Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

:D

Kazdy fajnie pracuje:)

Niewysłany

Pracuje w KFTP od niedawna, na początku nie bardzo podobała mi się ta praca ale było tak przez niecałe pierwsze 2 miesiące teraz jest super, mamy spoko ekipe, lubię większą część ludzi z mojej zmiany i nawet z dobrym humorem ide do pracy ;D

John

Ach! Ta Korea! Ale dziewczyny pracują tam ładne. :-)

Raporty

Chce dodac ze beda nowe raporty - NG/ brakW nim bedzie trzeba uwzglednic ile jest brakow (sztuk) i wpisywac dlaczego ich tyle bylo i podac powod... Dla mnie to jest pranoja bo jzeli nikomu nie chce sie ustawiac maszyn to co w nim pisac?? "Brakow jest tyle i tyle bo kazdy mial gdzies to" Najpierw niech zatrudnia wykwalifikowanych ustawiaczy a dopiero pozniej wymyslaja bo my pracownicy nie jestesmy temu winni ze leca buble... Po co raporty wydajnosci pracownikow?? ZENADA! Chyba ten co to wymyslil naprawde nie mial co robic i strzelil tak wielka glupote... Moja wina ze zalozmy przez 8 godz maszyna wyprodukowala 100 sztuk wtracen?? Nieee... Buble powinno sie liczyc te co sa na strefie NG to co pracownik puscicl dalej a nie to co maszyna dala... Sa nowe raprty dla strefy NG wiec lider niech wypisuje to i uwzglednia w wydajnosci. Naprawde brakuje takiej osoby co wzielaby sprawe w swoje rece... ale kazdy patrzy na swoj tylek... by nie wylecial z pracy jak cos sie powie... Moze w przyszlosci ktos dojdzie do rozsadku i zmieni to co jest teraz.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Mow mi juliano

Co do maszyn to prawda... Ale pomysl jest jeden: niech przyspieszaja... jak ludzie sie nie beda wyrabiali to do mlynka detale i tyle... przeciez czlowiek to nie robot... Robota mozna zaprogramowac a ludzia nie... chyba ze znajdziemy jakiegos dilera by dal jakies dropsy na to py [usunięte przez moderatora] jak maly samochodzic... Koreance tylko pali pali a jak patrzy sie jak oni robia to rece opadaja... Jeszcze jakby jeden czy drugi umial nozyk porzadnie zlapac.... no ale oni wola co innego lapac i trzepac... w koncu nie maja dziewczyn ;p

Listonosz

Obowiazkow przybywa a wyplata taka sama :/ 1500 brutto a kur.. za grodzien tylko 1200 :/ cieszycie sie z monitorow ze bedziecie sobie kartki drukowac .. " zal .... :/ moze i kartki sobie wydrukujecie ale dampli z tego napewno nie skleicie i dalej trzeba sie bedzie wydzierac "Ariel dample " x 1000 razy :/ :/ moze by tak podwyzki dali a nie monitory kupywac po 500 zl kazdy + przewody +drukarki za 1200 zl na kazde stanowisko:/ + kabel internetowy :/ bezses bilans wynosi ok 491000 :/ co poszlo sie jeb... aha nie zapominajmy ze skosnoocy chca maszyny przyspieszyc ... no gratuluje pomyslu zarowno w Kierownikom jak i skosnookim :) arbeit macht frei :)

Zdzislawa

Jedna to wzieli Ci z kuchni by warzyc ile to pierogi maja gram no i hasz... trawe tez mozna dlatego wszystko zniknelo... A co najlepsze pare wag poszlo sie... bo sie wyczerpaly... Ja przynosze teraz swoja bo mam taka mala i jest poreczna i zdaze wypisac wagi... jestem szybka wiec tez wydrukuje kartki... Macie fajne podwyzki wiec nie narzekajcie... Premia tez jest wporzadeczku... Ciekawe ktory team jest najlepszy pod wzgledem wydajnosci??

Romeooo

To ja wezme sobie radio i puszcze radio maryja i byda modlila sie za tych co wymyslaja te durna raporty... Wagi... Karty wag sa a kaj wagi?? Jedna dzialajaca na cala hale?! Smieszne to jest!! Jak tacy madrzy jestescie to zatrzymajcie na 5 min maszyne my uzupelnimy raporty, wydrukujemy kartki i dopiero po tych operacjach ja uruchomcie. Przez chwile jak nie bedzie chodzila to nic jej sie nie stanie. Ale no tak... Dla koreancow liczy sie to by :wydala: jak najwiecej :bubli: bo tylko to liczy sie w tym zakladzie. Podwyzki byly i to ladne bo 300zl niektorzy mieli. Trzeba tylko zyc w zgodzie z odpowiednimi osobami.

CYFRA+

Kanaly tematyczne wejda w zycie z dniem 20.01.10 w sklad pakietu wejda: HBO, HBO COMEDY, HBO2 oraz CANAL+, CANAL+FILM dodatkowo dla tych co lubia sluchac muzyki: VIVA, ESKA TV, TRACE TV za pakiet filmowy zaplacimy 20 zm mc natomiast za pakiety muzyczne 5,50zl. Aby moc ogladac bedzie trzeba wyslac smsa no i otrzymamy miesieczny dostep do wybranego pakietu. Haslo nalezy przechowac by moc bez problemu korzystac z podanych uslug. Mamy nadzieje ze spelnimy panstwa oczekiwania. Zyczymy przyjemnej pracy dzial obslugi

)))

Wy macie mózgownice--wydrukować kartki, napisać raport, zwazyc trzy razy detal, liczyć co dwie godziny ,,,,,na koniec wypisać dla lidera karte a i jeszcze posprzatać stanowisko pracy bo [usunięte przez moderatora] BHP chodzi i fotki cyka .........a Wy sie [usunięte przez moderatora] cieszycie z teleziorka LCD buhahahhahahha.....podziwiam az tak wspanialych pomyslodawcow.................

LG

Teraz bedziemy mieli fajnie na stanowiskach ;) telwizorki LCD... Dobra rzecz bo jezeli zabraknie kartek to pracownik bez zadnego wolania bedzie mogl sobie wydrukowac... tylko bedzie musial znac wszystkie numery detali... Zmiana pierwsza bedzie miala najgorzej tzn ranna poniewaz gdy zaczna prace w poniedzialek to np niedoswiadoczony nie bedzie wiedzial np jaki jest numer dr scuff... no ale i tak drobra wiadomosc bo w miedzy czasie bedzie mozna zerkac na ekran bo beda lecialy teledyski z vivy;) I tu duzy plus dla tych co wymyslili to;)

rafal

ja bym chcial widziec kto daje premie w tej firmie !!

)))pracownik

Wiadomość z OSTATNIEJ CHWILI Jola b. nie dostala 1600 zl z 1-dna setka [usunięte przez moderatora] DOSTALA 300zl PREMII Z TAD TA WYPLATA TAKA WYSOKA CHWALILA SIE ....GRATUJUJEMY BIURZE 3 BLASZKI NA GODZINE I 300ZL PREMII, A TO DOBRE WSZYSCY WALIMY ROBIĆ BLASZKI ZA 300 ZL PREMII HEH....POZDRAWIAMY DAJACYCH PREMIE.....

tik-tak

HURRRRRAAA !!!!!!! Jutro do PRACYYYYYY !!!!!!!!!!!

Miss Facia...MC13

Zdrowych Pogodnych Swiąt...

wytrysk

a bedzie w tym roku jakas wigilia zakladowa ??

Miss Facia....mc13

Niezapomnimy!!! bo wbrew opiniom, z Nimi też się dobrze współpracuje......pozdrawiam

undercover :)

nie wszystkie firmy. niektore pracuja do 30 grudnia, ale za to i za wczesniejsza prace w soboty dostaja 2000 brutto premii :D jak juz kupicie te oplatki to nie zapomnijcie sie czule wycalowac z Koreanczykami :D

:DDD

...bo KFTP ma swoje zasady...chcesz wolne na święta to daj wniosek urlopowy jak masz:)) a jak nie to podanie o bezpłatny:PP

oktan

wszystkie firmy mają wolne między świętami , a nowym rokiem , a czemu nie my . Produkcja i tak będzie stała

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o