie jest latwy.

@Pracownica

Podpisuję się pod tym. Trzeba sprzedawać, a nie podawać. Wtedy będą pieniądze. Bo w końcu zatrudniasz się jako sprzedawca, a nie podawacz. I może przestaniecie nażekać. Bo jak tak czytam to tylko to potraficie dobrze to robić. Za nic nie robienie nie da się dobrze zarobić. Ciekawa jestem czy jak by była odwrotna sytuacja to dawałbyście swoim pracownikom pieniądze za to ze robią za statystów? Jak tacy dobrzy jesteście to dlaczego szukacie pracy? Bo was nigdzie nie chcą. Więc zastanówcie się najpierw nad sąbą , a póżniej komentujcie. Ja polecam tę firmę i zachęcam!!!!!

Bardzo niesprawiedliwe jest to,że ciężko wypracowana premia jest pomniejszana o nadgodziny. To tak jakbyśmy sami sobie płacili za nadgodziny. Premia jest premią,a nadgodziny są tylko i wyłącznie dlatego,że nie ma ludzi do pracy i jak chcesz urlop to nie ma szans ,że nie będzie nadgodzin. Nadgodziny powinny być dodatkowo płatne

Filip

Jak dobrze pamiętam to w tym zakładzie zawsze był wyzysk bez różnicy czy rządzi stary czy młody Grot

@Filip

Prawda. W zakładzie praca jest ciężka i o byle co zabiorą premię. To taka metoda na większy zysk. I dotyka także starych porządnych fachowców. Będziecie niedługo we dwóch lepić pierogi i robić kiełbasy.

dorota

I są płatne. Tak jak już pisała są różne miesiące i różne premie. Trzeba to rozumieć.

Praciwnica Ania

A ja właśnie wracam z tygodniowego urlopu na którym byłam dzięki dodatkowej nagrodzie za frekwencje. 900 zł to kupa kasy. Dziękuję szefostwu. Mam nadzieję że za rok też będzie. Super pomysł

równość
@Praciwnica Ania

Świetnie. Szkoda tylko, że takie konkursy odbywają się tylko na sklepach.

PRACOWNIK
@Praciwnica Ania

Gratulację że zdrowie Ci dopisało i dostałaś to 900zł

werszaccze

ja zarabiam ok 5tys na ręke i jestem bardzo zadowolony z firmy , nie wiem skąd tutaj takie negatywne komentarze

Sklepowa
@werszaccze

Ja w sklepie 3500 na konto A ostatnio dodatkową premia za niechorowałność 900 zł. Razem przelew 4400 To nie jest źle.

Kierownik

Po 10 minutach przedstawiania siebie syn właściciela przerwał moją autoprezentację stwierdzając, że nie mam pojęcia o zarządzaniu produkcja (mimo kilkunastoletniego stażu pracy), bo w GROT to mają dopiero asortyment a firmy w których pracowałam są żenujące a ich technologie beznadziejne. Podziękowałam za dalszą część rozmowy bo skoro z takim lekceważeniem podchodzi sie do historii mojego zatrudnienia to jak traktuje się w tej firmie ludzi? Już na samym starcie panowie robią bardzo złe wrażenie. Szkoda że zaprzepaszczaja dorobek swojego ojca. Ale tak to jest jak coś przychodzi zbyt łatwo.

@Kierownik

Myślę że twój wpis nikogo z nas nie dziwi

Edward
@Kierownik

Rozmowa kwalifikacyjna, którą opisujesz nie przebiegła zbyt profesjonalnie. Szacunek w stosunku do kandydatów to podstawa nawet jeśli doświadczenie i kompetencje nie odpowiadają przyszłemu pracodawcy. Rozumiem, że nie zdecydowałeś się na zatrudnienie. Czy ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej w Zakładach Przetwórstwa Mięsnego Grot i miał podobne doświadczenia jak Kierownik? Czekam na Wasze wpisy.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. - Starowa Góra

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.