Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

:)pracownik - 2009-12-18 11:06:39 Gdy nadejdą Święta, niech nadzieja i radość zastukają do Państwa drzwi, a Nowy Rok przyniesie pomyślność, szczęście i piękny uśmiech każdego dnia. Pozdrawiam wszystkich pracowników KFTP wszystkie zakłady mają postój między świętami , a my ??

:)pracownik

Listonosz

sprzatac ... i palic glupa przez 8 h :P

rutra

Co to za pomysly zeby pracowac w sobote przedswiateczna po poludniu i na noc ? Hyundai stoi, dampli nie ma,co bedziemy robic ?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Miss facia

Jescze raz ja....może tak pomyslec zeby złozyc sie po pare groszy kupic oplatka dla Naszych Pracodawców....i złozyć IM Zyczenia.... z Okazji Świat....obojetnie Jacy byli...POMYSLCIE....

Missis Facia...MC13

Dlaczego tak strasznie sie nienawidziecie....nie jestesmy juz w przedszkolu.... czy nielepiej sie LUBIC...czy aż tak strasznie nienawidzić....czasem sa w pracy trudne dni ale nie do tego stopnia zeby aż tak pisać...Pozdrawiam MC1.......20....Zastanówcie sie moze to chwila zlego dnia...pozdrawiam wszystkie zmiany.....i oczywiscie nasza zmiane...Miss Facia

xxx

thomson zgadzam sie z toba [usunięte przez moderatora] chyba niewie na czym polega forum. A co do 1600 to ja musialem 4 setki zrobic zeby miec w tej firmie wszytsko sie mija z celem

thomson

[usunięte przez moderatora] daj spokoj . . . to anonimowe forum i kazdy ma prawo wypowiadac swoje zdanie . . . zamiast imienia i nazwiska daj sobie jakis pseudo :) pozdro

)))

.........cholerka a ja zowu napisze Kocham [usunięte przez moderatora] robil;a [usunięte przez moderatora] z 1-dna setka zarabia 1600 nettoo... i [usunięte przez moderatora] jej umowe przedluzyl ........treaz nadmiarem pracy rozwali ROZDMUCHY...WOW MASAKRA.......... I KTO W TEJ FIRMIE RZADZI................super 1 dna setka .... i 1600.....A TY MUSISZ CZLEWIEKU [usunięte przez moderatora] NA 1600 3 SETKI.................POMOCY I MSAKRA

heniu

albo ciebie nie chcieli phi

ZA 1600 BRUTTO NIECHCIALEM BYC U NIEGO

w miare fajna zmiana, jeszcze jeszcze pare dni i wolne :)

a my sie świetnie bawili "Jabłonki" zmiana to potrafi sie bawić...tylko wiecej takich imprez... a nastepne już w karnawale he he he pozdrawiam zmianę Jabłonki. Zyczie jest za krótkie zeby sie obrażać i po sobie jezdzić wiec bawcie się jak MY !!!

)))

Powiem tak Wy sie wezcie za robote , bo tylko narzekać umiecie....masakra z takimi opiniami gorzej niż w przedszkolu

żabka

Panie Adamie to jest dokładnie to o czym Pan mówi -[usunięte przez moderatora].Taka wypowiedź zmniejsza poczucie własnej wartości jako pracownika i człowieka .Nakazuje myśleć źe do niczego się nie nadajemy czyli trzymają nas z litości i mogą zrobić z nami co tylko chcą .Wysłuchiwanie takich płaskich wypowiedzi od przełożonego z czasem sprawia źe nasza kreatywność jest równa zeru .Czyli taki przełoźony niszczy pracownika ale też działa na szkode firmy.Taka wypowiedż to deptanie godności człowieka ,ośmieszanie w oczach słuchających postronnych i wykorzystywanie w niewłaściwy sposób współzaleźności bo nie oszukujmy się ta wypowiedż w odwrotną strone skutkowałaby natychmiastowym zwolnieniem a temu panu uchodzi to i pewnie inne niewłaściwe zachowania i obrażliwe wypowiedzi na sucho -A SZKODA

Pozdrowienia dla Adama K -stary pracownik:))))

Hmmmm... Jaka szkoda, że tego nie widziałem... Jeszcze dźwięczą mi w uszach słowa pana H, wypowiedziane przynajmniej dwa razy podczas jednego ze spotkań z pracownikami: "... Chcę z wami pracować jak z braćmi i siostrami..." Biedna Ola przetłumaczyła, że pan H chce pracować z nami jak z rodziną. Cóż, przemoc w rodzinie to też dosyć powszechne zjawisko :-). Teraz serio. Mam konkretne pytanie - może jakiś spec zabierze głos: Czy można uznać za przejaw [usunięte przez moderatora]następującą wypowiedź przełożonego, w obecności osób trzecich: "...zrobiłeś to jak dziecko. Nie, dziecko zrobiłoby to lepiej od ciebie. Powiedz mi, spożywasz posiłki samodzielnie, czy może ktoś cię karmi?..." Jak wspominam pana H, takie właśnie teksty budzą się w mojej łepetynie. Ale i tak, na pierwszym miejscu niezmiennie są wszystkie filmy o samurajach, z serialem "Szogun" w czołówce :-)))

Zefirek

Finałowego występu nie było chyba że ten kiedy po nakazie wchodzenia na hale wszedł i wszyscy go wygwizdali po czym bardzo szybko się wycofał:]

?

Salutos !!! Na wstępie pozdrawiam serdecznie starą gwardię z magazynu i kontroli materiałowej (logistyki), oraz wszystkich byłych i aktualnych (jeszcze) pracowników KFTP, nie wyłączając naturalnie kadry zarządzającej oraz personelu biurowego. Ponieważ jakiś czas temu uznano, że jakość mojej pracy świadczonej dla KFTP na zmianach nocnych nie jest satysfakcjonująca, mogę sobie pozwolić na luksus nie bycia anonimowym. Jednocześnie nie zamierzam kłamać ani nikogo obrażać, więc pozew sądowy też nie wchodzi w rachubę. Pozwolę sobie zaznaczyć, że nie mam do nikogo pretensji o zwolnienie tak znakomitego pracownika, jakim był Adam [usunięte przez moderatora]:-). Jak to się mówi: "mam swoje za uszami" - poza tym nie potrafię się długo [usunięte przez moderatora]... znaczy się: gniewać (ukłon dla moderatora). Dzisiaj pierwszy raz zajrzałem na to forum i najpierw szczerze się ubawiłem, a potem nieco zasmuciłem. Spodziewałem się znaleźć tutaj więcej rzetelnych opinii o pracodawcy, tymczasem lwia część postów to zwyczajne obrzucanie pewnych osób błotem (albo [usunięte przez moderatora]...), którego prostactwo uwłacza nawet komuś, kto dwa dni wcześniej zszedł z drzewa. Smutne, ponieważ znam sporo pracowników KFTP z ilorazem większym niż obwód w pasie, które nie zabrały głosu w tej dyskusji - o ile można to tak określić. Rozumiem, że pracując dla KFTP nie można jawnie wypowiadać się na pewne tematy, gdyż wynikową takiej "swobody języka" będzie wizyta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zabrzu. Główna nagroda: ostatnie miejsce w kolejce do okienka o miłej dla ucha nazwie: "rejestracja bezrobotnych" - nie martwcie się, naprawdę szybko załatwiają interesantów, sprawdzone osobiście we wrześniu b.r. :-). Jestem przekonany, że prócz chętnych do pracy w KFTP (oraz stałych forumowiczów, którzy zwyczajnie muszą sobie "pociotać") na to forum zagląda ktoś jeszcze. Mam całkowitą pewność, że wśród tych osób są takie, które mogą zmienić to, czego nie mogą zmienić pracownicy KFTP - nie mogą, nie chcą, za bardzo się boją, myślą że ich głos nic nie zmieni (niepotrzebne skreślić). Aby coś się zmieniło, potrzebne są opinie oparte na faktach, konkretach. Gwarantuję, że ktoś je wyłuska na tym wątpliwej jakości tle. P.S. Bardzo żałuję, że nie miałem przyjemności poznać pani z BHP, oraz niejakiej Joli :-). "My tu jeszcze wrócimy... z Olem..." - znaczy się to nie jest mój ostatni post, to dopiero przygrywka. Umieram z ciekawości, jak wyglądał finałowy występ pana H. Zawsze chciałem mu pomachać, jak będzie wsiadał do samolotu - kurczę, nawet na Okęcie bym pojechał :-).

;>

to jest polska i polak zawsze będzie wilkiem polakowi, przykre ale to jest prawda znana już na świecie. "Dajcie Polakom władzę a sami się wykończą"

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o