KWK "Makoszowy Z

hajer

Dziadostwo.

Irena
@hajer 22.12.2018 16:56

Twój wpis nie wnosi nic do dyskusji na forum. Czy możesz powiedzieć, co masz na myśli? Widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie, z jakiego powodu? Może jest także coś, co uznasz za zaletę? Zachęcam Cię do bardziej rozbudowanego komentarza, z którego inne osoby uzyskają informację o sytuacji w firmie.

Opinia

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w przedsiębiorstwie KWK "Makoszowy Z? Jak tak, to dlaczego?

ilonka
 Opinia

no co Ty, to naparwde super stawka jak na start, super!

górnik
 Opinia

KWK Sośnica-Makoszowy ruch Makoszowy - to bida z nędzą. [usunięte przez moderatora], układy i ino metry się liczą. [usunięte przez moderatora] Stare [usunięte przez moderatora]wyszukują sobie wśród młodych pracowników tępo oddanych służących. Tacy siedzą na powierzchni, kiedy inni zatrudnieni na tych samych stanowiskach[usunięte przez moderatora] na dole bez prawa głosu. Brak jakiejkolwiek współpracy między działami, brak jakiegokolwiek zaangażowania dozoru w zapewnieniu bezpieczeństwa w miejscu pracy, brak podejscia dozoru do pracowników jak do ludzi. Tam już bardziej dba się o maszyny niż o górnika! A węgla prawie ni ma. I pieniądze najmniejsze z całej KW. O związkach nawet nie piszę bo to takie same[usunięte przez moderatora] jak te białegłowy. WNIOSEK: omijać makoszowy z daleka.[usunięte przez moderatora] kolesie, tępaki, komuniści, [usunięte przez moderatora]

Tak3Nie

mafia
 Opinia

Całkowicie się zgadzam....[usunięte przez moderatora] straszny i to już od baaaardzo dawna. Mój ojciec, który był naprawdę fachowcem z wyższej półki i jak mało kto znał się na kopalni, był wykorzystywany, [usunięte przez moderatora], był za zdolny, ale nie miał układów i aż się zapił. Ktoś powie, że mógł szukać innej pracy, ale czemu miał szukać innej, niech m[usunięte przez moderatora], a takich było tam mnóstwo:[usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]

Tak2Nie

crazy
 Opinia

[usunięte przez moderatora] tyle mogę na temat tej kopalni napisać.Trzeba mieć stalowe nerwy.Omijać szerokim łukiem.

Tak1Nie

xxx
 Opinia

W końcu się dorwali do [usunięte przez moderatora]....-pionka, który nie miał zielonego pojęcia o górnictwie, no ale takich wybierają na [usunięte przez moderatora], głupich, którymi można manipulować, mądrych się boją, a szkoda, bo ciężko pracują na tych na górze i nigdy nie awansują....

Tak1Nie

Opinia

Słowa kojarzące się z KWK "Makoszowy Z (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w KWK "Makoszowy Z: Najbardziej nie podobało mi się w KWK "Makoszowy Z:

Zostaw opinię o KWK "Makoszowy Z - Zabrze