Opinie o GLUMATEX Sp. z o.o. w Nakło Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie GLUMATEX Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w GLUMATEX Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GLUMATEX Sp. z o.o. w Nakło Śląskie

Pracuje od dwóch tygodni. Kasa na czas tylko się musisz dogadać czy chcesz tygodniówki czy normalnie co 10. Szefowie nie bujają w obłokach jak pisał ktoś wcześniej tylko wymagają żeby było zrobione na czas. Jak jarasz co 5 minut to się nie dziw ze trzeba zostać dłużej chociaż dla mnie to jakiś kosmos ze za te jaranie dostajesz kasę. Dziwne ale wkurza tych którzy nie palą....

S.Z.

Zgadzam się w 100 procentach nie polecam tej firmy, nie liczą się z klientem nastawieni na zysk za wszelką cenę. Czytając wpisy niezadowolonych klientów myślę że firma nie wyciąga żadnych wniosków z tych opinii, bo zawsze trafi się kolejny klient który nie przeczytał opinii o tej firmie.

@S.Z.

Szanowny Panie S.Z w jednej kwestii jesteśmy skłonni przyznać Panu racje, owszem jesteśmy nastawieni na zysk. Może kiedyś przy odrobinie szczęścia i ogromie ciężkiej pracy będziemy mogli pozwolić sobie na pracę pro bono ale obecnie każdy z przedstawicieli firmy tego typu rzeczy załatwia w prywatnym zakresie. Proszę zwrócić uwagę na fakt, że są również dobre opinie od innych Klientów i Pracowników, którzy są bardzo zadowoleni. Nie do końca również rozumiemy Pańskie stanowisko, nie poleca Pan naszych usług ponieważ korzystał pan z nich? czy po prostu uznał Pan za stosowne aby wystawić opinię o produkcie o, którym nie ma Pan pojęcia? jeżeli chodzi o opinię innych Klientów to oczywiście wyciągamy wnioski i robimy wszystko aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani :). serdecznie pozdrawiamy

ojoj

Niestety praca w Glumatex stanowi przykre wspomnienie. Szefostwo nie liczy się z ludźmi i buja w obłokach. Jeśli nie muszisz to tam nie idź a dobrze wiadomo, że nie musisz.

@ojoj

Szanowny Panie, w istocie jesteśmy fanami literatury fantastycznej ale swoje hobby staramy się pozostawiać w domu. Oczywiście w pracy można raz na jakiś czas wyjść na papierosa ale nie można przychodzić na papierosa zamiast do pracy, swoje obowiązki należy wykonywać sumiennie. Pracę kończymy o godzinie 14 a nie o 13 a z innymi pracownikami należy starać się dogadywać a nie uprzykrzać im życie. serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszelkich sukcesów

Praca spoko. Najważniejsze, że 8 godzin i potem mam czas na życie prywatne albo fuszke.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie GLUMATEX Sp. z o.o..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
hahah

Śmieszne są próby stworzenia obrazu wspaniałej firmy z "wiadomo, różnymi niedociągnięciami, jak wszędzie". hahahahaha. pracowałem na produkcji i to jak nas traktowano to jest kpina. Tylko właściciele są w tej firmie "ludźmi" a dla prostych pracowników pochodzących z najbliższej okolicy fabryki i nie mających szczególnego wyboru co do miejsca pracy nie starcza wyrozumiałości. Skandal

@hahah

Szanowna Pani/Panie hahah, jako Właściciele firmy dokładamy wszelkich starań aby nasi Pracownicy byli zadowoleni. Fakt że współpracujemy ze specjalistami od ponad 30 lat nie jest spowodowany tym, że Oni nie mają gdzie znaleźć pracy (bo są naprawdę doskonałymi specjalistami) ale tym, że to my jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Nimi. Należy przyznać, że w dzisiejszych czasach rotacja pracowników jest dosyć duża, my możemy poszczycić się współpracą trwającą latami, jesteśmy z tego bardzo dumni, bo przez te lata poznaliśmy naszych pracowników i dzięki temu możemy ich jeszcze bardziej docenić. Naturalnie zdarzają się sytuacje konfliktowe, ale staramy się rozwiązywać je zachowując pełen profesjonalizm i tego również oczekujemy od naszych współpracowników. Oczywiście rozumiemy Pańską frustracje spowodowaną zwolnieniem ze stanowiska, ale liczymy, że znajdzie Pan/Pani pracę w które Panią/Pana docenią w sposób, który będzie Pani/Panu odpowiadał. My ze swojej strony pragniemy zapewnić, że przyjrzymy się uważnie temu jak traktowani są Pracownicy i oczywiście w razie znalezienia niedociągnięć szybko poprawimy swoje metody współpracy.

Pracownik z produkcji

Mogę polecić jako pracodawcę. Maja niedociągnięcia ale ogólnie Ok.

Grzesiu

Pracowałem jakiś czas temu ale pojechałem do Niemiec. Niestety ale polska firma jeszcze nie daje tego co niemiecka. Na plus na nimi przemawia to że na montażach nigdy nie spałem na styropianie na budowie jak to było w innych firmach. Zawsze hotel lub pensjonat może nie mariot ale czysty pokoj i łazienka do dyspozycji. Delegacja płacona z góry. Nie zdażyło sie żeby szef nas za coś obciążył albo zabrał kase jak coś poszło nie tak. Zawsze bierze na klatę. Mogę polecić jak ktoś nie chce jechać za granice. Te opinie klientów to chyba nie tu. To dla pracowników forum. Co do tych klientów niektórych to zdanie mam wyrobione i wiem bo wiele widziałem. Szacunek , że były szef ma tyle panowania nad sobą bo ja bym już siedział....

Krzysiek

Fajne okna robimy ????

Aktualność
Kolejna realizacja na terenie PL.
Miłego poniedziałku!

Aktualność
Jeszcze przed Nowym Rokiem staramy się dopieścić nasze realizacje, mamy nadzieję że i ta spotka się z Państwa zainteresowaniem.
Krzysiek

Polecam! bardzo ładnie wykonana stolarka! Pozdrawiam i polecam!

Witam Bardzo cieszy mnie informacja, jak czytam, że firma dotrzymuje terminów montażu u innych osób. Ja niestety nie mam takiego szczęścia. Od połowy sierpnia czekam na montaż . Termin sami podali bo zlecenie mieli już zamknięte w kwietniu. Mam nadzieję, że właściciele odpiszą mi na tego maila, bo jak wysyłam wiadomości na adres firmowy to do dziś nikt nie odpisał. Żenada.

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, bardzo przepraszamy za nieporozumienie. Niestety w gąszczu zleceń, nie odnotowaliśmy takiej sytuacji, jest nam z tego powodu naprawdę przykro. W dniu jutrzejszym będziemy z Panią w kontakcie aby wyjaśnić sprawę i znaleźć dla obydwu stron satysfakcjonujące rozwiązanie. Żywimy również nadzieję, że po finalizacji zlecenia będzie Pani zadowolona. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do rozmowy w dniu jutrzejszym :).

Andrzej S

Mam okna i drzwi firmy Glumatex od 25-27 lat. Wykonali nam renowację skrzydeł natryskowo w warsztacie.Muszę napisać ze jestem pod dużym wrażeniem! Wykonanie, jakość na prawdę pierwsza klasa! miałem zaufanie do firmy Glumatex, a teraz po tylu latach znowu to die potwierdziło. Na prośbę miłych pań w sekretariacie wystawiam ocenę 5 z plusem! Pozdrawiam

były
@Andrzej S

jak robione za starych czasów to są ok.

były

wolę się nie wypowiadać

Mam okna w domu w DE, jestem bardzo zadowolona! W prawdzie bez montażu bo na miejscu znalazłam ekipę( w Pl wyszło nawet drożej ) ale jakość i wykonanie - jedne z lepszych jakie widziałam. Znajomi tez maja okna z DE i nie są aż tak fajne ! Termin tez który podali - dotrzymali. Pozdrawiam

Wojtek

Dziś mi skończyli montaż. Mogę powiedzieć, że dali radę. Zrobili wrażenie sprzętem do montażu. Przyjechały jakieś dźwigi nie dźwigi jakieś pająki co sie ku... dzieje? U mnie jak na budowie wieżowca na to tylko dom na wsi pod Warszawą. Mega wrażenie. Na koniec szklaneczka whisky z właścicielem. Polecam choć trochę po terminie ale na taka jakość można poczekać ????

Adam K

Otrzymałem stolarkę i wszystko jest Ok oprócz aroganckiego pracownika, z którym wczoraj miałem okazje się zetknąć. Okna i drzwi zewn pierwsza liga! To nie tylko moja opinia, Kilku sąsiadów tez ma te okna. Opóźnienie w dostawie 4 dni pzdrawiam

Józef K

Mamy okna- w okolicy uważam ze najlepsze. Teraz zamówiłem ogród zimowy. Właściciela znam, od x lat taki sam. Córka dwa lata temu tez kupowała do całego domu okna i drzwi. Wszystko było terminowo. Jedynie w jednym oknie miała otarcie i długo czekała na serwis. Z tego co wiem praca tez nie jest tam najgorsza, byli u mnie ludzie i wypowiadali się ze Ok. Okna mogę polecić.

@Józef K

Czy może Pan podać do siebie telefon ?

R.

ja pracuję tam od roku , dostaję tygodniówki (max kilka dni opóźnienia mają), ostatnio nawet dali wiecej kasy, więc jest ok.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje?

zespół GLMTX
@Adam

Panie Adamie, tak firma prowadzi w tej chwili rekrutację na stanowisko: stolarz budowlany kierownik logistyki Zainteresowanych zapraszamy do składania dokumentów drogą mailową. pozdrawiamy Zespół GLMTX

Zostaw merytoryczną opinię o GLUMATEX Sp. z o.o. - Nakło Śląskie

• Jak się pracuje w GLUMATEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GLUMATEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GLUMATEX Sp. z o.o.?

GLUMATEX Sp. z o.o.