INDEKA

Słupsk

Opinie o INDEKA

anonim 2011-06-29 21:28
Okropna firma właściciele bez kultury.Pani (usunięte przez moderatora)(właścicielka firmy) próbowała wyrwać mojemu mężowi kopertę z pieniędzmi za 3 miesiące pracy.Przez 3 m-ce mój mąż nie mógł sie doprosić wypłaty i umowy o pracę jeżdził na umowę zlecenie. Obiecano umowe po miesiącu i wysokie wynagrodzenie.TO TYLKO OBIETNICE i to bez pokrycia. Po 3 m-cach wypłacono zaległe wynagrodzenie i suma sumarum miesięczne wynagrodzenie wyszło po 2250zł a do domu zjeżdzał na góra 3dni.Kiedy mąż nie chciał podpisać umowy o pracę za3 m-ce wstecz i z tak małym wynagrodzeniem pani (usunięte przez moderatora).próbowała wyrwać meżowi kopertę z pieniędzmi.SZOK!!!!!!!
je2bny 2013-07-04 10:05
Lepszy numer.
Propozycja pracy - wyjazd próbny na 4 dni, a po powrocie następny
kurs do Francji i Hiszpanii - około 21 dni i kolejne kuriozum w
wykonaniu szefostwa owej firmy - cały czas praca bezpłatna i na
własny koszt wyżywienie oraz noclegi.

Obietnica - po tych kursach umowa o pracę.

Szukanie durnego do pracy - po powrocie - nie nadajesz się i
zysk zostaje w kieszeni włascicieli - nie płacą za wykonaną pracę
oraz kosztów delegacji.

Pod spodem - twoja ogólna ocena - nie ma jej w skali porównawczej.

Sprawą powinien zająć się prokurator.
ikona 2016-04-19 14:55
Firam okropna obloda nie samowita kasa im moagi wyprala wyzysk ludzi.
lis 2017-01-21 15:58
Nie ma nic pozytywnego?
stachu 2017-02-23 14:12
Baaa nawet nie będzie nic pozytywnego. Kiedyś tak z 10 lat wstecz nawet 5 lat każdy się trzymał i robił co trzeba aby zostać na stołku (wynagrodzenie dodatki i człowiek wychodził 5-9 tyś ) Teraz dziękuje że położyłem papiery na biurku pana S kominiarza z doskoku rodziny pani ,,I" jak nawet nie mają szacunku dla kierowcy co pracuje 12 lat w tej firmie, twierdząc że jesteś za drogi młodzi i ukraina są tańszy w utrzymaniu to mówi samo za siebie
Kuczyńska 2017-04-07 23:35
hym, pracuje 1 miesziac i nie jest zle, nawet polecilabym ta firme :) zadbali nawet o mnie jak butla z gazem mi szie skończyła , mialam ja na ten sam dzień w Holandii :) wyplata super i to na umowe zlecenie :) POLECAM :)
Nik 2017-04-16 16:34
Indeka to najlepsza firma w Polsce
awatar 2017-05-04 08:57
Podstawa na konto a reszta pod stolem oczywiscie nigdy sie nie zgadza kwota. Odradzam sam uciekam.
awatar 2017-05-04 08:58
Miki 2017-07-03 20:18
Nie polecam wyzysk na maxa zero szacunku do człowieka
Doniu 2017-07-03 20:26
Ogólnie nie polecam
Zostaw swoją opinię o INDEKA - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INDEKA