Opinie o INDEKA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INDEKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEKA w Słupsk

SiwyDym

Wymagana jest niekaralnosc do podjecia pracy?

hump
@SiwyDym

tak, wymagają oświadczenia o niekaralności jest o tym w ogłoszeniu nawet

@hump

dużo załatwiania z tym, czy można to jakoś od ręki uzyskać?

@hump

a może się nawet przez neta da, ktoś coś wie?

krab
@Gold

Od reki praktycznie mozna dostac

krab
@Gold

a przez internet to nie wiem bo nie robilem tak nigdy

@krab

Ktos robil moze?

sain
@Gold

no, przez strone gov.pl możesz to zrobić tylko trzeba poczekać kilka dni żeby ci to przygotowali

sain
@Gold

wpisz sobie w google zaświadczenie o niekaralności i ci wyskoczy strona gov.pl i tam masz wyjaśnione wszystko jak zrobić. później pobierasz plik i drukujesz

@sain

o dzięki wielkie, przyda się takie info

@sain

a da się to ogarnąć w jakimś przyspieszonym trybie?

@jokop

W przyspieszonym tempie ogarniesz w budynku sądu, od ręki.

@Epsom

o, to chyba najlepiej będzie mi właśnie to ogarnąć w ten sposób

@jokop

No najlepiej, moim zdaniem. Teraz to pewnie nawet kolejek nie będzie, bo głównie latem jest większy ruch, bo ludzie na jakieś kolonie czy inne wypoczynki masowo to załatwiają, a tak to 5 minut i po sprawie

potwierdzam, 1 osoba przede mną była, załatwione bezproblemowo

@Epsom

a z ciekawości długo tu już pracujesz? zadowolony jesteś?

1,5 roku na ten moment

@jokop

Dla mnie jest okej. Normalnie po prostu, warunki nawet przyzwoite

@Epsom

dobra, ja mam mało doświadczenia, więc zobaczymy czy się w ogóle odezwą, ale dzięki za info

hev

pracownika biurowego do jakich spraw szukacie? bo ogłoszenie wisi widzę

mia
@hev

a gdzie to ogłoszenie widzisz?

mia
@hev

wymagają doświadczenia?

nie widzę
@mia

pewnie stanowisko już obsadzone.

kura
@nie widzę

a nie ma juz ogloszenia?

bigos

jak często macie serwisowane pojazdy? firma zapewnia cały serwis w odpowiednich przebiegach?

@bigos

nie wiem czy napewno odpowiadam na twoje pytanie, ale z tego co czytałem na ich stronie, to mają 6 stanowisk w warsztacie i dodatkowo serwisują dla firm zewnętrznych, więc myśle że jakoś super często nie potrzebują serwisować swoich skoro zajmują się jeszcze zewnętrznymi

@mechanik

o przeglądy raczej pytanie było

@mechanik

wymiany filtrów oleju, bieżnikowanie/wymiana opon takie sprawy, czy to robią regularnie przepisowo??

@bigos

nie no myśle że tak jak mają taką flote i tak duża ogólnie firmę to musi być to przestrzegane

mechanik

hej jakie sa tu godziny pracy mechanika bo nie ma w ogloszeniu? to jest bardziej jak awaria to robimy czy mamy stale godziny?

@mechanik

zdarzaja sie dojazdy do pojazdow czy wszystko jest sprowadzone do warsztatu?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDEKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Pracuję tu już od 2 lat. raz jest lepiej raz gorzej, jak to w tej branży. ale ogólnie firma jest okej, normalne warunki, kasa się zgadza, więc to najważniejsze. w sumie jestem całkiem zadowolony, plus mam swoje porównanie, więc może dlatego bardziej doceniam te konkretną robote dla mnie jest spoko

gość
@Gość

jakby ktoś miał jakieś pytania, to dawajcie

kandydat 12

wiecie gdzie wrzucają ogłoszenia o prace? bo na pracuj nic nie mogę znaleźć tylko archiwalne się wyświetlają

@kandydat 12

obczaj sobie chłopcze olxa tam masz ogłoszenia od nich, szukają chyba mechanika. nie wiem co cie interesuje ale no tam patrz

@brzusio

dzięki wysłałem na mechanika, wiesz ile może czeka się na odpowiedź zwrotną? Jestem po technikum mechanicznym i przez rok pracowałem w zakładzie, myślisz że takie doświadczenie wystarczy bo nie ma konkretyzacji?

@kandydat 12

powiem ci, że nie wiem, nie pracuje jako mechanik. a co odpowiedzi, pewnie różnie może być, jak czekałem jakoś koło 2 tyg chyba o ile dobrze pamiętam

@brzusio

ok, dzięki

huhu
@kandydat 12

może akurat teraz nie ma, ale to trzeba patrzeć regularnie

Tymon

długo potrwa rekrutacja jak sie zgłosze? ktoś wie? ile etapów jest i jak ogólnie to wygląda

Refon
@Tymon

ja jakoś długo na odpowiedź z ich strony nie czekałem z tego co pamiętam, na szybko wtedy szukałem roboty i sprawnie wszystko tutaj poszło. ale to już hoho lata świetlne temu było...

nick
@Refon

dasz rade określić ile mniej więcej trwało wszystko? bo szczerze mówiąc też mi się spieszy trochę

nick
@Refon

co prawda dopiero trzeci dzień czekam na odpowiedź ale chciałbym wiedzieć czy olewać i szukać dalej czy czekać jeszcze trochę

@nick

poczekaj jeszcze chwile może jest dużo kandydatów dlatego, zawsze możesz wysłać gdzie indziej... ale jak bardzo ci zależy to bym chwile jeszcze zaczekał i najwyżej zadzwonił

kandydatka

witam czy jest tu ktoś kto pracuje jako Specjalista ds. ubezpieczeń? widziałam ogłoszenie na olx i chciałam zaaplikować natomiast nie wiem jak to wygląda: proces rekrutacji jak i sama praca... miałam praktyki w jednej z najpopularniejszych z branży ale rocznego doświadczenia nie posiadam i nie wiem czy jest szansa...

now
@kandydatka

rekrutacja, no to wiesz najpierw popatrzą sobie cv i pewnie będą się kontaktować z wybranymi potem pewnie rozmowa czy coś. W sumie sam do końca nie wiem bo też aplikuję tylko na inne stanowisko ale może się uda… Może jakiś pracownik akurat wejdzie i nam rozjaśni sprawę! ja wysłałem cv i na Twoim miejscu też bym to zrobił.

Agata
@now

A na jakie stanowisko aplikujesz? :) i wysłałeś cv na emaila, czy z ogłoszenia? Tam tez wymagają rocznego doświadczenia? Zastanawiam się czy to standard w firmie

now
@Agata

dyspozytor. z ogłoszenia. w tym przypadku doświadczenie nie jest wymagane, z tego co piszą w ofercie, więc to nie jest jakiś ogólnoprzyjęty standard panujący w całej firmie na każdym stanowisku

flos

ogólnie to spoko firma, stabilna, warunki okej, wyposażenie na poziomie, dla mnie w porządku praca

Tymon
@flos

wypłata terminowa zawsze? bo różnie w róznych firmach bywa

@Tymon

nie miałem z tym nigdy problemu

@Tymon

wg mnie wszystko jak należy

Refon
@Tymon

u mnie tak samo, wszystko cycuś glancuś z terminami

poiuy

najdłużej ze wszystkich firm w soim życiu tu pracuję i myślę że to dobrze świadczy o nich

@poiuy

tak dobre warunki tu są? Powiesz coś o nich?

@gamel

no nie wiem co dla ciebie znaczy 'tak dobre warunki' ale mi odpowiadają, dlatego tu pracuję

@gamel

może i znalazłoby się coś lepszego, ale na razie nie mam powodu, żeby szukać czegoś nowego, bo jestem zadowolony i to najważniejsze

Długo już tu robisz?

@wro

Wystarczająco długo, żebym mógł się wypowiedzieć na temat firmy

@poiuy

To podejrzewałem, ale interesuje mnie właśnie kwestia stabilności, więc. z czym ona jest związana?

@wro

Z tym, że mam normalną umowę i nie boję się o to, że z dnia na dzień mógłbym stracić pracę

Okej, czaję

Dzięki

na czas nieokreślony?

jaka flota?

@into

jakie roczniki i jak często wymieniane

@into

masz na stronie opisane wszystko

@flos

ok, to czym sie jeździ już wiem, a stan techniczny jak?

gamel

Widzę, że szukają kogoś na myjnię. Przynajmniej jeśli dobrze znalazłem i nie mylę jakoś firm. Bo tu widzę Słupsk, a tam pisze Kobylnica to nie mam pewności czy to ta sama czy jakieś oddziały?

dnet
@gamel

Kobylnica to główny oddział, którego dotyczy ten profil. Ale, że Słupsk od Indeki to tak bardzo po sąsiedzku, to pewnie ktoś kto zakładał ten profil użył skrótu myślowego

@dnet

czyli to to samo tak?

@dnet

nie, że oddziały jakieś?

Riddle

Znajdę gdzieś dane kontaktowe bezpośrednio do rekrutacji?

alo
@Riddle

Masz na stronie kontakt do kadr więc tam powinni wiedzieć

@alo

W sensie przekierują mnie do kogoś od rekrutacji całkiem?

@alo

Czy może będą znać odpowiedzi na moje pytania ten do kogo się dodzwonię

@Riddle

Obstawiam, że będą wiedzieć jak Ciebie pokierować

@Riddle

I udzielą Ci odpowiedzi na pytania

Tylko się skontaktuj

@olio

Dobra, taki jest plan

@olio

Dzięki

hulk

jeździ się zawsze za granicę czy są jakieś kursy tylko po polsce?

@hulk

w ofercie jest, że międzynarodowy to rozumiem, że szukają kierowcy za granice

Bogdan
@eses

Wiesz, czy wymagana jest biegła znajomość jakiegoś języka oprócz angielskiego?

@Bogdan

Pewnie każdy język będzie dodatkowym atutem

@Bogdan

Angielski najpopularniejszy i dużo osób zna, a jak z innymi nie mam pojęcia

@eses

no fajnie, że język będzie atutem i ang najpopularniejszy, ale nie o to było pytanie, czy ktoś mi tu może odpowiedzieć na pytanie o trasy po Polsce?!

@eses

sorry za nerwy, ale myślałem, że ktoś mi odpowie bezpośrednio a tu jakieś dywagacje, mam nadzieję, że cię nie uraziłem w żaden sposób

@hulk

jak się ktoś znajdzie to ci odpowie, ja odpowiadałem tam na inne pytanie, więc bez przesady

@hulk

przy czym to tylko forum, nie masz pewności, że ktoś odpowie, zluzuj

@eses

dobra już zadzwoniłem i sie dowiedziałem

Foka

Jakie testy psychologiczne są wymagane?

zenon
@Foka

tak, musisz mieć aktualne badania

@zenon

Okej, a jak wygląda wyrabianie sobie tego? Jakiegoś skierowania potrzebuje

sorro
@Foka

poczytaj o tym w necie, na pewno coś znajdziesz na ten temat

sorro
@Foka

i będzie szybciej niż czekając tu na odpowiedź

kierowca
@Foka

skierowania nie potrzebujesz, no chyba, że straciłeś uprawnienia i wyrabiasz ponownie. normalnie załatwiasz to jak badania lekarskie do zwykłego prawa jazdy, tylko później co 5 lat trzeba odnawiać. Jak masz jakieś pytania to najlepiej zadzwoń do nich i dopytaj co by jeszcze od ciebie chcieli, wtedy na pewno dowiesz się konkretów

kierowca
@Foka

ale to z tego co rozumiem, to chyba jeszcze nie masz prawka C+E, skoro pytasz o badania? bo generalnie kurs i wszystko to trochę potrwa zanim będziesz mieć uprawnienia

Okej

Dzięki wielkie za odpowiedź

@kierowca

Wiem, że potrwa, ale wolę za wczasu obczaić potencjalnego pracodawce

@kierowca

A czy prawo jazdy musi mieć jakiś okres czasu od kiedy je mam, żeby mnie zatrudnili?

@kierowca

niedawno zrobiłem i sie nad tym zastanawiam czy będzie to problem

na stronie nie widziałem takiego info, tylko o wieku, że ma być 21

@bounty

No wymagają doświadczenia w międzynarodówce minimum rok, więc tak

@bounty

Przynajmniej tak było jak ja się zatrudniałem

@lg

aa, dobra, to sporo zmienia

@lg

no nic, dzięki za informacje

@lg

faktycznie, jest nawet w ogłoszeniu na stronie, jakoś to pominąłem wzrokiem...

luz, da się pominąć

Jarek

co wymagają wobec kierowców? poza faktycznymi uprawnieniami bo to oczywiste

@Jarek

dobrego prowadzenia .. się hhaha.

@Jarek

doświadczenia chyba minimum rok no i dyspozycyjności z takich najważniejszych

dnl
@żart

chyba cieżko szukać pracy jeśli nie ma się na nią czasu i nie jest się w 100% dyspozycyjnym wiedząc z czym się wiąże praca kierowcy niekiedy

@dnl

różne kwiatki się zdarzają, nie bez powodu pewnie takie oczywistości wyszczególniają

dnl
@żart

może i racja...patrzyłem przez swój pryzmat

@dnl

I jak wam się jeździ? (doceniam żart, wypuściłem szybciej powietrze nosem).

Sampel
@Jarek

to pytanie to jest na serio? a jak ma się jeździć? do przodu do tyłu w prawo w lewo czasem się nawet zdarzy. nie bardzo rozumiem jak można na to odpowiedzieć

@Sampel

Jez spytałem tylko, dobrze że nie w bok...

rawer
@Jarek

normalnie się jeździ, jakbyś zapytał bardziej konkretnie to może byłyby inne odpowiedzi.

@rawer

To inaczej - jakie macie opinie o tej pracy, czy jesteście z niej zadowoleni i tak dalej. Lepiej?

rawer
@Jarek

to przecież odpowiedziałem, że normalnie. praca jak praca.

Kaleb
@Jarek

Tak bardzo potrzebna ci opinia do podjecia tutaj pracy? trochę ich tutaj jest możesz sobie poczytać, chociaż czy to jest taki turbo wyznacznik? no nie wiem. jak jesteś poważnie zainteresowany to po prostu się do tej pracy zgłoś. sam sprawdzisz jak będzie i czy ci to odpowiada

@Kaleb

No ale rozejrzeć to się chyba mogę nie?

papamobile
@Kaleb

sory ale opinie są troche ważne jak ktoś chce się gdzieś przyjąć. już nie pierwszy raz sprawdzam. wiadomo że zawsze się własne zdanie też wyrabia no i się dzieli przez pół niektóre wypowiedzi bo widać że np. ktoś się z kimś pokłócił albo sobie nie dawał rady i musi się wyżalić .ale sprawdzić nie zaszkodzi co tam w trawie piszczy.

@papamobile

jak dla kogo

Grzegorz

Czy doświadczenie w transporcie międzynarodowym jest konieczne? Czy przyjmują też osoby, które jeździły tylko po Polsce?

hmm
@Grzegorz

no logikę, to co za znaczenie ma gdzie jeździsz, liczy się, że umiesz jeździć, czy się różni autostrada w polsce, od autostrady w niemczech (no może poza stanem nawierzchni)? tak głośno myślę

Bond
@Grzegorz

każde doświadczenie jest okej. niezależnie od tego w jakich miejscach ono bylo

prawo
@hmm

no raczej może się róźnić chociażby przepisami odnośnie ruchu drogowego, więc chyba byłoby na plus jeśli się je zna

@Grzegorz

a jak masz napisane w ogłoszeniu?

@itp

Ogłoszenie to jedno, a to co w praktyce to drugie

@Grzegorz

no to próbuj, ja tylko mówie że jak coś masz w ogłoszeniu do nie bez powodu

@itp

No nic, pewnie tak zrobię

@itp

a list motywacyjny jest konieczny? nigdy się jeszcze sie nie spotkałem

itp

ja bym na twoim miejscu napisał, to tylko może pomóc w rekrutacji i uwypukli twoje mocne strony. dużo wysiłku w to nie włożysz, a odbiór kandydata pewnie od razu inny

Tymik

Coraz rzadziej spotykane, ale jak zaznaczają, że chcą to na pewno lepiej spojrzą na kompletną aplikacje

@itp

okej, mistrzem w tym nie jestem no ale cóż. dzięki w takim razie

dasz radę ;)

powodzenia!

i jak poszło mistrzu?

nie jest żle

Visa
@ambo

a no nie jest. inaczej by tu nie pracowali też ludzie, jak ktoś chce cos ponarzekać to zawsze się coś znajdzie wiadomo. ale z drugiej strony po co

@Visa

nie wiem, może niektórym to pomaga czy coś

@Visa

ja się wolę skupiać na pozytywach, tak mi łatwiej w życiu

@ambo

każdy orze jak może

Biss

Wiem, że jest to praca polegająca na jeżdżeniu i na tym mi właśnie zależy ale są tutaj jakieś dodatkowe szkolenia?

benson
@Biss

generalnie tak, są zapewnianie w trakcie zatrudnienia, ale to też to nie tak, że co chwile są, bo to tez nie jest taka branża, że non stop trzeba się szkolić, nie

Krca
@benson

Ja jestem zdania, że i tak praktyka czyni mistrza więc szkolenia szkoleniami ale chodzi o przyzwyczajenie się przede wszystkim.

@Biss

wiesz w tej robocie też nie ma jakiejś filozofii, i tak każdy kto sie zglasza ma mieć już rok wyjeżdżony więc to kwestia określenia sie bardziej czy praca pasuje czy nie

hm
@Nitr

Musi mieć rok wyjeżdzony? Kurcze nie widziałem tego w ogłoszeniu na (usunięte przez administratora)

@hm

na stronie masz w ogłoszeniu dlatego zwrociłem na to uwage, bo to nie tak że chcą kogoś kto nigdy tak nie pracował

b.23
@hm

No cóż, powiem Ci tak. Nie wiem czy jeździłeś kiedyś ale jest to dosyć wymagająca praca i trzeba to lubić i się do tego przyzwyczaić. Ja jeździć lubie i w sumie dobrze że sobie zrobiłem prawko na to. Dlatego pewnie chcą, żeby nie okazało się w połowie trasy że nie dasz rady bo jednak ładunek musi być na czas.

@b.23

trzeba patrzeć realnie jak ta praca wyglada bo to nie samo siedzenie na (usunięte przez administratora) w samochodzie ja sie przyzwyczaiłem i lubie taki rodzaj pracy, ale pamiętaj ze ciągle jesteś w pozycji siedzącej droga droga droga i to, że jednak często jesteś poza domem, trzeba sie. z tym liczyc

hm
@Nitr

Okej dzięki za odpowiedzi, już przejeździłem pół roku i wiem co to znaczy. Dlatego mnie dziwi, że aż rok trzeba.

@hm

z wymogiem dyskutować nie możesz

kris
@Nitr

Ale z ludźmi już tak. Ja mimo wszystko bym wysłał i spróbował przekonać do siebie na ewentualnej rekrutacji. Może ma coś, czym można przykryć braki? Moim zdaniem warto próbować, ale zrobi jak uważa

@kris

czym? driftowaniem na A-4 ?

RBL
@Nitr

Nie polecam próbować... lepiej popisać się czymkolwiek innym w zasadzie.

Tirem?? nieźle

Koral

Faktycznie dają uop tak jak jest w ogłoszeniu?

Tak, zgadza się

@Koral

Po co mieliby kłamać w ogłoszeniu

@Koral

Zwłaszcza na tak istotny temat jak forma zatrudnienia

Także no, bez obaw.

A to spoko

@.

Nie mówię tu o jakimś kłamaniu, bardziej niedopowiedzeniu

@.

Miałem tak, że na ogłoszeniu uop, a na próbnym jednak miałem wtedy zlecenie, więc teraz wolę tak dopytać wcześniej, bo by mnie taka sytuacja nie urządzała

Iza
@Koral

To chyba od razu na rozmowie lepiej o to dopytać, żeby niedomówień nie było?

@Koral

No to nie, tu mi sie tak nie zdarzyło. nie znam każdego przypadku oczywiście, ale jam mówią, że uop, to dają uop

Iza
@.

Ale jakby ktoś chciał zlecenie to może?

@Iza

Nie wiem, nie znam nikogo kto by tak chciał

Zostaw merytoryczną opinię o INDEKA - Słupsk

• Jak się pracuje w INDEKA?

Zobacz opinie na temat firmy INDEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INDEKA?

Kandydaci do pracy w INDEKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INDEKA