Opinie o INDEKA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INDEKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEKA w Słupsk

Robert

@Uległy poddany pani Kasi, rozumiem, że nie czułeś się komfortowo w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w której brałeś udział. Czy jednak ze względu na innych użytkowników, którzy wybierają się na rozmowy w INDEKA, mógłbyś opisać jej przebieg i podać treść kilku pytań jakie zostały Ci na niej zadane?

Irek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś tego nie zauważa to może lepiej zmienić ją?

Jerzy

Można samemu założyć firmę i zarabiać na pracy ludzkiej! Najgorzej jak komuś nie po drodze z dobrą pracą!!

Robert

@Igor, planujesz coś z robić, z zasłyszanymi od innych, informacjami o INDEKA? Planujesz ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie? Jeżeli tak, to znalazłeś już odpowiednią dla Ciebie ofertę? Zachęcam Cię do pozostawienia wypowiedzi na ten temat.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDEKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Opiekunka seniorki
Słupsk
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Fugowanie klinkieru
REGESS
Igor

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

TOM

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak miłego przyjęcia jakie otrzymałem w firmie Indeks. Zetknięcie ze światem transportu i spedycji to wyzywajace zadanie i nie jest dla osób nieogarnietych. Ale zarówno profesjonalizm jako tam panuje, jak i środowisko pracy w którym można polegać na innych - nie ma sobie równych. Nawet w skali krajowej. Moje doświadczenie z tą firmą zasługuje na nic innego jak wysokie 6 gwiazdek. Mało jest takich firm jak ta... Dlatego jeśli Was ciągnie do szalonego świata spedycj (a jest to zakręcone zajecie). To ta firma pozwoli wam na rozwój osobisty i godne zarobki. Ps: wiem ze ładnie pisze ale to dlatego ze doświadczenia są miłe.

Tom
@TOM

Przepraszam za literówki ale klawiatura mi szwankuje.

jasio
@TOM

Ale numer.....hahahaha. Ten sam wpis jest na stronie firmy Mag Trans z Inowrocławia. Gościu (Tom) chyba siedzisz na etacie pisarza.... :-)

Robert

@TOM Napisałeś, że w pracy w firmie INDEKA możesz polegać na innych. Kandydaci do pracy w tej firmie na pewno chcieliby wiedzieć jak wyglądają pierwsze dni w pracy. Jak wygląda wdrażanie nowego pracownika do firmy? Czy wiesz coś na temat proponowanej umowy? Czy jest to umowa o pracę czy umowa zlecenie? Pozostali użytkownicy na pewno będą wdzięczni za napisanie kilku słów więcej.

Robert

@on Wspomniałeś w komentarzu o godnych zarobkach i warunkach. Czy trudno się negocjowało warunki płacowe z firmą INDEKA? Dla wielu kandydatów, może to być przydatna informacja. Warto podczas każdej rozmowy o pracę starać się o korzystniejsze warunki wynagrodzenia. Jak długo pracujesz w firmie INDEKA? Czy zamierzasz zostać w niej na dłużej?

stachu

Baaa nawet nie będzie nic pozytywnego. Kiedyś tak z 10 lat wstecz nawet 5 lat każdy się trzymał i robił co trzeba aby zostać na stołku (wynagrodzenie dodatki i człowiek wychodził 5-9 tyś ) Teraz dziękuje że położyłem papiery na biurku pana S kominiarza z doskoku rodziny pani ,,I" jak nawet nie mają szacunku dla kierowcy co pracuje 12 lat w tej firmie, twierdząc że jesteś za drogi młodzi i ukraina są tańszy w utrzymaniu to mówi samo za siebie

on
@stachu

ukraincy u Nas nie jezdza.jesli Wam zle to odejdzcie a nie ujadacie jak psy.mozna pracowac warunki godne zarobki tez co wynegocjujesz to masz...proste.wystarczy tylko byc solidnym i nie bac sie pracy

Cezary

Generalnie to w pracy trzeba pracować i to bez wyzysku!!

Doniu

Ogólnie nie polecam

awatar

Podstawa na konto a reszta pod stolem oczywiscie nigdy sie nie zgadza kwota. Odradzam sam uciekam.

awatar

Nik

Indeka to najlepsza firma w Polsce

Kuczyńska

hym, pracuje 1 miesziac i nie jest zle, nawet polecilabym ta firme :) zadbali nawet o mnie jak butla z gazem mi szie skończyła , mialam ja na ten sam dzień w Holandii :) wyplata super i to na umowe zlecenie :) POLECAM :)

lis

Nie ma nic pozytywnego?

je2bny

Lepszy numer. Propozycja pracy - wyjazd próbny na 4 dni, a po powrocie następny kurs do Francji i Hiszpanii - około 21 dni i kolejne kuriozum w (usunięte przez administratora) Obietnica - po tych kursach umowa o pracę. (usunięte przez administratora)

Okropna firma właściciele bez kultury.Pani (usunięte przez moderatora)(właścicielka firmy) próbowała wyrwać mojemu mężowi kopertę z pieniędzmi za 3 miesiące pracy.Przez 3 m-ce mój mąż nie mógł sie doprosić wypłaty i umowy o pracę jeżdził na umowę zlecenie. Obiecano umowe po miesiącu i wysokie wynagrodzenie.TO TYLKO OBIETNICE i to bez pokrycia. Po 3 m-cach wypłacono zaległe wynagrodzenie i suma sumarum miesięczne wynagrodzenie wyszło po 2250zł a do domu zjeżdzał na góra 3dni.Kiedy mąż nie chciał podpisać umowy o pracę za3 m-ce wstecz i z tak małym wynagrodzeniem pani (usunięte przez moderatora).próbowała wyrwać meżowi kopertę z pieniędzmi.SZOK!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o INDEKA - Słupsk

• Jak się pracuje w INDEKA?

Zobacz opinie na temat firmy INDEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INDEKA?

Kandydaci do pracy w INDEKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INDEKA