Opinie o Mavilex w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mavilex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mavilex o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mavilex w Toruń

Pipi

Pracuje w tej firmie jestem zadowolony z zarobków są większe niż w innych firmach gdzie płaca najniższą krajowa , spokojna praca , firma popadła w długi ale prezesi robią co mogą żeby firma stanęła na nogi .W ciągu ostatni 3 miesięcy były problemy z wypłatami w terminie ale zawsze zostawała wypłacona za przepracowany miesiąc .wcześniej wypłaty były zawsze na czas . Nie pozdrawiam tych którzy piszą takie głupoty z związane z upadłością firmy . Narzekają ciagle w komentarzach iż wypłaty są nie w terminie a nadal tam pracują !( jak ci nie pasuje to daj wypowiedzenie !!!) każda firma może mieć czasem ciężki okres , ale widać w tej firmie ze kierownictwo nie jest obojętnie i dąży do poprawy finansowej firmy jak i pracowników .

Trelemorele

Firma padła już miesiąc temu ale prezesiki jeszcze chcą się nachłapac na koniec, wypłat nie było i nie będzie ???? oni nikogo nie zwolni bo nie mogą od miesiąca ta firma jest tylko na papierze a ogółem to patola Waldemara za jego wałki spotka odpowiednią kara l Piter też nie ma honoru żeby tak ludzi kłamać z gówna bata nie ukreci????????

Laki

(usunięte przez administratora)!!!!!!! Ludzie chodźmy wszyscy do szanownego Prezesa , który w twarz nam się śmieje i zróbmy coś z tym , zero przeprosin zero informacji zero czego kolwiek i (usunięte przez administratora) Czas najwyższy się zwolnić najlepiej wszyscy nie szanują nas pracowników . My mamy robić za darmo, a z jakiej racji mamy rodziny na utrzymaniu , rachunki do zapłacenia no i oczywiście jeść też trzeba .(usunięte przez administratora)

MARK

19.06 PRACOWNICY MAVILEXU NADAL BEZ WYPŁAT ,KTÓRE IM SIĘ NALEŻĄ JAK PSU BUDA.9 DNI PO TERMINIE A SZANOWNI PREZIE MILCZĄ.PYTAM CO MAM ZREĆ JA I MOJA RODZINA!!!!! I JAK ZROBIĆ OPŁATY .SĄ ODPOWIEDNIE INSTYTUCJE KTÓRE STOJĄ PO STRONIE TAKIEGO SZARAKA JAK JA.ZAMIERZAM SKORZYSTAĆ Z ICH POMOCY I NAMAWIAM WSZYSTKICH DO TEGO SAMEGO.LUDZIE POMÓŻMY SOBIE SAMI !!!!!!!! NIECH W KOŃCU KTOŚ IM DOBIERZE SIĘ DO D..Y. . KŁAMIĄ ,OSZUKUJĄ NAS !!!!!!!!!!!!!!!! A SAMI MAJĄ SIĘ DOBRZE

Aplikowałeś do firmy Mavilex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
MARK

Wypłaty za kwiecień wypłacane były przez cały miesiąc(od 10.05-09.06).Wczoraj 10.06- powinny być wypłaty za maj!!.NIKT NIE DOSTAŁ ANI ZŁOTÓWKI,ani wczoraj ,ani dzisiaj!!!Zero reakcji prezia. Myślę że teraz my pracownicy nie będziemy mieć cierpliwości żeby czekać.Mamy rodziny,dzieci,musimy za coś żyć.SKANDAL!!!!

KOSA
@MARK

Masz racje my w Wąbrzeźnie zrobiliśmy z tym porządek i jest ok

@KOSA

Czyli Wąbrzeźno dostało wypłaty tak ?

KOSA
@5 lat

Tak oczywiście zapytaj Tej spod 105 końcówka

Sierp
@KOSA

W którym momencie cwa dostało wypłaty? Może prezio. Bo produkcja nie.

Heniu

(usunięte przez administratora)argument od 2 tygodni jest ciągle ten sam. Ludzie Produkcji i tak są cierpliwi i się tylko upinają wypłat. My pracownicy Produkcji się pytamy kiedy w końcu dostaniemy swoje należne wypłaty za które zapłacimy rachunki i rodzinę wykarmimy.

@Heniu

No właśnie co nieraz trzeba zapłacić rachunki czynsz wynajem . I co teraz

Firma Mavilex nadal (usunięte przez administratora)pensji a mamy już 23 maj .

5 lat

Dziś jest 14 od czterech dni nie ma wypłaty halo mavilex co tu się odjaniepawla. Ludzie ta firma to dno pracuje tu 5 lat ale koniec jest jednak nieunikniony (usunięte przez administratora)

Swierzak
@5 lat

Dzis jest 21"i nadal wypłat nie ma????

Jakieś zmiany w Mavileksie ?

Szmitek

Auuuu!!

Maja

@Laura w swoich wypowiedziach zachowaj podstawowe zasady netykiety, pisz małymi literami. Czy rozwiązaniem takiej sytuacji nie mogłaby być rozmowa wszystkich pracowników z kierownictwem? Może pewnych problemów nie widać z ich perspektywy a pojedynczy pracownik nie ma takiej siły przebicia jak większa grupa? @Rambo czy pracując w Mavilex zauważyłeś może jakieś pozytywne aspekty swojej pracy? Może to umowa o pracę, albo bony na święta? A może elastyczny grafik byłby tu rozważany w kwestiach plusów pracy w Mavilex?

Laura

ZNÓW OD TYGODNIA JESTEŚMY BEZ WODY DO PICIA.PADNIEMY NA TEJ HALI,KTÓRA PAMIĘTA JESZCZE CZASY ELANY.ŻADNEJ WENTYLACJI. PICIE POJAWIA SIĘ CO JAKIŚ CZAS I STARCZA NA PARĘ DNI.NO I ZNÓW CZEKAMY NA ŁASKĘ PREZESA. A JESZCZE COŚ- JAK SIĘ POJAWI TO JEST POD ZAMKNIĘCIEM I NA POLECENIE PREZESA WYDZIELANA PRZEZ STRÓŻÓW.STRASZNIE TO UPOKARZAJĄCE I NIE DO OPISANIA.LUDZIE TO TAKIE NIC.NIECH KTOŚ NAM POMOŻE,PRACOWNICY BOJĄ SIĘ MÓWIĆ ŻEBY Z DNIA NA DZIEŃ NIE USŁYSZEĆ OD PREZESA WY.........LAJ.LUDZIE NIE PRZYCHODZCIE TU DO PRACY,TEŻ MAM ZAMIAR ODEJŚĆ. NAPRAWDĘ WARUNKI URĄGAJĄCE LUDZKIEJ GODNOŚCI!!!!!!!!!!!

Maja

@Rozsadny, a czy mógłbyś Ty napisać coś więcej o pracy w Mavilex? Jak Tobie pracuje się w tej firmie? Komu mógłbyś polecić angaż do tej firmy? Osobie o jakich cechach i umiejętnościach?

@Maja

Mysle, ze osoby, ktore juz mialy jakies doswiadczenia w pracy w innych zakladach beda mogly realistycznie ocenic sytuacje i nie dac sie uwiklac w tzw. "nazekactwo" i szukanie dziury w calym. Mi wydaje sie, ze osoby, ktore sa otwarte na nauke i maja checi do pracy zostana docenione i moga liczyc na dobre wynagrodzenie po pewnym czasie. Nikogo komu sie chce pracowac i nie oszukuje jeszcze tu nie zwolniono.

Kuna
@Rozsadny

Jak można tak kłamać ????Jezu normalnie bajkopisarz hahaha ???? ludzie doceniani hahahah ???? dobry żart ... Nie mogę czytać tych bzdor bo aż mnie oczy bolą ????

@Kuna

Kazdy ma prawo do wlasnych opinii. Jezeli jest wszedzie lepiej zawsze mozna sie tam przeniesc. No chyba, ze juz nikt nie chce przyjac bo sie poznal ze nie warto. Kazda firma ma problemy. Czasem finansowe, czasem organizacyjne albo zwiazane z wczesnym etapem rozwoju. W tym przypadku wierze, ze zmiany ida na dobre. Kuna nie mozna doceniac najslabszych bo ci najlepsi beda sie czuc niedocenieni i beda odchodzic. Beda wkurzeni, ze docenia sie leserow lub takich co maja dwie lewe rece a nie tych co naprawde cos wnosza do firmy. Przykro mi. Czasami nie doceniani sa nawet ci co powinni ale nigdy nie bedzie 100% sprawiedliwosci. Wybor zawsze nalezy do ciebie.

Osa

W..... Hu.... Wozi gno.... Na gumowych taczkach .... Wieśniak najgorszy z najgorszych .....burak jakiego świat nie zna .... Żyd !!!! Itp itd.....

Szerszen
@Osa

Jak mozna zatrudnic kogos (straszne buractwo) kto tak sie wypowiada - zal.pl to malo powiedziane

@Osa

Niestety wiele informacji tu przedstawianych jest nieprawdziwych badz wyolbrzymionych jako forma zemsty i hejtu kilku osob. Wydaje sie, ze chca wystraszyc potencjalna konkurencje do pracy aby nadal czuc sie niezastapionym. Ci co cos potrafia lub normalnie pracuja jakos nie narzekaja. Poza tym nie wypowiadaja sie na formach internetowych w sposob ponizej jakiegokolwiek poziomu intelektualnego i kulturalnego. Takim osobom zawsze wszystko bedzie przeszkadzac i taka jest niestety prawda choc oczywiscie jest pare rzeczy ktore mogliby poprawic. Wyglada na to, ze najwiecej do powiedzenia jak mozna sie domyslac maja osobnicy bedacych pod wplywem srodkow "dopalajacych" nie bedacymi juz pracownikami firmy z powodu "naduzywania".

Higi
@Rozsadny

Konkurencje ? Hahaha dobry żart do tego zakładu nikt nie chce przyjść bo nie potraficie szanować ludzi !!!! Rozsądny tobie to się w główce pomieszało i to ostro takie brednie pisać tylko by wybielić pracodawcę ????dno

@Higi

Pracowalem w wielu zakladach i bywalo duzo gozej a i czasami lepiej. Nie moge czytac tylko jednostronnych wypowiedzi nie odnoszac sie do tego. Tak jak wspominalem zadowoleni sie tu raczej nie wypowiadaja. Tak czy owak kultura musi byc. Jezeli czegos wymagasz od kogos sam wygaj rowniez tego od siebie. Pozdrawiam kulturalnych.

Maja

@Roscadny, @Higi, na forum dotyczącym pracy w Mavilex każdy ma prawo do wyrażania własnego, subiektywnego i zgodnego z prawdą zdania. Jak sami wiecie, jednym praca może się podobać, innym zaś nie. Jest to jedynie kwestią preferencji co do zatrudnienia. Chciałabym zwrócić Wam uwagę na to, by na tym wątku wyrażać swoje własne zdanie na temat warunków pracy w Mavilex i tym samym nie podważać w sposób nie do końca kulturalny zdania innych.

Maja

@Janusz, czy od momentu wystawienia Twojej wypowiedzi zmieniło się coś w warunkach pracy bądź atmosferze? Czy pracodawca został poinformowany o zaistniałej sytuacji? Wiadome jest czy firma Mavilex nadal prowadzi rekrutację na stanowiska pracownicze?

Hfufhd
@Maja

Nic się nie zmieniło ????trzeba uciekać z tad okrada nawet ludzi na pieniądze tos to kpina jest

@Hfufhd

Brod, smród, ubóstwo..... Nic się nie zmieniło i nie zmieni. Wypłaty że płakać się chce , ludzie jeden lepszy od drugiego .

Janusz

Na Hali jest masakra z dobre 35 stopni albo i więcej . Zróbcie coś z tym bo my pracownicy Padamy jak muchy i się Dusimy. Dbajcie również o chigene osobistą bo my nie mamy zamiaru wąchać waszego potu. Aż wymiotować się chce momentami!!!! Są prysznice w zakładzie po to żeby z nich korzystać i muc w każdej chwili skorzystać z niego. Za wodę nie płacisz tylko za gel lub mydło to groszowa sprawa. Dzięki prysznicowi zadbasz o trochę lepsze powietrze w pracy. Zaoszczędzisz nam męczenia się i zastanowienia się czy lecieć wymiotować czy robić dalej. To tyczy się głównie operatorow.

Maja

Witam serdecznie, ostatnie dodawane przez Was opinie nie do końca są czytelne, szczególnie dla osób zainteresowanych pracą w Mavilex. Czy osoby tam pracujące zechciałyby opisać ja się im tam pracuje? Co skłoniło Was do pozostania na dłużej w tej firmie?

Xyz

Przecież ta firma to jest jakiś żart, nie ma nawet szyldu przed wejściem, pomijam już poziom "Pana Prezesa" i jego najblizszego otoczenie bo tego nie da się opisać

ciekawski
@Xyz

Prosze powiedz o co ci chodzi- sproboj opisac co zaaopserwowalas. Bardzo ciekawe co to jest.

ciekawski2

dostales wode do picia??

Zostaw merytoryczną opinię o Mavilex - Toruń

• Jak się pracuje w Mavilex?

Zobacz opinie na temat firmy Mavilex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mavilex?

Mavilex
1.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 87B-C
    87-100 Toruń