KWK "Makoszowy Z

Zabrze

Opinie o KWK "Makoszowy Z

ilonka

no co Ty, to naparwde super stawka jak na start, super!

górnik

KWK Sośnica-Makoszowy ruch Makoszowy - to bida z nędzą. [usunięte przez moderatora], układy i ino metry się liczą. [usunięte przez moderatora] Stare [usunięte przez moderatora]wyszukują sobie wśród młodych pracowników tępo oddanych służących. Tacy siedzą na powierzchni, kiedy inni zatrudnieni na tych samych stanowiskach[usunięte przez moderatora] na dole bez prawa głosu. Brak jakiejkolwiek współpracy między działami, brak jakiegokolwiek zaangażowania dozoru w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy, brak podejscia dozoru do pracowników jak do ludzi. Tam już bardziej dba się o maszyny niż o górnika! A węgla prawie ni ma. I pieniądze najmniejsze z całej KW. O związkach nawet nie piszę bo to takie same[usunięte przez moderatora] jak te białegłowy. WNIOSEK: omijać makoszowy z daleka.[usunięte przez moderatora] kolesie, tępaki, komuniści, [usunięte przez moderatora]

mafia

Całkowicie się zgadzam....[usunięte przez moderatora] straszny i to już od baaaardzo dawna. Mój ojciec, który był naprawdę fachowcem z wyższej półki i jak mało kto znał się na kopalni, był wykorzystywany, [usunięte przez moderatora], był za zdolny, ale nie miał układów i aż się zapił. Ktoś powie, że mógł szukać innej pracy, ale czemu miał szukać innej, niech m[usunięte przez moderatora], a takich było tam mnóstwo:[usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]

crazy

[usunięte przez moderatora] tyle mogę na temat tej kopalni napisać.Trzeba mieć stalowe nerwy.Omijać szerokim łukiem.

xxx

W końcu się dorwali do [usunięte przez moderatora]....-pionka, który nie miał zielonego pojęcia o górnictwie, no ale takich wybierają na [usunięte przez moderatora], głupich, którymi można manipulować, mądrych się boją, a szkoda, bo ciężko pracują na tych na górze i nigdy nie awansują....

Słowa kojarzące się z KWK "Makoszowy Z (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w KWK "Makoszowy Z: Najbardziej nie podobało mi się w KWK "Makoszowy Z:

Zostaw opinię o KWK "Makoszowy Z - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWK "Makoszowy Z