Opinie o DPD Polska w Katowice 3 Maja 40

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DPD Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DPD Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Katowice 3 Maja 40

Klient

Do „Jaśka” W firmie maja wyrąbane na skargi klientów a na forum to chociaż HR wejdzie i się być może zaczerwieni. No i potencjalni klienci wyrobią sobie opinie o tym Trojkącie bermudzkim jakim jest teraz DPD.

Klient

Ludzie bądźcie świadomi ze wasze przesyłki trafiają w ręce nieodpowiedzialnych kurierów od których DPD nie mozne nic wyegzekwować ! To są zwykli podwykonawcy i wszelkie procedury istnieją tylko na papierze. Od momentu odebrania przesyłki, bądź wydania jej z magazynu DPD traci wszelka kontrole nad wasza przesyłka! „Wynajęty” niezweryfikowany prawidłowo w procesie rekrutacji kurier,najczęściej z łapanki, może zrobić z powierzona mu przesyłka wszystko! Zdarzało się ze zabiera przesyłki na noc do domu. Niemożliwe? A jednak. Poczta Polska przy tej firmie to jak dawny szwajcarski bank. Wiem co pisze.

Klient

DPD to jedna wielka sciema! Wieczny bajzel i przegrana na starcie walka z czasem. Jak maja się z czymkolwiek wyrobić kiedy wydają kurierowi przesyłki z magazynu o 9:30 ! Chyba tylko w Katowicach i to nie za bardzo! Dostarczanie przesyłki jest wirtualne! Kurier kładzie na wszystko lagę- zero kontaktu choć wie ze ma poslizg i obiecał zadzwonić.Jest kryty przez DPD w Katowicach, bo wiedza ze maja chaos- wklepie się w system brak odbiorcy i sprawa załatwiona! „...Najlepiej jakby Pan nie odebrał przesyłki...”-kłopot z głowy! Skandal i kuriozum. Pickupowe punkty odbioru działają tylko wirtualnie,nie można zdalnie zmienić miejsca dostarczenia przesyłki! Za każdym razem finalnie wyskakuje komunikat” Skontaktuj się z biurem obsługi „. A na infolinii siedzą ludzie którzy są świadomi bałaganu panującego w DPD i maja jak kurierzy wy...e na wszystko a klienta po opłaceniu Przesyłki traktują jak intruza! Z nikim w tej firmie nie można porozmawiać rzeczowo, o wyegzekwowaniu czegokolwiek można zapomnieć bo nikt nic na 99% nie wie przez panujący tam bajzel i boi się udzielić jakiejkolwiek sprawdzonej informacji. Procedury nieistnieją! Wiem co mówię bopofatygowalem się kiedyś osobiście do tego magazynu. Przepływ informacji w DPD rodem z początków XX wieku. System śledzenia przesyłki to to sciema dla ciemnych klientów. Ta firma to najczystszy przykład wolnej amerykanki! Zapłaciłeś i do widzenia- żegnaj Gienia. Ciekawe jak wypadają audyty w takich firmach? Może na ich czas DPD podpisuje umowy zlecenia z taksówkarzami?

Jakie są godziny pracy kurierów w tej firmie?

ELKA
@Adam

Czytałam, że 8:00 - 20:00.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DPD Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
ELKA

A ja muszę dodać opinię pozytywną. Nie mogę narzekać na tę firmę. Gdy musiałam iść do pracy, w zamówieniu w uwagach podawałam adres firmy i godziny w jakich tam będę. Zawsze wszystko było ok.

Co wchodzi w socjal DPD Polska?

Remo

Z tego co mi wiadomo to socjału nie ma ponieważ jako kurier pracujesz we własnej jedno osobowej Firmie.z umową z DPD na tzw. kontrakcie. Jeśli coś masz to tylko to co się tam zarobi. Niestety zarobki są na progu opłacalności lub często poniżej opłacalności.

KomentatorWszystkiego
@Remo

Kurier nie jest pracownikiem firmy, tylko albo "swoim" albo przewoźnika więc o "socjale" nie powinno być mowy. A czy najlepsi przewoźnicy to nie dostają jakiejś premii na koniec roku?

Daga

Czekam na kuriera cały dzień w siemianowicach śląskich ,nie dzwonił do mnie nie Dzwonil na domofon nawet niewiem czy byl a w przesyłce ze nikogo nie było ,dzwonię do niego pisze a nawet nie odpisał nic poprostu skandal żeby się tak zachowywać a mi bardzo zależało na tej przesyłce

rekuc11

Kurier po dostarczeniu w dniu dzisiejszym przesylki zdiąl rękawiczki jednorazowe i wyrzucil je na trawnik przed moim domem. Wydaje mi się ,że kurierzy mają dostarczać przesyłki a nie koronowirusa.

Lola

Najgorsza firma a kurier ze strefy Gliwice chamski a ze strony infolinii totalna olewka. .gdzie są przełożeni tego kuriera totalna porażka. NIE POLECAM! !!

Klient

DPD 3 Mają - najmilsza obsługa z jaką się spotkałem. Panie zawsze uśmiechnięte i pomocne. Aż chce się odwiedzać ten punkt.

Bronisław
@Klient

Często masz okazję odwiedzać ten punkt, czy może Twoja opinia jest w związku z pierwszymi odwiedzinami? Odpowiedz, proszę, abym mógł lepiej zrozumieć Twój punkt widzenia.

Stella

Ja jestem bardzo zadowolona z dpd kurier Marcin dostarcza na Sosnowiec, miły, sympatyczny, uprzejmy. Powinien dostaeac premie za swoje podejście do klienta. To nie tylko moja opinia o Marcinie, sasiedzi też wypowiadają się pozytywnie.

S.j

Wprowadzacie klientow w błąd. Przysylacie maile i sms-y o możliwości placenia kartą u kuriera po czym kurier nie ma terminala. I skończyło sie tak ze jako kobieta w zaawansowanej ciazy musialam biegac po bankomatach a kurier stal obrażony

Emanuela

(usunięte przez administratora) Jak tam postój pod "Biedronką" wczoraj 15.11 i to półgodzinny. Oj oj ktos będzie miał poważne kłopoty. Monitoring, zdjecia swiadkowie i skarga do szefostwa. (usunięte przez administratora) P.S. Skarga zlozona, szefostwo powiadomione, Wasza strona internetowa odwiedzona 1500 razy.

Były klient

Firma tak zjechała na psy przez ostatni rok ze szkoda gadać (usunięte przez administratora) kurierów nie zna granic. Oszukują zmieniają sami statusy paczki już nie dochodzą w 24h tylko w 48h no brak słów i tyle

Jasiek

narzekania klientów warto kierować na adres firmy a nie na forum pracowników!

Wzburzona klientka

Katowice kurier tragedia (usunięte przez administratora) i prosta. Nie ma obowiązku dzwonić że jest pod adresem pytam grzecznie czy mógłby mi przywieźć moja paczkę a on chamsko że nie ma obowiązku i że nie będzie jeździł 2 razy pod ten sam adres. (usunięte przez administratora) kila i mogiła taki to dyscyplinarne powinien być zwolniony. (usunięte przez administratora) i prostactwo

Piotrek

Tragedia unikajcie usług tej firmy. Kurier bez informacji i zgody zostawia paczkę u sąsiadów po raz kolejny. Po zgłoszeniu na Bok nastapny chamski Pan próbuje mi wmówić że postapuja prawidłowo.

Właśnie wysłałam za pośrednictwem DPD 2 duże paczki za granicę i jestem niestety bardzo rozczarowana tym jak wszystko jest tam zorganizowane. Mamy ponidziałek 02.09. - w piątek 30.08. poszłam zrobić rozeznanie i wypytać się jak wygląda wysyłanie paczek za granicę (wysyłałam swoje rzeczy, bo się przeprowadziłam). Pani mi wszystko wyjaśniła. Okazało się, że mogę użyć tylko kartonów DPD (mają tylko 1 rozmiar!), ale nie mogę ich wcześniej wziąć (lub kupić!), żeby się do nich na spokojnie spakować w domu. Nie, Pani mi powiedziała, żebym pochodziła po sklepach i tam poprosiła o kartony, żeby w czymś te swoje rzeczy najpierw przetransportować - totalny bezsens, bo później i tak wszystko wysyłane jest w ich paczce. Więc straciłam wcale nie mało czasu na szukanie kartonów, bo w wiekszości sklepów były pozgniatane lub porozrywane. Naprawdę nie rozumiem dlaczego nie można zapłacić za karton i spokojnie spakować się do niego w domu. Dziś, czyli w dniu wysyłki zamówiłam taksówkę, żeby podjechać z tymi "tobołami". Niestety DPD znajduję, się w Katowicach przy ul. 3-go Maja, gdzie jeste zakaz wjazdu, więc musiałam targać te swoje paczki z rogu ulicy. Niefortunna lokalizacja i szczerze mówiąc myślałam, że taksówka będzie mogłą wjechać. Swoją drogą ciekawe jak ktoś np. wraca taksówką ze szpitala - słaby, z nogą w gipsie itp. też nie można wjechać? Śmieszne, ale to już kwestia miasta. Wracając do DPD. Na miejscu Pani dała mi karton DPD - świeży i spłaszony, który teraz znów musiałam skaładać i zapakować swoje rzeczy do niego - podwójna robota. O cenach nie będę się wypowiadać, bo nie porównywałam z innymi kurierami, zależało mi na szybki załatwieniu sprawy. Mam nadzieję, że moje rzeczy dojdą w całości. Nie polecam jedank jeśli, ktoś ma dużo rzeczy do wysłania, bo się człowiek podwójnie napracuje - najpierw pakując w swoje karotny / walizki, a póżniej w ich - bo przecież nie można wcześniej kupić. Do tego nie można podjechąć bezpośrednio pod punkt, więc trzeba znów dźwigać. Pani obsługująca miła, ale firma nie ułatwia niczego klientowi. Mam tylko nadzieję, że paczki dojdą w całości...

Tragedia. Gdyby byla ocena minus 10, na 100% mieliby wpisaną. A to za sprawą pana, który zaparkował obok mojego bloku w Jastrzębiu-Zdroju i nawet nie raczył wyjść z auta, po czym odjechał pozostawiając status paczki niedostarczonej bo ponoć nie było mnie w domu (sic!) Skorzystalam z usług tej firmy, bo nie mialam innego wyjścia. Teraz wolę zrezygnować z zakupów on-line jesli bede miala rylko wybór kurier DPD

@Ewa

Dzień dobry, informujemy, iż w przypadku gdy mają Państwo zastrzeżenia do pracy kuriera, nie są Państwo zadowoleni z jakości wykonywanej usługi istnieje możliwość złożenia skargi. Skargę można złożyć za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej www.dpd.com.pl Formularz reklamacyjny dostępny jest w zakładce Moje DPD. Każde zgłoszenie przekazywane jest do Serwisu Kurierskiego nadzorującego wykonywanie usług w danym rejonie w celu wyjaśnienia oraz wyeliminowania wszelkich nieprawidłowości. Z poważaniem Zespół DPD Polska

RD
@DPD Polska

Proszę przestań opowiadać bajki. Jeśli wasz formularz jest rozpatrywany tak samo jaka jest rozmowa z kurierem oraz z BOK, to jest to zwykłe marnowanie czasu. Takiego chamstwa jak u kierowcy i braku kompetencji osoby przy telefonie jeszcze nie widziałem. Kompletny brak zainteresowania klientem, paczki dostarczane i zostawiane gdzie tylko się kierowcy podoba i jeszcze można usłyszeć , że "nic go to nie obchodzi" lub "co z tego".

Dorobkiewicz

Oj ludziska. Też myślałem podobnie o pracy kuriera. Przed końcem roku postanowiłem dorobić parę groszy rozwożąc paczki. Każdemu radzę spróbować. Po prostu kurier ma tych paczek setki. Każda z nich jest wyjątkowa i wyczekiwana przez was. Każdy dzwoni i chcę na już albo na później. Nie da się tego pogodzić. Ci ludzie są w pracy szanujcie ich a wtedy będziecie uszanowani. Nie możecie odebrać paczki bo jesteście w pracy ? Zamówcie paczke do pracy.. Za pobraniem niczego nie przyśpiesza. Przynajmniej ja miałem płacone za paczkę. I dlatego zależało mi na dostarczeniu. No rzeczywiście nie wszyscy kurierzy mają terminal płatniczy. Nie jest to wina kuriera.

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Katowice

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

DPD Polska