Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Spadaj do BESTA i tam Cie niechcieli, bo dymy robilas

asiulka

Jeśli chodzi o kierownictwo,to tutaj możemy zaobserwować,że wiekszość kierowników to ciecie,po zawodówce lub jakims wieczorowym liceum.Nie znaja sie na pracy,ale wymagaja.Nawet czasem nie wiedzą co do czego służy,niektórzy to sie nie znaja na komputerze anie nie wiedzą podstaw kp.Posade poprzez i wyłącznie (usunięte przez administratora)

tak,jesli chodzi o pania z BHP to duzo idzie zauwazyc,że czepia sie pierdóÅ� a poważne rzeczy ma w (usunięte przez administratora) jak np.ubrania robocze.MusiaÅ�am sie naprosic o kurtke zimowa bo tam gdzie robiÄ� jest cholernie zimno, a to że akurat miaÅ�am inne ubranie niz robocze to sie przykleiÅ�a.Innym przykÅ�adem

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Nie warto robic sobie wrogow.. To sie zazwyczaj konczy źle.. Wypowiedź dwuznaczna..

,,,,

(usunięte przez administratora).ale najwazniejsze ze kierownik konrad byduje dom w zorach ciekawe za co chyba za nasze premie....ha ha ha

Smoleń z Żor

Przenieśli mnie na Żory - syf i budowa w powijakach ... na Zabrzu było co robic i czas lecial - no i ludzi cała wuchta - pozdro dla wszystkich z Zabrza spoko z Was ludzie - a co do dyrekcji i kierownictwa bez komentarza - acha no i te zarobki - zenada. PS. Pani z BHP moglaby sie zajac ta temperatura no i brakiem swiatla na CKD w nocy - porazka.

Debeściak

A tak poza tym, co macie do A[usunięte przez moderatora]? Jest ze wsi, my z miasta. Robicie jej [usunięte przez moderatora], a nie jest zła.

Debeściak

Odezwa do pracowników z Żor... Takiej rotacji za alkohol jak u was to KFTP ZABRZE nigdy nie widziało. Oczywiście są ludzie warci, tylko Ci co jeszcze są (chylę głowę przed nimi). Ten co napisał że Żory są The Best to był jakiś gówniarz, który być może nie pracuje i sobie gębe Żorami wyciera.

,,,

Nie przejmuj się swoją rolą, przyjdzie czas i ciebie [usunięte przez moderatora]

John

Zarobki marne takie zabrzańskie. Ludzie nie szanują mienia, często bezmyślnie niszczą. Zaangażowanie nie ma odzwierciedlenia w płacy. Fajnie jak robisz dużo i dobrze, możesz za to uzyskać uznanie, większą kasę raczej nie. Koreańcy oszczędzają na oświetleniu, gaszą je i ludzie pracują w półmroku. Dziewczyny są ładne ale nie zawsze mądre, chłopcy też niczego sobie... mniam mniam

nieśmiały

Urszulo Z nadal czekam na twoją propozycję spotkania myślę że od lipca uda mi się zmianę zamienić i będziemy razem na zmianie to może bardziej się zbliżymy do siebie pozdrawiam cię. Ps.Moja propozycja jest nadal aktualna, daj mi znać jak by co.....

u Nowaka sie najlepiej pracuje :)

żory

ktorej brygadzie sie najlepiej pracuje

Chlopie co Ty chcesz zeby PUDELEK-CZYLI KLAKIER KIEROWNICTWA ZROBIL ONA OD POCZATKU NIC NIEROBI A BIUROOOOOOO U[usunięte przez moderatora]IIIIIIIIIIIIIIIII MAJA 4 WIATRAKI WOKOL SIEBIE,,,,,,,,,,,,KLKIER KIEROWNICTWA NAWET BANDAZY NIEUMIALA ZALATWIC. OD 2 LATSKANDL.......... A KAZZDEMU MOWILA ZE STOI DZIENNIE O 11.00 KOLO BIUREK, I CZEKA NA NAS [usunięte przez moderatora]OPERATOROW MASZYN ..SKANDAL A U[usunięte przez moderatora] MA 2 WIATRAKI W BIURZE

ona

Łukasz - 2010-06-10 18:43:23 marek - 2010-06-10 00:53:28 Tak dalej jest pijaństwo i to notoryczne .. zaczyna mnie juz to waszystko draznic ludzie jak czegos z tym niezrobimy to nas te [usunięte przez moderatora]buraki powykanczaja a ty pudelku z bhp wkoncu rusz ta swoja [usunięte przez moderatora] i zrób cos z ta temperatura na hali bo tak niemoze byc ludzie padaja jak muchy szkoda mi tylko tych ludzi z żor bardzo sympatyczni ale niewiedzą co robią lepiej na zasiłku siedziec albo truskawki sprzedawać jak robic w tym bajzlu a na temat temperatury na hali to brak słow caly rok w zime zazimno w lato zaciepło i nic z tym nierobią mają to w (usunięte przez administratora) "kierownictwu" gorąco niejest ani w zmie zimno wielcy jaśnie państwo a połowa wyższego wykształcenia niema niektórzy nawet głupiej matury a uważaja sie za lepszych od nas brak mi sło pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi (a pani z bhp niech sie za robote chyci)

Łukasz

marek - 2010-06-10 00:53:28 Tak dalej jest pijaństwo i to notoryczne .. zaczyna mnie juz to waszystko draznic ludzie jak czegos z tym niezrobimy to nas te [usunięte przez moderatora] buraki powykanczaja a ty pudelku z bhp wkoncu rusz ta swoja [usunięte przez moderatora] i zrób cos z ta temperatura na hali bo tak niemoze byc ludzie padaja jak muchy

marek

Tak dalej jest pijaństwo i to notoryczne ..

Firma posredniczaca EDYMAX, NIE WIESZ ZE KFTP SIE WYCFANILO I PRZYJMUJA TYLKO LUDZI Z POD FIRM......WIEC DO KADR NAWET NIEIDZ POZDRAWIAM

janek

A do kogo i gdzie kierować CV jeśli chodzi o pracę w Żorach, może macie nazwisko konkretnego dyrektora czy kierownika bo chce być pewny że moje papiery trafią do właściwej osoby a nie utkną gdzieś w na półce w kadrach.. Czy ten zakład jest już otwarty bo słyszałem gdzieś że od lipca. |A jeśli jednak papiery przyjmują w Zabrzu to też do kogo je przesłać?

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o