Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Dawid

zapraszam anonimow do krytykowania improvementu u nas na warsztacie ,na zywo chetnie wyslucham was glupie pizdy, a w razie czego (usunięte przez administratora) z profila w ryj i tyle :) still hardcore !

hi

Wyksztalcenia za grosz niemaja kierowniczka w tym roku mature zaocznie robi ha ha ha,,, nawet asystentka dyrektora nie ma matury , tez zaocznie robi bo oblala ha ha ha ha

((((

KAŻDY CZYTA DOBRZE TYLKO JAK KTOŚ SIEDZIE 30 MINUT??????? i jest co godzina na fajce bo to widać????

fafik

ktos dokładnie nie czyta kodeksu pracy.....8 godzin -15 minut przerwy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Ty chyba nie wiesz co piszesz, to raczej ludzie nie znaja sie na zegarkach, 15 minut to 15 minut a nie pol godziny. Trzeba przeprowadzic kolejne szkolenie zeby ludzie wiedzieli jak odczytywac czas na roznego typu czasomierzach !!!!

Najglupsze pomysly KFTP

No to teraz czas na jaglupsze pomysly KFTP: Ktos ma jakieś?? 1. Zapisywanie się na liste kto chodzi i ile jest na przerwie... a w kodeksie pracy VIII pkt 11 wyraznie cos mowi... Ale kierownictwo chyba nie wie ile trwa przerwa wiec ludzie musza sie zapisywac... totalna bzdura... Ktos ma jeszcze jakies pomysly?? Te najglupsze... :D

Dodam 40 % abstynencjii nie gwarantowane ha ha Obud�¼cie sie i szanujcie prac�? .PS podziwiam osoby co na maszynach pracuj�?:) Poza tym pozdrawiam wszystkie i wszystkich tez to znam.

życzliwa

[usunięte przez moderatora] Ale [usunięte przez moderatora] pijacie na maszynach to lepiej zostawic i Ci z kierownictwa myślą? 30 % absencji ? [usunięte przez moderatora]

Odp. Dla Nowej Miss Facia MC13

WiTAM Nową..... Chciałabym sie Ciebie zapytać( pracuje juz tu 1/5 roku, i z żadnym mobingiem sie niespotkałam i wiele ludzi ze mną pracują tu tyle) wiec pytam jaki mobing???Jaki oboz pracy , dziewczyno pomyśl zanim napiszesz,,,,, a jezeli chcesz poznać prawdziwy obóz pracy -proponuje złożyć papiery do [usunięte przez moderatora] .. wtedy poznasz co to obóz pracy......hmm szkoda słow na takie opinie....pozdrawiam....Jeszcze chce Ci dodać iż w razie problemu moglam sie spotkać tu w pracy z osobami zyczliwymi....także 100 razy zastanów sie co piszesz....

zainteresowana pracą

czy ktoś wie ile zarabia się na stanowisku asystent menadżera? i czy tam też jest tak źle?

nowa 43

ludzie co oni z nami wyprawiają już nie daje rade pracować w tej firmie mam tego dosyć [usunięte przez moderatora] a jak się przyjmowałam to miało być tak super

Maxxx wrr

Jak zwykle wyplaty daremne premie [usunięte przez moderatora] no nam zabieraja zeby se kontrola mogla w weekend imprezowaz za nasze koszt tej ich zabawy 9tys takze wiecei komu to zawdzieczacie,a zwykly pracownik jak zwykle potraktowany jak smiec i byle kto a to dzieki nam ta firma funkcjonuje i reszta ma prace ale co to obchodzi innych poprostu zal...

Oli

[usunięte przez moderatora] utrzymanie ruchu jest [usunięte przez moderatora] 8 godzin wymienia jedna zarowke ha ha ha ha

Co za firma :/ Obowiazkow przybywa a kasa sie nie zmienia :/ odciazamy tylko kierownikow i ich zastepcow ktorym (usunięte przez administratora) niechce sie ruszyc i wypisac pewnych rzeczy :/ Co za paranoja [usunięte przez moderatora]

:):D

mam odczucie ze niektórzy niegdy nie pracowali na produkcji :)w KFTP jest luzik w porównaniu z innymi zakładami produkcyjnymi palenie w kibelkach wychodzenie na fajke,łazenie po hali gdzie się komu podoba w zakładach produkcyjnych to nie dopuszczalne .Pare osób zwonic tych najwiekszych leserów dla przykładu

)))OLI

[usunięte przez moderatora] TYLKO NARZEKAĆ UMIECIE TRZA COS Z TYM ZROBIC

montaz

zgadzam sie !!!! jedyny zarobek na tej firmie to jest taki zeby ciągnać L4 do oporu to wiecej sie wychodzi na wypłacie:D:D hehe

srytu tutu

Bylo zimno i znow bedzie i nikt nawet palcem nie kiwnie porazka tak traktowac ludzi i kazac pracowac w takich warunkach,powinni szkodliwe placic i cieple posilki dawac eh...

Niewysłany

Prędzej audytowe, a nie wiosenne :D

John

Zima popuściła ;-) a w Korei na gwałt porządki, czyżby wiosenne?

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o