Opinie o Mavilex w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mavilex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mavilex o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mavilex w Toruń

Kiedy będzie woda do picia ????

ciekawski2
@anonymous

i co dostales wyplate?

Ciekawski

Kiedy wypłata ????!!!!!!!

Kolo

Premie pracowników którzy ciężko pracują biorą biurwy.... Żeby nie zrobić weekendu majowego wolnego , mimo iż produkcji jest ponad stan .... Masakra !!! Za faktury transportowe też nie łaska zapłacić ..... 90 dni po terminie !!

Trele morele MAVILEX to kurw.....i (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Mavilex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Mavilex

Mavilex??? Jedno wielkie nieporozumienie!!! Ale zacznijmy od początku!..... Idziesz na rozmowę kwalifikacyjną do Pani Asi .... Obiecuję złote góry , jak to dobrze itp.... podpisujesz umowę , dostajesz aneks że do godzin nocnych 20% dodatku.... I zaczynasz pracę ..... Przekonany że trafiłeś do raju...a tu hu.... Wielki .... Po pierwsze wypłaty za pracę porażka , nigdy się drobne w kieszeni nie zgadzają po drugie zapier......jak beduin 7 dni ciągiem dzień wolnego , ewentualnie dwa dni po nockach a w sumie to półtora . Ohhh zapomniało mi się raz w miesiącu przypada wolny cały weekend łącznie z poniedziałkiem .... Przydzielają cię do jakiejś brygady.... Generalnie laski z tak zwanej chlebowki są spoko , znają żarty , można się pośmiać . Reszta do ogarnięcia .....operatorzy hmmm dwóm panom odrazu powinni podziękować .... Pierwszemu hmm za brak higieny osobistej.... Śmierdzi gorzej niż szambo , wydziela smród taki że aż na zygi ci się zbiera , drugi za spożywanie alkoholu i lenistwo ...... Dwie lewe ręce ..... Generalnie pakowaczko są ok hmm jedne mniej drugiej bardziej ok. Oczywiście przez pana W..... Traktowane są jak śmieci bo człowiek ten jest bez kultury osobistej ,zresztą jak i pani Asia .... Która ma minę jak (usunięte przez administratora) Kot na pustyni .... Ahhh zapomniało mi się ..... Dostajesz umowę na okres próbny wiadomo interesuje cię czy będziesz mi prace czy zostaniesz na lodzie więc podputujesz co z umową .... Wszyscy ci potwierdzają że będziesz miał umowę przedłużona a tu zonk.... Zrobili z ciebie debila .... Zostajesz wezwany do pani Asi po odbiór świadectwa pracy pytasz w ramach wyjaśnienia dlaczego akurat ty a ona na to z bezczelnym tonem bo byłeś człowiekiem dodatkowym produkcja się skończyła i niestety tak wyszło .... Trzymajcie się koleżanki i koledzy z którymi się dobrze gadalo.... Pozostałym hu... Wam wszystkim w du.... Wazeliniarze ..... Precz z alkoholikami i smierdzielami .....

YETI

Mavilex- temat rzeka,firma która do tej pory jeszcze nie zrozumiała,że podstawą każdej firmy są jej pracownicy.Ale....zacznijmy od samych drzwi firmy.Przyjeżdzasz do pracy samochodem-normalna firma gwarantuje swoim pracownikom parking,ale nie Mavilex.Pozostaje to Twoim zmartwieniem drogi pracowniku,gdzie zostawisz swoje auto......Jak już udało Ci się gdzieś zaparkować ,to wchodzisz do szatni,gdzie przez większą część zimy grzejniki są wyłączone,bo...popsuł się bojler.Ale co tam ,pracownik Mavilexu wytrzyma wszystko(do czasu).Wchodzimy na halę ,a tam zimą na popołudniowej i nocnej zmianie temperatura 10 stopni.No cóż ,pan prezes i jego świta idą o 15 do ciepłych domków,to ogrzewanie obowiązkowo należy wyłączyć,wychodząc z założenia,że pracownik Mawilexu to istota zahartowana.Przychodzi wiosna i lato-kto wytrwał zimę w Mavilexie ,w "nagrodę" przenosi się w klimat"tropikalny".Na hali ok 40stopni,brak jakichkolwiek wywietrzników,wszystkie maszyny "wypluwają "swoje nieczystości na halę,a ten pracownik, niczym filtr pochłania to wszystko,ale cóż..... pracownik ...Teraz porozmawiajmy o hierarchi stanowisk.Jeżeli jesteś pakowaczką, to z góry stoisz na pozycji przegranej.Dla pana prezesa pakowaczki to istoty niezauważalne,które w każdej chwili może wymienić.Pakowaczce nie mówi się dzień dobry,nie odpowiada się na dzień dobry .Rękę podać i się ukłonić można ,ale dopiero od poziomu operatora maszyn.No właśnie, operatorzy maszyn i tacy co im się wydaje ,że są operatorami.Przez prezesa akceptowani ze wszystkimi swoimi wadami.Jest też operator który nigdy nie powinien pracować z ludżmi.Pan P.G. to taka prymitywna ,zakompleksiona istota,która swoje frustracje przenosi na pakowaczki .Na porządku dziennym, u tego niby pana(panem trzeba umieć być)są wyzwiska,obrażliwe epitety kierowane do pakowaczek.Wiele z nich ,nie wytrzymuje psychicznie i odchodzi z firmy.Wszyscy o tym wiedzą,pan prezes też i nic z tym nie robią . Z Panem P.jest jeszcze jeden problem- niewyobrażalnie śmierdzi na kilometr.Jak przechodzi to jeszcze po 10 minutach czuć smród potu.Ten człowiek już na halę wchodzi z tym swoim smrodem jak z kochanką.Wredny i śmierdzący-super wizytówka Mavilexu.Panie prezesie zróbcie coś z tym,nikt nie chce z nim pracować.Dobro ogółu mniej dla pana znaczy niż taki człowiek??? Trzeba jeszcze wspomnieć o zarobkach.W Mavilexie nikt nie jest w stanie wyliczyć swojej pensji.Najtęższe umysły próbowały i nic z tego nie wyszło.Mavilex to chyba jedyna firma w Toruniu,która uważa że pracownika g...o powinno obchodzić jak jest wyliczana jego pensja.Ma być tak,żeby było z korzyścią dla.....oczywiście Mavilexu.Brak w tym temacie przejrzystości i to jest główny problem pensji pracowników.Myślę,że gdyby szefostwo wsłuchiwało się w głosy swoich pracowników,poprawiło choć trochę warunki pracy i płacy,zrobiło niedziele wolne,aby można było ten czas spędzić z rodziną ,to na pewno więcej osób decydowałoby się na dłuższą współpracę z zakładem

*******

(usunięte przez administratora) dusi grosz nawet nie dał wolnego na 1 maja już nie wspomnę 3 ludzie nie dajcie się tak traktować i tak wam nie zapłaci więcej za te dni .... Maszyny nie działają a on żydzi żeby ludzie poodpoczywali sam (usunięte przez administratora) będzie miał w domu a ludzie będą bez celu w robocie siedzieć bo ile można plucowac maszyny ....ZENADA !!!!!

Zbliża się lato blagamy niektórych operatorów o używanie dezodorantow szczególnie jednego ( P/G)) . Dziękujemy

Maja

Widzę, że Wasze komentarze na temat pracy w Mavilex nie są zbyt pochlebne. @Xyz, @Alonzo, co Waszym zdaniem powinno się zmienić w firmie, aby stała się bardziej atrakcyjna dla pracowników? Nie widziałam, aby firma aktualnie poszukiwała jakichś osób do pracy - czy ktoś wie coś na ten temat?

@Maja

Dobrze że przynajmniej piszesz bez błędów jak się pod kogoś podszywasz...

Aldek
@Maja

A dlaczego nie mają być skoro prezes opierdalam***ciągle wypłaty napierdala się w systemie 7 dyniowym za 1600 zł to jakiś żart firma by była na poziomie jakby dała bynajmniej dla kobiet pakujących 2100 na rękę pani Joanno a nie żadna Major

Czy jakieś nowe oferty pracy firma ma?

Dobrze powiedziane Artur !

rob

Od 2 do 3,5 tys na lape po jakis 2-3 m-cach zaleznie od stanowiska

krajarki
@rob

Oszuści i tyle .cała firmę oszukują na wypłacie po 400 500 zl za mało ludzka dają umyślnie q potem zwracają.jak ktoś ich opiepszy i sie przypomni . .a ten co cicho siedzi to jest stratny .bajkopisarze i oszuści 3 lata tu robie i mam dość tych kurew.waldi nigdy nie będziesz miał pracowników .jak ich nie szanujesz C W e l u bez zębów

Pani
@krajarki

Już ma zęby, wstawił sobie uśmiech Maxa Kolonki, ale to nic nie pomogło bo słoma z butów nadal wystaje

Igor

Niektórym najlepiej wychodzi obrażanie innych!!

LODZIKKKKKKKK

Hm.. MAVILEX kobitki maja przesrane wyciąganie wałków które mają ponad 200kg na maszynę całe 8godzin stoją i dygaja na ostro jeśli chodzi o operatorów jak nic nie robisz i udajesz to masz taką cięką wypłatę mówimy o najniższej krajowej a jak robisz nie udajesz to wypłaty są konkretne dodatkowo do wypłaty z 200 badz 300stowki dozuca, kierownik w porządku ludzie jakieś 80% całej ekipy też jeśli pracujesz a nie udajesz to polecam z tego co słyszałem to się dużo pozmienialo

Lala

Widzę, że poziom tego forum idealnie odzwierciedla poziom tej firmy, czyli totalne dno

Arcz

Pracuje tam i jest mi tu dobrze zarabiam grubo ponad 2 tys ludzie są spoko :P Umowe o prace dostałem po miesiacu i nie wiem o czy tu (usunięte przez administratora) P Jak ktoś się nie zna niech nie idzie jako operator urzadzeń bo dostanie psi (usunięte przez administratora) bo musza go szkolić i nie wiadomo nigdy czy załapie :D Duzy przemiał ludzi swiadczy o tym ze ludzie boja sie takiej pracy i nie daja rady i uciekaja :P

RuchałemCie

Ty kuuuurwo jesteś taka cwana a nie przedstawisz się ? Liżesz oko Filipowi za bucha z lufy :D (usunięte przez administratora) kiełbase Stachowi za jedna małpeczkę :P (usunięte przez administratora) hahaha :-)

koks
@Arcz

Liż mi mecz . Jak cały mavilex.(usunięte przez administratora) z ss.waldek zyd .rodzina zydoska .firme rozwija a ludI nie ma sam będzie (usunięte przez administratora) ukraincą więcej płacą niż polską bo przez agencjie .polak i ukrainiec ma tyle samo .nowy czy stary pracownik tez zarabia tyle samo .jwbac ich .za rok zwinie interes sam sobie tak robi

UWAGA OSZUŚCI!!! Pani która zajmuje się rozmowami kwalifikacyjnymi, w chwili rozmowy telefonicznej obiecuje zarobki rzędu około 2500-3000zł/ brutto, do wynegocjowania na miejscu. Na miejscu okazuje się, że max. co mogą zaoferować to około 2500zł/ brutto, czyli około 15zł/h, zależne od ilości godzin w miesiącu. Ponadto upokarzająco i z uśmiechem stwierdziła, że "to ja szukam pracy" więc mogę mało zarabiać. W tym zakładzie szukają pracownika na zasadzie znalezienia jelenia który zgodzi się pracować za jak najmniejsze pieniądze. Nie polecam, nawet wysyłania CV, bo nie warto przedstawiać siebie takim prymitywom.

Michal
@Michał

Pani ktora mnie probowala oszukac w kwestii zarobkow i przez ktora stracilem czas na dojazd i rozmowe to pani Jola. Pisze to, zeby byc wiarygodny.

Michal
@Michał

Pani ktora mnie probowala oszukac w kwestii zarobkow i przez ktora stracilem czas na dojazd i rozmowe to pani Joasia. Pisze to, zeby byc wiarygodny.

Miły on

he przestrzegam przed pizzeria Don korleone czekanie na pizzę prawie 2 godziny. pizza fugi z kurczakiem i ogórkami kiszonymi !!!! gdzie tu jest kurczak gdzie ser ciasto surowe Brak słów!!!!! tego jeść się nie da !!!! to się nadaje do wyrzucenia albo dla psa masakra !!!!

O.N.A

To nie praca dla kobiet ktore maja dzieci, rodzine. 9dni pracujesz, dwa dni wolne. Gdzie czas na Dom I rodzine..zadnych premii nie ma klamstwo I jeszcze raz klamstwo..uciekam do konkurencji..w mawilexie pieknie tylko mowia prized podpisaniem umowy, a pozniej koszmar.operatorzy maszyn maja kobiety za nic!!wszystko na naszej glowie ale Lubera nic z tym nie robi..traca pracwnikow dzien w dzien...bo kazdy ma dosyc takiego ponizania przez operatorow maszyn..glownie to dzieki operatorom kobiety odchodza..

Darko
@O.N.A

Prawda I jeszcze raz prawda zadnego szacunku..oni potrafia siedziec na palarni a ty musisz (usunięte przez administratora) wszystko za nich..jeszcze maja pretensje jak poprosisz o pomoc...z ryjem wsiadaja ze musisz nauczyc sie wlaczac maszyne go on I nie zawsze maja czas..smieszni sa

Torunianka

Umowy nie sa zlecenie..pracuje od kwietnia tego roku..na pocztek umowa na 3mies.okres probny, kolejna jest na ROK..atmosfera super ale za duzo obowiazkow jak na jedna osobe za taka kase..sciagaj woreczki z maszyny, zrob karton, naklej datnik, pilnuj zeby sznurek Sie nie skonczyl go zatrzyma sie maszyna, wyczysc maszyne, wlacz maszyne..szok szok za take pieniadze..ale siedze bo wole pracowac niz miec te cholerne 500+I siedziec w domu dostawac depresje

Zostaw merytoryczną opinię o Mavilex - Toruń

• Jak się pracuje w Mavilex?

Zobacz opinie na temat firmy Mavilex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mavilex?

Mavilex
1.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 87B-C
    87-100 Toruń