Opinie o Mavilex w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mavilex. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mavilex o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mavilex w Toruń

Ziom 2

A Holender co może powiedzieć że co że "' nima piniedży i nima piniedży "' a co nas kuuu....wa opchodzi a na paliwo ma żeby do Holandii jeździć nie wiadomo po co szkolenia BRC zrobił ukradł nasze pieniądze kolejny ( ... ) i udaje wielce zaskoczonego o nie kuuu,,,,,,wa nie popuszczę spotkanie na drodze sądowej !!!!!!! Wypadek w firmie jednej z pań zmiażdżyło dłoń może być kaleką do końca życia a są świadkowie którzy widzieli jak maszynka sama zadziałała i to nie raz . Macie już po (...) a później sami majstrowaliscie i wymienialiscie różne czujniki itd. już się nie wywinięcie od odpowiedzialności (...) oddajecie nam nasze pieniądze ,!!!!! Ten komentarz został usunięty po 2 godzinach z 3 października. Pozdrawiam administratorów i "szanownych" prezesów.

Waldek ty CWLu kiedy oddasz (usunięte przez administratora) pieniądze? Jak można być takim nieudacznikiem i doprowadzić firmę która twoja rodzina budowała od dwudziestu lat do ruiny. Pewnie mama zadowolna z synnusia . (usunięte przez administratora)

Hahhaa

PANI LUB PAN Administrator pięknie w rękę musiał dostać bo kasuje najważniejsze i prawdziwe opinie pracowników co prawda boli!!!! Ale spoko w sądzie się spotkamy nie mała grupa

Laki luk

Ss zrobione

Aplikowałeś do firmy Mavilex? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Anonim. Toruń.

Irytujące jest to źe administrator tej strony wykresla słowo (usunięte przez administratora) DLA CZEGO? przecież to prawda!!! I te filmiki o hejcie!!! Toż to nie jest hejt! Ludzie mówią prawdę!!! Czy nikt nie rozumie że są w desperacji, nie mają za co żyć?!!!!! I nikogo to nie interesuje, PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY, też nie!!! Może zamiast bronić OSZUSTÓW I NACIAGACZY ktoś zajmie się poszkodowanym!!!

Stanisława Ryś
@Anonim. Toruń.

Powiem tyle w temacie, skoro oni nas olewają i zostawiają bez środków do życia i mają gdzieś nasze zaległe wypłaty które nam się należą jak psu miska to nam nie zostawiają żadnego wyboru jak sprawa sądowa!!! Dokumenty już wypisane i tylko niech czekają na liscik miłosny z sądu my pracownicy im tego nie odpuscimy !!! Pozdrawiam całe byłe prezesostwo "Byli Pracownicy"

Zapomniałeś dodać że nie mieli i nie mają na oddanie pieniędzy za naszą ciężką pracę a żrą po najlepszych restauracjach i kupują najlepszej marki rowery dla siebie i rodziny!! Firmy Kross co chodzi od 1200 do 2500 za 1 sztuke a staly ich 3 i jeszcze beszczelnie wystawili pod klitka ochrony żeby się pochwalić ze na byle czym oni nie jeżdżą. A ochrona od miesiąca siedziała bez światła co ciągnęła prąd z wózka widłowego przez kabelek i mieli malutka żarówkę i jak chcieli wodę na kawę zaparzyć chodzili obok do zakładu się prosić o podgrzanie!!!!

Waldek jesteś bez wstydu i honoru. Jako pseudo Prezes doprowadziłeś Mavilex do ruiny pracowników zostawiłeś na pastwę losu bez wypłat sierpniowych i jeszcze masz czelność śmiać nam się w twarz co z ciebie za człowiek!!!! Pamiętaj larwa wraca z podwójną siłą.

Karma*

Siemano

Dziś jest 26 GDZIE są NASZE Pieniądze za Sierpień!!! Nasza cierpliwość dobiega końca

Już wiemy
@Siemano

Kasy nie będzie Pieter uciekł a Pan W chory wszystko zabierają i wyworzą gdzie ? Napewno nie do Wąbrzeźna

xD
@Już wiemy

Na złom ????????????

Dosyć

Ileż można ? Nadal nie ma wypłaty za sierpień! Pięter ! Waldek! Wy macie za co kupic jedzenie? Bo ja nie! Wasze dzieci balują! A moje nie mają co jeść! Nie wstyd wam!? (usunięte przez administratora) Wy chodzicie do restauracji a ja nie mam co jeść ! Jak to nazwać ? Przeczytajcie to ludzie bez serca i zastanówcie się! I oddaj w końcu co nie twoje!

Anonim. Toruń.

Wiecie że wywoza wszystko do Wąbrzeźna?!! Ciekawe czy o kasie dla ludzi pomyślą?!!

Anonimowo
@Anonim. Toruń.

Tak od Środy rozbierają maszyny i wyworzą. Jeżeli pracodawca nie odda nam pieniędzy to kłania się sąd pracy, moja cierpliwość już dobiega końca!!!!! I nie zamierzam dłużej czekać bo to już trwa za długo!!!!! Ludzie trzeba za nich się wziąć raz a porządnie bo to co z nami robią to bawienie się kotka i myszki. Chyba że pracowliście dla nich w czynie społecznym??? Ja im nie Daruje swoich pieniędzy!

Masz ryj jak stachu

I co tam panie (usunięte przez administratora)? Gdzie te brc ? Gdzie ta folia biedaku jak za jedna nie odałeś :) Karma cię dopadnie za opierdalanie ludzi na kase ! KARMA dopada każdego :)Bedziesz klepał biede wiejski dzwonie (usunięte przez administratora)

My
@Masz ryj jak stachu

To prawda Karma wraca za kłamstwa i oszustwa tylko co nakradł to jego

Janusz

Już Lepiej.

Anonim. Toruń.

Może jakieś instytucje do tego powołane WRESZCIE ZAJMĄ SIĘ TYMI OSZUSTAMI Z MAWILEX, U?!!!!!! dodam tylko że skarga została złożona do PIP. Wszyscy powinni to zrobić!!!!! A jeśli ktoś tam wróci to będzie ostatnia lajza!!!!

Janusz

Mavilex, a nie mawilex

Anonim Toruń
@Janusz

A to różnica? (usunięte przez administratora)

BRAIT. TORUŃ

Do Cwa Nas Przenoszą a Komornik stoi z Kosa

On

Intelektualnie sięgasz dna człowieku.CWA do grudnia a później w pole i w konia!!!

Sierp

Oj Waldek Waldek nie napuszczaj na siebie pracowników... Lepiej kasę oddaj a nie.

No no
@Sierp

Walduś pierw narobił długów i przez niego firma ma Bankruta' teraz otwiera (usunięte przez administratora) swoją firmę i srrrrra wyżej niż widzi z dumy!!! Ale spokojnie Karma wraca z podwójną siłą trafi swój na swojego.

Tedi

(usunięte przez administratora) cały czas wylewacie swoje żale a porozmawiajcie z prezesami

Stary
@Tedi

Love

Gosc

Gdzie są pieniądze!!!!

Anonim. Toruń.

ODDAJCIE NASZE PIENIĄDZE!!!! ZŁO.... A NIE RABUSIE!!!!!!!

Anonim. Toruń.

Dziś 24.09!!!!!gdzie pieniądze?!!!!! (usunięte przez administratora)

@Anonim. Toruń.

rabuś, rekieter, bandzior, szabrownik, wydrwigrosz, opryszek, bandyta, łobuz, chuligan, grabieżca, malwersant, łotr,TO MOŻE TAK.... JAK (usunięte przez administratora) NIE PASUJĄ... CHOCIAŻ TO WCALE NIE ZLE SŁOWO...

@Anonim. Toruń.

No właśnie tez sie pytam gdzie są pieniądze ! Bawią sie w usuwanie komentarzy zamiast wypłaty zapłacić Porażka

Anonim. Toruń.

Czemu administrator wymazuje słowo (usunięte przez administratora) a jak ktoś komuś ubliza od glabów nie wymazuje?!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mavilex - Toruń

• Jak się pracuje w Mavilex?

Zobacz opinie na temat firmy Mavilex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mavilex?

Mavilex
1.6/5 Na podstawie 56 ocen.
  • Marii Skłodowskiej-curie 87B-C
    87-100 Toruń