Opinie o INDEKA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INDEKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEKA w Słupsk

Wiktor

A jaka macie odzież robocza ?

@Wiktor

Wszystko jest , nawet skarpety z bambusa, aby stopy się nie męczyły. Buty skóra z noskiem metalowym, bardzo wygodne, można nawet na miasto w nich iść. Spodnie, kurtki, letnie, zimowe, polary, czapki, wszystkiego jest opór......... jak sobie kupisz za swoje.

Były kierowca.

U indora jedyny plus to nowe auta oraz duzo roboty gdzie ładujesz tylem. Cała reszta zdecydowanie na minus. Problemy z zjazdami, (usunięte przez administratora), zjazdy busami, tragiczna atmosfera, (usunięte przez administratora), poganianie i wgl mało płacą..(usunięte przez administratora) Nawet już zabrali kartkę z informacją o premiach za eko driving z tablicy ogłoszeń. A gdzie odzież robocza dla zatrudnionych na umowę o pracę????!!!! Gdzie wisi info że owa odzież wg regulaminu ptsu indeka Iwona przysługuje. Jednak chyba nie dotyczy to kierowców powinni dopisać... Dramat...nie potrafią działać wg własnego regulaminu to totalny wstyd dla rodziny INDEKA. Zresztą kto pracuje to wie jak jest aktualnie u indora. (usunięte przez administratora)

Witam

Ile płaco na miejscu? Ogłoszenie na olx jest

Co jaki okres czasu w INDEKA można ubiegać się o podwyżkę?

Sebulba

Co tydzień

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDEKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.

Thomx

Fajnie, lubie takie klimaty

Rybak

Pracowałem w tej firmie prawie 4 lata jako kierowca. Ogólnie dobrze się pracowało na początku jak było ok 100 aut...ale później to co raz gorzej i gorzej. W kierowców mają wywalona na maxa. Samochody zostawia się byle gdzie na parkingach w Niemczech i zjeżdżasz do domu kilkadziesiąt godzin busem. Ta firma ma zero pojęcia o logistyce!!!, Zalecenia to (usunięte przez administratora)wie skąd biorą, jakieś dziwne fixy, rano rozładunek fix a wieczorem załadunek fix itp, O późnej godzinie w Niemczech na autohie ustać nie możesz bo zakaz itp...(usunięte przez administratora)

Niezadowolony

Ludzie uciekajcie z tej firmy. Omijać z daleka. Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym tej firmy. Zero poszanowania dla pracownika, nieodpowiedni ludzie na stanowiskach, (usunięte przez administratora) Inteligentny człowiek który się szanuje nie pójdzie tam do pracy i nie ma z kim tam wchodzić w jakiekolwiek konwersacje bo nikt Cię nie zrozumie. Nie polecam.

Bajko

Witam. Jeśli można wiedzieć ile zarabia mechanik w indece ?

Sebulba
@Bajko

Zadzwoń i zapytaj,o ile mają wolne wakaty na warsztacie.

Szogun

Nigdy więcej tego (usunięte przez administratora). Traktowany jesteś jak najgorsze zło. Nikt się z Tobą nie liczy tylko stale pytania kiedy wyjazd,kiedy Pan dojedzie na rozładunek itp. (usunięte przez administratora) o ubraniach roboczych mozna pomarzyć. TFU

poszukujący

Witam widziałem że mają system 2/2 ktoś jeździ jak to wygląda?

Bazyl
@poszukujący

2/ 2 jest taki system ale pracujesz na pół etatu. Szach, mat.

Dario

I z tego powodu moja przygoda z tą firmą dobiegła końca, mam spokój od (usunięte przez administratora) spedytorków i spedytorek zresztą też, wydzwaniających kilka razy dziennie z "dzień dobry Panie Darku, co słychać?" "kiedy Pan będzie na rozładunku bo klient dzwoni i pyta", (usunięte przez administratora) o prostactwie(usunięte przez administratora) wzywajacego na rozmowę bo zobaczył z okna, że według jego oceny za szybko jeździ się po placu nie wspomnę.

Dario

Zatankowałem i wyjeżdżałem spod dystrybutora już w stronę wyjazdu i staremu było za szybko po placu, zaraz cieć kazał iść na górę po kazanie. (usunięte przez administratora)

Nieśmiertelny

Chyba trochę czasu poświęciłeś ,że tak bardo się rozgadałeś masz żal. Godziłeś sie na warunki w tej czy innej firmie podpisując umowe ,może sobowtór za ciebie podpisywał panie. Nikt jeszcze się nie urodził żeby dogodzić ""ŻYCIE ""

Aldo
@Nieśmiertelny

Panie,jak ja podpisywałem umowę to była gadka"tacho u nas święte,kasa się zgadza" a w ogłoszeniu było coś o dobrej atmosferze w pracy.......praktyka pokazała ,że ich słowo nie ma żadnego znaczenia,ot i "życie'

Bazyl
@Nieśmiertelny

(usunięte przez administratora) W spedycji pracuja osoby nie kompetentne, bez wyksztalcenia i wiedzy (usunięte przez administratora)

Gosciu

Ktoś pracuje na myjni w indece? Jakie są zarobki i jaka atmosfera panuje tam?

Pracownik indeki

Widząc wpisy osób, które są totalnym kłamstwem zastanawia mnie jedno. Osoba która wypisuje opinie negatywne musi być nadal pracownikiem,pracuje w Indece i nikt się od roku nie zwolnił więc bądź tak odważny/A na to żeby porozmawiać o złych warunkach pracy skoro tak ci źle. A P.K jest na odpowiednim miejscu, czasami trzeba krzyknąć bo inaczej nie dociera . P.S Pozdrawiam koleżanki i koledzy z pracy !

Pracuję w indece i nie narzekam wypłata na czas i zawszę się zgadza.A co do p.Kasi jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku a jak się komuś nie podoba to pracy jest wbród

Koleżanko, kolego jeśli tak bardzo Tobie praca nie odpowiada i tak narzekasz, to ja się pytam? Co ty jeszcze robisz w tej firmie?Proponuję zmienić pracę. Pracuję od roku i na nic nie narzekam.Wszędzie trzeba pracować, a warunki są różne i jak każdy z nas ma swoje zagrania. Zacznij od siebie, bo chyba w (usunięte przez administratora) Ci się poprzewracalo.

Mariusz

Pamiętasz może swoje początki w firmie INDEKA? Każdy może nieco inaczej postrzegać dane miejsce pracy, dlatego też ciekawi mnie, jak wspominasz swoje pierwsze dni zatrudnienia u tego pracodawcy.

Nowa w mieście

Cześć, czy firma przyjmuje nowych spedytorow? Ktoś może napisać jakie są warunki pracy na tym stanowisku?

Nowa w mieście
@Nowa w mieście

Nikt nic nie powie na temat pracy spedytorow??

Były sziofer

Pracowałem kilka lat i nie polecam.Wszystkich po malu wykanczaja.chodzi o spedycje!w domu gościem i żadnego socjalu. (usunięte przez administratora)

Gosc

Moj pracuje tam ponad dwa lata ,wlasnie zlozyl wypowiedzenie .jesli chodzi o kierowców brak odzierzy roboczej ,jak chcesz dluzej czyli o jeden dzien pobyc w domu pakują twoje bety w wory i wypad bo ukraincy czekaja na auta.a co do (usunięte przez administratora)to awansowała jeszcze niedawno była zwykła kadrowa A teraz jest kierownica tak apropo mąż p.kasi też jest kierowcą w Indece.na święta paczki dostają tylko wybrani A przelicznik jest taki za tydzień jazdy należy się 1i 1/3dnia w domu ,urlop dwa tygodnie w roku i to musisz naciskać żeby dostac

Anonim 2

Jeżeli chodzi o kierowce C+E to bardzo słabe zarobki. Tak wgl.(usunięte przez administratora) wypłaty się nie zgadzają i to nie o 100 czy 200 zł tylko o 800, 900 zł

@Ok Możesz rozwinąć swoją myśl? Dobre opinie o firmie a tu taki tekst?

Ok
@Paweł

Zarobki co do pracy wykonywanej słabe min od 7-17 wszystkie soboty i niedziele a jak nie chcesz zostać to jesteś już niepotrzebny (usunięte przez administratora)

Kaśka

Słabe płacę dla magazynierow brak wyposażenia potrzebnego sprzętu do pracy min.wozków głupich długopisów noży idt potrzebnych do pracy brak odzieży roboczej brak jakich kolwiek benefitow (usunięte przez administratora)

Gabriela
@Kaśka

Napisałaś, że INDEKA nie zapewnia Ci potrzebnych narzędzi do wykonywania obowiązków. Wspominasz również, że nie masz możliwości korzystania z benefitów pracowniczych. Jakie wynagrodzenie jest przyporządkowane do Twojego stanowiska? Czy obejmuje Cię jakiegoś rodzaju system premiowy?

Ok
@Kaśka

Nie polecam masakra kierownik i inne przy....y

Zostaw merytoryczną opinię o INDEKA - Słupsk

• Jak się pracuje w INDEKA?

Zobacz opinie na temat firmy INDEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INDEKA?

Kandydaci do pracy w INDEKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INDEKA