Opinie o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. w Dywity

Dzień dobry jakie zarobki są w dziale sprzedaży?

Była

Nie polecam pracy Słaba sprzedaż Co chwile ktos sie zwalnia Produkty słabej jakosci Co zrobi produkcja to jakosc długo zwalnia produkt Czeka na podpis ale jak mają byc produkty szybko zwalniane jak pani dr pracuje na dwoch etatach przez przypadek zauważyłam i zaobserwowałam przed odejściem jak ma taka osoba dobrze pracowac dla naszej byłej mojej firmy i zwalniać szybko produkty do sprzedarzy powinna zająć sie tylko nasza firma a zarabia o wiele wiecej od nas a jeszcze jej mało i nie ma czasu na naszą firmę zajmuje sie inną firmą jak ma nasza firma dobrze funkcjonować co ma sprzedaż sprzedawać Coś jest nie tak a od innych wymaga cały czas efektywnej pracy stawia większe wymagania coraz wiecej pracy A zarobki marne obiecują złote góry Premia widmo podwyżka widmo Moze pani dyr trzeba cos obniżyć to bedzie większa pensja dla innych którzy wykonują najwiecej pracy w tej firmie

coza bełkot
@Była

A pisać po polsku, z użyciem interpunkcji, naprawdę cię w szkole nie uczono?

szuka pracy

Czy obecnie są przyjęcia na jakiekolwiek stanowiska?

@szuka pracy

Dzień dobry, obecnie mamy otwarte rekrutacje na stanowiska: Młodszy Magazynier, Młodszy Mechanik, Lider Zakupów, Lider Zapewnienia Jakości, Kierownik ds. Kluczowych Klientów.

Karczoch
@Agata

Wiele tych rekrutacji. Bardzo źle to świadczy o firmie.

Sylwia
@Agata

Czyli bez zmian :) Zawsze te same stanowiska czekaja na zainteresowanych:)

Tom
@Agata

To co firma sobą prezentuje i jak traktuje wieloletnich pracowników to totalna porażka, ilość stanowisk pokazuje tylko tyle że już jesteście nieporadni i to jest statek który tonie. (usunięte przez administratora)współczuję funkcji którą musisz pełnić w tym (usunięte przez administratora) pomyśl nad zmianą bo po kolejnej kontroli GIF zakład zostanie zamknięty.

@szuka pracy

Witam, chciałabym dowiedzieć się jakie są zarobki w sprzedaży, czy jest premia, oraz jakie narzędzia i jaki rodzaj umowy. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Wwszzt

Faktycznie niektóre osoby (kierownicy)myślą,że ich podwładni będą odtwórcami ich "wizji".Ktoś kto ma doświadczenie w "branży" od razu to dostrzeże. Mimo tego warto pozostać sobą i kierować się swoimi ideałami -w Olsztynie jest jeszcze wiele zakładów pracy wiec nie ma co się męczyć i przytakiwać komuś z kim się nie zgadzamy.

Teresa
@Wwszzt

Przyznam szczerze, że nie za bardzo wiem, o czym mowa, ponieważ jestem tu dość nowa - dopiero szukam informacji na temat pracodawcy, jakim jest Laboratorium Galenowe Olsztyn. A czy uważasz, że jest to dobre miejsce dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Młodszy Technolog ds. formulacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Mariano italiano

Dobrze piszesz 2300 brutto + premia to smieszne pieniadze. Zarzad firmy jest slepy nie dajac podwyzek ale to ich problem, a beda mieli jeszcze wiekszy jak lada dzien ludzie sypna wypowiedzeniami.

Poszukiwaczka
@Mariano italiano

Tak,zgadza się! Nadchodzi rynek pracownika i jeśli zarobki w firmie nie będą godne to pracodawca może mieć problem. Ja premii nigdy nie biorę pod uwagę. Musi być mocna podstawa bo zobowiązania też mam stałe. Podane przez Was kwoty to pensje głodowe.

Maleranga
@Poszukiwaczka

Pracodawcy nie interesują Twoje zobowiązania

Julka
@Maleranga

Na szczęście pracowników nie interesują koszty pracodawcy

I

Fajnie, ze masz tak wielką samoocenę. Proponuję, byś jednak stanął przed lustrem i popatrzył na siebie obiektywnie, może Twoje umiejętności jednak były zbyt słabe w stosunku do tego czego oczekiwano na Twoim stanowisku. Z tego co się orientuję, niestety nawet nie starałeś się zintegrować z Zespołem obnosząc się "swoim doświadczeniem farmaceuty", niezależnością finansową "mieszkanie mogę kupić za gotówkę...", oderwaniem od rzeczywistości Nie pomyślałeś, ze nagrywanie kogokolwiek, nie ważne w jakim celu bez zgody jest niezgodne z prawem. Wyciąganie tematów / problemów służbowych na forum po półtora roku, gdy nie wiesz jak wyglądają obecnie jest bardzo słabe, niegodne byłego pracownika (o niby wysokim morale) Podsumowując, współczuję Twoim obecnym współpracownikom, nie zapomnij im powiedzieć, że jesteś nieszczery, potajemnie nagrywasz i lubisz donosić i pogrywasz bardzo brzydko

@I

Brzydko to wy pogrywacie, zamiast utylizować surowce wypuszczacie je na rynek i to nazywacie problemami służbowymi?! Kasa przez Was przemawia, wstyd!!

Były walidator
@I

Skoro moje umiejętności były tak słabe, to na jakiej podstawie mnie zatrudniono?! Moja integracja z zespołem mogła, co najwyżej, polegać na "babskim obgadywaniu" ludzi z innych działów. Nie po to zatrudniłem się, żeby to robić. Do pracy przychodziłem pracować. Jeżeli mówienie o sobie ludziom z zespołu co dotychczas robiłem (doświadczenie zawodowe) oraz próba integracji humorystycznym podejściem do siebie samego jest oderwaniem od rzeczywistości, to raczej nie ja mam problem z zawyżoną samooceną. Jeśli widzi się negatywne podejście do własnej osoby, a nikt nie ma odwagi powiedzieć co jest na rzeczy, to postanowiłem się o tym przekonać – nagrywając – wystarczyło raz, to rozwiało moje wątpliwości. Niezgodne z prawem jest upublicznianie nagrań, a nie samo nagrywanie, tego pierwszego nie zrobiłem – nie mam w sobie tyle zawiści, co "koleżanki" z zespołu. Postanowiłem więc podzielić się publicznie moimi "wrażeniami" z tej krótkiej "przygody" w LGO na forum, moje morale nie ma tutaj znaczenia, wiec proszę bez sugestii, co do tego jakie ono jest. Pisanie po półtora roku, porówując pracę w LGO, do pracy obecnej dało mi asumpt do tego, żeby napisać i ewentualnie przestrzec potencjalnego pracownika przed atmosferą w firmie (przynajmniej w dziale ZJ) oraz nie do końca uczciwych praktykach, które jak mniemam niewiele się zmieniły. A o tych powinien wiedzieć każdy, włącznie z GIF-em, ale teraz to już mnie nie dotyczy i nie mam zamiaru się tym interesować. Posądzanie mnie tutaj o jakiekolwiek donoszenie "wyżej" tylko potwierdza to, co myślałem i jednoznacznie mówi jaka jest "atmosfera" w firmie i co sam/sama robiłeś/robiłaś. W obecnej pracy zajmuje samodzielne stanowisko, nie muszę zabiegać o jakiekolwiek "interakcje" (jak wymienione wyżej). Nie muszę uciekać się do jakiegokolwiek nagrywania – w firmie panuje całkiem inna atmosfera, bo większość ludzi ma tę świadomość, że wszyscy "gramy" do jednej bramki, tworzymy zespół. Tym samym kończę tę dyskusję, być może mój post będzie powodem do refleksji dla osób, które tutaj pracują oraz pojedynczą opinią, co do tego jak wyglądała "praca" w jednym z działów firmy. Na moje szczęście owa przygoda szybko zakończyła się. Żegnam i nie pozdrawiam.

@Walidator, musisz być bardzo nieszczęśliwym i zakompleksionym człowiekiem. Nie pozostaje nic innego tylko współczuć. Życie uczy pokory, jak widać tej lekcji jeszcze nie odrobiłeś.

Woman

I co to za seksistowskie stwierdzenie - typowe kobiece zagrywki. I to niby wykształcony ??? człowiek pisze. Wstyd. Widać, że kompletnie się nie odnajdujesz w pracy zespołowej!!!! I skończ z tą mową nienawiści

pekinka

bardzo chce pogadac o tej pracy z kims kto tam pracował. Jak tam sie pracuje jak srodowisko jak liderzy? pani (usunięte przez administratora) jak sie z nia pracuje?

grazka

nie polecam tragedia

@grazka

mozesz napisac cos wiecej Dlaczego? Jak sie pracuje z liderami do kogo najlepiej trafic jesli już? Dzieki za info

Elo

Z panią G. Krajewska dobrze się pracuje

rad
@pekinka

p. Krajewska to jedyna z którą ta praca jest znośna.

grazka
@pekinka

po prostu, duzo roboty, (usunięte przez administratora)

Maro

Zakład pracy to totalne dno!! ludzie uciekajcie z tego syfu , szkoda waszych nerwów :) n(usunięte przez administratora) chyba że zadecyduje wrócić na swoja wioskę i wozić swinie w PGR :D ) hahaha i reszta tępaków z biura. Galenówka jesteście mniej niż zeroooooooooooo!!!!!!!!!!

Jan
@Maro

Bardzo negatywnie wypowiadasz się o firmie Laboratorium Galenowe. Przypuszczam, że masz negatywne doświadczenia związane z pracą w tej firmie, dlatego chciałbym, abyś uzasadnił swoją opinię. Na chwilę obecną nie wiem, dlaczego tak uważasz i przyznam szczerze, że chętnie się tego dowiem. Zachęcam do dalszej aktywności.

@Jan

Ja się nie dziwię że w ten sposób ktoś wypowiedział się na temat tego zakładu gdyż po okresie próbnym widzę że Pani J za "nic" ma pracowników produkcji, zero szacunku do drugiego człowieka. Trudno, nie pasuje Ci tyranię na nocki za marne grosze to przyjdzie inny tępak i będzie nabijał kasę dla pierdzących w stołki nawiasem mówiąc spółki ... Ja nie wiem jak ludzie pracujący tam wiele lat mogą znosić takie poniżanie " dla młodych trzeba dać, żeby ich zatrzymać a starym nie damy bo już nigdzie nie odważą się odejść" Rety co za szopka

Masza

Z tymi starymi pracownikami to prawda noc nie dają podwyżek ale niektórzy poprostu się tam już ,,zasiedzieli"

Mieczysław

Widzę, że atmosfera nie jest najmocniejszą strona zatrudnienia. Myślałeś jak można by ją poprawić? Wspominasz o pracy w nocy. Czy wtedy jest inna stawka godzinowa i można zarobić więcej? Interesuje mnie też jakie jeszcze inne benefity są wypłacane. Myślę tu o premiach. Napisz proszę więcej szczegółów.

@Maro

mozna sie z tobą jakos zkontaktować.Jak sie pracuje w tej firmie. jak liderzy?

Kmaro

Witam, na jakiej ulicy w Dywitach jest ta hurtownia pakowanie lekow.

@Kmaro

Dzień dobry, jesteśmy firmą produkcyjną, nie hurtownią. Nasza firma znajduje się na ulicy Spółdzielczej 25A w Dywitach. Pozdrawiam

Czy pracodawca Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ogromne rozczarowanie

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na pytanie mogę jedynie powiedzieć, że panującą polityka w firmie prowadzi głównie do demotywacji pracowników, aczkolwiek osoby pracujące przez pierwsze 3 miesiace są zadowoleni z obiecywanych gruszek na wierzbie, po tym okresie otwierają im się oczy coraz szerzej i szerzej a gruszek jak nie było widać tak nie widać... Druga sprawa to demotywujaca postawa oraz brak szacunku do godności człowieka pracującego na produkcji przez wyższej rangi przełożonych... Do licha ciężkiego! człowiek to nie tylko maszynka do robienia pieniędzy, którą jak jak zaskrzypi to trzeba wyrzucić i zastąpić nową dopuki i ta nie zaskrzypi...

Edward
@Ogromne rozczarowanie

Co sprawia, że pracownicy czują się zdemotywowani? możesz to jakoś doprecyzować? Czy chociaż wynagrodzenie jest odpowiednie?

Ogromne rozczarowanie
@Edward

Jest wiele czynników wpływających na brak motywacji, głównie niesprawiedliwość czy krytyka (nie wpomne o pochwałach bo to coś równie odległego co zorza polarna). Oczywiście że przedłużają umowy.

Asmonek

Tak motywuju podwyżką 100 zł brutto przy zmianie umowy na stałe ;))

Ex
@Asmonek

Teraz jest lepiej dają 50 zł brutto podwyżki

Czy często w firmie Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Agata

Dzień dobry, tak, w naszej naszej firmie często odbywają się rekrutacje wewnętrzne. Rodzaj rekrutacji uzależniony jest od kompetencji, które chce pozyskać organizacja.

Dziś szefowa produkcji stwierdziła że chce zatrudnić 50 pracowników do końca roku interesujące? I owszem ale niestety nie ma warunków do tego żeby zatrudnić dodatkowo 10 osób ani szafek ani łazienki nic po prostu nic 1 kibelek na 50 osób na produkcji daje do myślenia. 2 osoby w jednej szafce w szatni. Stołówka na 15osob reszta je na stojąco jedna lodówka czajnik i mikrofalówka kilka szafek pomieszczenie 15 m2. Ludzie uciekajcie jak chcecie normalnie funkcjonować. Pani dyrektor miesza z błotem doświadczonych pracowników i o podwyżkach nie ma mowy. Jak kogoś kusi 2700 brutto na start to super ale po okresie próbnym będziesz miał 2600 bo na początku masz dodatek 300 zł brutto. Potem twierdzą że masz premię a ona jest albo jej nie ma. Oczywiście bystry pracodawca wlicza za każdym razem premie w wynagrodzenie zasadnicze i zawsze taka sama gadka że i tak dużo zarabiasz. Czego jeszcze oczekujesz. (usunięte przez administratora) nie firma

Ziom

Prawda jest taka że większość pracowników nie wie co tam robi mimo przekazania instrukcji na danym stanowisku. A w szatni i jadalni (usunięte przez administratora) sam się nie robił. Fakt prezesów i osoby decydujące często nie wiedzą co robią

kulka

Pracowałem w Galenówce 2 lata. Rozmowę o pracę miałem z panią prezes L. Trochę apodyktyczna, i seksistowska kobieta, Za mojej kadencji, wszystkie kierownicze stanowiska zajmowały kobiety. Był jeden mężczyzna kierownik, lecz był regularnie degradowany na niższe stanowiska. Było miło, gdy firma znajdowała się jeszcze na Wańkowicza. Córka pani prezes, jako kierowniczka magazynu, to lekkie nieporozumienie było.

Czy Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Agata

W naszej organizacji oferujemy umowę o pracę jak również umowę zlecenie. Te informacje w zależności od potrzeb firmy zawarte są w naszych ogłoszeniach. Pozdrawiamy i zachęcamy do rekrutacji :)

Laboratorium Galenowe Olsztyn

Szanowny Panie Szymonie Uprzejmie informuję, że musiała zajść pomyłka odnośnie wpisu dotyczącego doraźnej pracy - kilka godzin dziennie w Laboratorium Galenowe Spółka z o.o. W naszej organizacji nie mamy stanowiska magazynier/pakowacz, a w roku 2020 w ogóle nie pracowali doraźnie czy też w niepełnym wymiarze czasu pracy panowie (3 dni w tygodniu). Bardzo proszę o weryfikację nazwy Firmy z którą zawarł Pan umowę.

Laboratorium Galenowe Olsztyn

Szanowny Panie, Uprzejmie zwracam uwagę, że wydaje Pan opinie na profilu Laboratorium Galenowego Olsztyn Spółka z o.o. Dywity, natomiast dokumenty załączone przez Pana w linkach na podstawie których zawarł Pan umowę, zawierają logo i nazwę firmy: Polska Grupa Farmaceutyczna S.A. w Łodzi. Z przedstawionych dokumentów wynika, że nie był Pan naszym pracownikiem. Pana pomyłka może wynikać z tego, że obie Spółki mają wspólny wjazd na teren zakładów pracy.

Bardzo dobra firma, świetna praca dla ludzi lubiących to co robią, polecam.

paweł
@Piotr

wolne żarty :) szczerze nie polecam

Mała Mi
@Piotr

To jest chyba jakiś żart, zero szacunku, dla p.Dyrektor liczy się plan i wynik, najważniejsze żeby tabelki sie zgadzały. Beznadzieja, zalecam omijać szerokim łukiem.

Anonimowy

Czy to prawda, że były zwolnienia starych pracowników? Jeśli tak to dlaczego?

Jack89
@Anonimowy

Nikt nie zwalnia doświadczonych i pracowitych starych pracowników.

Pier

do You sell galenical preparation to private?

Noname

Chciałbym uzyskać info czy warto aplikować na stanowisko Specjalista ds. IT? Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać oraz jaka panuje atmosfera w pracy? Istotne jest też to czy kierownictwo poważnie traktuje ludzi z IT oraz ich sugestie (modernizacja bazy sprzętowej, dbanie o bezpieczeństwo informatyczne itp).? Dziękuję z góry

Proszę o informacje jaka atmosfera panuje w biurach czy warto aplikować na Kierownika działu technicznego. Może wiadomo coś o zarobkach? Pozdrawiam

Grażyna
@Kandydat

Pracownicy działu technicznego siedzą w warsztato-biurze nie licz na cuda bo Max 3500brutto dostaniesz także zastanów się dobrze ta firma to dno i metr mułu

Evo.

Nie dane mi było pracować w laboratorium, jednak po samej rozmowie kwalifikacyjnej bardzo się z tego cieszę. Poza średnim wrażeniem, jakie wywarła osoba zajmująca się rekrutacją, zostałam zapewniona, że "do jutra" otrzymam telefon czy jest jeszcze miejsce na stanowisko, na które aplikuję i jeśli nie to mam zdecydować czy chciałabym podjąć pracę na innym stanowisku. Nie było to takie typowe "zadzwonimy do Pani" na odczepne, a jutro nie nadeszło mimo że minął już tydzień, w którym zdążyłam znaleźć inną pracę. Z takim podejściem przy pierwszym kontakcie wątpię w dobrze ukladajacą się współpracę.

Teresa
@Evo.

@Evo. Większość firm kontaktuje się wtedy, kiedy rekrutacja jest pozytywna. Napiszesz, jakie pytania otrzymałeś podczas rozmowy?

Evo
@Teresa

Eh, proszę czytać ze zrozumieniem. Wiem jak zazwyczaj przebiega proces rekrutacji, dlatego też nadmieniłam, że nie było to standardowe "oddzwonimy do Pani", tylko po prostu zapewnienie że jeśli nie będzie miejsca na stanowisku, na które aplikowałam to skontaktują się ze mną w sprawie pracy na innym i wtedy dam odpowiedź czy 3-zmianowy system pracy mi odpowiada. Pytania były typowe, czemu postanowiłam wysłać CV, co robię w Olsztynie, miałam opowiedzieć coś o sobie i co mnie motywuje do pracy, czy wcześniej pracowałam na podobnym stanowisku, czym będę ewentualnie dojeżdżać itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. - Dywity

• Jak się pracuje w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 46 ocen.

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.