Opinie o INDEKA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INDEKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEKA w Słupsk

milopoli

transport międzynarodowy - jakie macie trasy?

Bober
@milopoli

A coś konkretnego cię interesuje? albo właśnie chcesz czegoś uniknąć?

Anakin
@milopoli

a jezdzicie w różne trasy czy cały czas są takie same?

Okarny
@Anakin

firma zapewnia raczej powtarzalnosc tras

@Okarny

A jakie długie? Można sobie w ogóle wybierać tryb pracy czy z gory narzucone?

@Okarny

na czym jeździcie? jaka flota?

porzadny
@Okarny

jakie systemy? da się normalnie na 8/2 albo 4/1 robić czy jakos inaczej tu macie?

reanult i volvo

@porzadny

tak jest kilka sytsemów pracy w tym te co opisałeś, możesz je na ich stronie sprawdzić

kieron
@Wrum

możesz powiedzieć coś odnośnie jak wygladają kontakty z biurem? czy nie ma żadnych problemów czy to z wypłatami czy też z innymi praktycznymi sprawami?

M....

Jest Hiszpania,Portugalia...ale dla wybranych.Reszta trzepie krociaki NL,DE,B

Barni

(usunięte przez administratora) Nigdy wypłata się nie zgadzała. Jesteś z firmy zatrudnionej przez właściciela żeby podnieść opinie i ranking w firmie . Odeszło w miesiącu sierpniu ponad 30 kierowców, są też zwolnienia w kadrze zarządzającej(usunięte przez administratora), płatność z kilometrów.

Czy kobiety przyjmują ? Ale nie jako kierowca ? ????

Wieszak
@Ania

a o jakie inne stanowisko pytasz?

Droko
@Ania

teoretycznie tak jako spedytor czy ktoś w ten deseń

Jurian
@Droko

a gdzie do was ogłoszenia można znaleźć?

Jurian
@Droko

możesz powiedzieć coś więcej w ogóle o atmosferze w pracy? o kontakcie z górą itd? jak to wygląda?

Sahir
@Jurian

Na stronie firmy możesz wysłać swoje CV :)

Sahir
@Jurian

Co do takich rzeczy to raczej nie mam zastrzeżeń, mi się raczej pracuję tutaj dobrze

akop
@Sahir

to jak wyglada tu system pracy? to by byla moja pierwsza praca w takim stylu i sie nadal zastanawiam

akop
@akop

mam na mysli po ile godzin sie robi przykladowo, lub ile dni w tygodniu czy tam miesiacu

Ifs
@akop

najszybciej będzie jak poczytasz sobie dokładnie u nich na stronie. mają tam wszystko opisane jak wygląda mniej więcej praca w jakich systemach można pracować i nawet podają jakie wynagrodzenia

tukan
@Ifs

jest teraz obecnie jakas otwarta rekrutacja?

@tukan

zawsze się można zgłaszać kierowcy są poszukiwani z tego co zauważyłem

Olma
@tukan

kierowców nigdy za wielu, uderz do nich przez strone

Olma
@tukan

Jak masz jeszcze jakies pytania to na wiekszość też znajdziesz tam odpowiedzi

M....
@Jurian

Kontakt z górą tzn szef i szefowa nie osiagalni dla zwyklego kierowcy,kontakt przez kierowniczke (usunięte przez administratora) biurze cos zalatwic to masakra,patrza na ciebie jak na kosmite.Zero szacunku dla ludzi.Platne za kilometry.To bylo na poczatku pandemi,moze sie cos zmienilo.Ja odradzam.Pracowalem tam 1 rok.

Fredro

Opinie o firmie są różne jedne złe inne dobre ale ja polecam prace tutaj, nie mam zarzutów

milopoli
@Fredro

jakie warunki zatrudnienia?

asz.
@Fredro

fajna wypłata w terminie i też niczego sobie,, Umowa o pracę i elastyczne warunki, sam pracuję od roku i nie mam na co narzekać.

poi
@asz.

a jakieś dodatki oprócz wypłaty macie?

erykson
@asz.

a jak jest z umową? uop czy mozna tez na b2b?

korn
@erykson

mi proponowali tylko uopa, o b2b nie słyszałem, może na innych stanowiskach

Gargal
@erykson

też tylko o uopie słyszałem, ale można da się dogadać? spróbuj im zapytanie najlepiej podesłać jak to wazne

@korn

a do uopa jest jakiś okres próbny czy od razu wpuszczaja na pełnego? dodam ze mam spore doświadczenie

olav

wydaje mi sie, ze wszedzie z uopem jest okres probny, najczesciej 3msczny

Green
@żwir

no ale w sumie może warto zapytać na rozmowie kwalifikacyjnej jak oni to widzą i czy mogą Ci zaproponować coś innego...

porzadny
@olav

aerio, mam 10 lat doswiadczenia juz ponad tez mi dadza probny? nie da sie tego ominac jak czlowiek jest porzadna firma???

qer

Cześć, widzę, że na olx jest ogłoszenie o pracę w księgowości. Pracował tam ktoś wcześniej i może mi powiedzieć jak warunki?

księgowa
@qer

też się podpinam pod te pytania, praca stacjonarna?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDEKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
wezuwiusz

ma ktoś porównanie jak indeka wypada na tle innych firm z międzynarodowego transportu?

drak
@wezuwiusz

nie najgorzej. są na pewno lepsze firmy ale są też gorsze. moim zdaniem jest przyzwoitym wyborem

Można jakoś się skontaktować z firmą żeby tu udzielali odpowiedzi?

@3434

No możesz się skontaktować masz dane na stronie

Mick

Mógłby ktoś napisać jakiś konkret o pracy?

w sekrecie
@Mick

także patrz na ich stronę internetową i masz tam same konkrety, jakbyś miał jeszcze jakieś pytania, to pisz, jak tu wpadnę to ci poodpowiadam ;)

@Mick

Wynagrodzenie na czas, ludzie w porządku, auta zadbane.

Jakiś

transport międzynarodowy czyli wyjazdy z tych dłuższych. jakaś dieta przysługuje?

przemo
@Jakiś

podbijam pytanie, jak to wygląda u Was?

Dorota

Firma szuka kierowcy międzynarodowego z tego co widziałam na ich stronie. Powiecie jak zapatrują się na kobiety na tym stanowisku? I jak długie są trasy ? Zarobki są konkurencyjne?

Lijam
@Dorota

Chyba jesteś pierwszą kobietą która o to pyta

$$
@Dorota

zarobki całkiem ok, nie wiem co dla ciebie znaczy "konkurencyjne", dla mnie póki co starczy

@$$

Średnia zarobków wg neta to około 7 tys. brutto :P To jak, jesteście poniżej tego czy powyżej? Ja się nie orientuje, ale obczajam firmy dla taty, więc fajnie byłoby konkrety znać. Macie jakieś dodatki do podstawy typu premie?

jaki?

bo ja jakoś nie widzę, żeby był wymagany.. o jakie stanowisko ci chodzi?

Jakiś
@jaki?

ale co by miało być wymagane?

FH

jakie macie terminy?

hm
@FH

o jakie terminy chodzi??

Marzena

W ogłoszeniu na stronie na kierowcę międzynarodowego C+E jest mowa o liście motywacyjnym i CV. Ktoś tu pytał o to... A ja z kolei z takim pytankiem dla męża - jakie zarobki są. Panowie kierowcy, pomóżcie, bo stary musi zmienić pracę, no ale wiadomo, że nie na gorszą :3

Serol

jakieś opinie czy warto przyjąć ofertę pracy od nich??

$$
@Serol

no to już sam musisz ocenić, czy ci pasuje

wezuwiusz
@Serol

jakie warunki ci zaoferowali?

bojan

można na jakieś doszkolenie z przepisów międzynarodowych albo coś liczyć?

@bojan

no jak sie zatrudniasz w transporcie międzynarodowym to już raczej musisz znać przepisy co nie?

@bojan

w sensie wydaje mi się że trzeba coś na start wiedzieć no ale nie wiem

gumiś
@fixer

no to raczej. to wiadome że jakieś pojęcie musisz mieć

gumiś

to jest dla ciebie aż tak istotny szczegół w kwestii wyboru miejsca pracy.?

Rolny

Wie ktos czy mozna dostawac wyplaty co tydzien?

qiq
@Rolny

o dobre pytanie, jak to u was wygląda?

@Rolny

a czemu tak? jak cały zakład ma co miesiąc to czemu mieliby robić dla kogoś wyjątek?

WIr
@Rolny

Rolny ty to pewnie po jakims gastro, czy praca wyjazdowa, tam sie chyba tylko zdażają tygodniówki

szerszen

odkąd pracuję to jeszcze nie było tu żadnych przekrętów ani krzywych akcji a kto już trochę w transporcie przepracował ten wie jak bywa, więc póki co dla mnie jest okej i planuje tu zostać

@szerszen

a to co w innych firmach miałeś za sytuacje tak żeby porównanie mieć?

grrro
@bojan

jest sens wypytywać o takie rzeczy? jak mówi że tu mu jest okej to okej, po co drążyć

@bojan

bardzo różne, ale nie planuje sie rozpisywac na ten temat

@szerszen

to dobrze, szukam właśnie jakiejś normalnej firmy bo też już swoje przeżyłem i czegoś normalnego potrzebuje

@jetix

no to próbuj tutaj, może akurat tobie też spasuje

@jetix

ale wiadomo, dopóki nie spróbujesz to sie nie przekonać

@jetix

ja nie będę przekonywac na siłę, ale odradzać tym bardziej

mechanik

mam takie pytanie, nie szukają tutaj mechaników do pracy? potrzebuje roboty, mam doświadczenie i chcę znaleźć coś na dłużej.. da ktoś znać?

@mechanik

nie widzę takiej oferty nigdzie, więc no chyba nie

mechanik
@Dorian

może ktoś z pracowników coś będzie wiedział, bo w sumie cv chyba wysłać mogę, nie?

@mechanik

a to pewnie nie zaszkodzi

@mechanik

no bo realnie patrząc to nie masz nic do stracenia, a może i się coś uda ugrać

tylko kierowców obecnie

Aleksander
@jetix

No właśnie widziałem że do transportu międzynarodowego z kat. C+E. Wiesz może w jakim systemie pracują? Można elastycznie wybrać sobie czas jazdy i odpoczynku? Nie robią z tym problemu?

@Aleksander

ale łap info z ich strony: do wyboru praca w systemie: 8/2, 4/1, 3/1, 2/1

młody

co to konkretnie znaczy?

młody
@jetix

to stosunek dni pracujących do wolnych?

ambasador

czy są tutaj terminowe wypłaty?

ambasador
@ambasador

umowa zlecenie czy o prace?

holahola
@ambasador

ja mam terminowo zawsze wyplate

holahola
@ambasador

aa i umowa o prace, zgadza sie

Rolny
@ambasador

jak mozliwosc wyplat tygodniowych?

Dorota
@holahola

Ta umowa o pracę o ktorej wspominasz jest na czas określony czy na stałe? W ogóle szybko można dostać na stałe umowę czy firma przeciąga ile może?

jokop
@Dorota

z tego co słyszałem to no chwile popracować trzeba, ale dają bez problemu

Iza
@jokop

co chwilę pracować trzeba w kontekście rotacji? teraz jest jakaś większa niż w roku ubiegłym czy raczej sytuacja tutaj średnio się zmienia? warunki jakoś umiesz ocenić?

stach
@Iza

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem w ogóle?

stach
@Iza

Tamto się tyczy czasu oczekiwania na umowę na czas nieokreślony. Jako kandydat ci raczej nie oceni warunków... Z mojej perspektywy było w porządku.

goldtrucker

Stabilne zatrudnienie, robota za kolkiem bez wydziwien, umowa o prace. Firma wyplacalna a nie jak niektóre swiezaki. Jak ktoś chce jezdzic nie będzie narzekal mysle

kierowca
@goldtrucker

potwierdzam, a pracuje tu juz troche i jak dla mnie firma w porzadku, atmosfera tez

rajd

a czym jeździcie?

@rajd

Volviaczek, serwisowany rzecz jasna

ciekawski
@kierowca

a jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe, to ile mniej więcej trzeba mieć?

roczek
@ciekawski

w ogłoszeniu pisali chyba że min rok w transporcie międzynarodowym

poPolsce
@roczek

a jak ktoś ma nawet więcej lat przepracowanych ale w transporcie krajowym to ma szanse na zatrudnienie? czy średnio?

seba
@poPolsce

no możesz spróbować wysłać do nich cv, doświadczenie masz, no trudno powiedzieć jaka będzie odpowiedź, ale wysyłaj

@seba

ja miałem akurat duże doswiadczenie i nie martwilem sie o to, bo jezdze od dzieciaka

szachinszach
@poPolsce

wyślij cv a się przekonasz, może jakieś trasy krótsze na początku będziesz miał, warto spróbować

Robbi

Jako dziecko już na tirach popylałeś??? Przecież na C+E musisz miec 21 lat

szachinszach
@Robbi

może jeździł czasem z kimś...

@Robbi

I tak...jezdzilem od dziecka ale nie znaczy ze od dziecka na towarowych autach czy czyms takim

tomas
@Robbi

powinni jakieś testy na inteligencje przeprowadzać zanim wpuszczą kogoś na to forum. no chyba logiczne że za pisklaka nie jeździł tirami tylko tak sie mówi normalnie

qiq
@goldtrucker

prawie 3 lata doświadczenia będzie git na kierowcę?

@qiq

Kolego, jak najbardziej

@qiq

a w międzynarodowym? bo takiego chcą

szybki
@bojan

a to jest warunek konieczny??

szybki

skąd to niby wiesz??

@szybki

no wydaje mi się, że tak, ale możesz się podpytać jak chcesz ich

@szybki

jak to skąd? no z ogłoszenia o pracę z ich strony internetowej.. przecież sobie tego nie wymyśliłem no

Qbek

Czyżby zaktualizowali sobie stronę internetową? Nareszcie, bo tamta już wyglądała niezbyt elegancko

Zostaw merytoryczną opinię o INDEKA - Słupsk

• Jak się pracuje w INDEKA?

Zobacz opinie na temat firmy INDEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INDEKA?

Kandydaci do pracy w INDEKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INDEKA