Opinie o DPD Polska w Katowice 3 Maja 40

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DPD Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DPD Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPD Polska w Katowice 3 Maja 40

On

owałem w dpd w Bielsku jako magazynier i nie polecam pracy chyba że ktoś lubi się urabac i na męczyć za 8.23 zł na rękę. O umowie o pracę można zapomnieć gdyż pytałem brygadzisty to odpowiedział ze Mają 1 wolny etat i ten który minimum pół roku przepracuje to dostanie. A e Jeszcze nie wspomnę o meldowaniu brygadzista czy możesz łaskawie iść do toalety.

posądzony

pracowałem i byłem sumienny zato musiałem odejść z pracy i tak jest w DPD w katowicach

sara

kiedy ktos sie zainteresuje wyzyskiem jaki jest w tej firmie ?ludzie pracują po 14 godzin kurier ma po 140 paczek plus odbiory w odziale Bielsko-Biała po zmianie kierownika kurierzy są traktowani jak niewolnicy nie mają pomocy wsparcia sciagaką paczki za miast magazynierow ładują sie na kilku metrach kwadratowych wyjezdzają z magazynu o 10 -11 i jezdzą nawet do 21 bo tak są zawaleni pracą

chudley

Prawda jest taka ze zakladasz wlasna dzialalnosc zadluzasz sie na zakup sprzetu(samochodu ubran itd)pracujesz po 12h lub wiecej 60%klientow jest niezadowolona bo mysla ze caly dzien masz po to zeby dostarczyc to jedna jedyna przesylke i to oni mowia ci o ktorej godz masz byc...a potem okazuje sie ze jako wlasciciel jednoosobowej firmy pracujacy po 250h w miesiacu upowazniony przez sieci komorkowe,banki i co tylko sie da po odliczeniu kosztow nirmasz nawet 2 tysiecy wydaje mi sie ze to jakis zart i nikt z tym nic nierobi!pzdr dla kurierow 3majcie sie!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w DPD Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Katowice
joanka

To jest forum w kórym pracownicy tej firmy wypowiadają sie o pracy w niej ludzie litości jak macie problem z przesłka to nie tu wylewajcie swoje żale od tego są reklamację.

KLIENT

DPD Katowice najgorsza firma kurierska na śląsku, kurierzy są bazczelni i aroganccy całkowity brak profesjonalizmu, paczki są otwierane mało tego kurierzy nie pozwalają zajrzeć do paczki w ich obecności czy coś nie zostało uszkodzone a to jest ich obowiązek .Kiedyś chciałem się przyjąć do tej firmy w charakterze kuriera ale po pierwszym dniu i zobaczeniu jak szanują w tej firmie paczki czyli kopiąc i rzucając szczerze mówiąc ode chciało mi się tej pracy .Całkowicie nie polecam tej firmy kurierskiej!!!!!!!!!!!!!!

klient

Fedex Katowice najgorsza firma kurierska na śląsku, kurierzy są bazczelni i aroganccy całkowity brak profesjonalizmu, paczki są otwierane mało tego kurierzy nie pozwalają zajrzeć do paczki w ich obecności czy coś nie zostało uszkodzone a to jest ich obowiązek .Kiedyś chciałem się przyjąć do tej firmy w charakterze kuriera ale po pierwszym dniu i zobaczeniu jak szanują w tej firmie paczki czyli kopiąc i rzucając szczerze mówiąc ode chciało mi się tej pracy .Całkowicie nie polecam tej firmy kurierskiej!!!!!!!!!!!!!!

zbyrr

W dniu dzisiejszym zglosil sie kurier w Bielsku-B z paczką za pobraniem /po 2 godz niz termin z sms/ wylegitymowałem sie DO ale kurier zarządał abym jeszcze mu dał XERO mojego DO oczywiscie odmowiłem a kurier zabral paczka spowrotem.Co to ma być co to za metody.Co nato inspektor ochrony danych osobowych-juz pisze do nich.Skarge napisalem równiez do DPD

wiwiiiiiiii
@zbyrr

powodzenia. jak kurierowi na hh po skanie wyskoczyła informacja o dz w postaci ksero dowodu to sie nie dziw, że Ci nie dał przesyłki. Jak jeździłem w ktw i spotykałem takie przypadki po co ci moj dowód, dlaczego znów zabiera pan dokumenty itepe.... ogarnijta się bo sami za swoją głupote pódzieta siedzić

zuberek56@op.pl

Jak mogę to nie polecam nikomu tej firmy jaka jest DPD od 05.11.2014 została wysłana paczka z pod warszawy do Katowic dziś mam12.11.2014 i paczki do nadal brak to jest skandal ale oni i tak się z tego nic nie robią bo od paru lat jest tak samo (usunięte przez administratora) niech was szlak trafi

klientDPD

NIe wiem jaka jest sytuacja w kurierów ale skorzystałem raz ich usług i nigdy wiecej nie skorzystam, kurier mega chamski, gbur po prostu, wydziera mi sie do telefonu ze stoi pod domem i czemu nie schodzę, na odpowiedź, że nie jestem duchem świetym i nie wiedziałem ze mógł zadzwonić dzwonkiem do drzwi , zaczał sie wydzierać ze on nie bedzie latał.

Kurier

Dpd sobie kopie dołki pod sobą, bo niestety kurierów traktują jak niewolników.

kaka

Nie polecam nikomu pracować radzę się mocno zastanowić bo szkoda czasu tu nie da się zarobić i zrobić "kariery", umowa o pracę? haha nie w tej firmie, NIGDY

asia

Witam ,chciałabym wszystkich ostrzec przed firma kurierska dpd polska ,najgorsza firma z jaka kiedykolwiek sie spotkałam porażka i jeszce raz porażka ,musze sie prosic o własna paczke która juz dochodzi do mnie tydz ,kurier (usunięte przez administratora)tragedia ludzie daleko od tej firmy daleko i nigdy wiecej nie skorzystam z ich usług

miałem jedną rozmowe , pytaja o prowadzenie samochodu -staż umiejetność jazdy na lusterkach

witam chciałbym się dowiedzieć czegoś wiecej o pracy w dpd w mysłowicach gdyz zaczynam szkolenie ? jak to wygląda itd i na jakie zarobki-pewne mozna liczyc - praca jako kurier ??? prosze o szybką odpowiedź. w jakich godzinach sie pracuje i jaka jest atmosfera

Bielszczanin

Na spedycji magazynowej dostaniesz około 1300 ł na rękę na umowę zlecenie. o normalnej umowie zapomnij bo takich nie dają. Lepiej szukaj pracy gdzieś indziej , a nie w DPD!

emanuela

DPD Polska Oddział w Mysłowicach - MASAKRA!!!! dziwnym zbiegiem okoliczności zginela mi antena satelitarna 70 cm, a do tego paczka byla mocno zdewastowana. Nikt nie czuje sie za to odpowiedzialny. Ponad 45 dni temu napisalam skarge dotyczaca uszkodzenia paczki (gdyz posiadam protokol uszkodzenia) i zadnej informacji nie otrzymalam. Czekam jeszcze tydzien, jak sie nic nie ruszy wstepuje na droge sadowa. Wydalam juz majatek na telefony, oczywiscie wszystko od samego poczatku archiwizuje.

Justyna
@emanuela

Ty jesteś w pracy a my kurierzy na wakacjach

D...py

Ja rowniez mam do czynienia z firma dpd 3 dni temu miala dojsc przesylka i czekam dalej w pierwszy dzien dzwonil kurier o14.00 z pytaniem o ktorej godzinie bede w domu umowilam sie ok 15.00 czekalam do21.00 nikt sie nie pojawil ( zaznaczam ze preferowane godz zaznaczylam 18.00-21.00) Dzien drugi dzwoni do mnie kurier o godz 8.00 rano ( jestem w pracy) z podobnym pytaniem wiec podaje godz15.00 lub po 18.00-21.00 kurier na to odpowiada ze o15.00 ma cos do zalatwienia w banku i o 15.00 nie moze ,i po 18.00 tez nie. Dzwonilam na infolinie ,dzwonilam z reklamacja ,wyslalam z 8 emaili otrzymalam bzdurne odpowiedzi i NIC!!!! Bez efektu na przesylke nadal czekam. FIFMA KTORA NIE POWINNA ISTNIEC BIN LADEN BYLBY DLA TEJ FIRMY ROZWIAZANIEM .

Szymonoid
@D...py

To samo mam z tymi kurierami z Katowic !!! cały dzien ich nie ma - sprawdzam caly dzien przez ich strone status przesylki gdzie juz od 7;30 kurier odebrał przesyłke po czym na drugi dzien pisze tam - nieudana proba doreczenia awizo..przesylka w sortowni !!!! ani awizo nie zostawil ani nie zadzwonil telefonicznie bo numer ma na przesylce! 3 dzien juz leci - nie polecam nikomu tak nieprofesjonalnych usług i bede o tym przestrzegał sprzedajacych by nie wysylali tą firmą przesyłek

Klijent DPD Katowice
@D...py

dokładnie i do dziś się tak dzieje. Składajcie skargi na tych pseudo kurierów. Dziadowska firma !

danuta

Ja nie o DPD jako pracodawcy, ale kurierze z Oddz. Katowice . Od rana czekałam na przesyłkę wydaną kurierowi o godź. 07:36:54. Ok 15-tej telefonicznie pod numerem 225775555 uzyskałam informację, że kurierzy pracują do godź.21-ej i przesyłkę otrzymam. O 20:45 ponownie zadzwoniłam pod numer jw i dowiedziałam się, że przesyłka trafiła do sortowni ponieważ, \"kurier nie zastał mnie w domu\". Wierutne KŁAMSTWO!!! Firma dziadowska i tyle.

dość

Drodzy klienci firm kurierskich, rozumiem was ze chcecie jak najtaniej wysyłać przesyłki i wysyłacie je przez brokerów, ale robiąc to ucinacie gałąź na której siedzicie, ponieważ niższa cena oznacza to że kurier ma coraz mniejsze wynagrodzenie, a co za tym idzie usługa będzie coraz gorsza. Po podpisaniu przez firmy kurierskie umów z brokerami już kilka razy obniżono stawkę dla kuriera (kurier sam prowadzi działalność i robi wszystkie opłaty skarbowe, ZUS, paliwo i itd.), a co za tym idzie, przez to wielu doświadczonych kurierów rozwiązało swoje umowy, po prostu nie stać ich było na dalsze prowadzenie tej działalności, na ich miejsce przyszli nowi nie doświadczeni, nie znający terenu i procedur, więc nie oczekujcie od kuriera wszystkiego. Piszecie tutaj ze kurier jest taki czy owaki, macie tylko pretensje do kurierów i tu się mylicie pretensje miejcie do kierownictwa i zarządu firmy, jak sama nazwa wskazuje\"firma kurierska\" to przede wszystkim kurierzy a nie kierownicy, dyrektorzy, handlowcy czy logistycy właśnie na nich idą największe pieniądze nikt nie ponosi odpowiedzialności za złe umowy z brokerami a płacą za to tylko kurierzy, wszelkie oszczędności zaczynają się i kończą w kieszeni kuriera, więc przy następnym poście pomyślcie życzliwiej o kurierze. Może klienci zbojkotują decyzje zarządów firm kurierskich i pomożecie kurierom należycie wykonywać swoje obowiązki proszę wysyłacie maile do firm każdą ilość z pytaniami o wszystko nie mogę tu napisać dlaczego, ale chyba większość się domyśla. Dodam jeszcze że ostatnio na bananach widziałem naklejkę Fair play, wiecie co to znaczy? niestety takiej naklejki nigdy nie będzie na firmach kurierskich pozdrawiam wszystkich Klientów i kurierów - nie dajcie się okradać przez firmy dla których pracujecie

Zostaw merytoryczną opinię o DPD Polska - Katowice

• Jak się pracuje w DPD Polska?

Zobacz opinie na temat firmy DPD Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPD Polska?

DPD Polska