Opinie o Hotel Mistral Sport w Gniewino

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hotel Mistral Sport. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Mistral Sport o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mistral Sport w Gniewino

hotelarz

W żadnej firmie, w żadnym hotelu nie będzie dobrze jeżeli dyrektor nie utożsamia się z firmą. MISTRAL pod tym względem ma wyjątkowego pecha....

niktoś

i tu masz rację , te Panie zarabiają po 1300zł, ale za to ci tak zwani karierowicze kierownicy mają ogromne pensje, że też prezes się na to godzi, żenada. PRAWDA JEST TAKA, ŻE JEŚLIŚ GŁUPI ALBO DESPERAT,IDŹ TAM DO PRACY.

milusinski

WCALE MNIE TO NIE DZIWI .JEŚLI TA PANI ZARABIA NIECO WIĘCEJ NIZ TYSIĄC ZŁOTYCH TO Z CZEGO MA BYC ZADOWOLONA A PRZY TYM JEST RÓGANA OD RANA DO WIECZORA PRZEZ KOLEJNYCH NIEZADOWOLONYCH I NIC NIE ROBIĄCYCH DYREKTORÓW I KIEROWNIKÓW Z ASPIRACJĄ KARIEROWICZÓW.BRAK TAM POSZANOWANIA DLA PRACOWNIKÓW

Ktoś - GOŚĆ

Byłem klika krotnie gościem tego hotelu i na pierwszy rzut oka hotel dla mnie jest BRUDNY !!!. Wielokrotnie spałem w hotelach o podobnej klasie i nigdy nie odnosiłem wrażenia, że wchodząc do nich widzi się brud. Dla mnie jest on nie doczyszczony. Obsługo hotelu jest na bardzo niskim poziomie, a zwłaszcza Pani recepcjonistka. Brak z jej strony kompetencji jak i podstaw dobrego wychowania. Miałem wrażenie, że ta Panie pracuje w tym hotelu za karę i ktoś jej kazał tam stać. Właśnie ta Pani tylko tam stoi i pewnie na tym polega jej praca. Siedząc w restauracji słyszałem, że z zaplecza kuchni dochodziły mnie jakieś dziwne krzyki i wyzwiska w stron personelu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hotel Mistral Sport odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant rowerowy
uczestnik Balu Mistrzów

Rewelacyjny bal ,super zabawa dobry serwis

Asia

Piękny obiekt i ciekawa okolica,coś dla mieszczuchów.Można naprawdę świetnie wypocząć i pysznie zjeść,widać profesjonalizm szefa kuchni.Polecam

kukiz

Piekny hotel..!!!! Pozdrawiam..))

Groźba zamieszczona poniżej, niestety o czymś świadczy....

Wacuś

Tak, wiemy o czym i o kim piszemy, ale dla lepszego zrozumienia wyjaśnienie: to jat portal na którym wyraża się opinię o zakładach pracy i pracodawcach, informacje te służą potencjalnym kandydatom jak również instytucjom. Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię i każdy też pracodawca sam pracuje na swoją opinię. W tym konkretnym przypadku groźby pod adresem osób wyrażających swe opinie i likwidowanie tych opinii poprzez interwecję admina świadczą same za siebie, o poziomie tych gróźb i wypowiedzi nie wspominając. Niestety pracodawcą nie wystarczy BYĆ, przede wszystkim w dzisiejszych czasach trzeba UMIEĆ nim być, czyli pojąć zasady i kulturę bycia pracodawcą i wówczas można liczyć na dobrą opinię i szacunek pracowników !!!! Tym którzy tego nie rozumieją i nie chcą nauczyć się być dobrym i szanowanym szefem niestety grożą tego typu skutki, czyli informacje publikowane w sieci, blogi, a nawet strony www. i takie są m/i przywileje demokracji i wolności słowa, oraz możliwości globalnej komunikacji. Warto o tym pamiętać, bo spaprać sobie opinię można bardzo szybko, i żadna reklama tego nie odwróci, puki co nikt pozytywnych opinii o tej firmie nie wystawia, są jedynie negatywy tych którzy się nie boją, lub już nie muszą się bać :)

albo ktoś skończy pisać takie brednie o prezesie i hotelu mistral albo będzie miał konkretne problemy i nie przyjemności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i sie zastanówcie o czym i o kim piszecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Ten, jak to nazywasz \\\" BURAK\\\" dał pracę ponad 30-tce ludzi. Gdzie jest powiedziane, że człowiek po studiach jest mądrzejszy od tego po szkole podstawowej???

Jaca

(usunięte przez administratora)awet doświadczony dyrektor nie pomoże, ludzie zejdźcie na ziemię aby w takim miejscu, taki obiekt zarobił na siebie to naprawdę trzeba nie lada talentu, determinacji, wiedzy i zaangażowania całego personelu, wspólnych działań władz gminy i speca od marketingu, a ten c(usunięte przez administratora)

Wojtek

Szanse hotelu są jak najbardziej realne pod warunkiem że zarządzaniem zajmie się ktoś kompetentny z doświadczeniem i kulturą.

Sporo ludzi ma dosyć zapchanych kurortów, tłoku i ścisku. Coraz większym powodzeniem cieszą się spokojne i ciche zakątki. Dlatego uważam że przed Gniewinem jest olbrzymia szansa :)

To pozytywne że zaczyna się jakiś ruch w sprawie tego co dzieje się w tym hotelu, w końcu mamy XXI wiek, więc tylko patrzeć jak powstanie jakaś strona lub forum na ten temat i w całym kraju ludzie dowiedzą się jaki to wspaniały hotel :)

anonim - 2011-07-20 14:26:59Na razie Hotel ma chyba poważny problem z naborem właściwej kadry :) Jak właściciele trafią na dyrektora z \\\(usunięte przez administratora)który zielonego pojęcia nie ma o biznesie i zarządzaniu kadrą. Taki(usunięte przez administratora) w tym przypadku chyba o to chodzi. Tu szukają dyrektora(usunięte przez administratora) więc sprawa wydaje się oczywista.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mistral Sport - Gniewino

Hotel Mistral Sport
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Sportowa 5
    84-250 Gniewino