Opinie o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o w Zabrze

troll

danek - nabór jest :)) przyjdz to sie przekonasz jak jest - najlepiej nic nie widzieć i niczego nie słyszeć jak będziesz udawał to awansujesz , :)) zresztą nie potrzebne Ci wykształcenie ważne żebyś wiedział z kim żyć w zgodzie :)) powodzenia

Solidarność

kftp

Dzień dobry Firma Korea Fuel-Tech Poland posiada dwie fabryki, w Zabrzu oraz w Żorach. Głównym celem produkcji są elementy wykończeniowe z tworzyw sztucznych, na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, dla takich marek pojazdów jak Hyundai i Kia. Pracownicy codziennie produkują ok 500 detali dziennie. Jeżeli Operatorowi "powinie się noga" tzn np nie naklei barkodu na produkcie lub też nie zmontuje klipa w detalu (detale sprawdza kontrola jakości) od razu zostaje podpisywanie tzw szkolenie a następnie dostaje pomarańczową kamizelkę za to że popełnił on błąd tzw kara za to co zrobił. Są też przypadki że operator zostaje wzywany na dywanik i musi się tłumaczyć dlaczego tak zrobił. Gdy się tłumaczy rozmowa jest nagrywana jego a następnie robione jemu zdjęcie. Następne dziwne taktyki to comiesięczne szkolenia a na drugi dzień pisanie testów z szkoleń. Szkolenia oraz pisanie testów odbywają się po pracy. Czy to jest zgodne z prawem? (usunięte przez administratora)

o żesz ty
@kftp

to jest wbrew prawu robienie zdjęć i stygmatyzacja pracownika przez jaskrawą kamizelkę , taką kamizelkę niech nosi ten łysy kryminał a nie porządni ludzie

prOmetEush

Zgadzam się z Twoją opinią co do zakładu. W lato nie można tam wytrzymać z powodu gorąca, dodatkowo w LATO ZAKŁAD JEST OGRZEWANY co jest totalną parodią w zimie natomiast nie idzie wyrobić gdy są wszystkie bramy pootwierane. Co do detali: faktycznie cała wina spada na operatora bo jest za wszystko odpowiedzialny. A kontrola jakości co robi?! Niestety NIC ponieważ nie umieją podjąć konkretnej decyzji. O Koreańcach też nie ma co wspominać bo chcą by produkcja przebiegała idealnie a faktycznie na wszystko kładą [usunięte przed moderatora]

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
robotnik

właśnie zabiorą nam dodatek za pranie bo jest firma co będzie to robić , chce napisać ze oszczedzaja na nas [usunięte przed moderatora]

Adracek

Tomcio - 2013-07-17 19:30:08 Wy chyba ludzie naprawde nie wiecie na co sie piszecie podejmujac prace w tym zakladzie . Po pierwsze w taka pogode to tam wyrobic sie nie da takie cieplo . Nastepnie kierownictwo do bani wszyscy chca rzadzic.a sami nie wiedza o co chodzi i czy cos jest dobre czy ng. [usunięte przed moderatora]. Dalej chca miec takie dobre detale to niech najpierw ustawiaczy zatrudnia a nie ze kazdy ma byc ofiara ustawiaczy bo ustawic nie umia . Najwieksi [usunięte przed moderatora] sa na zmianie "a" wiec uwazajcie . Co do kontroli to ludzie tam tak zapierdzielaja ze to szkoda gadac a kierownictwo z qc siedzi i kawe popija . Dobra rada nie pracujcie tam za 1300 zl to znajdziecie napewno cos lepszego o wiele lepszego !!!może głupie pyt, a odzież do pracy dają, czy trzeba mieć "swoją" no i czy jet dodatek za pranie...jak z pracą? da się wysiedzieć?

Solidarność

Witam serdecznie, Jestem organizatorem związkowym, zachęcam do skontaktowania się ze mną, udzielę niezbędnych informacji. W razie pytań pozostaję do dyspozycji, tel: 504259646, email: m.grzywa@solidarnosckatowice.pl Czy chcesz mieć wpływ na wynagrodzenie i warunki w jakich pracujesz? Jeśli nie chcesz czuć się bezsilnie pamiętaj: pracownicy, którzy zorganizują się, mogą wspólnie wynegocjować lepsze warunki pracy i wyższe zarobki. Pamiętaj: nie musisz być sam! Informacje ogólne Wejdź w związek! Zaproś kolegów! Zmień to! Zacznij działać! Wpłyń na zmiany! RZECZY NIEMOŻLIWE ZAŁATWIAMY OD RĘKI CUDA ZAJMUJĄ NAM CHWILĘ CZASU!

Tomcio

hugo
@Tomcio

zgadzam sie z tym postem:),firma powinna sie nazywac "balagan koreanski-karuzela",wszyscy chca rzadzic nikt nie wie o co chodzi masakra!!!!pani violetta jest "najcudowniejsza"hahaha bo za taka sie uwaza miss violetta bo sama nie wie co gada i co robi lize (usunięte przez administratora) koreancom i nazwijmy to prubuje ogarnac krolestwo koreanskiej firmy a niestety nie potrafi nic lazi jak stuknieta i zastanawia sie komu dojebac a komu nie:)..niewie czy defekt ma byc duzy i dopuszczony czy maly i nie dopuszczony na detalu :)smiechu warte...uwazajcie na nia bo jest nie ludzka:),lazi do roboty jak chce -ona moze przeciez..nie mozna sie przy niej odezwac,niemozna przy niej isc do wc,nie mozna z nia porozmawiac ani sie zpytac jedza siwa:)...ogolnie wieksza czesc ludzi to kobiety strasznie wystraszone cytuje"cicho bo koreaniec idzie,nie smiac sie nie gadac"bo stoi i patrzy..tak strasza- polakow w tym zakladzie i kierownictwo swoich rodakow tez jak by mogli to swoich podwladnych za 1200zl zarobku na porzarcie zwierzynie rzucili..odnosnie lata w tej firmie to mozna zdechnac z goraca a zima jest baaardzo zimno szaliki i czapki na glowy bo hala produkcyjna zamienia sie w ograomna chlodnie..JEDNYM SLOWEM NAJGORSZA FIRMA Z FIRM PRODUKCYJNYCH-NIE SZANUJACA NIKOGO Z PRACOWNIKOW KTORZY MAJA 1200ZL NOWI A STARZY 1500ZL ZAROBKU I ZA TE OCHLAPY KOREANCE STANA ZA TWOIMI PECAMI I KOMENTUJA I WOLAJA "SYBKO SYBKO"DEBILE BEZ KULTURY..NIE POLECAM NIKOMU SZKODA WASZYCH NERWOW I ZDROWIA I CZASU ZA MARNE 1200ZL..TO W SKLEPIE SIE DOSTANIE WIECEJ ZAROBKU LUB W INNEJ SZANUJACEJ SIE FIRMIE...TAM POTRZEBNE KONTROLE ZA KONTROLA Z ZEWNATRZ BO TAK W DWUDZIESTYM PIERWSZYM WIEKU NIEDA SIE PRACOWAC A POLACY NO NIESTETY TAM PRACUJA ZA PRZYSLOWIOWA "MISKE RYZU W POLSCE"TOTALNA MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!

laik

jak jest ??? zarabiamy mniej , zabierają nam weekendy , i ludzie myślą o zmianie pracy .. wielu juz złozyło CV gadzie indziej Atmosfera cieżka ogólnie pracuje się gorzej ale za to szybciej :)

...

Czytam opinie i zastanawiam się czy złożyć CV, jak jest teraz?

yogi

Cztery brygady idą precz, jest dobrze,a [usunięte przed moderatora] jest L/K ale pewnie wróci na swój montaż

Kim Dzong Un

Słyszałem coś o wprowadzeniu czterobrygadówki ?

gangolsena

Witam i pozdrawiam całą produkcje. Ja tu do pana [usunięte przed moderatora] - chodzi mi o urlopy chciałem pana uświadomić że urlop wypoczynkowy należy do mojej dyspozycji a nie pańskiej.Zakład ma prawo mi go nie dać ale nie ma prawa mi nim zarządzać. Praktyki typu nie dam im bezpłatnego podchodzą pod [usunięte przed moderatora]. W każdym normalnym zakładzie który ma postoje wypłacane jest postojowe a nie wymusza się na pracownikach wybieranie własnych urlopów-urlop jest dla mnie a nie na potrzeby zakładu. Tak więc panie [usunięte przed moderatora] uważaj pan żeby produkcja się nie zgadala i pokazala panu jak może produktywność wyglądać-premii nie bedzie hahahahahahah. egon

skąd takie informacje to kiedy przenosza zakład do Zor?

Szkoda ze zamykaja zaklad i przenosza sie do Zor a nikt [usunięte przed moderatora] o tym fakcie nas nie poinformowal... Bedziemy musieli sobie poszukac roboty gdzie ingdziej... Takie czasy. Pozdrawiam

Zabrze:)

Znajomy brawo dobre podsumowanie:)

jakiś tam

PRACOWALEM JUZ - W KILKU FIRMACH A KFTP TO NAJWIEKSZY SYF POZATYM PIJANSTO NA PIERWSZYM MIEJSCU -- [usunięte przed moderatora]

Zabrzeee

Najważniejsze że mamy prace Pozdro:)

Zabrze:)

Atmosfera w Zabrzu ostatnio jest oki spokojniej ciekawe czemu:))) pozdrawiam zabrze

gaduła

zatem...te wypowiedzi niektóre są tak żałosne że szok.Najlepiej jak ktoś napisał "pracuje tam sama [usunięte przed moderatora]" no bez przesadyzmu ludzie.Bo co? jest gorzej ubrany? pracuje bo ma 3 dzieci na utrzymaniu..i robi za te 1200 zł na rękę bo nie ma pracy, przynajmniej nie umie znaleźć...albo pracują studenci po prostu żeby opłacić studia.[usunięte przed moderatora] Wracając do sprawy "naszej" firmy to jest też żałosna.Ok..pracuje i ja i inni bo po 1 trudno znaleźć a trzeba się z czegoś utrzymać.Na Żorach jest taka [usunięte przed moderatora] że szok..na nockach oszczędzają na świetle...ludzie z jakości chodzą nad lampy żeby zobaczyć czy nie ma czasem jakiegoś ng...aha jak jest coś Ng to nie ma nawet strefy Ng zeby to wynieść a sapią...ta firma to śmiechu warte jest.Ludzie w biurze bez wykształcenia, ludzi którzy przyjeli w maju zwalniają...a przyjmują nowych..ludzi wysyłają co chwile gdzieś indziej na montaż a oni nie wiedza o co chodzi nawet.I jak tu ma być większa produktywność?![usunięte przed moderatora] pracuje juz od maja i do tej pory premi jak nie ma tak nie bedzie.Pozdawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o - Zabrze

• Jak się pracuje w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o?

KOREA FUEL – TECH POLAND Sp.zo.o