Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

A miało być tak pięknie

Dajcie znać czy P. Asia skończyła z wyrokiem hahaha

Pedro

Witam wszystkich widzę dalej że nic się dobrego nie dzieje.Nowość powstały związki zawodowe i tyle hehe.Są bo są.Słyszałem że pani senior liderPani Asia z kontroli jakości będzie miała sprawę w sądzie o mobbing i bardzo dobrze.Cieszę się że w końcu znalazła się osoba z jajami.Może jak tej pani łeb zetną to może w kontroli jakości się poprawi.Kibicuje i czekam na wynik rozprawy.Pozdro dla wszystkich pracowników.Nie dajcie sobą pomiatać.

Marzena

@malutka, jako pracownik firmy dodaj więcej szczegółów na temat warunków zatrudnienia i kwalifikacji jakich pracodawca wymaga od pracownika. Czy relacje z przełożonym są satysfakcjonujące? Firma potrafi docenić pracownika i daje mu szansę na awans lub podwyżkę? @Martyna, czy jesteś zainteresowana pracą w tej firmie? Jeśli będziesz aplikować daj znać jak Ci poszło. @Farba, pamiętaj , że na tym forum nie należy nikogo obrażać. Trzymaj się regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli chcesz dodać obiektywną opinię o firmie zrób to.

Farba

Ludzie na produkcji spoko ale np. Wojtek to (usunięte przez administratora) który nosi (usunięte przez administratora) wyżej od głowy nosić potrafi pracowników tylko obrażać i poniżać

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
Martyna

Słyszalem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Jasiek

Najgorsze jest to, że takie niezadowolone osoby potrafią zepsuć najlepszą atmosferę!!

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

malutka

Chętnie i szczerze odpowiem pracuję już tam 10 lat i nadal zamierzam, są lepsze i gorsze dni ale to jak wszędzie ,wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, czasami jest ciężko i ciepło ale nikt nikogo nie trzyma na siłę, jak ktoś chce pracować to będzie pozdrawiam serdecznie

Gregor

Może powinniście zacząć doceniać pracę w dobrej firmie?

Były

Mechanicy form a was jak potraktowali ?

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum.?

tomas

a ja tam robilem w 2012 roku pamietam ze ludzie ktorzy stali na maszynach oraz Ci co byli ze mna z tyłu na magazynier byli wporzadku niestety wspolpraca skonczyla sie po tym jak uderzylem wózkiem widłowym w jeden z filarów.pamietam jednego gnoja mial na imie bodajze Krzysztof ale poza nim reszta ekipy wporzadku

......

pracowałam tam półtora roku na jednym z działów . Co przychodzili koreańce z kierownikami to mierzyli czas i podwyższali normę. w nie których miejscach ta norma była po prostu nie realna do zrobienia gdyż maszyny już nie dało się przyspieszyć . Praca w święta a pózniej niby za to dzień wolny . tsaaaa chyba tylko dla nich . Ciagłe zmiany na ''lepsze'' przez kierowników w ogóle nie byly na lepsze lecz na gorsze . Trzymanie sie zasad co to lejałtów ze tam to musi stac i koniec kropka ;/ ale ludzie z mojego działu bardzo mili byli

były specjalista

MOJE WNIOSKI Z PRACY W KFTP: - koreańscy kierownicy to bardzo nerwowi ludzie - praca w dużym stresie tylko dla wytrzymałych nerwowo, - kierownikom koreańskim brak jakichkolwiek (podstawowych) manier, np. obcinanie paznokci w biurze przy innych pracownikach.., - praca wiecznie pod telefoniem, telefony 24h (pomimo wielu telefonów za dania - po pracy oczywiście, koreańscy szefowie dwonią do człowieka w środku nocy, aby zapytać o sytuację..), - praca + dostępność pod telefonem w weekendy, gdyż branża automotive pracuje praktycznie 24/7, - ciągłe cięcia kosztów wiążące się z takimi absurdami jak brak papieru w toalecie.., - fajni ludzie, fajna atmosfera (myślę o polskiej kadrze oczywiście), - na produkcji płacą lepiej niż wykształconym pracownikom biurowym, Podsumowując - jeżeli chcesz być dosłownie CAŁY CZAS zestresowany (dostępność 24/7) i zarabiać około 2 200zł na ręke to POLECAM tą firmę :) Praca fajna na początek dla świeżo upieczonych studentów, ale zostając tam dłużej mogą Wam bardzo upaść ambicję, przez co zapomnieć można o jakimkolwiek rozwoju.

jacek

aktualnie nie wystawili nowych ofert pracy @2w3e4, ale na swojej stronie ogłosili, że oczekują na zgłoszenia mailowe od osób chętnych do pracy w ich firmie

kosmita

olo jakiemu kierownikowi bo jest ich kilku i raczej nie można określić kto i co ma w zakresie . Takie wywody to dowód na to że kogoś jeszcze ta firma interesuje i nie jest jej obojętna w żadnym aspekcie , Do roboty to raczej więcej wziąć się nie można bo znów zabraknie albo półproduktów albo dampli :) Zresztą oględnie mówiąc Ci co pracowali już nie pracują a tych co zatrudnili to ściemniacze pospolite i nie planują zostać dłużej . Mankamenty firmy nie sa rozwiązywane a zamiatane pod chodnik w holu :). Niektórzy zresztą pracowali w nadmiarze w sali szkoleń :) . Przedstaw tu swoje problemy bo ktoś po coś stworzył to forum !!!

kosmita

ho ho , widzę otwartą wojnę w jakości !! ale to juz było do przewidzenia !! faktycznie tam jest rywalizacja o pozycje { bo wtedy im wyżej tym mniej pracy i odpowiedzialności , przecież 100% odpowiedzialności spada na operatorów prawda ? } Każdy tam chce się wykazać szukając dziury w całym a jesli konczy się zmiane i nie ma bubla to trzeba go stworzyć - jakie to proste :) i obdarzają sie fałszywymi uśmiechami , a tak naprawdę to sa dla siebie wrogami a z wiedzy pani A chyba nie przestaną się śmiać . Gdyby było tam mniej zlośliwości i włazenia wd...byłoby chyba normalniej . I co najdziwniejsze _ przypatrzcie sie jak kontrola traktuje operatorów ...wstyd - droga kontrolo !!! w niczym operatorzy nie są od was gorsi !!! dzięki nim wy macie to zajęcie i należy im sie dobre słowo , pomoc i szacunek !!nie traktujcie operatorów jak idiotów bo zawsze mogą wam podłożyć świnke skarbonke ... nie raz ratowali wam d..py kiedy zauważyli wasze pomyłki w sztukach .. { a to prztyczek dla tej w getrach :)))Dlatego piszę raz jeszcze .. zmieniajmy nasz zakład w coś normalnego ale zaczynajmy od siebie i dość tych uprzywilejowanych i tych co na dole !!! są 3 działy bezproblemowe { oczywiście są tam problemy ale rozwiązują je sami i raczej po cichu } to CKD i wysyłka :) i tych pozdrawiam serdecznie . Dajmy sobie szanse i nie chrońmy nierobów , ściemniaczy i ślizgaczy boi tak tę pracę za nich musimy wykonać :)

qc007

Witam wszystkich.Pracowałem kiedyś na kontroli jakośc stare czasy.To co napisał czy tam napisała pedro to niestety prawda.Za moich czasów też tak było.Myślałem , że z biegiem czasu coś w tym dziale się zmieniło,ale z tego co piszecie nic hehe.Dalej są klany porobione w jakości.Zadajcie sobie pytanie dlaczego tam nie ma chętny.Powiem wam rekrutują ludzi do tego działu żeby robic robote za tych ludzi z klanu.No cóz jeszcze dużo czasu pewnie upłynie nim coś się tam zmieni.Podrawiam kontrole jakości.Były pracownik.

mambo

do petro. Jak Ci żal (usunięte przez administratora) sciska i ci sie nie podoba to sie zwolnij bo sam nic nie robisz jak i cała ta wasza kontrola

sum

konik mam nadzieje że żartujesz :) . Super atmosfere to mają nieliczni i doskonale wiesz kto . Nie moge napisać o którą liderke chodzi bo będę mieć przechlapane , ale takiej fuchy jak ona nikt chyba nie ma , telefonik , kawusia , i...na zmianie pracuje tylko rano ciekawe czemu ?? :) potem leci w balona . Wszyscy widzą , ale sie boją bo nie wiadomo czemu ma plery . Tu macie racje te przydupasy mają klawe życie w tej firmie , chyba wbrew sobie zostane przydupasem :) fajnie że im zrobili ten pokoik jakości mają gdzie siedzieć i gawędzić na nockach ,

konik

zapraszamy do Żor dowiecie się co to znaczy super atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o