Opinie o Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k. w Bydgoszcz

damian

Tut, zależy o jakiej kasie mowa, może napisz cos bardziej konkretnego, to może znajda się i chętni do pracy w CBB.

fakir

firma porażka po za małą ceną nic sobą nie prezentuje (rejon Świecia i okolic ) ten gościu co jeżdzi to powinien isc na przeszczep twarzy szeroki jakby pakował a boi si (usunięte przez administratora) ruszyć nie polecam ich usług brak reakcji długi czas dojazdu tylko cena w miarę ale taka obsługa jaka cena

stanislaw

Patrol interwencyjny jest w odpowiednim czasie.Pelna kultura.Daje ocene na 5,inne firmy dluzszy czas i brak osobistej kultury.Mam u nich sklep pod opieka od 2 lat i jestem zadowolony.Patrol Świecie zdaza na czas

Alek

To co opisles o [usunięte przez moderatora] to stare dzieje.Chyba Ci nie poszlo w tej firmie.Wszystko co piszesz to bzdety i klamstwa.Byly pracownik

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
slaweka13

Firma ok.Wyplata jest na czas.Jestem pracownikiem CBB i wiem cos o tym.A jak ktos chce pracowac w CBB to wystarcz udac sie na rozmowe kwalifikacyjna.

tomas

Witam firma ponownie się ogłasza do pracy wyjazdowej(podejrzewam,że jest to gdzieś w okolicach Warszawy jakieś magazyny),czy ktoś tam pracyje już lub pracował,bądź zamierza,byłem na rozmowie i podobno to nie prawda,że śpi się w baraku bez łazienki,jeden z właścicieli zaklinał się,że śpi się w okolicznym hotelu po 2 osoby w pełni wyposażonym. A co do kasy jest ona na czas i wcale nie taka zła. Jestem ciekawy gdzie tkwi prawda czy jest tak czy inaczej,kto ma rację. A w biurze jest ciekawie nie jest źle i glinami nie jedzie tylko jak w każdym biurze. Jeśli ktoś tam pracuje,pracował bądź zamierza na te wyjazdy proszę o opinie i odpowiedź. Pozdrawiam.

Były pracownik CBB

Witam,te wyjazdy na tydzirń czasu to porażka warunki mieszkalne Porażka,nie wspomne już o łazniece bo jej nie ma chłopaki myją się w miskach a mieszkanie to blaszane kontenery takie jakie są na budowach odradzam pracy w CBB.pracowałem trzy miesiące i nie dostałem wynagrodzenia za ostatni miesiąc.Nie popuszcze im muszą zapłacić.Pozdrawiam

Witam jeśli ktoś tu zajrzy a ma jakąś wiedzę na temat pracy w Grupa CBB to proszę o odpowiedź. Chodzi mi o oferty tej firmy pracy a jest to praca wyjazdowa gdzieś za Warszawą,chodzi o wyjazdy tygodniowe,tydzień pracy,tydzień w domu.Po wstępnej rozmowie obiecują całkiem dobre warunki i tam i na miejscu z gadki tak wynika ale czy to prawda nie mam pojęcia. Niedawno dostałem właśnie od nich propozycję tylko się waham cz aby serio jest tak różowo? jeśli ktoś tam pracuje lub pracował lub zamierza proszę o odpowiedź. Z góry dzięki,pozdrawiam.

\'hata\' piszę się \'chata\'. może najpierw pójdź na kurs ortografii. potem składni. a na końcu ogłady. co do kursu prawdomówności, nie sądzę, żebyś chciał podchodzić. pytanie: czy ktoś Cię (nie zasługujesz na duże \'C\', ale to prawidła pisania) zmusza do pracy w CBB? po co - pytam - zniesławiasz? dla sportu? ja tam pracuję i sobie chwalę. Ty nie? to z pewnością dlatego, że się nie nadajesz. sorka. nie każdy może robić wszystko.

Firma porażka-Połączenie byłego gliniarza z komendy miejskiej z bydgoszczy z [usunięte przez moderatora] piorunująca mieszanka [usunięte przez moderatora] ,samochody wzięte z hyundaia na zasadzie wypożyczenia ,pojedyńczy patrol nieuzbrojony świadczą pseudo usługi z zakresu ochrony i monitoringu ,faktem jest dojazd na miejsce alarmu lecz ochroniarz nie podejmnie interwencji z powodu braku partnera i odpowiedniego wyposażenia ,na stwierdzone włamanie na obiekcie ograniczy się do wezwania [usunięte przez moderatora],najdroższy abonament dochodzący do stu-kilkudziesięciu złotych na miesiąc jak za sam dojazd to dużo,solid bierze kilka razy mniej no i jest ich dwóch w patrolu i dają gwarancje reakcji w razie potrzeby tym bardziej że mają kilka patroli a nie jeden w bydgoszczy jak CBB , chwalą się na stronie że patrol jest uzbrojony w broń palną -bzdura w zabawkowe pistolety RMG z firm wysyłkowych dopiero teraz [usunięte przez moderatora]wystąpił na [usnunięte przez moderatora] wojewódzkiej o wydanie zgody na zakup broni bo chcą uruchomić konwój na 3 godziny dziennie ,a myślałem że jehowi nie mogą mieć z bronią nic do czynienia kolejna hipokryzja broklińskiej sekty , ostatnio się zatrudniło dwóch nowych lecz obaj odeszli po jednej 12-sto godzinnej służbie tak jest tam fajnie 7 zeta na godzinę i umowa zlecenie w patrolu to lekka porażka tym bardzie ,że patrol osielski ma bazę w przyczepie w której wali jak z [usunięte przez moderatora] hacie ,generalnie odradzam zatrudnienie się w tej firmie ja sam osobiście nie uległem [usunięte przez moderatora] i nie przeszedłem do CBB i dziś wiem że była to dobra decyzja.

Zostaw merytoryczną opinię o Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Centralne Biuro Bezpieczeństwa CBB Sp. z o.o. sp.k.