Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

))))

mUSIALES ZLE LIZAC [usunięte przez moderatora] ZE JUZ TU NIEPRACUJESZ ,TYLKO NIEPISZ ZE MASZ LEPSZA PRACE HA HA HA

konrad K.

byle jak czytasz i byle co piszesz przedstawiłem się zaraz pod w następnej wypowiedzi

nowa43

przełożeni w tej firmie to sami [usunięte przez moderatora] a do Żor i tak mnie nie zmuszą jechać. Jak na parę miesięcy pracy to mam już serdecznie dosyć tej firmy

No i gdzie ten cfaniaczek z forum ?? miałem dostać w morde czekam czekam i nic...Może nie wiesz gdzie są rozdmuchy ??:)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
truski

A JA BYM CHETNIE Z WAMI JESZCZE POPRACOWAŁ TYLKO MNIE WYDUPILI - [usunięte przez moderatora] HEHE

a co nie umiesz na wtryskach ?? co kolegami sie zaslonisz [usunięte przez moderatora] ??

.....

Ty tak niecwaniakuj, za cwaniactwo zostales sciagniety z Linke Keepera............buhahhahhha obys pracy niestracil bo huja robisz tam.............................[usunięte przez moderatora] , POKAZ FOTKE KADROM,,,,,, [usunięte przez moderatora]....rozdmuch ha ha ha

pip

Hehe i juz wiadomo po tych tekstach kto to pisze takze nie badz taki madry bo juz wszyscy poznaja Ciebie cwaniaczku,kazdy cie ma za lesera i dupolizaka takze nie przeginaj leserze ktory pracuje gowniane pare miechow

Jedyne co mi możesz to pochustać kule zerze ;) i sie tak nie napinaj bo jak chcesz to ci [usunięte przez moderatora] w morde tylko przyjdz na rozdmuchy frajerze !!!

:/:/:/

Anonim modl sie zebym sie nie dowiedzilal kim ty jestes bo cie szmato jeszcze bardziej zeszmace i to przy wszyskich !! Mam nadzieje ze staniesz z tym "zerem" twarza w twarz !! To ty jestes zerem nawet nie powiesz tego w pysk !! Ty sie chowasz u rodzicow w domu i wypisujesz ciulstwa wiec sie zastanow kto jest zerem !! Jestes [usunięte przez moderatora] przez [usunięte przez moderatora] !! Mowie modl sie zebym sie nie dowiedzial kim parszywa gnido jestes !!

hm

frajer to jestes ty tylko takie [usunięte przez moderatora] pisza takie pierdoly nie znasz zycia to sie nie wpierdalaj w wypowiedzi innych,caly ten zaklad i co mowia to prawda nie jestes tu od poczatku albo w miejscu gdzie wszytsko sie dzieje to laskawie nogi w troki i [usunięte przez moderatora] .....tych co lizu mamy tu od nadmiaru i mowimy stanowcze NIE

a ja dostelm umowe i mam na nich (usunięte przez administratora) wszystko [usunięte przez moderatora] do mlynka,, buhahhahahha a umowe mam a ty jaka tam kwiatkowski juz linkie kiperem niejestes daj fotke na forum Arbait ma freee [usunięte przez moderatora] jestes zerem

nowa 43

mam pytanie dlaczego w tej naszej firmie jest tak fatalnie pracuję na zmiany ostatnio pracowałam na 3 zmianie i widzę co się dzieje kierownictwo myśli że my zwykli szarzy pracownicy nic nie widzimy i tylko mamy pracować jak te konie co mają klapki na oczach, a oni tylko udają że pracują i mają nas za białych niewolników. Bardzo zaczynam żałować że przyjęłam się w tej firmie ale zmusiła mnie do tego sytuacja rodzinna brak pracy i takie tam... Cały czas tylko się słyszy że mają zwolnić kolejne osoby i że jedni muszą się przenieś do innego zakładu mam nadzieję. Jak tylko znajdzie się lepsza praca to zaraz zwalniam się z tego [usunięte przez moderatora] gdzie kierownictwo to sami [usunięte przez moderatora]

Smln

Czytam te wasze opinie i stwierdzam że większość z was to tłuki i nieroby - poczekajcie jak tylko znajdziecie się podemną - wtedy zobaczycie co to [usunięte przez moderatora] i ciężka robota

kadry KFTP

Ty jak tak dlugo pracowales od poczatku stawiania fundamentow moze byś sie przedstawil...

Przeczytalem dokladnie wszystkie 13 stron tego forum!!!!??? Przez 40 minut plakalem ze smiechu (uhahany po pachy) po nastepnych 20 minutach juz tylko plakalem!!? Choc juz sam nie pracuje w tej fabryczce oficjalnie od 28.02.10. to nadal jakos to przezywam to co tam sie dzieje (norma). W kftp bylem od samego poczatku autem jedzilem po pustych halach, i uczestniczylem w ustawianiu maszyn wraz z [usunięte przez moderatora] zbroilismy cala fabryczke od podstaw o szatni z natryskiem nie bylo mowy wszystko dopiero powstawalo!!!! kibelek to bylo marzenie. Wiec jak czytam ze [usunięte przez moderatora] to poedal itd; to poprostu zal mi tego kto to pisze bo tak naprawde nie wielu ludzi moglo poznac [usunięte przez moderatora] takim jakim jest naprawde facet jest zasadnieczy wpierw robota..... ( choc nie mozna wykluczyc tego ze czlowiek sie moze zmienic) Co do organizacji i zarzadzania to zgadzam sie jest to na poziomie ponizej krytyki sam na wlasnej skorze doswiadczylem wielokrotnie glopich polecen np: siedziec przy ksero i liczyc ilosc kopi kto i ile i czy sa czarno biale czy kolorowe???Lub kare jaka chcieli mi udzielic za zakup hot-dogow i coca-coli jak bylem w trasie 14h.na Slowacji.Koreanczyk chcial by wszystko za pol ceny lub zadarmo i najlepiej w pierwszym gatunku.Wiem też ze dziewczyny ktore pracuja w ksiegowosci i kadrach wcale nie maja lekkiego kawalka chleba tam na gorze czyli w biurze wiem bo sam tam siedzialem!!!? ich ulubieniec [usunięte przez moderatora] potrafi nie jedna osobe wyprowadzic z rownowagi i doprowadzic do stanu wrzenia nie wspominajac o koreanczykach ktorzy z polskiego prawa oraz ksiegowosci sa tepi jak zyletki polsilvera. No ale to ich cyrk i raczej to szybko sie nie zmieni a kto wie czy nie bedzie gorzej jak kiedys to przejdzie pod polskie rzondy przedsmak macie w postaci...... tego co lubi (statki powietrzne). Przeczytalem tezw ktoryms z kometarzy ze nie ma podstawowych narzendzi montazowych to tez jakos tak nie do konca mnie zdziwiao po czesci sami sobie jestescie winni moj rekord w zakupach narzedzi recznych to w jednym mies. 100 kombinerek po 100 srubowkrentow zabki bity noze wklady do nozy to szlo juz w tysiacach i wiele innych rzeczy faktura byla na 11.000 z calego m-ca. i co trzy dni po wydaniu ktos robi wlam na nocce do szafki [usunięte przez moderatora] I NIE MA NIC!!!!!!!!! A sam sie musialem tlumaczyc dla czego faktura jest na taka kase. ile razy juz byl bramy w magazynie rozwalone? bo jakis baran nie umial jezdzic na widlaku i chciac wyjechac przez zamknieta brame albo rozawlona sciana z toalety w wc na hali bo jakis kubica chcal zkorzystac bez wysiadania z wozka te wszystkie naprawy szły w grube tysiace a mistrzostwem bylo zarzniecie nowiutkich widlakow za 85.000euro. czy ktos z koreanczykow powiedzial zapÃ��aÃ�� za to!!!!!!! NIE Przyjdzie malolat z ulicy i lub jakis leser wrzeszy placic bo jestem w robocie. Dziwie sie wszystkim starym stazem pracownikom ze pozwalaja sobie na takie rzeczy. Poczesci ciesze sie ze juz tam nie pracuje bo bynajmniej odpoczywam psychicznie od tego wszystkiego i tak na koniec, patrzac na to JUZ z boku wy udajecie ze pracujecie oni udaja ze wam plac tak to niestety wyglda.z szacunkiem dla tych ktorzy tam na prawde wylali sporo swojego potu. POZDRAWIAM WSZYSTKIKICH BYŁYCH I OBECNYCH.

Popieram wypowiedz Justyny pozdrawiam

justyna

Jak jesteś ciekawski (ciekawska) to zapytaj a nie jakieś ciulstwa wypisujesz! A tak na marginesie to pierwszy raz jestem na tej stronie i poważnie takie głupoty co tu wypisujecie to jest czysta parodia śmiechu warta!!!! Zajmijcie się lepiej swoimi sprawami to będziecie mieli bankowo dużo do przemyślenia i gadania. Nagadujecie na siebie a w firmie uśmiechacie się do siebie jakby gdyby nic! Wrednością to aż kipi od Was!!! Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

oli

Bedziesz [usunięte przez moderatora] i zarobisz 1000 nie licz na wiecej (usunięte przez administratora)

z wysyłki...

uuuuuuuuuu jak chcesz to ja cie moge cie pozamiatac a had cie wrzuci do młynka młocie

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o