KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o

Zabrze

Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o

hugo 2014-10-28 20:51:19
hahaha kontrola smiechu warta dokladnie..oni sie pytaja tych bidnych pracownikow czy to mozna puscic(detal z defektem)bo oni niewiedza:) albo mowia"mnie tu nie bylo"katastrofa hahahaha cyrk nie zaklad
miki 2014-10-31 18:12:43
Nie musisz mowic ja mialem fajna sytuacje.Koncze dumpla i pach go na gore bylo ich w sumie 4 podchodzi jedna pani z kontroli... bo zaraz bedzie cenzura:-) ze po co daje to na góre skoro ona musi go sprawdzic... no w tym akurat sie zgodzilem bo faktycznie troche byl ciezki to dalem go na dol sprawdzila i z mojej dobrej woli pomoglem jej dac go na gore..kiedy przyszedl czas na kolejny dumpel postanowilem dac juz go na dol zeby go zobaczyla...podchodzi inna i twarza do mnie ze mial byc na gorze...no masakra jakas...najbardziej w tej firmie jest widoczny brak kompetencji wszystkich... no jak ma byc to wszystko ok jak nikt nic nie wie..a babki faktycznie takie wystraszone ze naprawde...nie zapomne jednej cytat " wloz te barkody w klamre bo koreance chodza i zdjecia robia" a lezaly obok jakby tragedia sie jakas dziala. W tej fiermie trzeba sie odzywac wrecz wychylac zeby cie sluchali mowic co o czym myslisz bo jak bedziesz siedzial cicho to uznaja ze odpowiada ci rola kozla ofiarnego...widze to po wszystkich w zabrzu:-)
pracownik 2014-11-27 22:32:26
Tak wszystko co tu pisze to czysta prawda, ale nikt nie wspomniał o karach jakie są przewidywane za błędy które się zdarzają (wszyscy przecież jesteśmy ludźmi)a więc za błąd Np.nie włożony klip do detalu lub coś innego co akurat kontrola w swej wysokości zauważy,operatora czeka kara w postaci 4godzin gratis po pracy. Cóż śmieszne? Nie prawdziwe a ludziom tam pracującym wcale nie ma do śmiechu a najgorsze jest to ze się na to godzą. Nikt nie protestuje a koreańcy Polaków traktują jak szmaty. Aa nie wspominając ze 11 listopada jest dniem pracującym tak jak i 1 i 3 maj. Cóż smutne
Anonimek 2015-01-17 10:30:03
Pracuje w tej firmie krótko ale kilka słów mogę powiedzieć.
Ludzie (Operatorzy) są baaardzo fajni. Z każdym idzie się pośmiać, pogadać..
Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy zawsze doradzą.
Kontrola jakości to jakaś porażka. Podchodzi do "dampla" patrząc na Ciebie z pod byka. Zawsze do czegoś się przyczepią.
Maszyny idą szybko. Czasem nie ma czasu żeby robić to o co nas prosi kontrola "Przytnij jeszcze tu, zerknij tu, uważaj na to..."
Nie napisałem jeszcze nic o pieniądzach?
Może lepiej nie przyznawać się za ile pracujemy. Kpina
pracownik 2015-05-11 14:14:24
Techniczny my wiemy ;-)
godejmidokabzy 2015-05-11 15:40:32
Straszne ale prawdziwe.........
barananiebaron 2015-05-20 00:09:15
Ja wam powiem tyle nie znam większego nieroba jak Krzysiu - facet który wywozi śmieci na hali w ciągu 1 dnia robi więcej niż ten człowiek przez cały rok. Chciał bym wiedzieć na jakiej podstawie ten człowiek otrzymuje wynagrodzenie (za pracę).
młynektv 2015-05-20 10:33:32
hahahahah prawda
obsewator 2015-05-26 14:25:05
prawda i spina się jakby nie wiem kim był
pracownik 2015-05-26 14:26:43
prawda prawda!!!!!!!!!!!
klikamsobie 2015-05-29 20:52:14
o naszym zakładzie można by pisać i pisać .. nie tak to miało wyglądać . Chcieliśmy pracy i ją mamy , nienajlepiej płatna ale jest , ciężka ??? no cóż bywa nielekko . ale to miał być jeden z lepszych zakładów w reejonie i byłby gdyby nie .... ludzie .. tak kochani to my tworzymy ten zakład to my dopuszczamy sie przekrętów tomy stosujemy " wyscig szczurów " to my awansujemy bo wiemy komu slodzić a że potem nie dajemy rady ??? wystarczy zdobyć sympatie " królowej " a ona wszystko zatuszuje i poradzi jak wybrnać z klopotów .. jestesmy dla siebie wrogami bo chociaż uśmiechamy się do siebie to i tak wbijemy szpile . Nie każdy taki jest , szanuje ludzi którzy nie okazują fałszywej sympatii, nie trzeba sobie słodzić ale trzeba stosować sie do nakazów a wielu z nas płynie na plecach innych . To nie wina zakładu a nas samych .. gdyby była jednosc i wzajemny szacunek { co tam o szacunku jak KAŻDY MA WYJE... }to wiele można by zdziałać .. Któregoś dnia zagryziemy sie tam a wszystko z fałszywym uśmieszkiem .. prawda I z ckd ???? B z kon. ? A z kon ? itd ....
ooooooooo:OOOOO 2015-06-13 09:17:59
Witam i pozdrawiam wszystkich pracowników zwłaszcza tych z parteru firmy.Powiem wam tyle w tej firmie nie ma przyszłości rządzi w niej złodziejstwo i korupcja. Pracownicy są traktowani podle - jak zło konieczne. Jeżeli zadowala kogoś podwyżka roczna bagatela 50zł to zapraszam.Czytałem poprzednie wpisy ludzie z biura!!!!!!!!!---jeżeli nikt tu nie pisze prawdy to dla czego ludzie z tej firmy uciekają dlaczego nawet Axell ma problem w rekrutacji. Myślę że najwyższa pora otworzyć oczy Polskim Pionkom z biura -bo nic nie potrafią zdziałać dla nas szarych ludków.Grupka ludzi pracuje na armie nierobów z biura i chyba ktoś tu czegoś nie rozumie - jak nie będzie tych szaraków to biura tym bardziej. Polityka firmy jest lepsza jak Benny Hill - mieć w tyłku wszystko-po najniższym koszcie a ludziom do@ebać -zniszczyć psychicznie i fizycznie-z dnia na dzień coraz więcej czynności do wykonania a pieniędzy nie.Złodziejstwo-domena pana od utr. wakacje się szykują więc trochę miedzi w przestoju wyjedzie za pomocą zaprzyjażnionej firmy elektrycznej.Jeżeli do rządzących w tej firmie nie dochodzą takie wałki to obiecuje że w tym roku złożę doniesienie do prokuratuty o łapówach i dorabianiu sobie przez pana z utr. oraz o mobingu na hali.Pozdrawiam fizycznych a jeśli chodzi o biuro to proszę to aby patrzeć co "niektórym na rączki bo nie źle naszą firmę trzepią z pieniędzy.
hahahah 2015-06-13 09:48:34
Proponuje zadzwonić do PIP"u niech przeprowadzi niezapowiedzianą kontrolę - zwłaszcza w okresie letnim - karetka będzie kursować jak co roku :P
ona 2015-06-13 10:28:10
a w biurze klimatyzacja żeby laptop się nie spocił- takie rzeczy tylko w polsce..........żal jak hu...............
norma 2015-06-14 21:23:46
no cóż .. te " szaraki " wbrew opini o nich dużo wiedzą i widzą , ale lepiej siedzieć cicho . Co myślicie o zatrudnianiu przez P. " wielką wrzeszczącą ciągle mało " córke a wkrótce i synka na zmianie :" zaprzyjaznionej "" podoba Wam sie to ??? i jak szybko dostała umowe :)) no żeby nie bylo podejrzeń to kilka innych tez tą umowe dostało , ale pewnie na tym koniec :((( A córunia zachowuje sie jak w barze z kumplami . Czy uważacie ze takie układy są zdrowe ??? potrzebujemy pracy jak kazdy , ale nasza firma chyba nas nie chce . Wychodzą z założenia że nie ma ludzi niezastąpionych i jak nie my to inni tylko czy ci inni chcą tu pracować ?? walą drzwiami i oknami ?? walą ale do innych firm .
bez szkoły 2015-06-16 17:09:31
"cureczka" "paczy" i kto tu jest bez szkoły ?
ooooooooo:OOOOO 2015-06-17 10:50:58
Córeczka jak by studiuje ale ktoś inny prace za nią pisze hahahah-magazynier za nią studia robi buhahahah
kkk 2015-06-17 11:10:13
taki nie za duży żeby się do celi zmieścił
qqqqq 2015-06-18 22:38:12
Co wy wypisuje kogo to interesuje...kasa się liczy ile mozna zarobić
Andek 2015-06-19 00:42:45
Proszę napisać czy opłaca się pracować w firmie KFTP? Jak przebiega praca, jacy są ludzie? Chciałabym się zatrudnić przez AXELLA, czy ktoś doradzi co i jak??
hwdp 2015-06-19 12:16:15
Chyba ktoś już tu WYMIĘKA bo posty znikają !! w necie kozaki a na realu to c.i.p.y :) a konfidentów trzeba tępić ! :) JP 100%
ele...melek :) 2015-06-19 12:31:55
malutki z wielka gębą się przyjął i sieje zamęt bo żal mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ciska!!!! (żona już mu nie daję i ma kompleksy)szuka rozrywki w pracy zwykły hejter !!!!
tadek+r 2015-06-19 16:54:30
a o kim mowa?
Mała 2015-06-19 18:41:35
Wszystko zależy czego oczekujesz od pracy, ludzie zależy na jakiej zmianie, jest ok,kwestia chęci
Wiola 2015-06-27 19:46:39
KFTP (usunięte przez administratora) Przyjął się Pan z bródką, niski blondyn chodzi z kawą i liże wszystkim dupę. A każdy wie że jest po prostu bajkopisarzem i debilem.
Barista 2015-07-03 23:35:21
Super, dobrze wiedzieć co o mnie ludzie myślą. Gdyby nie elektrycy improvment i ustawiacze maszyn to wszystko lezy, a to zaledwie 5% osob w zakladzie.
Mariusz 2015-07-06 23:50:34
Totalny nieogar, maszyny szwankują gdyby nie elektrycy i mechanicy to nic by z tej produkcji nie było. Opierdol za najmniejszy błąd, zwykłą ludzką pomyłkę. Praca nudna i nużąca, cykle maszyn są niedostosowane do możliwości człowieka co prowadzi do tego, że zaległości rosną łącznie z hają i reprymendami za niedopatrzenia, kary w postaci dodatkowych godzin. A największą zagadką są kontrolerzy jakości, którzy przepuszczają wadliwy towar, a wina leci na operatora. Nie polecam takiej roboty nikomu, może tylko na sezon gdy ktoś jest wytrzymały i oporny, aczkolwiek na dłuższą metę potrafi człowieka sprowadzić do dna egzystencji.
kosmita 2015-07-09 18:07:50
czy można mieć zaufanie do pracodawcy jeśli toleruje podział wsród pracowników , którzy dla niego pracują dostrczajac mu niemałych zysków. I syneczek Iwo już po miesiącu pracy dostał umowe pod Kftp . wczesniej załatwiła umowe córce . żałosne ze muszą pracować pod skrzydełkami mamusi :)no ale krzywda im sie nie stanie juz mamusia o to zadbała oj nieładnie i śmiesznie, i bardzo krzywdzące tych co już ponad rok pracujemy pod agencją . Jak sie pani czuje gdy kazdy wie że załatwiła im pani i prace i umowe ??? a co do ustawiaczy to fachowców firma ma tylko 3 reszta nie ma umiejętności i robią co chcą , nawet chłodzenia nie umieją chyba odkęcić :) biedny ten operator który musi "obrobić produkt po ustawieniu przez tych niby fachowców . Pewnie zyski firmy były by wieksze i ten zakład znaczył by coś na rynku pracy , ale jest jak jest ... zadowolony pracownik to dobry pracownik , ilu jest zadowolonych ????
Marsjanin 2015-07-09 20:27:57
Otwórz oczy, w jakiej polsce żyjemy, każdy chce zgarnąć cały ochłap. Polak Polakowi tutaj kose pod gardło daje, a jak chcesz pomóc to mówią żeś jest pozer. Nic najlepiej zamknąć gębę i robić swoje, bo z narzekania nic nigdy nic nie dostał a podział wśród pracowników będzie zawsze, nigdy wszystkim nie dogodzisz. Co do pracy, fajna ale nie na dłuższą metę. Pozdrawiam
Mieciu 2015-07-10 13:26:03
Nie polecam pracy w tej firmie szczegolnie na kontroli jakosci wykorzustuja ludzi na kazdym kroku i karza zasuwac za 3 ludzi.Nie polecam i odradzam pozdrawiam.
scuff 2015-09-02 23:46:05
Ta firma już od dawna upada i tylko pracujące weekendy trzymają to wszystko do kupy. Plan logistyczny jest bardzo nieprzemyslany i zmienia się z minuty na minutę, maszyny nie są konserwowane I wadliwe o czym wie i kierownik A i kierownik C oraz o czym świadczy ostatni wypadek gdzie kobieta prawie straciła palec w maszynie. Ludzie pracują pod agencją pracy bez wolnego, l4 i innych przywilejów.. przez błąd maszyny zostajesz nagle bez palca i źródła dochodów... wszelkie kontrole są zapowiedziane i wtedy wszystko działa oczywiście. W skrócie nikt z biura nie ma pojęcia o tym co robi i każdy pcha to tylko aby produkcja szła... nie polecam tej firmy...
kosmita 2015-09-21 12:36:41
Jeśli w zakładzie jest tak duży przepływ pracowników , rotacja większa niz gdzie indziej to powody sa dwa . Albo rekrutacja jest przeprowadzana , przypadkowo i nie ma wytycznych co do umiejętności i osobowości pracownika { rekrutacja hmm a jest w tym zakładzie taka ??? :) } , albo pracownicy są żle zarządzani - i tu chyba o to chodzi . Każdy ma jakieś predyspozycje i należy dostosować jego umiejętności i moc przerobową do stanowiska , Najczęściej ludzie są rozdzielani na maszyny przypadkowo , na ewentualną pomoc L kieperów nie ma co liczyć , bo ,,, no właśnie wykazują sie na zmianach , gdzie są " widziani " no i ludzie zamiast produkować efektywnie , skupiają sie żeby nadążyć a jak ? to juz nie ma znaczenia . Zakład ma wielkie ambicje , ale brak mu podejścia i zwykłego ludzkiego szacunku do ludzi którzy te ambicje realizują . Nie sadzę żeby coś się zmieniło rotacja będzie bo nie ten to inny a to że szkolenie nowych pracowników spada na tych z większym stażem to już nikogo nie obchodzi jakoś muszą dać rade , ale jak ?jakim kosztem ??? funkcja L. kipera jest tu żle zrozumiana { nie zawsze tak było , kiedyś to ta osoba dbała bardzo o hale , i pomoc pracownikowi , } teraz jest to funkcja następnych rządzących - a może mają jakiś zakres obowiązków tylko o tym nie wiedzą ???
barkod 2015-10-24 13:13:02
I znowu na zakładzie zaczął się chaos, wprowadzają czterobrygadówkę!Zwykły pracownik jest traktowany chyba jak karta przetargowa bo niby nikt nic nie wie ale np.dzisiaj się dowiadujesz że będziesz na zmianie u Izy a jutro już jesteś na liście u Iwony a za parę dni okaże się że jesteś oddelegowany do Żor,po prostu żeennuuaaaa!Kierownictwo chyba nie traktuje poważnie swoich pracowników zamiast podać listy kto jest na jakiej zmianie ,żeby można było sobie sobie ustalić grafik jak pracuje mąż,kochanek ,przyjaciel żeby zajął się dziećmi jak my będziemy zasuwać w soboty i niedziele za friko to nie bo dowiesz się dzień przed pracą ,przecież jeszcze trzeba listy pozmieniać.Już tyle lat tu pracuję ,ale dalej nie ogarniam takiego rządzenia.Na pewno znowu kilka osób odejdzie ,bo takiej rotacji jak w KFTP to jeszcze nie widziałam ,zakład nie potrafi zatrzymać dobrego pracownika bo po co jak nie TY to będzie inny,przecież tu się ludzie pchają drzwiami i oknami mają w czym wybierać,że nie długo biuro stanie przy maszynach,przecież to nie ciężka praca jak słyszymy,albo się zwolnij jak Ci się nie podoba to są słowa kierownictwa.Ale damy radę,trzymaj się ciepło produkcjo.
OoHh 2015-10-29 08:23:06
Tomek o jakich podwyżkach TY mówisz,przecież było w lipcu powiedziane ,że do końca 1 kwartału 2016 nie będzie żadnych podwyżek i nic o tym w firmie nie słychać:)
kosmita 2015-10-30 18:29:11
czterobrygadowy system pracy nie jest zły , ale faktycznie należałoby poinformować wcześniej na tyle żeby można było ustalić np. dojazdy - ba jak widzicie { Żory} mało osób już z tego miasta w firmie pracuje , większość to przyjezdni . Mnie poraża jednak nowe zarządzenie o całkowitym zakazie palenia - rozumię że firma ma do tego prawo , chociaż przyjmując do pracy nie stawia warunku że zakazuje palenia . Jeśli taki zakaz obowiązuje to wszystkich !!! ale nie w tej firmie :) tu ci którzy wytwarzają produkt realny są traktowani jak tania i niedorozwinięta siła robocza im nie wolno nawet pomarzyć o chwili oddechu , ale już te " najbardziej zapracowane " L kiperki to władza , teraz mogą już niewiele robić i często isć na papieroska bo to wybrańcy - smutne , bo niektóre z nich naprawdę bardzo się starają , ale to 3 wyjątki reszta wykorzystuje pozycje szczególnie na tych zmianach gdzie nie ma władzy wyższej dużo latają ale na ich pomoc raczej nie licz. Co się dziwić jeśli w takim zakładzie rządzą zmianami dziewczyny z przypadku bez doświadczenia i wykształcenia ale za to z wielkim bagażem niechęci i złośliwości { AN} . No i ostatni produkt bomba :)) jakość nie może rozmawiać z operatorami pomysł godny pochwały bo z reguły wiedza jakości jest płytka i niedostateczna znów mało przeszkoleni , udający fachowców bo trzeba się wykazać z kontrolą nie ma to nic wspólnego . Zamiast wprowadzić obowiązek komunikacji kontrola - produkcja w celu wychwycenia NG juz w pierwszym etapie gdzie operator poznaje od kontroli co jest żle to wprowadzono zakaz potem trzeba szybko rozbierać połowe produkcji cichutko i szybciutko bo jakość podjęła złe decyzje { no tak się znają hi hi hi } Szkoda że firma , która swoją działalność zaczęła z rozmachem nie potrafi rzeczy prostych nawet dla laika zmienić na dobro ogółu i firmy .Nie narzekajmy , to nic nie da ...podziały wśród pracowników nigdy nie przyniosły nic dobrego i tylko silny zespolony zespół potrafi wykonać zadanie . pozdrawiam tych na dole , widzę ile potrzeba wam motywacji .
Panda 2015-11-04 17:49:02
Czyli jak to jest na produkcji panoszą się ludzie gnoja nowych? Jakie trzeba ponosić konsekwencje za błąd? A wypłata przez agencje?
nobody 2015-11-07 12:12:36
Powiem szczerze nie polecam pracy w tej firmie bo o fajnej kasie i godnych warunkach mozesz zapomniec. Nie dajcie się zwiesc obietnica bo nie sa tego warte bylo sporo dobrych pracowników którzy juz dawno sie zorientowali ze to nie godna praca. Jeśli odpowiada wam praca gdzie musisz przychodzic w weekendy pod przymusem i zarabiac 1500 zł to znaczy ze nie szanujesz samego siebie i dajesz sie wykorzystac. Ja na szczescie mam lepsza prace i wcale nie musialem dlugo szukac bo nie caly tydzien mam 2200 zł na reke i wcale nie stresuje sie i z usmiechem na twarzy ide do pracy. A nie to co tutaj. Tu nigdy dobrze nie bedzie i az smutne ze ktos jeszcze wierzy w poprawe.
otto 2015-11-08 11:59:36
kasa jak wszędzie w tej branży .jak chodzisz w soboty niedziele masz płacone 100% więc wypłata jest dobra .jak Ci się nie chce pracować to niestety wypłata goła .Pracowac trzeba jak wszędzie jak sie komuś nie chce to niech siedzi w domu i narzeka :)
OoHh 2015-11-09 09:09:52
@kosmita masz rację z tymi papierosami mogą chodzić palić tylko wybrańcy!A panie L-kiperki szkoda gadać zero wykształcenia a wrzeszczą jak by były na hali i pasły owce,nic nie pomogą bo narobiły by sobie bubli.Może to się kiedyś zmieni heh.
kosmita 2015-11-11 20:29:24
ooHh. :) na uzdrowienie sytuacji { jesli przełożonym zależałoby na tym } jest tylko jeden sposób . Każda zmiana anonimowo wybiera w glosowaniu swojego L- kipera . Wszyscy się dobrze znają wiedzą kto tę prace traktuje poważnie a kto ślizga się od wypłaty do wypłaty z dodatkiem 300 zł za pełnienie " funkcji " , na kim można polegać bo spełnia warunki pomocnego , uczciwego i znającego detale . Teraz swoje faworyty czyli koleżanki wybierają T liderki i jak to bywa po znajomości . A potem jest juz tylko szmer niezadowolenia i wyrzuty że tym na dole nic nie wolno , ale tym o stołek wyżej już wszystko .Tylko że nikomu na uzdrowieniu tych sytuacji nie zależy bo po co ? jedni odejdą przyjdą drudzy popracują kilka miesięcy i zobaczą że ciężko , szybko , brutalnie - odejdą .. a jak zabraknie w okolicy chętnych to przyjdą uchodżcy :) . Zakład , który ma się rozwijać powinien postawić na zasoby ludzkie i zdrową normalną atmosferę w pracy { wyeliminować to chore przekonanie o nieomylności i władzy } .Fakt obrażanie szczególnie na zmianie xx jest normą - Jak myślicie .. kto kogo bardziej potrzebuje ???????
Hugo 2015-11-12 20:46:27
kosmita :)dobrze wiesz , że przełożonym to wisi kto jest L-kiperem i nic tego nie zmieni.ten na dole i tak zawsze będzie gnębiony i tak jak mówisz ludzie ciągle będą odchodzić bo takie jest na tym zakładzie podejście do pracownika a to górze powinno zależeć na dobru pracownika,bo to od zwykłego pracownika zależy czy ten zakład będzie istniał.
pedro 2015-11-14 08:46:51
czy ktoś w końcu zrobi porządek z panią Korytko z kontroli.Baba nic nie robi chodzi na setki i w konika gra.Ma swoich przydupasów co tez sie nie narobia w tej robocie.Nadchodzi 4 brygadówka a ona ma zamiar dalej sobie setki trzaskac.Koreańce nie maja o niczym pojecia bo informacje do nich nie dochodzą .Nie polecam tej firmy no chyba że ludzie chcą zarabiac 15000zł i nie maja ambicji i chcą byc ponizani to praca dla ciebie.Atmosfera beznadziejna zero przyszłosci a jak się odezwiesz to wypad bo jesteś niezgodny z ich systemem.Płakac się chce firma zagraniczna a największy syf robia Polacy.Ludzi mają za zero ale kierownictwo mierzy ludzi swoja miarą.
konik 2015-11-14 17:26:10
zapraszamy do Żor dowiecie się co to znaczy super atmosfera.
hugo 2015-11-14 18:24:15
pedro brawo!napisałeś to na forum ,wszyscy o tym wiedzą ,tylko każdy siedzi cicho bo jak piszesz odezwiesz się to wypad .A przydupasy dalej nic nie będą robić,więc nic się na tym zakładzie nie zmieni.
sum 2015-11-14 19:08:02
konik mam nadzieje że żartujesz :) . Super atmosfere to mają nieliczni i doskonale wiesz kto . Nie moge napisać o którą liderke chodzi bo będę mieć przechlapane , ale takiej fuchy jak ona nikt chyba nie ma , telefonik , kawusia , i...na zmianie pracuje tylko rano ciekawe czemu ?? :) potem leci w balona . Wszyscy widzą , ale sie boją bo nie wiadomo czemu ma plery . Tu macie racje te przydupasy mają klawe życie w tej firmie , chyba wbrew sobie zostane przydupasem :) fajnie że im zrobili ten pokoik jakości mają gdzie siedzieć i gawędzić na nockach ,
mambo 2015-11-15 18:50:11
do petro. Jak Ci żal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska i ci sie nie podoba to sie zwolnij bo sam nic nie robisz jak i cała ta wasza kontrola
qc007 2015-11-17 08:56:55
Witam wszystkich.Pracowałem kiedyś na kontroli jakośc stare czasy.To co napisał czy tam napisała pedro to niestety prawda.Za moich czasów też tak było.Myślałem , że z biegiem czasu coś w tym dziale się zmieniło,ale z tego co piszecie nic hehe.Dalej są klany porobione w jakości.Zadajcie sobie pytanie dlaczego tam nie ma chętny.Powiem wam rekrutują ludzi do tego działu żeby robic robote za tych ludzi z klanu.No cóz jeszcze dużo czasu pewnie upłynie nim coś się tam zmieni.Podrawiam kontrole jakości.Były pracownik.
kosmita 2015-11-17 19:39:43
ho ho , widzę otwartą wojnę w jakości !! ale to juz było do przewidzenia !! faktycznie tam jest rywalizacja o pozycje { bo wtedy im wyżej tym mniej pracy i odpowiedzialności , przecież 100% odpowiedzialności spada na operatorów prawda ? } Każdy tam chce się wykazać szukając dziury w całym a jesli konczy się zmiane i nie ma bubla to trzeba go stworzyć - jakie to proste :) i obdarzają sie fałszywymi uśmiechami , a tak naprawdę to sa dla siebie wrogami a z wiedzy pani A chyba nie przestaną się śmiać . Gdyby było tam mniej zlośliwości i włazenia wd...byłoby chyba normalniej . I co najdziwniejsze _ przypatrzcie sie jak kontrola traktuje operatorów ...wstyd - droga kontrolo !!! w niczym operatorzy nie są od was gorsi !!! dzięki nim wy macie to zajęcie i należy im sie dobre słowo , pomoc i szacunek !!nie traktujcie operatorów jak idiotów bo zawsze mogą wam podłożyć świnke skarbonke ... nie raz ratowali wam d..py kiedy zauważyli wasze pomyłki w sztukach .. { a to prztyczek dla tej w getrach :)))Dlatego piszę raz jeszcze .. zmieniajmy nasz zakład w coś normalnego ale zaczynajmy od siebie i dość tych uprzywilejowanych i tych co na dole !!! są 3 działy bezproblemowe { oczywiście są tam problemy ale rozwiązują je sami i raczej po cichu } to CKD i wysyłka :) i tych pozdrawiam serdecznie . Dajmy sobie szanse i nie chrońmy nierobów , ściemniaczy i ślizgaczy boi tak tę pracę za nich musimy wykonać :)
kosmita 2015-12-19 20:05:41
olo jakiemu kierownikowi bo jest ich kilku i raczej nie można określić kto i co ma w zakresie . Takie wywody to dowód na to że kogoś jeszcze ta firma interesuje i nie jest jej obojętna w żadnym aspekcie , Do roboty to raczej więcej wziąć się nie można bo znów zabraknie albo półproduktów albo dampli :) Zresztą oględnie mówiąc Ci co pracowali już nie pracują a tych co zatrudnili to ściemniacze pospolite i nie planują zostać dłużej . Mankamenty firmy nie sa rozwiązywane a zamiatane pod chodnik w holu :). Niektórzy zresztą pracowali w nadmiarze w sali szkoleń :) . Przedstaw tu swoje problemy bo ktoś po coś stworzył to forum !!!
jacek 2016-05-12 09:05:26
aktualnie nie wystawili nowych ofert pracy @2w3e4, ale na swojej stronie ogłosili, że oczekują na zgłoszenia mailowe od osób chętnych do pracy w ich firmie
Zostaw swoją opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o