Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.

maks19 2011-11-03 18:35:50
Co wy tu piszecie znam tą firmę doskonale i mogę zapewnić , że każdy dostaje to na co zapracował firma prowadzi się doskonale a to że jakieś frajery nie doceniają co mają to ich sprawa a no i jeszcze co do tych młodych (usunięte przez administratora) . Jeżeli byście się uczyli to byście wy tam pracowali a ne one wie proszę nie szarpac dobrego mięnia firmy i pomyście co wy tu piszecie
koks 2012-05-08 21:58:25
To jak tak wam niepasuje to idzie do innej roboty macie tylko pretensje ja już pracuje tam 10 lat i jest niezle a jak z was takie kozaki to idzcie do prezesa i powiedzie mu to to jestem ciekawy czy wy bendziecie tacy cwani jestescie powaleni zamiast dziekowac ze macie robote to narzekacie
emkajot 2013-06-23 18:06:58
pewnie że jest szansa na zatrudnienie w Trokotexie, jak będziesz chciał pracować to będziesz pracował, wystarczy złożyć cv co jakiś czas przyjmują nowych pracowników. Wynagrodzenie- no cóż jak wiadomo na początku kokosów nie będzie ile będą musieli to Ci dadzą czyli najniższą krajową aczkolwiek regularne podwyżki o ile jest sprzedaż i a premie uznaniowe są. pozdrawiam i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy :)
v 2013-12-03 21:32:04
Moja historia z tą firmą: tydzień temu, we wtorek, pojawiło się ogłoszenie z firmy Trokotex, że poszukują "Specjalisty ds. promocji i sprzedaży" Zakres obowiązków odpowiadał mojemu doświadczeniu, więc wysłałam cv.
W środę zadzwoniła do mnie Pani z kadr i zaprosiła na rozmowę na czwartek z "Panią dyrektor".
O stanowisko ubiegały się 4 kandydatki, ale tylko jedna była silną rywalką, więc w piątek zaprosili mnie na dogrywkę do Pana prezesa. Udało się. Pracę dostałam. Otrzymałam katalogi i wniosek na badania lekarskie. Miałam je zrobić w poniedziałek, a we wtorek już do pracy przyjść normalnie. Wszystko bylo fajnie. Miło, sympatycznie. W poniedziałek poszłam do ośrodka medycyny pracy. Ok 12tej miałam już ost. lekarza. Byłam w gabinecie, kiedy dostałam telefon od Pani kadrowej z Trokotexu, że firma się rozmyśliła i umowy ze mną nie podpisze. Na moje pytanie, co się stało, z uśmiechem powiedziała, że firma nie musi podawać powodu, że to tajemnica zarządu.
Myślałam, że to żart, więc pojechałam osobiście do firmy, aby to wyjaśnić. Nikt z zarządu się ze mną nie spotkał. Podobno Pan prezes zmienił koncepcję.
Dziś pojawiło się już nowe ogłoszenie z nową nazwą stanowiska i zwiększonym zakresem obowiązków.
Gdzie tu jest solidność, powaga i profesjonalizm firmy?
Gdzie szacunek do człowieka i jego czasu?
Może pensje też tak wypłacają - naprawdę daliśmy ci etat?, noo ale zmieniliśmy zdanie, to był wolontariat.
Śmieszni ludzie. Nieodpowiedzialni.
Rafał 2014-07-31 14:19:02
Nie mam pojęcia skąd tyle niepochlebnych opinii. Miałem okazję współpracować z firmą Trokotex w zeszłym roku. Pani dyrektor jest kobietą rzeczową i zna się na swoim fachu. Bardzo dobrze wspominam współpracę z tą firmą. Wydaje mi się, że te żenujące komentarze pochodzą wyłącznie od niepoprawnych zazdrośników. Dyrektorka dotarła do stanowiska ciężką pracą a poza tym jest wykształconą kobietą. Wiem ze prowadzi niezapowiedziane kontrole alkomatem na produkcji i ciągle kogoś zwalnia za pijaństwo, no ale żeby w tych czasach na tyle nie szanować pracy i przychodzić z promilami do pracy, to już trzeba mieć nieprzeciętny tupet... Pozdrawiam
kartofel 2014-08-08 21:30:47
Pracuję w firmie od kilkunastu lat i powiem szczerze, że wszystko co większość tutaj wypisuje to totalne bzdury pochodzące od zwolnionych złodziei, pijaków, zazdrośników i śmierdzących leni. Dawniej ludzie przyłazili do roboty tylko po to aby się napier... i coś ukraść by mieć na picie, prezes nigdy nie wymagał i panował burdel wszyscy robili co chcieli. Teraz wszystko się skończyło bo Pani dyrektor jest rzeczowa, konkretna i konsekwentna a to boli bo konsekwentnie wymaga aby ludzie pracowali. Wiem, że bez róźnicy czy to biuro czy produkcja pracujesz dostajesz nagrody, ( usunięte przez administratora )obrywasz. Przeprowadza kontrole alkomatem na produkcji i pomimo tylu zwolnień nadal ludzie przychodzą napier.... Poprostu przyzwyczaili się narzekać i bez względu na co zrobi i tak będą ( usunięte przez administratora ). że jest źle bo wymaga żeby pracować a nierobą się nie chce wolą narzekać że im gacie w jajach przeszkadzają. A są i dodatkowo fuszki i wyjazdy. Jakiś ( usunięte przez administratora )napisał, że nie ma kasy to ciekawe dlaczego debilu dostajesz pensje zawsze na czas a kamery i kanapki no cóż od tego jest stołuwka ale też tego nie można zrozumieć. Powiem szczerze, że powinna jeszcze przeczyścić hale i pozbyć sie tej narzekajacej hołoty.
xxx 2014-08-12 21:44:27
Witam, słyszałem, że właśnie trwa rekrutacja na stanowisko formierza, ale do zakładu krat pomostowych jeśli nie przeraża Cię ciężka praca i dyscyplina (bardzo wymagający kierownik) to złóż papiery. Szukają też ślusarza - ogłoszenie lata gdzieś w necie. Początek pracy to najniższa krajowa przez pierwsze 3 miesiące, chyba, że masz doświadczenie w danym zawodzie to rozpatrują indywidualnie. Umowa o pracę na okres próbny, potem jak się sprawdzisz podwyżka + dodatek funkcyjny i umowa na czas określony. Dodatkowo premia uznaniowa, zwrot kosztów dojazdu itp. Premia jest różna w zależności od sprzedaży ale ludzie nie zdają sobie sprawy, że wszystko w ich rękach i jeśli wszystko pójdzie sprawnie to i premia będzie wyższa. A jeśli jesteś chętny na nadgodziny prócz płatnych ustawowo czasem można dostać coś więcej. Musisz tylko chcieć pracować i być kumaty. Jeśli ludzie nie przeginają to naprawdę jest ok.
kawka 2014-12-09 23:05:33
Jeżeli jesteś odporny na stres to spoko. Wypłata zawsze na czas:) Napisz na jakie stanowisko to podpowiem.Produkcja czy biuro?
emkajot 2015-07-21 18:48:35
Na produkcji porzadek i dyscyplina.Co do pracy to ok.Placa o czasie zawsze.Pijacy zlikwidowani (usunięte przez administratora) Ogolnie polecam bo nie ma chetnych do roboty tam.
jkl 2015-07-24 11:52:59
nierzetlna firma, na rozmowie kwalifikacyjnej poinformowano ze zadzwonią nawet gdyby nie doszło do zatrudnienia i nie zadzwonili, szkoda czasu mojego i tej Pani, ale moze lepiej ze nie zatrudnili i nie wyslali na badania jak Panią w poprzednich postach po czym odmówili w ostatniej chwili
Julian T 2015-08-26 22:10:50
Jak Ci praca w życiu szkodzi .
To zmień pracę .
O co chodzi ?
rudy 2015-08-27 23:18:28
Godzina 12:26 to czas na tyle pisania czy ścieranie potu z jaj?O tej godzinie się pracuje i jak się to ma do tego co piszesz.
pracownik 2015-08-29 22:28:37
żałosne,przecież wiadomo kto to napisał,( usunięte przez administratora )
omen 2015-08-30 23:03:57
Rudy ma rację bo pies jedzie i oczernia wszystkich a sam pisze w godzinach przecież według niego wszyscy maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dawać z siebie wszystko
ps 2015-09-19 13:10:42
jak z tym młodszym technologiem? w necie jest ogłoszenie pracy; może ktoś piśnie co nie co
Wp 2015-09-23 16:40:04
No kolego dobrze się zastanów zanim podejmniesz pracę (usunięte przez administratora)
wysokoo 2015-09-24 15:58:07
Jeśli ktoś chce podjąć pracę to niech aplikuje. Na infopraca.pl widziałem ofertę dla młodszego specjalisty do spraw wsparcia rozwoju rynku. Praca w Toruniu. Praca na pełen etat. Wymagają minimum rocznego doświadczenia, ale to tak jak wszędzie. No ale wykształcenie trzeba mieć minimum wyższe magisterskie a to już duże wymaganie.
adam 2015-10-24 19:37:15
hej, mam pytanie, czy oni teraz może poszukują kogoś do pracy, bardzo by mi zależało żeby się tam dostać, bo w rejonie chyba i tak lepiej się nie trafi... muszę trochę rodzinie pomóc i zastanawiam się, czy u nich na połowę etatu można się np. zatrudnić, jeśli coś wiecie to proszę o info bardzo mi zależy
burzak 2016-02-27 10:06:15
adam, jeżeli cały czas jesteś zainteresowany pracą u nich to radzę zerknać na pracuj. Teraz firma poszukuje specjalisty ds sprzedaży i z tego co słyszałem dają od razu umowę o pracę.
already 2016-03-01 12:45:54
Skoro zatrudnienie u nich odbywa się w ramach umowy o pracę @burzak, to nie ma się co dziwić, że ich oferty są tak popularne. To rzadkość w dzisiejszych czasach.
regi 2016-03-05 18:48:26
Wydaje mi się, że akurat na takich stanowiskach jak specjalista do spraw sprzedaży to jest normalne @already, że dają umowę o pracę, ale to nie wszystko, bo jest także i premia
w3e4 2016-03-08 20:40:50
no tez mi sie wydaje ze wlasnie tak jest @regi z tego co widzielm to tam w ogloszeniu napisaii ze trzeba miec minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
dudek 2016-03-11 19:54:56
regi, owszem premie są, ale trzeba na nie sobie zasłużyć. To, że jest umowa o pracę, to niewątpliwy plus, zwłaszcza jak na Toruń, bo tu szukają. Wymagane 2 letnie doświadczenie to nie jest dużo.
zumanoka 2016-03-13 21:22:27
wymagania na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży moim zdaniem dość spore. Oferują za to pakiet benefitów i na pewno wazne dla ambitnych, że można podnosić kwalifikacje zawodowe.
Pracownik 2016-04-06 21:30:59
Sprawdź sam gorzko się przekonasz
slc 2016-04-10 11:40:58
Czy mógłbyś sprecyzować dlaczego "gorzko " można sie przekonać o pracy technologa w tej firmie?
fr 2016-04-10 11:42:57
Dlaczego ?
ula 2016-04-16 12:19:28
napiszcie coś dlaczego tak często jest to ogłoszenie na technologa? o co chodzi?
rybak 2016-05-03 11:41:24
O co chodzi?O kompetencje, (usunięte przez administratora) ...Zarząd szuka kogoś kto to ogarnie.Gorzko można się przekonać?Nie sądzę.Kasa jest raczej powiedzmy ...odpowiednia do kompetencji.Radzę przed rozmową kwalifikacyjną się przygotować.Jeśli w/w warunki spełnisz no to praca i kasa pewna,stabilna.Jak startujesz na technologa no to właściwie nie masz konkurencji. (usunięte przez administratora) Trokotex płaci kasę zawsze na czas,rozlicza wszystko według KP,o to nie ma się co martwić.
och 2016-05-07 08:12:45
Chyba już nie szukają technologa @ula, ale może na dniach pojawi się jakaś informacja, że będą oferty pracy.
Olek 2016-06-16 11:15:29
@och no właśnie widzę, że nadal nic. Może warto przejrzeć ich stronę internetową, chociaż wydaje mi się, że jak nie ma ofert na goworku, to pewnie nikogo nie szukają...
stary 2016-07-29 21:23:32
Co to bzdury?Nie jest źle,firma w której nie ma problemów-nie żyje!!!Tu jest jak wszędzie,codzienna bieganina (usunięte przez administratora) Wystarczą solidne średnie umiejętności (usunięte przez administratora) Firma -solidny płatnik-można też skorzystać z pożyczki w ramach ZFŚS.Stabilna praca,kasa ZAWSZE na czas.Ogólnie myślę że warto spróbować,jeśli masz coś w głowie oprócz płynu oponowo-mózgowego -warto.
aj 2016-07-30 11:59:44
Widocznie nic się nie pokazuje @Olek, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie jak dbałość o relacje.
Zostaw swoją opinię o Trokotex Polymer Group Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.