Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. w Starowa Góra

Zoska

Pan D. I Pani S. Pamiętajcie że karma wraca :) Oby wam się nóżka powinęła. Skoro nie umieliscie okazać szacunku dla kogoś kto żywił was przez tyle lat. Niech to będzie sygnałem dla nowego pracodawcy, że nie jesteście niczego warci. Powodzenia:) Ciekawe kiedy zaczniecie zwalniać długoletnich pracowników na rzecz tych nowych ;)

A co takiego się dzieje że zwalniają łudzi

Łysy

Nie polecam pracy w grocie zero atmosfery, pieniądze marne jak na tak ciężką fizyczną i psychiczna pracę, remanenty do płacenia od widzi mi się przełożonych, (usunięte przez administratora)szacunku dla pracowników wszyscy traktowani jak (usunięte przez administratora) Pracownicy zwalniają się w szalonym tempie podejrzane no nie? Pozdrawiam.

@Prawda

Jak już się komuś uda uzyskać tą premię to ile tego jest, wiesz może? Dużo dochodzi do podstawy pensji? W ogóle na jakie kwoty można tu liczyć na start?

Czy firma Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot sp.j. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

ninka
@Igor

Masz rację, też mnie boli, że w innych firmach produkcyjnych ludzie dostają nawet i po 1000zł w bonach sodexo na święta. To jest mega ułatwienie dla człowieka na święta. Tutaj nie ma na to szans.

Julita

Hejka wam. Jestem zainteresowana wysłaniem cv na stanowisko księgowej, bo dopiero co była rekrutacja w internecie. Widziała tam, że oferuję umowę o prace, ale czy ona jest od razu na start na czas nieokreślony? A jak jedna na określony, to na jaki okres konkretnie?

@Julita

Najlepiej zadzwonić do firmy i zapytać. Z mojego doświadczenia wynika, że pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny (np. 3 miesiące)

seli Nowy wpis
@Ex

Co do umowy można się dogadać. Jedni dostają na miesiąc umowę zlecenie, i kolejna jest o pracę. Inni dostają od razu o pracę. Tak jak im bardziej pasuje.

@seli

Zgadzam się, niektórzy (właściwie) większość na okresie próbnym dostają umowę zlecenie - nie spotkalam się jednak z taką sytuacją w księgowość. Pytanie dotyczyło tego czy umowa jest od razu na czas określony. Z mojego doświadczenia wynika że nie. Pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny np.3. Miesięcy. Kolejne umowy też są czasowe na tak długo na jak długo pozwala prawo. Co do dogadywania się to zalecam ostrożność. Niesty to co ustalono zemną że będzie ponumowoenprobnej w rzeczywistości nie zostało spełnione.

Adwokad

Co za firma umowa zlecenia i dodatek jak zachorujesz to 4 miesiące bez premi masakra 3200 na rękę ????????????

Niko
@Adwokad

Na pewno, tylko zlecenie? Przecież, jak jest teraz wystawione ogłoszenie, że pracownika technicznego przyjmą, to określili, że zarówno na zlecenie, jak i na umowę o pracę. Jeśli nie trzeba długo czekać na UoP na stałe albo jest ona od razu, to bym nawet słał CV. Tylko niech to ktoś wyjaśni.

Były żołnierz Grota
@Niko

@Niko ja miałem pierwszą umowę zlecenie drugą na rok trzecią na dwa lata i po trzech latach i trzech miesiącach przepracowanych dostałem umowę na stałe po czym po trzech miesiącach się zwolniłem.

@Były żołnierz Grota

Hm, a jak w tym początkowym okresie wygląda przyznawanie benefitów, premii? Mnie zachęciło, że na swojej stronie wymienili choćby prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, paczki świąteczne... To wszystko należy się również na zleceniu i przed dostaniem w ogóle umowy na stałe?

Bart

Pierwszy miesiąc masz umowę zlecenie (chyba, że Ci bardzo zależy to da się dogadać), później już umowa o pracę.

Irap
@Adwokad

Co Ty bierzesz chłopie? Pomyliłeś firmy najprawdopodobniej.

@Irap

Z mojego doświadczenia wynika, że jak zachorujesz jesteś bez premi miesiąc. Nie wiem jak to wygląda w przypadku pracy w sklepach

Byly

W firmie Grot sp. z o.o. nie ma systemu pożyczek pracowniczych, żadnej kasy pozyczkowo-zapomogowej czy czegoś w tym stylu. Czasem właściciel firmy zdecyduje się udzielić komuś pożyczki ale nie jest częścią benefitoe pracowniczych. Firma zapewnia paczkę e okresie świąt Bożego Narodzenia, pracownikom zakładu produkcyjnego ciepły posiłek, pracownicy sklepów mają co jakiś czas konkury z nagrodami.

Byly

Trzeba zaznaczyć, że od kilku lat nie ma firmy ZPam Grot J. Grot sp. j. Firma kilka lat temu zmieniła formę prawną na spółkę z. o.o. Teraz to ZPM Grot sp. z o.o.

Tadek
@Byly

Dzięki za zaktualizowanie nazwy firmy :) Łatwiej będzie mi śledzić, czy są jakieś nabory. A tak na marginesie, co sądzisz o szukaniu tu zatrudnienia? Jak oceniasz tego pracodawcę, pod kątem zarobków, stabilności zatrudnienia, czy rozwijania się zawodowego? Nie licząc szkolenia BHP, w jakich można brać udział i ile mogę zarobić, jako pracownik magazynu wyrobów gotowych? Szukają właśnie poprzez zakładkę kariera, kogoś na umowę do wyboru, między UoP, a zleceniem.

@Tadek

Odejście z tej firmy uważam za jedną z najlepszych decyzji. Nie chcę się odnosić do wszystkich Twoich pytań. Napiszę tylko że naiwnością z mojej strony było oczekiwanie że ten pracodawca potraktuje mnie profesjonalnie, doceni zaangażowanie i dotrzyma ustaleń.

Majka
@Byly

No no, paczki na święta. Fajnie. Co w takich paczkach można znaleźć? Tam są słodycze czy jakieś bardziej wartościowe rzeczy? Jak ma się dzięki to te paczki są większe lub jest generalnie więcej zawartości?

Serio zabierają z premii na te paczki, jest to zapisane jakoś w umowie? A można odmówić takiej paczki i dostać pełną kwotę premii?

Igor

nie gadajcie bzdur. Nie zabierają z premii na paczki tylko płaci się podatek od tego. Fakt, paczka jest marna, warta może ze 150zł. Także nie fascynowałbym się tymi paczkami, bo nie ma czym. W innych firmach ludzie dostają po 700-900 zł na święta w bonach sodexo. Tutaj nie ma na to szans. Słabiutko

@Igor

Poza paczką dokładają jeszcze coś na święta w postaci gotówki, czy pozostaje to, co się tu zarabia? Co w sumie i tak pozostaje niewiadomą. Może więc napiszesz, jakie podstawy i jakie premie występują na ten czas w firmie?

Gg

Paczki to jedyne co się dostaje z okazji świąt. Na mikołajki zakład daje symboliczny upominek np. Czekoladowy Mikołaj. Dodatkowych premii pieniężnej nie ma. Co do podstaw i premii to zależy od stanowiska. To zakład produkcyjny o sieć sklepów.

Kaja
@Gg

Paczki można mieć co miesiąc nie tylko na święta . Mamy bony o wartości 300 zł wystarczy sumiennie pracować i mikołaj jest co miesiąc. Polecam pracę.

@Kaja

A możesz powiedzieć co konkretnie trzeba robić żeby te paczki dostawać? Wystarczy tylko wykonywać swoje obowiązki czy coś więcej? Jeśli ktoś z pracowników ma trudną sytuację życiową to firma daje zapomogi lub inne świadczenia?

Hmmm
@Kaja

Jesteś pracownikiem zakładu produkcyjnego czy sklepu? W zakładzie jeszcze rok temu nie było żadnych bonów na święta

@Kaja

A jaki jest czas na wykorzystanie tych bonów? Są one do wykorzystania w sklepie firmowym? Dużo w ogóle ludzi dostaje takie nagrody w każdym miesiącu czy trzeba się mega napracować?

Zdziwiony
@Kaja

W jakim dziale są takie premie? Może piszesz o sklepach? W zakładzie produkcyjnym nie spotkałem takich premii.

Lorek
@Kaja

Mówisz o pracy w sklepie. Tam macie lepiej z bonami. W zakładzie produkcyjnym nie ma ŻADNYCH bonów !!! Możesz być pracownikiem miesiąca przez 3miesiące pod rząd i nie dostaniesz żadnego suwenira. Jest jedna paczka tylko na Święta Bożego Narodzenia. Trzeba od niej odprowadzić podatek (ale to od każdej "premii" się go oddaje, niezależnie w jakiej jesteś firmie). Oczywiście pracownicy produkcji zazdroszczą możliwości dostania bonów na sklepach jak i różnych wyjazdów integracyjnych.

ninka

Mietek

Przeglądałem oferty na stronie firmy i natknąłem się na ogłoszenie, że szukają pracowników magazynu wyrobów gotowych. Wymagana gotowość do pracy w porze nocnej. Czy to oznacza, że praca cały czas na nocki? Czy chodzi o pracę zmianową, z możliwością 1-2 nocnych zmian w miesiącu?

Bart
@Mietek

Kolego, proponuje po prostu zadzwonić. Tak ciężko Wam wziąć telefon do ręki i zapytać w kadrach? Zachowujecie się jak małe dzieci które się chowają za spódnicą mamy, bo się wstydzą swojego głosu. Praca jest zmianowa, na magazynie wyrobów to już w ogóle jest mało pracy stricte nocnej. Pracują może max do 1.

Zadowolona

Polecam firmę GROT wszystkim osobom ,którym zależy na stabilnej i długoletniej pracy.

Obecnie Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Magazynier. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 23 listopada.

A co z tym wypowiedzeniem, o co chodziło? Właśnie czasem się zastanawiam jak to jest gdy to pracownik je złoży, czy tak właśnie było? jakie są terminy, ile czasu trzeba jeszcze wtedy przepracować? Miesiąc? I co ostatecznie się dzieje, że padła taka ocena?

Cześć, jakie te zarobki na kreślarza CAD? Bo widzę, że nie napisali w ogłoszeniu, nawet widełek nie ma podanych. No a skoro praca jest za granicą, w Szwecji nawet, to ciekawy jestem, czy opłaca się jechać bardziej niż tutaj szukać faktycznie?

Aabb

Na pewno ten GROT opublikował ofertę pracy na kreślarza za granicą?

Podobno pracując jako Sprzedawca można liczyć na 3300 na rękę. Czy to prawda?

Tak,prawda. Ale wszystko zależy na jaki sklep trafisz,lepszy sklep,więcej pracy,więcej pieniędzy

Ryszard

No a orientujesz się, ile mógłbym zarobić, jako pracownik paczkowalni? I o co mogą pytać podczas rekrutacji, oprócz orzeczenia sanitarno-epidemiologicznego?

Alex

Z całym szacunkiem ale 3300 to dopiero za październik dostali pracownicy na bardzo dobrych sklepach gdzie się (usunięte przez administratora) bo niema ludzi do pracy a za styczeń dostaną 2700 bo żadne plany nałożone przez górę nie zrealizowane słaby utarg itd.. I nadgodziny trzeba robić bo nie ma ludzi do pracy aleeee będą zapłacone kosztem premii uznaniowej.

@Alex

Jest szansa że te premie będą wyższe w kolejnych miesiącach? Utarg od czego zależy, po prostu klientów brak czy o co chodzi?

Ewa D
@Alex

Nie wiem czemu tak piszecie ale 3 200 zarabiam 4 lata temu jak pracowałam w firmie Grot . Szefostwo zawsze doceniało dobrego pracownika a przede wszystkim uczciwie człowiek był zareistrowany !! Wejdźcie na stronę ZUS i zobaczcie jakie macie odprowadzane skladki!!!! Nie rozumiem ludzi???? Jak praca nie odpowiada trzeba zmienić i się nie męczyć!!!

Franka
@Karolina

Wypłata zależy od zaangażowania ekspedientek w sprzedaż. Od tego trzeba zacząć, bo produkcja może zrobić 500ton towaru, ale jak się im nie chce sprzedawać to będzie cierpieć cała firma.

@Franka

A co z sezonowością, uwzględnia się to przy wyliczeniach? Pt., można dopytać w jaki konkretnie sposób mogą mieć one realny wpływ na sprzedaż? Po prostu zagadywanie? I każdy sklep ma swoje statystyki roczne, żeby było jakieś odniesienie, tak?

Xd
@Ewa D

Ewa kochana 3200 4 Lata temu to zarabialas pewnie na stanowisku kierownika dużego sklepu lub koordynatora bo na pewno nie na stanowisku sprzedawcy gdzie sprzedawca w dużym sklepie w firmie grot w roku 2023 zarabia max 3100 z dużymi nagodzinami oczywiście. Pozdrawiam.

@Xd

W jednej firmie pracujecie, że co do podstawowej kwestii zgody między Wami nie ma? Aż trudno uwierzyć, żeby aktualnie zatrudniona osoby nie wiedziała, ile zarabia. Skoro więc stoisz na stanowisku, że aktualnie płacą 3100 na rękę przy dużej ilości nadgodzin, to możesz wprost napisać, ile wynosi pensja bez zostawania w pracy dłużej? I czy te nadgodziny są lepiej płatne?

@Ewa D

Oczywiście, że pracownik jest zarejestrowany - to standard. Nie należy tego traktować jako coś extra. Jeśli ktoś nie chce Cię zarejestrować to tak jak piszesz szukasz innej pracy. Co do wysokości zarobków to zależy na jakim stanowisku pracujesz i jak masz skonstruowana umowę. Z nich doświadczeń wyniki że piszący tu, pisz prawdę

@Były

A Ty z jakiego powodu poszukałeś sobie innej pracy? No chyba, że to firma się z Tobą rozstała? Zastanawiam się też, czy pensja zasadnicza jest tu stała, czy są jakieś widełki w ramach, których można się dogadywać na rozmowie? A jeśli tak, to, ile one aktualnie wynoszą na stanowisku sprzedawcy?

Gabi

Interesuje mnie zatrudnienie w firmie jako pracownik produkcji przetwórczej. Teraz firma ma wystawione ogłoszenie w internecie akurat. Tylko czy praca wymaga dużej siły fizycznej?

@Gabi

Tak. Generalnie praca na produkcjach wymaga siły fizycznej. Na przetwórstwie mięsnym nie postawią Cię do najcięższych prac ale będziesz musiała przepchać wózek wędzarniczy czy cymber z zawartowcią, podnieść pojemnik itp.

Justyna
@Były

A ile kobiet u was pracuje? Dają radę sobie z tymi zadaniami? Normy BHP co do dźwigania ciężarów i inne są tutaj pilnowane?

Judyta
@Gabi

Na pewno kondycji do biegania za klientem. Przynajmniej ten Grot w którym ja pracuję.. ale ekipa na moim sklepie świetna!

Pracowala
@Gabi

pracodawca nie wymaga ale dźwigasz i prerxucasz dziennie dużo towaru.Rano rozładować towar. Sprzedać go.Na koniec cały sklep sprzątasz.Pracuje się po 10 12 też godzin i nie ma co liczyć ze będzie się miało sile jak do domu wrocisz.klient przeważnie chamski i jak nie masz złotej cierpliwości lepiej szukać innej roboty.

On

Niestety firma ewidentnie nie radzi sobie już na etapie rekrutacji. Czegos takiego jak informacja zwrotna się nie uświadczy.

Jaro
@On

Ile czasu im poświęcaciłeś? Na jakie stanowisko planowałeś się dostać i czy padły z ich strony konkrety, typu, ile pensja wynosi?

W ogłoszeniach o pracę widzę że macie prywatną opiekę medyczną. Z czego korzystacie? Z Luxmedu?

qwerty

Firma w ogłoszeniach podaje widełki 4200-5200, czasem nawet więcej, co jest wierutną bzdurą, stawka na umowie minimalna, ewentualne premie, ale jak się pochorujesz, nawet na 2 dni, to przez 3 miesiące zapomnij, plus odpowiedzialność materialna zbiorowa, praca kilku osób na jednej kasie (czyli odpowiadasz za czyjeś pomyłki), nadgodziny kosztem premii. Nie polecam.

@qwerty

O jakim stanowisku piszesz, praca na kasie, chodzi o sprzedawcę? Czyli co podstawa to minimum a do tych 4200-5200 można dojechać premią, jak się nie zachoruje i nie będzie robiło nadgodzin? I co z tą odpowiedzialnością, można nie podpisywać takiego zobowiązania, czy bez tego nie przyjmują?

Bb
@Ryszard

4200 do 5200 BRUTTO ogólnie ze wszystkimi premiami bez nich czeka Cię podstawa najniższa krajowa. Odpowiedzialność materualna musi podpisać każdy pracownik na umowie o pracę na zleceniu nie podpisujesz.

@Bb

No proszę na zleceniu nie trzeba podpisywać klauzuli odpowiedzialności materialnej. Czy ktoś się dowiadywał, dlaczego osoba zatrudniona na UoP musi się na to godzić, by tu pracować, a osoba na zlecenie już nie?

Byky
@Bb

Pracownicy Grot to nie tylko pracownicy sklepów. W zakładzie produkcyjnym są stanowiska które nie wymagają podpisania odpowiedzialności finansowej.

Emma
@qwerty

To wszystko prawda. Premie mogą nawet zabrać za ubiegły miesiąc jeśli pójdzie się na zwolnienie przed wypłatą.

Misia
@Emma

I nie ma znaczenia czy się pójdzie na jeden dzień zwolnienia czy na tydzień? Zawsze to ucinają? A co z benefitami pozapłacowymi, macie coś takiego?

@Misia

Generalnie to nie ma znaczenia czy zwolnienie trwało dzień cz 3 tygodnie. Zdążą się, że kierownik ,,dogada" się z właścicielami i zamiast całej premii potrącona będzie cześć proporcjonalnie do okresu zwolnienia lekarskiego. - ale to rzadkie sytuację.

Wiktoria
@Byly

Trochę niefajnie, że za zwolnienie można stracić premie. Czy poza L4 można za coś jeszcze utracić premie? Ktoś też pisał, że są stanowiska, na których nie trzeba podpisywać odpowiedzialności finansowej - jakie to stanowiska?

@Wiktoria

Sugeruje zadzwonić do HR i zapytać. E ten sposób otrzymasz najbardziej aktualne informacje.

Rysio
@Zoska

Pseudonimie Zośka trzeba było szanować swoją kadrę pracowniczą w ZM Zbyszko, a nie teraz zle życzyć. Sami wiecie ile wam ubyło doświadczonych pracowników z waszej winy. Mieliście najlepszy skład fachowców rzeżników i sprzedawców w Łodzi i okolicy. Uderzcie się w SWOJĄ PIERŚ ,a nie kogoś. Panie D. i Pani S. POWODZENIA !!!

@Zoska

Haha to chyba Rysio nie wie ilu dobrych pracowników zwolniła bezpodstawnie sama Pani s. :)

Magda
@Zoska

Kadrę szanować trzeba zawsze ale w odwrotną stronę też to działa. Szacunek dla pracodawcy , który przez wiele lat dawał utrzymanie nawet jeżeli żegna się z firmą to takie chyba ludzkie zachowanie. Brzydko Panie D i Pani S. Co nieco wiem

Pablo
@Magda

Ja tam się cieszę, że nie muszę już mieć nic wspólnego z tą dwójką

Iwona
@Zoska

Jakoś nas nie pozwalniali. I na dodatek pomagają. Trzeba było nam takich ludzi. Lepsze podejście niż nasi....Może kolegów i koleżanki ściągnięcie? Baliśmy się trochę A jak widać zupełnie niepotrzebnie. Tak jak kiedyś Pana Marka. A to super gość z porządną wiedzą i praktyką.

@Zoska

Popieram że ten Pan Dareczek to Kretyn szef na to wszystko pozwala !!!Jak przyszedł do pracy to nagadywał na firmę Zbyszko teraz już nagaduje na Firmę Grot ????

@Zoska

Pani S w firmie grot zamiast jeździć i kontrolować sklepy to szlaja sie samochodzikiem po okolicach!!!

Kretyn

Kretyn to Ty jesteś że ciągle siedzisz w Zbyszku i żal Ci (usunięte przez administratora) ściska że my tu mamy i kasę i towar i traktowanie w porządku. I nie wstydzimy się tego co sprzedajemy. A wy wypłat nie zostaliście i nie macie odwagi zaryzykować i iść gdzie indziej. Zamiast się bać zrób to i nie narzekaj 8 nie zazdrość

@Kretyn

Na takim stanowisku i taka wypowiedź żal czytać!! Panie D

Robert

Pani S dobrze gałkę pucuje jak się dobrze wstawi . Pamiętam z poprzedniego zakładu ....

Cygan
@Robert

POZDROWIENIA DLA MĘŻA pani s.????

Slimak
@Zoska

Pan Darek K zwolnił się z firmy Grot około miesiąca temu.... W tej firmie niema już Panów do pracy...

A co takiego się dzieje że zwalniają łudzi

Łysy

Ewa D
@Łysy

W firmie Grot nigdy nie płaciłam za renament sory jak się dba tak się ma !!!

@Ewa D

Tak tylko w sklepie pracuje kilku pracowników 2 może dbać a 4 olewać a za remanent płacą wszyscy pracownicy sklepu.

@Kasia

Racja. To już chyba jest do ustalenia w gronie tych pracowników... A jak jest z tymi zwolnieniami co pisali? Faktycznie taka duża rotacja?

@Ewa

Nie. W gricie nie zwalnia się pracowników tylko pracownicy sami się zwalniają. Tam cały czas brakuje ludzi do pracy. Jest dużo ogłoszeń na kilka sklepów. Trudno pracować w firmie która wykańcza ludzi psychicznie zabiera wszystkie premie na 3 miesiące jeśli zachorujesz a to każdemu może się zdarzyć... Pracujesz za podstawę....

@Kasia

Ja pracuję i nie narzekam.ludzi do pracy nie brakuje,premia adekwatna do frekwencji i wykonywanej pracy.warunki pracy bardzo dobre.jesli zdarzy się choroba nie tracisz premii. Opröcz pensji są bony na zakupy i nagrody.firma dba o pracownika.

Grot
@Aleksandra

Wes (usunięte przez administratora) ze nie zabierają premii jak idziesz na zwolnienie ,a nadgodzin nie ma żadnych bo jak je masz nie masz premii to czyli jeden (usunięte przez administratora) ????tak wiec nie piepsz głupot wiem co jest , kiedyś to może i sie pracowało dobrze bo teraz to jest praca za (usunięte przez administratora) ,tabelki wykresy i wiecznie mało bo łysa pała siedzi i wylicza ????

Julia
@Kasia

Chodzi o premię frekwencyjną? A czy ona przypadkiem nie ma tak działać? Ja w każdej firmie taką miałam, choć nie tylko. Były jeszcze uznaniowe na przykład, a tutaj są jeszcze jakieś?

@Grot

Jesteś kolejnym biednym i pokrzywdzonym pracownikiem wypowiadającym się anonimowo.najłatwiej wylać żale pod przykryciem.bardzo musi być ci żal tej pracy skoro śledzisz poczynania firmy :):):)musiałaś być nic nie warta skoro już cię nie ma.stały schemat:narzekanie-zwolnienie lekarskie-wypisywanie głupot na forach.

@Grot

Firma płaci bardzo dobrze i każdemu polecam pracę w Grocie.premia frekwencyjna jak sama nazwa wskazuje jest wypłacana za stuprocentową obecność w pracy a nie za dwa miesiące zwolnienia i nieobecności .

Asia
@Aleksandra

Premia frekwencyjna jak i uznaniowa w tej firmie jest zabierana na 3 miesiące nawet za 1 dzień zwolnienia. Nie polecam.

Prawda
@Aleksandra

Nie pisz głupot bo ludzi do pracy coraz mniej a Ci którzy jeszcze pracują z zasiedzenia (usunięte przez administratora) za te grosze na półtora etatu.

@Prawda

Jak wygląda ścieżka kariery w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot sp.j.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Aabb

Trudno i to bardzo. Są sytuacje gdy ktoś zostaje dyrektorem czy kierownikiem na drodze awansu ale to mniejszość. Częstym jest za to dodawanie obowiązków bez zmiany stanowiska czy uposażenia. W mojej opinii nie ma ścieżki kariery w tej firmie. I niestety trzeba też dodać, że zaangażowanie i dobre wyniki pracy nie przekładają się na wysokość premii. Choć to na pewno w jakimś stopniu zależy od przełożonego. Niesty ogólnie przyjęta jest zasada że ludzi należy karać i to niekoniecznie w uzasadnionych przypadkach.

@Aabb

To ta premia jest jakaś uznaniowa że nie oddaje zaangażowania i wyników? Czy jednak jakiś system premiowania jest? W takim razie podstawa pensji może jest ok?

Abb
@Karolina

Tak, premią jest uznaniowa (a potrafi stanowić lwia cześć wynagrodzenia). Ustala się z przełożonym od czego będzie zależeć jej wysokość. Przy czym to (usunięte przez administratora) różnie wygalda w zależności od stanowiska. Tu pamiętajmy z Grot to zakład produkcyjny i sieć sklepów. Podstawa no cóż, przynajmniej na dłużej zatrudnionych pracowników jest niska. Nie umiem się wypowiedzieć jak to wygląda w przypadku pracowników zatrudnianych w tym czy zeszłym roku.

A co to

A co to jest kid ? Co to jest teaktowani ? Co to cholota ? Wcale się nie dziwimy, że już nie pracujesz :)

Nowa

Jestem nowa więc mam różnice w sklepach. Część kierownikiw jest ok a częsć siedzi za biurkiem gada przez telefon i udaje że coś robi w komputerze. Ostatnio zrobili porządek i trochę zabrali się koordynatorzy za te cwaniary. I dobrze. Czas najwyzszy. W poprzedniej mojej pracy takiego czegoś nie było do pomyślenia. Ja tam jestem z tego zadowolona.

Mieczysław
@A co to

A co ma jedno z drugim wspólnego? Czy trzeba być mistrzem słowa pisanego, żeby pracować w tym zakładzie? :) Bo nie rozumiem czemu jesteś wobec Marka tak nastawiony...

D
@Nowa

Dzięki tej kierowniczce która siedzi przy tym komputerze nie płacisz za renamen i uwierz nie chciała byś się z nią zamienić!!

kasia
@D

Dobry kierownik nie siedzi cały czas na zapleczu a i tak zrobi to co do niego należy ,Takie tłumaczenie tych co nie chcą stać za lada,,

Luki
@kasia

Zgadza się, niektóre kierowniczki potrafią przesiadywać większość czasu w biurze a obsługa klienta też do nich należy.

Luki
@D

Zawsze można zrezygnować jak komuś za ciężko.

Edward
@Luki

No ale chyba tylko pół na pół z obsługą klienta bo papiery w biurze same się nie zrobią. Kierowniczki obsługują klientów tylko wtedy jak nie ma odpowiedniej ilości pracowników czy muszą spędzić część czasu z klientami?

Hmm
@Luki

Ta odpowiedź potwierdza jedynie że z zarządzaniem ludźmi w Grocie jest bardzo źle

Cześć, jakie są obecnie warunki pracy w Łodzi na stanowisku Sprzedawca? Widziałam kilka ogłoszeń i zastanawiam się nad zgłoszeniem.

Maciek.

Wyroby z beczki niegdyś chwaliła i zazdrościła branża mięsna z całej Polski. Dziś produkt bez wyrażnego aromatu liścia laurowego i tradycyjnego wędzenia. Nazwałbym to produkcją masową. Niestety straciły swój dawny smak i aromat. Podsumowując wcześniejsze oryginalne wyroby z beczki były dużo lepsze od dzisiejszej beczki grotowskiej. Pozdrawiam.

Teresa
@Maciek.

To prawda.

Aplikowaliście na Rzeźnik w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot sp.j. i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Blikuś

Na stanowisko Rzeźnik nie potrzeba rozmowy rekrutacyjnej ponieważ na to stanowisko nikt do tej firmy się nie zgłosi. Ludzie się szanują i idą do pracy tam gdzie będą mieli normalną pansję adekwatną do swoich kwalifikacji a nie do Grota...

Julia
@Blikuś

A dasz znać jaka pencja teraz jest możliwa na tym stanowisku? Najniższa krajowa? Czy jednak firma oferuje więcej? Ktoś niżej wspomniał o premii w sumie, nawet z nią słabo wychodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. - Starowa Góra

• Jak się pracuje w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.