Opinie o INDEKA w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INDEKA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie INDEKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INDEKA w Słupsk

kandydat

mam pytanie o pracy na myjni, jak to w ogóle wygląda i czy dobre warunki?

Bax
@kandydat

nie wiem czy jest tutaj co dużo mówić o pracy na myjni, czasem człowiek sie troche narobi, ale nie da się tego nie ogarnąć i tez nie jest to rodzaj pracy, gdzie coś szczególnie może cie zaskoczyć, a dla niektórych to ogromny plus, warunki okey mi pasuje, a robie już troche

@Bax

A są teraz może tam przyjęcia teraz?

Bax
@kandydat

na stronie ciągle widnieje ogłoszenie na kierowcę, ale już nie jestem pewien czy kogoś faktycznie chcą czy po prostu tak sobie wisi

@Bax

To, że wisie to wiem, widziałem

wisi*

@Bax

Myślałem, że może ktoś tu wie, czy to aktualne, czy nie, stąd pytanie

@Bax

Ale chyba po prostu zadzwonię w takim razie i podpytam

Majkel

dokladnie kolego, jak ktos ma inną oferte to niech korzysta.

Bastek

Trudno się dostać? Jak wygląda rekrutacja?

@Bastek

no trzeba spełnić kilka bardzo istotnych czynników, bez tego nie ma co...

@Bastek

orzeczenie lekarskie i psychologiczne, kurs na przewóz rzeczy, roczne doświadczenie w międzynarodówce, zaświadcznie z KRK, dyspo (ale to wiadomo)

@Bastek

bo że prawko C+E to chyba wspominać nie muszę...

@Bastek

w zasadzie wszystko co musisz wiedzieć i co musisz zrobić masz napisane w ogłoszeniu na stronie

@Bastek

a jak spełniasz te wymogi to zapewne nie będziesz miał problemu z dostaniem roboty

Ni
@pylon

czesto spotykam sie z tym skrótem KRK, ktos mi wytłumaczy o co z tym chodzi?

@Ni

to zaświadczenie o niekaralności

Ni
@Tomas

hheh ok, wszystko jasne, to o to martwić się na razie nie muszę

Kaz
@Tomas

a skąd takie zaświadczenie wziąć?

@Kaz

z Krajowego Rejestru Karnego

co za uzupełnienie

Jak dużo osób pracuje w INDEKA?

swanson

Ja nie znalazłem tu informacji na ten temat, więc nie wiem skąd oburzenie

swanson

Ale odpowiedzi na pytanie nie znam

Jakub

co to za spina? ja cie, przeciez zadał normalne pytanie tak ciężko odpowiedzieć bez złośliwości?

Rafi
@Jakub

Nie ma info na stronie akurat apropo tego, ale firma już długo działa więc podejrzewam, że i ludzi jest trochę.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie INDEKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec

Fajny filmik promocyjny firmę krąży. Wczoraj dostałem. Tutaj kierowca przesadził.

kolo

niektórzy grubo przesadzają. nie jest źle.

kolo
@kolo

no ale narzekacze znajdą się wszędzie

Fill
@kolo

nie jest źle, a nawet jest dobrze, u mnie dwa lata o czymś świadczą, a jak komuś zle droga wolna

to oczywista oczywistość

Mox

Są teraz przyjęcia w ogóle?

Ktoś coś?

@Mox

jeśli dobrze widzę to na stronie jest ogłoszenie na kierowcę

@Mox

nie wiem czy ktoś ostatnio wysyłał cv? przyjmują dalej czy nie????

@Robek

Nie wiem jakim cudem to przeoczyłem, dzięki

@Robek

Wyślę i dam znać czy się odezwą

@Mox

o to spoko jak dasz znac, bede wdzieczny za wszelkie info i powodzenia

Radosław

Chciałem składać CV ale widząc te opinie to sobie odpuszczę.

Gen
@Radosław

Ja tam bym się nie sugerował anonimowymi wpisami jakis randomów, ale ok, jak tam chcesz gdybym miał wierzyć we wszystko co czytam na goworku, to żadnej pracy bym się nie podjąć, swoje na tym portalu widziałem i wszędzie piszą to samo

bocian
@Radosław

składaj, nie peniaj, taki miętus? jak będziesz pracował to nie masz się o co bać a jak jestes obibok, to faktycznie lepiej sobie odpuścić

eh
@Radosław

taaaa żeby te opinie to w jakikolwiek jeszcze sposób miarodajne były to by było coś.. kiedyś to się szło i pracowało a nie buszowało po internecie.. takie te czasy teraz. a napisać tutaj to można wszystko

Avio
@eh

prawda. ja tez czytalem tutaj zanim przyszedlem ale niektorzy to sie juz sami gubia w tym co pisza. zreszta ja wiem jak to jest. czlowiek wkurzony ma zly dzien wstaje lewa noga i leci na tego goworka i pisze. niektorym to powinni blokady na kompa robic. ja sie tym nie przejmowalem przyszedlem i pracuje do tej pory

Robol

Panowie panie jak wygląda robota w indece dalekie strzały robicie na podwójnych? Idzie jakos zarobić?

młody kierowca

A jak sprawa się ma z zatrudnianiem kierowców bez doświadczenia ? Widzę, że od dobrych paru miesięcy wisi ogłoszenie o poszukiwaniu kierowców do pracy, jest aż tak duża rotacja ? Jaka jest aktualna sytuacja w firmie ? jakiej stawki na start można się spodziewać ?

Alicja
@młody kierowca

Znalazłam informację na stronie firmy INDEKA. Niestety, wymagają doświadczenia w transporcie międzynarodowym min. 1 rok. Tu masz resztę informacji na temat wymagań: http://www.indeka.pl/html/pl_kierowca.html Co zamierzasz zrobić? Będziesz aplikować?

młody kierowca
@Alicja

czyli bez doświadczenia nie ma szans na pracę ? Może ktoś z pracowników się wypowie ?

Czy zdarzają się nadgodziny w INDEKA?

Gringo

Ogarniasz czas pracy kierowcy?

Czas pracy.
@Gringo

Ogarniasz czas pracy ? Wszystko ponad 8h to nadgodziny..

Gringo
@Czas pracy.

Cytuje W razie braku rozkładów dla kierowcy pracującego w równoważnym czasie pracy, jako nadgodziny dobowe zakwalifikować należy jedynie przypadki pracy ponad 12 godzin w dobie, gdyż do tej wartości można przedłużyć pracownikowi dobowy wymiar czasu pracy.

TomPL

Pracowałem u Indora jak miał około 40 aut. Spedycje w swoim domku w garażu. Żeby dostać się do pracy to musiałeś mieć poparcie kierowców bo brał tylko najlepszych. Była to firma z klasą. Relacje szef i kierowca były więcej niż poprawne. Zarobki bardzo dobre i na czas. Po wybudowaniu nowej firmy wszystko po woli zaczęło schodzić na psy. Było coraz gorzej. Dlatego większość z nas odeszła. Szkoda że zmarnował to co tak starał się zbudować.

Fahrer

Panowie chcę się zatrudnić w Indece generalnie na rynku jest lipa gdzie nie dzwonie to każdy zamyka transport a taka firma jak Indeka ma perspektywy. Z kim najlepiej rozmawiać tam i jakie stawki oferują? Proszę o konkretne odpowiedzi bez uszczypliwości

Jojo

Witam gdzie można zarobić 8 tysi?

Koba
@Jojo

W Norwegii, a nawet więcej.

Nieśmiertelny

Kierowco !!! Jeżeli twierdzisz że ta firma taka zła i niedobre ,,BE,, ,to po co przychodzileś. Może w Pl i EU niema takiej firmy. Jeśli tyle firm zwiedziłes może żadneko pracodawcy nie stać na ciebie chyba że jesteś pracownikiem roku K....wa. Powodzenia.

Gruby

Mi opcieli dniowke o 40 zl i chciali na mnie przyciac na niby uszkodzonym aucie ale sie niedalem.niezycze nikomu takich nieprzyjemnosci co zjazd na baze to wiecznie jakis problem i szukanie na czym by tu przyciac(usunięte przez administratora)

Kiero

Witam, koledzy czy Indeka potrzebuje kierowców? Jakie warunki oferują kierowcy z 15 letnim starzem , i pytanie co do sprzętu kierowca ma przydzielony pojazd czy zmienia i w jakich cyklach? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Prawniczka
@Kiero

Raczej nie bo obecnie zwalniaja kierowców z przyczyn ekonomicznych.

Gucio

Taki mądry na forum a pierwszy lecisz do góry żeby pochwalić się kto brzydko na firmę mowi????????‍♂️ Ciesz się że masz pracę a nie płaczesz o maseczke za 6 zł. Na parkingach wielki siofer 7 z przodu a ciężko się zabezpieczyć przed covidem. To twój zasrany obowiązek żeby się chronić przed tym a nie firmy.

Aldo
@Gucio

Wspomnę,że obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie ,na podstawie przepisów KP środków ochrony osobistej pracownikowi,adekwatnych do stanowiska pracy............płyny dezynfekujące i maski również takową stanowią.Ja co prawda mam wszystko swoje i w ilościach wystarczających,ale np o buty robocze pytałem kilka razy i kupiłem sobie sam.Faktycznie można cieszyć się ,że mamy pracę ,ale idąc Gucio Twoim tokiem rozumowania,to z tej radości,że mamy pracy powinniśmy zrezygnować z tego co nam się należy??Może jeden dzień pracujmy za wypłatę a drugi za free???Już i tak od lat godzimy się brać kasę pod stołem,co czyni nas w świetle prawa stroną w przestępstwie karno-skarbowym i nie tylko.

Kolegi,skirt uważasz,że wykorzystują to powinieneś zmienić robotę ...przecież na sile chyba cię nie trzymają? Odnośnie wykorzystywania koronawirusa ,zachęcam kupić własny pojazd i zobaczysz jakie są realia...i jaka „kapuche” będziesz trzepał . Nie rozumiem ludzi,jeżdżą ,za nic nie odpowiadają i jeszcze kupa problemów ,powinni wyjechac na zachód do pracy i tam by się nauczyli jak zarabia się pieniądze... Pozdrawiam

Nie liczą się z człowiekiem , roszady w ludziach ktoś odchodzi i następny przychodzi tylko patrzą gdzie co obciąć i na drobnym błędzie człowieka złapać tankowania porażka sprzęt w miarę chociaż ściąganie i zakładanie 48 desek i rozpinanie się potrafi wyprowadzić człowieka z równowagi

Kierowca tandemu.

Nie polecam tej firmy. Na rozliczenie czekałem od 8 rano do 16 jako skoczek, wynagrodzenia miało być 300zł dniówki, rozładunek mialem w poniedzialek o 7 rano to powiedzieli mi ze sobote niedziele nie pracowalem i nie mam zaplacone... Masakra traktują kierowców jak gorszych od siebie a sami (usunięte przez administratora) ludzi każą jeździć tylko drogami nieplatnymi pojbani i parkować tylko na nieplatnych parkingach na calej ue. (usunięte przez administratora) z nowszymi autami

Zostaw merytoryczną opinię o INDEKA - Słupsk

• Jak się pracuje w INDEKA?

Zobacz opinie na temat firmy INDEKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INDEKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INDEKA?

Kandydaci do pracy w INDEKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INDEKA