Opinie o Hotel Mistral Sport w Gniewino

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Mistral Sport. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Mistral Sport o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mistral Sport w Gniewino

ktosio

Sorki ze pytam u was, ale hotel i zbinio to jednosc!co z "forum gniewino?????!!! 0u nie ,mozna sie polaczuc???? Wiem powiecie co to nas? Ale wiem ze wojt i wy yo jdednosc! Wiec prosze nniech jakis gamon nie odpisoje:-P!

Ktosio

No wlasnie. Wy zyjecie ciagle 2012. I hiszpanie. Ale to juz minelo! Wiec uwazejcie, zebyscie nie skonczyli jak ten w nadolu. Kiedys tam to tez bylo oczko wojta ale wszystko padlo i to olal, niestety. I czemu tak malo placicie pracownika? Hmmmmmmm. To mnie zastanawia. Niby dobrze stoicie a pracownicy sie skarza! No podajcie przyklad, ille zarabia np, pomocnik kucharza???

Ktosio

Tak patrze na ten hotel i czekam kiedy padnie jak ten w nadolu. Zaraz beda tam zzlomiaze i inni zlodzzieje:-)

Olek

Byłem w wielu hotelach w Polsce i mimo, że dojazd słaby, nadrabiają klasą i obsługą a 4gwiazdki nie z rękawa!!!! Ceny kosmiczne ale często można znaleźć coś naprawdę extra a ( jakieś 75% taniej czasem). pozdr z Krakowa dla całej obsługi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Mistral Sport odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Morgi

Własnie, może szukaja kogos do obsługi klienta, chociażby na jakies praktyki wakacyjne? Pozdrawiam, Morgi.

wczasowicz

a ktos tam był na wczasach? mozna negocjowac ceny pobytu na np. 10-12 dni ?

***
@wczasowicz

Można - zapytaj o cenę dnia - jest ona o kilkadziesiąt złoty niższa za dobę

ktosio

I zagadka. Dlaczego hotel MISTRAL zrobil sobie boisko??? Bo GOTIS ma go juz dosc i oddawania boisk na tak zwana kreche. Ciekawe ile wisza za wynajem? Jeszcze troche dlugow i skoncza jak hotel w nadolu

xxx
@ktosio

co ty gadasz za glupoty?znajoma cie pewnie oklamala zebys nie dowiedzialsie ile naprawde dostala.ja tam pracuje praktycznie od poczatku (raz na umowe o prace,potem przerwa i teraz zlecenie),taka jaka masz stawke godz tyle dostajesz do reki.skoro twoja znajoma przerobila (niby) 300godz to pomnoz to sobie przez jej stawke godz.hotel nie oszukuje pracownikow.nawet jakby chcial to jest to niemozliwe.godz sa zapisywane na liste ktora podpisujesz ty,nastepnie idzie ona na koniec miesiaca do ksiegowej a pracownik wraz z wyplata dostaje potwierdzenie otrzymanego wynagrodzeniaktore podpisuje.jesli twojej znajomej wynagrodzenie sie nie zgadzalo z przepracowanymi godz to czemu podpisala te potwierdzenie?

@xxx

Czy to jakis fanatyk hotelu mi odp? Chyba tak.to co wiem to miała stała pasje i hotel miał to w (usunięte przez administratora) ile godzin odwalila i w jakich warunkach a czasami te warunki były makabryczne

ktosio

Widze jak hotel sie broni ze daje prace i ludzie zarabiaja. Gowno zarabiaja!!! Znajoma tam pracowala. Odwalila 300 godzin w miesiacu i dostawala tylko 1300 na reke! Nawet premi nie dali za takie poswiecenie. A pracowala w dzien i w nocy! Kase i premie to przyznaje sobie szefostwo tak jak w naszym rzadzie. Dzieki bogu sie zwolnila i klepie kase w holandii:-D

Wacek

HOT - 2013-03-01 15:29:47 Dziękujemy za uwagę. Wykorzystanie miejsc w styczniu - 45% Prąd nie długo wyłączą bo hotel zalega wszystkim za wszystko. Co z tego że są klienci i jest obłożenie skoro gospodarz nie ma pojęcia o biznesowaniu i gospodarzeniu, niebawem najczęstszymi klientami tego obiektu będą komornicy.

HOT

Dziękujemy za uwagę. Wykorzystanie miejsc w styczniu - 45%

KTOSIO

Mam takie pytanie do szefostwa hotelu mistral. Skad macie na prad? Mieszkam na przeciw hotelu i widze ze w kolo jest oswietlony jak choinka a w oknach hotelowych jest zawsze ciemno. To skad kasa na prad skoro w hotelu pustka i nie ma zarobku? Znowu [usunięte przez moderatora] wyklada gminna kase na dlugi hotelu? Bo darmo nic nie ma. Prodze o odpowiedz. Mieszkaniec i sasiad. Pozdrawiam

ktosio

Poprawka. Te wszystkie super opinie o hoteu pisza ci co klepia tam biznes, maja w tym jakis interes [usunięte przez moderatora]

Kiciu

[usunięte przez moderatora] nie ma pojęcia o hotelarstwie i gastronomii, jedno na czym się zna to wyrzucanie dyrektorów. Zwolnienie 7 dyrektorów w ciągu jednego roku świadczy o tym dobitnie.Może w końcu hotel przejmie ktoś kto ma o tym pojęcie i szacunek dla ludzi, może też w końcu hotel doczeka się profesjonalistów w kadrze zarządzającej .

Franek

Kto ma pensje to się cieszy, a kto ma jałmużną to mu nie do śmiechu . Żadne tłumaczenia nie usprawiedliwią nieudolności i nie uczciwości personelu zarządzającego, dyskryminację pozostałych pracowników, ogólny bałagan, brak profesjonalizmu, złą organizację pracy - z tego przede wszystkim ten hotel słynie i sam na taką opinię zarobił

Hotelarz

Myślę że niektórzy pomylili fora. Sytuacja w Mistralu jest wewnętrzną sprawą, jakakolwiek by nie była. Natomiast ocena pracodawcy jest odrębną sprawą. Pensje są na czas, brak zaległości w ZUS-ie, regularnie są wypłacane nadgodziny. To najlepiej świadczy o właścicielu firmy. A co do kadry....:)))

Jak się komuś nie podoba praca, atmosfera w niej panująca, ludzie itp. zawsze może się zwolnić. Tym bardziej że uważa się za skrzywdzonego człowieka - pracownika. Niewolnictwo już dawno się skończyło. Tylko czy krowa co dużo ryczy daje dużo mleka ? [usunięte przez moderatora]

Grażyna

Byłam dzisiaj z rodzinką w hotelu Mistral, tak na majówce. Pani w recepcji bardzo miła i uprzejma. Obiekt robi naprawdę imponujące wrażenie. Piękna restauracja i bardzo dobra kuchnia. Wszystko czyste i zadbane. Obsługa bardzo miła. Super !

Ktoś - GOŚĆ

Widzę człowieku, że jesteś zaślepiony i chyba "bardzo dumny", że pracujesz w tym hotelu. Bronisz go zacięcie jak lew lub jak mały kocurek lub kotka. [usunięte przez moderatora] , że nie widzisz co się dzieje w tym hotelu.

obserwator

Dziękuję za troskę dotyczącą mojej osoby, ale pomyłka nie jestem pracownikiem. Jednak mam bardzo rozległą wiedzę na temat ludzi, którzy próbują postawić na nogi ten hotel, tak aby dobrze funkcjonował. Po prostu współpracuję z tym hotelem i widzę duże zmiany.

obserwator

Widzę, że nie jesteś na bieżąco z informacjami dotyczącymi osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie hotelu lub po prostu jesteś niezadowolony z pracy i wpisujesz kłamliwe tezy, sformułowania, insynuacje. Widzę diametralną poprawę w funkcjonowaniu hoteli od początku roku. Ludzie siedzą po kilkanaście godzin w pracy, aby mogli nadrobić zaległości poprzedników. Chyba sam nie wiesz o czym piszesz. Zalecam zagłębienie się w temat, o którym piszesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mistral Sport - Gniewino

Hotel Mistral Sport
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Sportowa 5
    84-250 Gniewino