Signum Kiedrowski Jacek

Słupsk

Opinie o Signum Kiedrowski Jacek

polack 2014-01-28 11:34
Wiecie cos o tej firmie? Piszcie
londyn 2015-05-15 14:42
czytam te wszystkie opinie i trochę jestem zdziwiony. Pracowałem w tej firmie dobre kilka miesięcy (teraz siedzę za granicą)i płacili wypłatę na czas. Na koniec rozliczyli się ze mną co do grosza. Mam nadzieję, że jak wrócę z Anglii to wezmą mnie znów do pracy.
Prawda jest, że ciągle się użerają z pijakami. Piją po kątach, do pracy chodzą jak chcą i robota nie idzie. Nie dziwne, że się wkurzają.
Ja tam mogę polecić tą firmę. Pracowałem uczciwie, nie piłem, kasę dostawałem i nikt się do mnie nie czepiał.
Picio 2016-03-31 13:59
Dlaczego tak uważasz?
witeek 2016-05-17 09:54
Jeśli chodzi o oferty pracy u nich to na pewno można sie spodziewać pracy w dobrych warunach i za dobra kase jako Spawacz MIG/ Ślusarz, bo praca jest w Słupsku, z tego co widze to tez dojazd nie jest zły, wiec zawsze tez to jakis plus komunikacyjny jest.
Weronika 2017-03-15 15:18
@Tomasz, skąd taka opinia?
Zostaw swoją opinię o Signum Kiedrowski Jacek - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signum Kiedrowski Jacek