Opinie o Mavilex w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mavilex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mavilex o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mavilex w Toruń

Haha jak za sierpień nie mają jak zapłacić to nie liczcie że zapłacą za wrzesień skoro od początku miesiąca siedzicie na postojowym - moja rada spierdddalac z tej firmy. Ludzie otwórzcie oczy i szukajcie pracy bo zaraz zima i ofert będzie coraz mniej.

Ile można

Wogole po co przedłużają umowy wysylaja na badania lekarskie po co ja się pytam po co skoro firma już padła i nie ma szans na uratowanie tego to jest wszystko bez sensu

Sam jesteś głąbem! To jest platforma na której pisze sie opinie o pracodawcy ! Dlatego piszemy ! Z kim pogadać ? Z jakim prezesem ? Głąbie!

Anoim

Tedi Głabem to ty jesteś!!! Kozak w necie pizzzzdq w świecie. Jak taki cwany jesteś to idź pogadać z tak zwanym prezesem to ci pogratuluje z miłą chęcią jak ci się uda ????

@7

Nie o pracodawcy tylko o firmie tą jest różnica

Buhaha

A co to za różnica czy pracodawca czy firma to jest jedno to samo buhaha. Pracodawca Cię przyjmuje a pracujesz w jego firmie.

Anonim. Toruń.

A będą pieniądze za sierpień?

Goła i wesoła ...
@Anonim. Toruń.

Hahaha pieniądze za sierpień ????

@Goła i wesoła ...

No a co? W sierpniu jako taka produkcja była, WIĘC ŻADNA ŁASKA!!!

Hhhhhhhh
@Anonim Toruń

Tylko ze nasze wspaniałe szefostwo zawsze na końcu pracownikom płaci ! Najpier trzeba inne ważne rzeczy pozapłacać ( czytaj audice na leasing!)

Ziomek
@Hhhhhhhh

Dla pracowników nie mają pieniędzy na wypłaty ale na Markowe rowery dla rodziny to znaleźli pieniądze bo przyjemność najważniejsza. A robił niech głoduje i zemby w sciane

Anonim Toruń

Liczą się umowy, tylko w wypadku plajty dłużej to trwa....

Aplikowałeś do firmy Mavilex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ile można

Kiedy będą pieniądze ja się pytam!!! Ile można czekać na pieniądze za własną pracę!!! Nas pracowników choooojj obchodzi że macie długi i że nie macie za co zapłacić.,nam to się należy jak psu miska za charowke!!! Ludzie trzeba się zebrać w grupie I coś z tym zrobić a nie czekacie na zbawienie bo może to ruszy!! Nie nie ruszy bo mają tylko same długi nic po za tym. Firma upadła zrozumcie to w końcu a nie Łudzicie się jak Dzieci!!!!

@Ile można

Nie zbierać się tylko nie wracac tam, szukać nowej pracy!!!!

@Anonim Toruń

Właśnie ,Szukać innej pracy bo tam nie ma po co wracać.chyba że szukać światełka nadziei w ciemnej halii a może zobaczę. Nadzieja Matką Głupich.

Hhhhhhh
@Anonim Toruń

Tylko najpierw trzeba odebrać pieniądze bo jak nie wrócimy to myślisz ze jeszcze cokolwiek dostaniemy? Okradają nas! A my nic nie robimy! Pozwalamy im na to to dlaczego nie mieli by tego robić ?

@Hhhhhhh

Musimy dostać... Nawet jak odejdziemy. Są umowy, podpisane listy. (usunięte przez administratora)

Hhhhhhhh
@Anonim Toruń

Tylko jak oficjalnie splajtują to nie dostaniemy nic. Wtedy żadne umowy sie nie liczą !

Eli

Nagłośnić sprawę w telewizji Uwaga, Interwencja lub Inspekcja Pracy!!

Żona Pracownika

Gdzie (usunięte przez administratora) wypłata ?????????????????

Rudy
@Żona Pracownika

Niema ????????????????????????

Anoim
@Żona Pracownika

Wypłata ma być niby 17 ????????????

Anonim1

Nie wiedziałeś jeszcze ? Tam nie ma normalnych ludzi oprócz dwóch, trzech .... Szefostwo....... kłamią prosto w oczy! (usunięte przez administratora) i nic więcej Wstyd problem w tym ze oni się nie wstydzą

@Anoim

I jak była wypłata?

Anonim. Toruń.

Co za posrana firma.!!!!! Ciągle z czyms zalegają!!!! Co za nieudacznicy ja prowadzą!!!! Niech zamkną w cholere skoro nie mają za co jej prowadzić!!!!

Anonim1
@Anonim. Toruń.

Jestem tego samego zdania! Jeżeli nie stać firmy na pracowników ( juz nie mówiąc o innych sprawach) to co to za firma?! Żarty sobie z nas stroją? Teraz juz nawet nie mówią że wypłata będzie pózniej! Oni po prostu nie płacą! Tak jakby to było normalne .... (usunięte przez administratora) i kłamstwo ....nic więcej! Pfujjjjjjjj........

Anonim Toruń

To nie jest (usunięte przez administratora) To złodziejstwo i(usunięte przez administratora)o

@Anonim. Toruń.

Prostaku , prostaczko która napisał ten w/w post wytłumacz mi czemu piszesz tutaj takie gorzkie żale a cały czas tam pracujesz i co miesiąc powtarzają się tr same posty , te posty zaczynaja być już chore jak nie dajesz sobie radę ze swoimi emocjami to są wykwalifikowani Ludzie którzy ci pomogą i znajdziesz swoją wymarzona prace ;) ps . Ludzie nie kompromitujcie się ....

Hhhhh

Jaka arogancja! Może są tu ludzie którzy nie dostaną juz innej pracy ?! Pomimo tego ze im nie płacą, nadal pracują ... To ty jesteś prostakiem !

@Hhhhh

W Polsce mam taki rynek pracy , ze jak ktoś ma trochę chęci do pracy to bez żadnego problemu znajdzie prace ! Chyba ze jest nieudacznikiem ! I będzie pisał swoje smuty na forum ale dalej będzie siedział w tej firmie . Żal mi takich ludzi !!!!

GDZIE SA PIENIĄDZE?!!!!!

Siemano
@Anonim. Toruń.

Nie ma i nie będzie, w tym miesiącu prawdopodobnie bo co nie mają za Co zapłacić Standard. Sam czekam na kasę jak i wy wszyscy

Stefan

Ja się pytam gdzie moja wypłata ???

jaa
@Stefan

ja tez sie pytam gdzie moja wyplata!!!

Jan
@jaa

Piszecie o opóźnieniach w wypłatach, czy takie sytuacje często zdarzają się w firmie? Jeśli tak to może warto porozmawiać o tym z szefostwem, taka rozmowa może przynieść pozytywne rezultaty.

jaa
@Jan

Oczywiscie, ze jest to zglaszane, wielkokrotnie, od kilku miesiecy. Od razu widac, ze ten post napisal ktos, kto nie pracuje w tej firmie...

Mateusz

Tak jak się spodziewałem .Nic dobrego z tej firmy już nie będzie .Ludzie zmieńcie praca .Ja zmieniłem dostałem pierwsza wypłatę 2500 A następna 2670 i już mam umowę na stałe i pracuje na jednej maszynie A nie jak pies na 3 za te same pieniądze jestem doceniany i szanowany nawet urlop dostałem tydzień czasu .bo kierownik powiedział że mi się należy choć jestem nowym pracownikem .i juz sie nie martwie za co rodzine wyzywić.Team welwet pozdrawia .Jechać mavilex

Sierp

Kolejny miesiąc i Nowu brak wypłat na czas a telefony prezia i spółki wyłączone

Mała1990
@Sierp

I wypłat nie bedzie do końca tygodnia pewnie. A tel nikt nie potrafi odebrać !!!! (usunięte przez administratora)

Niezadowolona

A może by tak pożegnać się z ludźmi z tak zwanej linii biorą wypłaty po 5 tysięcy a nic nie robią na krajarkach pracuja tylko chłopaki z makro i mikro perforacji aż ich żal jak reszta pracuje w trzech na jednej maszynie a oni sami

Linia
@Niezadowolona

Weź się za robotę, bo częściej siedzisz na stołówce lub warsztacie niż jesteś przy maszynie! Gwiazdo.

Wkurwiony
@Niezadowolona

To już dawno powinno być zrobione na jaki ciul czekają

Rudy
@Niezadowolona

Sami się nie zwolnią mają za dobrze

Wasze gwiazdeczki
@Linia

Wy z Linii to tylko chodzicie i Jajami Dzwonicie i tylko śmierdzicie lenistwem!!! My bynajmniej Robimy a nie jak wy tylko rzyrujecie na nas co Pracujemy na takich Wieśniaków jak Wy. Wasz czas dobiega końca bo my na was Robić nie Będziemy!!! Żegnamy was serdecznym Palcem. Pozdrawiam wasze Gwiazdeczki ☺☺☺

Anty gwiazdeczka
@Wasze gwiazdeczki

Wasze gwiazdeczki ::::::::: nie wypowiadajcie się za wszystkie Panie , ponieważ kogo to obchodzi czy jeden robi , a drugi siedzi mają przyzwolenie to niech sobie robią co chcą .

nikt

mhhh

Gitmajonez

Chwała Bogu, że to w końcu padło, tylko szkoda ludzi

@Gitmajonez

Pewnie zostales/as zwolniony/na ze tak piszesz .... i w dodatku bzdury wyssane z palca. Nienawisc ludzka nie zna granic

Ciekawa
@Gitmajonez

Czy to prawda Że firma upadła ? Czy ktoś jeszcze tam pracuje?

@Ciekawa

Firma zaczyna funkcjonować, folii jest nie do przerobienia! Niestety Panie Arturze, Panu poszło nie pomyśli zwalniając się. I te głupie od Pana komentarze są nie na miejscu. Żałuję Pan że się zwolnił? Bo gdzie pan by w jakiej kolwiek firmie mógł zajarać tak zwane Zioło i do tego Browara wypić? Niestety firma staje na nogi jest BRC! I nie Ma Palenia i Jarania Zielska, Tym bardziej spożywania mocniejszych trunków wyskokowych. To nie Ten Mavilex za czasów Pracoawania leniwych siedzących i lecących w (usunięte przez administratora) czasem tylko wychodząc do WC jeszcze męczące bo tak daleko. Również są Operatorzy którzy siedząc są zmęczeni bo musiałem wstać rolke zmienić nie dadzą posiedzieć!. Panie pakowaczki i operatorki i operatorzy którzy zasówaja cały czas na hali odwalaja cała robotę leniwych i leniwe kwoki co im się ciężko sprząta, bo Po co inna zmiana to Zrobi.

Gitmajonez

Niestety przyzwolenie na tą patologię było z samej góry i to też zarząd jest winien, że taki proceder miał miejsce i nie jestem żadnym Panem Arturem

Eli
@456

Nie dziwię się ludziom bo robicie z nich darmową siłę roboczą, Pracuje się dla kasy, trzeba żyć i robić opłaty. A tu jest wyzysk ludzi Trzeba zgłosić to do Inspekcji pracy bo inaczej nie da rady.

pazkokieć starej wywłoki

Siema ziomeczki :D :D Siema biede (usunięte przez administratora) bez kasy i emerytury :D Po Pierwsze nie wiesz co mówisz :D Po Drugie jesteś frjerem pewnie skarpete z piachem ciągniesz :D Nie masz kurrrrrwo odwagi powiedzieć w morde co czyni cię jeszcze wiekaszą szamatąąą :) Nie wiesz szmatooo że ip zostawiłaś piszac takie bzdury :D Ja (usunięte przez administratora) jaka trzeba byććć kurwąąą bez bolca żeby takie żeczy pisać :P (usunięte przez administratora) cię :D Takie padliny jak ty kończą w worku na sperme :D Nigdy mnie nikt nie złapał na tym o czym mówisz twoje słowa są (usunięte przez administratora) warte :D Przykro mi bedzie jak wszyscy dowiedzą się kim jesteś :D Pewnie gilze pizdąAAAA wpierdolisz :D A tym czasem ja mam wakacje bo mnie stać szmatttto wiec (usunięte przez administratora) jeść gowna na harem i tak masz (usunięte przez administratora) :D a wypałate dostałaś ? nie masz odwagi się zwolnić bo takich szmat nie przyjmują nigdzie biedny twój los :) Nie znam wiekszej wywłoki a napewno jesteś z mojej starej zmiany !!! Do piachu (usunięte przez administratora) nikt płakać nie bedzie :D KTO RODZI SIĘ KURWĄĄĄ CAŁEEE ZYCIĘ NIĄ BEDZIE ! NAM NADZIEJE ZE BUTELKA W (usunięte przez administratora) SI STARCZY :d

Uuuu
@pazkokieć starej wywłoki

Patola pełna pizdąą hahaha

Jaca
@pazkokieć starej wywłoki

Piękne podsumowanie poziomu całej firmy z tzw prezesem i jego przydupasami włącznie, hehehe

Loluś

Trochę żal że jeszcze ktoś ośmiela się bronić tej patologii... dziwne że do tego zakładu żadna inspekcja pracy nie dociera... chyba ktoś dobrze w łapkę daje, komentarze broniące tej firmy zapewne wystawiane przez kadrę kierwoniczą i wazeliniarzy, a jak ktoś nie wierzy to niech się tam sam zatrudni i sam na własne oczy zobaczy i sam oceni prawdziwość komentarzy... Życzę powodzenia

Jaca

Hehe dobre, trzy pozytywne komentarze w ciągu 45 min. Czyżby sam "prezes" był ich autorem?

Zoja

Niestety wiele informacji tu przedstawianych jest nieprawdziwych badz wyolbrzymionych jako forma zemsty i hejtu kilku osob. Wydaje sie, ze chca wystraszyc potencjalna konkurencje do pracy aby nadal czuc sie niezastapionym. Ci co cos potrafia lub normalnie pracuja jakos nie narzekaja. Poza tym nie wypowiadaja sie na formach internetowych w sposob ponizej jakiegokolwiek poziomu intelektualnego i kulturalnego. Takim osobom zawsze wszystko bedzie przeszkadzac i taka jest niestety prawda choc oczywiscie jest pare rzeczy ktore mogliby poprawic. Wyglada na to, ze najwiecej do powiedzenia jak mozna sie domyslac maja osobnicy bedacych pod wplywem srodkow "dopalajacych" nie bedacymi juz pracownikami firmy z powodu "naduzywania".

Rambo

Na ten zakład to brak słów ręce opadaja. Co nie którzy operatorzy się żądza jak by byli kierownikami robią co chcą w (usunięte przez administratora) Lecą. Wychodzą sobie jak chcą i Nic sobie z tego nie robia. Z placami to brak słów ręce opadają z miesiąca na miesiąc coraz miejsze. Przy systemie 4 brygadowym ciaglym pracy fizycznej za 1700zl, zero dodatków zero socjalu. Nie ważny jest pracownik gdy przychodzą święta musi iść do pracy i nie ma że boli i za 12 brutto bez premi bo premie to mają konfidenci i wazeliniarze co nic nie robią i jeszcze się śmieją z tego prosto w twarz kobitka. Z miesiąca na miesiąc ludzie porzucają pracę ze względu na Place i warunki. Pan Prezes chyba nie widzi to co robią jego pracownicy ulubieni i nie ma chyba wglądu na to co robią i daje im pożądane wypłaty za nie robienie,tylko siedzenie na warsztacie i palenie papierosów i granie w gry!!!!!

Zoja
@Rambo

Trzeba było się uczyć haha

Zostaw merytoryczną opinię o Mavilex - Toruń

• Jak się pracuje w Mavilex?

Zobacz opinie na temat firmy Mavilex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mavilex?

Mavilex
1.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 87B-C
    87-100 Toruń