Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Byly pracownik 2021

Firma już kilkanascie lat jest na rynku w Polsce. Cały czas się rozwija a co za tym idzie, to większe pieniądze. Jeśli chodzi o pracę w firmie, dużo zależy na jaki dział trafisz. Utrzymanie form, utrzymanie ruchu i wymieniacze/ustawiacze form wtryskowych uważam, za najlepsze działy, że względu na większe upelnomocnienie niż inne działy a co za tym idzie, większe wynagrodzenie. Co do innych działów jest ok, gdyby nie osoby zarządzające ale o tym zaraz. Atmosfera również uzależniona jest od działu, bo jak wiadomo, w każdej pracy są różni ludzie. A co do kierowników i liderów... Tutaj uważam, że niestety, ale wiekszosc z nich jest Poprostu niekompetętna. Brak jakich kolwiek umiejętności zarządzania. Owszem, są kierownicy którzy zasłużyli na uznanie i wielki szacunek od pracowników, dzięki swojemu podejściu do swojej załogi (techniczni). Zarobki... zależne od działu i stażu pracy. Niestety w wielu przypadkach wynagrodzenie osób które zasługują na większe lubmniejsze pieniądze, jest bardzo nieadekwatne do ich wiedzy, podejścia do pracy i umiejętności. Głównym czynnikiem odpowiadającym za wynagrodzenie, jest staż pracy. Co do warunków panujących na hali... Niestety, że względu na wiekowość, w bardzo upalne i chłodne dni temp daje się we znaki. Reasumując... Pracownicy nie mają źle. Wszystko zależy jaki dział i kierownik. W każdej pracy trzeba zrobić swoje a zawsze znajdą się osoby które utrudniają przetrwanie tych 8h. Firme oceniłbym 7/10.

@Byly pracownik 2021

Hmm ciekawa opinia.Wiadomo od czego zależy punkt widzenia.Co do kasy to tragedia.Wiadomo jakie stawki są.Wszyscy będą w tym samym worku.Lepiej się zwolnić i zatrudnić na nowo taki nonsens w kftp.Co do kadry to nic dziwnego.Kwalifikacje kosztują a kftp nigdy nie inwestuje w pracownika.Pozdrawiam i nie polecam.Byłem i widziałem.

Czy pracodawca KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Kolo Nowy wpis

Oczywiście premia 100 zł brutto

Na jakie wsparcie w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Byly pracownik 2021

Małgorzata
@Byly pracownik 2021

Bardzo szeroka opinia. Ale to dobrze, bo można się dużo dowiedzieć. Powiedz mi jeszcze - pracuje tutaj się na jakieś zmiany po te 8 godzin?

Były pracownik 2021
@Małgorzata

Tak. 3 zmiany 22-6 14-22 6-14

Kolo Nowy wpis

hwdp

Chyba ktoś już tu WYMIĘKA bo posty znikają !! w necie kozaki a na realu to c.i.p.y :) a konfidentów trzeba tępić ! :) JP 100%

Jkftp
@hwdp

Racja

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Nie ma tu pracy dla Polaków

Nie ma tu pracy na żadnej podstawie , Polacy są zwalniani a na ich miejsce firma importuje uchodźców z Nepalu

Stolec
@Nie ma tu pracy dla Polaków

Nepal hmmm.Mam nadzieję że osoby pierdzące w stołek będą wkońcu pracować na maszynach razem z Nepalem i podkręcić im cykle bo to w tej firmie jest modne

Janusz Kowalski

Kontrola Jakości nie do ruszenia święte krowy co nic nie umią, Niech się wezmą za Nich, Jak mieszają ludzi to Niech wymieszaną brygady, Co z podwyżkami bo Najniższa krajowa idzie niebawem do góry....

Stolec
@Janusz Kowalski

Podwyżki jakie podwyżki.Zarabiasz najniższą krajową to o co ci chodzi.Co do kontroli hmm chyba się boją tej siwej pani hehe.

Marzena

@Pedro, mógłbyś dodać więcej informacji na temat warunków pracy w firmie? Jaka jest obecna kondycja firmy? Czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia bonusy w postaci premii lub szkoleń? Aktualnie firma szuka brygadzisty utrzymania ruchu i młodszego specjalisty do spraw rozwoju produktu. Oferują pracę w nowoczesnym środowisku produkcyjnym, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia, szkolenia umożliwiające zdobywanie nowych kompetencji oraz pakiet socjalny.

@Marzena

Ogólnie jak ktoś chce rozwijać swoją karierę to ucieka z tej firmy.

James97
@Kolo

Witam a wiadomo kiedy ruszy firma

Normy nieziemskie, człowiek musi pracować na mega obrotach. Nie można iść do toalety wtedy kiedy trzeba bo nie można zatrzymać maszyny, jeśli znajdziecie sobie akurat zastępstwo na stanowisko to możecie iść ale żeby tak się stało, komuś innemu musi stanąć maszyna np i wtedy on Was zastąpi jeśli będzie taki uprzejmy. Zmuszanie do nadgodzin i weekendów w sezonie. Ogólnie nie polecam

James97
@Gość

Witam a wiadomo kiedy ruszy firma

sea

Młodszy specjalsita ds. inzynierii produkcji - jakieś info? Ktoś coś? Warto aplikować?

@sea

Jak chcesz zarabiać 2800 brutto to aolikuj

Jak wygląda ścieżka awansu w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Kolo

Nie ma czegoś takiego. Wszystkie stołki zajęte

Opinion leader

W związku poszerzająca się epidemią informujemy że z dniem 14.04.20 osoby kończące zmiany będą udawać się do szatni po 3 osoby . Aby nie było tłoku w szatni pilnować będą Panie / Panowie z firmy Megan . 3 osoby przebiorą się i będą wpuszczane 3 następne osoby .

JinG HonG PonG

Czy w związku panującą epidemią na świecie zagrażającym życiu firma przyjmuje do siebie obcokrajowców a jeżeli tak to w jaki sposób są badani? Czy osoby wjeżdżające na teren zakładu są poddawani badaniom temperatury?

Pjong Jang
@JinG HonG PonG

Jeżeli mijamy bramę wjazdową na zakład to sprawdzane są tylko przepustki, O mierzeniu temperatury można tylko zapomnieć. Ostatnio zostały przyjęte nowe osoby a co do badań to należy nowo zatrudnionych zapytać jak one przebiegały.

KIA & KIA Motors
@Pjong Jang

Nie dość że nie sprawdzają temperatury przy wjeździe to dodatkowo każą nam pracować w czasie epidemii nie wspominając a przymusowych urlopach

Tom Cruze
@Pjong Jang

Nie wspominając o szatni to z mierzeniem temperatur też można zapomnieć przy wjeździe na parking. Duża firma a nie posiadają termometrów przy sobie .

Tom Cruze

Proszę mi napisać dlaczego, w jakim celu stoliki na jadalni są od siebie oddalone i może tylko siedzieć jedna osoba przy nim bo jest zakaz zbliżania się do siebie (odległość to 2 metry) natomiast w szatni po zakończonej pracy wszyscy się "ocieraja" jeden o drugiego bo panuje taki ścisk? Czy te "ograniczenia" są tylko po to żeby PIP się nie dopie*****ł? Ludzie jak chcecie cokolwiek robić to z tą szatnią coś zróbcie bo tak być nie może. Koniec zmiany i do niej wchodzi 40 osób i nikt nie może się takim sposobem zarazić tym koronawirusem? Czy jest na tym zakładzie chodź jedna osoba rozumna czy takiej nie ma ? Wiadomo że biurowi mają to gdzieś bo przecież w szatni się nie przebierają - nie to co pracownicy produkcji, dział FN, improvement czy logistyka. W poniedziałek każa nam przyjść do pracy i zapier****ć? Ludzie nie warto teraz nic robić skoro panuje pandemia i każy się z każdym dniem zaraza i umiera.

Dominik

Cała ta sytuacja bardzo zmieni wszystko, to będzie wielkie zamieszanie. Nie wiadomo czy w ogóle będą teraz wyjazdy do pracy.

Marcin Miller

Wysoki Pan w okularach z logistyki mógł przyznać pracownikom premię do 200zł na osobę, a dał 50 jakby to było z jego kieszeni. Bzdura i kpina, kierownictwo na poziomie przedszkolnym, banda dupowkrętów i wyzyskiwaczy

Ciaprok

Jaki panuje system zmianowy na produkcji w Żorach?

Janusz
@Ciaprok

Jakiś czas temu zapytałeś o system zmianowy dla pracowników, którzy pracują na produkcji w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND. Ja natomiast chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca zatrudnia osoby bez wcześniejszego doświadczenia w pracy na produkcji? Może udało Ci się dowiedzieć coś na ten temat, dlatego liczę na odpowiedź.

Zuza

Opinia Praca na trzy zmiany, normy do wyrobienia, małe zarobki, fatalne warunki pracy szczególnie w okresie letnim, ponieważ na hali bardzo duszno a nie dla wszystkich wystarcza wentylatorów. Sama praca nie jest zła bo wiadomo, że na produkcji trzeba cały czas robić, ale przez temperaturę na hali, kiedy pot się z ciebie leje bardzo źle się pracuje.

Nikoś

Zastanawiająca cisza od dość dawna. Tak dobrze wam się pracuje?

A co powiecie o dziale Utrzymania Ruchu jak i o ustawiaczach ?

Moja partnerka pracuje w tej firmie od pazdiernika, śmiech na sali co tam się wyprawia np. Mamy 1 listopada święto dzień wolny od pracy, ale nie tam każą przyjść bo musisz i nie jako 100% tylko jako zwykły dzień roboczy ! Mało tego osoby które miały 2 zmiany musiał albo dziś na rano albo na nockę przyjść nie ma w ogóle 12h przerwy od pracy oj będzie telefon do pipu chyba

Krzysztof
@Anonim

Dużo firm, które mają linie produkcyjną, pracują także w dni wolne i święta. Czasem jest to dodatkowo płatne, ale to zależy od ustaleń między pracownikiem, a pracodawcą. Powinieneś dokładnie przeczytać umowę o pracę. W niej powinny być zawarte odpowiednie punkty dotyczące pracy w święta i ilości godzin dozwolonych do przepracowania bez przerwy. Aktualnie firma KOREA FUEL – TECH POLAND szuka młodszego specjalisty do spraw rozwoju nowych produktów, młodszego specjalisty do spraw zakupów i księgowej. Napiszcie, jeśli zainteresuje Was ta rekrutacja.

@Krzysztof

W umowie nie ma nic napisanego w sprawie nadgodzin w soboty i święta, ilość godzin jest równa normalnemu systemu pracy, nie polecam pracy tam

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o