Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Andek

Proszę napisać czy opłaca się pracować w firmie KFTP? Jak przebiega praca, jacy są ludzie? Chciałabym się zatrudnić przez AXELLA, czy ktoś doradzi co i jak??

kkk

taki nie za duży żeby się do celi zmieścił

qqqqq
@kkk

Co wy wypisuje kogo to interesuje...kasa się liczy ile mozna zarobić

ooooooooo:OOOOO

Córeczka jak by studiuje ale ktoś inny prace za nią pisze hahahah-magazynier za nią studia robi buhahahah

bez szkoły

"cureczka" "paczy" i kto tu jest bez szkoły ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
norma

no cóż .. te " szaraki " wbrew opini o nich dużo wiedzą i widzą , ale lepiej siedzieć cicho . Co myślicie o zatrudnianiu przez P. " wielką wrzeszczącą ciągle mało " córke a wkrótce i synka na zmianie :" zaprzyjaznionej "" podoba Wam sie to ??? i jak szybko dostała umowe :)) no żeby nie bylo podejrzeń to kilka innych tez tą umowe dostało , ale pewnie na tym koniec :((( A córunia zachowuje sie jak w barze z kumplami . Czy uważacie ze takie układy są zdrowe ??? potrzebujemy pracy jak kazdy , ale nasza firma chyba nas nie chce . Wychodzą z założenia że nie ma ludzi niezastąpionych i jak nie my to inni tylko czy ci inni chcą tu pracować ?? walą drzwiami i oknami ?? walą ale do innych firm .

ona

a w biurze klimatyzacja żeby laptop się nie spocił- takie rzeczy tylko w polsce..........żal jak hu...............

hahahah

Proponuje zadzwonić do PIP"u niech przeprowadzi niezapowiedzianą kontrolę - zwłaszcza w okresie letnim - karetka będzie kursować jak co roku :P

ooooooooo:OOOOO

Witam i pozdrawiam wszystkich pracowników zwłaszcza tych z parteru firmy.Powiem wam tyle w tej firmie nie ma przyszłości rządzi w niej złodziejstwo i korupcja. Pracownicy są traktowani podle - jak zło konieczne. Jeżeli zadowala kogoś podwyżka roczna bagatela 50zł to zapraszam.Czytałem poprzednie wpisy ludzie z biura!!!!!!!!!---jeżeli nikt tu nie pisze prawdy to dla czego ludzie z tej firmy uciekają dlaczego nawet Axell ma problem w rekrutacji. Myślę że najwyższa pora otworzyć oczy Polskim Pionkom z biura -bo nic nie potrafią zdziałać dla nas szarych ludków.Grupka ludzi pracuje na armie nierobów z biura i chyba ktoś tu czegoś nie rozumie - jak nie będzie tych szaraków to biura tym bardziej. Polityka firmy jest lepsza jak Benny Hill - mieć w tyłku wszystko-po najniższym koszcie a ludziom do@ebać -zniszczyć psychicznie i fizycznie-z dnia na dzień coraz więcej czynności do wykonania a pieniędzy nie.Złodziejstwo-domena pana od utr. wakacje się szykują więc trochę miedzi w przestoju wyjedzie za pomocą zaprzyjażnionej firmy elektrycznej.Jeżeli do rządzących w tej firmie nie dochodzą takie wałki to obiecuje że w tym roku złożę doniesienie do prokuratuty o łapówach i dorabianiu sobie przez pana z utr. oraz o mobingu na hali.Pozdrawiam fizycznych a jeśli chodzi o biuro to proszę to aby patrzeć co "niektórym na rączki bo nie źle naszą firmę trzepią z pieniędzy.

klikamsobie

o naszym zakładzie można by pisać i pisać .. nie tak to miało wyglądać . Chcieliśmy pracy i ją mamy , nienajlepiej płatna ale jest , ciężka ??? no cóż bywa nielekko . ale to miał być jeden z lepszych zakładów w reejonie i byłby gdyby nie .... ludzie .. tak kochani to my tworzymy ten zakład to my dopuszczamy sie przekrętów tomy stosujemy " wyscig szczurów " to my awansujemy bo wiemy komu slodzić a że potem nie dajemy rady ??? wystarczy zdobyć sympatie " królowej " a ona wszystko zatuszuje i poradzi jak wybrnać z klopotów .. jestesmy dla siebie wrogami bo chociaż uśmiechamy się do siebie to i tak wbijemy szpile . Nie każdy taki jest , szanuje ludzi którzy nie okazują fałszywej sympatii, nie trzeba sobie słodzić ale trzeba stosować sie do nakazów a wielu z nas płynie na plecach innych . To nie wina zakładu a nas samych .. gdyby była jednosc i wzajemny szacunek { co tam o szacunku jak KAŻDY MA WYJE... }to wiele można by zdziałać .. Któregoś dnia zagryziemy sie tam a wszystko z fałszywym uśmieszkiem .. prawda I z ckd ???? B z kon. ? A z kon ? itd ....

obsewator

prawda i spina się jakby nie wiem kim był

młynektv

hahahahah prawda

barananiebaron

Ja wam powiem tyle nie znam większego nieroba jak Krzysiu - facet który wywozi śmieci na hali w ciągu 1 dnia robi więcej niż ten człowiek przez cały rok. Chciał bym wiedzieć na jakiej podstawie ten człowiek otrzymuje wynagrodzenie (za pracę).

@barananiebaron

prawda prawda!!!!!!!!!!!

godejmidokabzy

Straszne ale prawdziwe.........

Techniczny my wiemy ;-)

Anonimek

Pracuje w tej firmie krótko ale kilka słów mogę powiedzieć. Ludzie (Operatorzy) są baaardzo fajni. Z każdym idzie się pośmiać, pogadać.. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy zawsze doradzą. Kontrola jakości to jakaś porażka. Podchodzi do "dampla" patrząc na Ciebie z pod byka. Zawsze do czegoś się przyczepią. Maszyny idą szybko. Czasem nie ma czasu żeby robić to o co nas prosi kontrola "Przytnij jeszcze tu, zerknij tu, uważaj na to..." Nie napisałem jeszcze nic o pieniądzach? Może lepiej nie przyznawać się za ile pracujemy. Kpina

Tak wszystko co tu pisze to czysta prawda, ale nikt nie wspomniał o karach jakie są przewidywane za błędy które się zdarzają (wszyscy przecież jesteśmy ludźmi)a więc za błąd Np.nie włożony klip do detalu lub coś innego co akurat kontrola w swej wysokości zauważy,operatora czeka kara w postaci 4godzin gratis po pracy. Cóż śmieszne? Nie prawdziwe a ludziom tam pracującym wcale nie ma do śmiechu a najgorsze jest to ze się na to godzą. Nikt nie protestuje a koreańcy Polaków traktują jak szmaty. Aa nie wspominając ze 11 listopada jest dniem pracującym tak jak i 1 i 3 maj. Cóż smutne

miki

Nie musisz mowic ja mialem fajna sytuacje.Koncze dumpla i pach go na gore bylo ich w sumie 4 podchodzi jedna pani z kontroli... bo zaraz bedzie cenzura:-) ze po co daje to na góre skoro ona musi go sprawdzic... no w tym akurat sie zgodzilem bo faktycznie troche byl ciezki to dalem go na dol sprawdzila i z mojej dobrej woli pomoglem jej dac go na gore..kiedy przyszedl czas na kolejny dumpel postanowilem dac juz go na dol zeby go zobaczyla...podchodzi inna i twarza do mnie ze mial byc na gorze...no masakra jakas...najbardziej w tej firmie jest widoczny brak kompetencji wszystkich... no jak ma byc to wszystko ok jak nikt nic nie wie..a babki faktycznie takie wystraszone ze naprawde...nie zapomne jednej cytat " wloz te barkody w klamre bo koreance chodza i zdjecia robia" a lezaly obok jakby tragedia sie jakas dziala. W tej fiermie trzeba sie odzywac wrecz wychylac zeby cie sluchali mowic co o czym myslisz bo jak bedziesz siedzial cicho to uznaja ze odpowiada ci rola kozla ofiarnego...widze to po wszystkich w zabrzu:-)

parodia

Co do operatorów nie można mieć o wszystko pretensji choć czasami zadarzaja sie niektórzy którzy lubią się rządzić i wymądrzac. To żę pracuja tam troche dluzej nie znaczy ze juz jest tam najlepszy. Albo jak jest troche stresujacy dzien to nie juz pomoc tylko pretensje ze robisz zle. Wlasnie takich cwaniakow nie lubie w tej firmie.

ruda frania
@parodia

przepraszam Cie ale nie rozumię co chciałeś / łaś napisać jakoś to nieskładne :)). Jeśli pracują dłużej to znaczy że są dobrzy - ja słucham ich rad bo nie są zlośliwe - a pomagają . Fakt pracują w ogromnym stresie i raczej ciężko - nie dziwię się że mają " złe dni " jestem tam krótko ale chyba ta praca jest dla mnie za trudna .Jedynie na kogo możesz liczyć to koleżanki na maszynie, reszta siedzi z nosem w komputerze , albo telefonie tak jest przynajmniej u mnie , ale teraz jest spokojnie jak "wielkiego " już nie ma :))

miki
@ruda frania

No tez ich slucham i wlasnie mowie ze nie zawsze jest zle ale niektorzy naprawde roznie patrza. W zabrzu najwieksza... to taka co zaraz wyglada jakby wyszla z wiezienia kto to w ogoe jest to ja nie wiem. Jak jestes tez z Zabrza to moze sie znamy :-)

m.grzywa@solidarnosckatowice.pl

Witam serdecznie, Jestem organizatorem związkowym, zachęcam do skontaktowania się ze mną, udzielę niezbędnych informacji. W razie pytań pozostaję do dyspozycji, tel: 504259646, email: m.grzywa@solidarnosckatowice.pl Czy chcesz mieć wpływ na wynagrodzenie i warunki w jakich pracujesz? Jeśli nie chcesz czuć się bezsilnie pamiętaj: pracownicy, którzy zorganizują się, mogą wspólnie wynegocjować lepsze warunki pracy i wyższe zarobki.

żenuaa

a co sie dziwić że tak słabo im idzie skoro w kadrach jest taki bajzel. Ludzie nie mający pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi kierują kadrami... żal...

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o