Opinie o Energizer Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Energizer Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Energizer Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Energizer Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Natalia

Energizer Polska to fajna firma i zgadzam si z @Agnieszka.

Agnieszka
@Natalia

:)) Cieszę się, że to nie tylko moja opinia. A co Ci się podoba w Energizer?

@Natalia

;) fajna firma? ? Może fajna, ale szkoda że szefostwo nie widzi poczynań jednego gwiazdora który, zwalnia ludzi bo mają swoje zdanie. Wymyśla ściemy szefostwu, żeby było na złą jakość pracy pracownika i podstawa do zwolnień a sam "rozwala " firmę paląc tym samym klientów. Co do firmy to same plusy mili ludzie oprócz tego gwiazdora! Pana Pawła.

Agnieszka

W Energizer pracuję od grudnia 2015 roku. Bardzo cenię sobie tę firmę. Głównie za atmosferę w niej panującą, która jest o wiele lepsza, niż w moich poprzednich miejcach pracy. Można tu spotkać wspaniałych ludzi! Ponadto Energizer to miejsce, w którym można się wiele nauczyć. Z każdym dniem czuję, że się rozwijam.

pork

@werg to różnie bywa - u mnie w fimie nie obejmuje u mojej koleżanki obejmuje dentyste, ale np leczenie tylko do czwartego zęba. Wiec to zależne od pakietu

STARY PRACOWNIK

Witam,pracowałem dla tej"SUPER FIRMYYYYY"parę lat temu,nie polecam z powodu ciągłych zmian terenu,braku stabilności,zwolniłem się sam pomimo że plany robiłem zawsze,a po za tym pracuję w tej branży 11 lat i branża bateryjna w tradycji jest skończona.Wracając do Energa to oni są tam psychicznie chorzy na umyśle a to dlatego że"RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY"PANIE CEZARY!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Energizer Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Roman

A ile zarobi ph od kluczowych ? Też wdg czy umowa o pracę ?

Aga
@Roman

Przedstawiciel ds. Kluczowych klientów pracuje na umowę o pracę.

Handlowiec

W Firmie same zmiany,wszystkie na gorsze.Zrezygnowali z dużych sieci,obniżyli pensje,podnieśli plany i wymagania.Nikt nie słucha tego co masz do powiedzenia i zero reakcji na problemy. Każą Ci walczyć z konkurencją a sami sprzedają im towar w niższej cenie o tyle że nie ma o czym z kupcem rozmawiać.A i trzeba wspomnieć o wypłacalności, 20 dni! Tyle trzeba czekać na swoje ciężko zarobione pieniądze, a jajogłowy na górze tylko czeka żeby urwać dniówkę. Podsumowując jeśli oczekujesz pracy w której nabawisz się wrzodów, nerwicy, chcesz stracić do siebie szacunek i mieć kłopoty finansowe to praca dla Ciebie.Długo by o nich pisać a nie ma niczego pozytywnego. Stanowczo nie polecam.

Paco

Witam Bardzo proszę o informacje czy praca na własnej działalności gospodarczej w Energizer jest atrakcyjna? czy coś się zmieniło do tego czasu?? dziękuje

WAY

Szanowny panie Cezary. mam takie mało polityczne pytanie - po co nam ASMowie? Po co i w jakim celu firma Energizer wydaje ciężko wypracowane przez nas pieniądze na takich nier.... ? Każdy z nas, w firmie, o nich tak myśli - nic nie pomogą a tylko zaszkodzą Nigdzie im nie po drodze, nigdzie im nie w terminie a tylko SPYCHOTERAPIA i DELEGATURA ZADAŃ w nadmiernej skali - ot i cała filozofia funkcjonowania ASMa w Firmie

KUBA

Energizer to znana firma-prawda ale że atmosfera pracy jest oki??? To już DUżA przesada, zwłaszcza w obliczu ostatnich przemian.

Dofo

Energizer to jedna z lepszych i większych firm działająca w branży baterii. Swoją drogą powinno to mieć również przełożenie na pracowników i warunki na jakich pracują. Jednak czy można być pewnym, że pracując w Energizer będzie się dostawało sprawiedliwe pieniądze i premie, a przy okazji będzie dobra atmosfera w zespole?

Roman

Jak aktualnie pracuje się w tej firmie na sieciach międzynarodowych ? Wiem, że umowa o pracę z firmą zewnętrzną, realizacja własnych targetów i zarządzanie merchami, zatrudnionymi w pmt. Na jakie warunki płacowe może liczyć młodszy przedstawiciel ? Jaka jest aktualnie atmosfera w dziale handlu nowoczesnego ?

marvel

Hej, to w końcu praca w energizer jest warta zachodu, czy raczej nie koniecznie? Bowiem jak czytam te komentarze, to sam juz nie wiem, a za duzo ich nie ma. Wiadomo marka rozpoznawalna, duża, pewnie dobrze dochodowa, ale jak oni traktują te najmniejsze jednostki w strukturze firmy? Czy aby ich potrzeby nie giną w stosunku dla wielkich potrzeb korporacji?

zwa

Podzielę sie bardzo fajna opinia rekrutacji do działu handlowego na PH. Firma zgłosiła zapotrzebowanie do jednej z firm rekrutacyjnych z zapotrzebowaniem PH na region.Rozmowa wstepna odbyła sie w m- cu czewrwcu i pierwsze spotkanie z kier. sprzedaży który przedstawił po części założenia i zaprosił na następne spotkanie z drugim kierownikiem sprzedaż ale tylko terenoiwym. Spotkanie odbyło sie dopiero po miesiący i na ty spotkaniu juz pieknie mydlono oczy jak to dużo można zarobić kasy w tej firmie ale jak zauważyłem to tylo jest mydlenie . Na spotkaniu obiecano że przejadę sie z przedstawicielem i poznam zasady handlu w tej firmie. Kierownik pokazał juz region na którym będę pracował , wypytywał o wspólpracę we wcześniejszych firmach i o referencje . I na tym to się skonczyło bo nawet nikt z firmy nie zadzwonił i nie poinformował że dalej nie są zainteresowani współpracą a to trwało przez 3 m-ce i do tej pory Panowie nie odezwali sie żeby co kolwiek powiedzieć. Widać jak traktują oni ludzi. Więc uważam iz firma nie jest godna zaufania gdyż masz swoją działalność i tylko wymagania ze strony firmy a nic więcej.Dziwi mnie ze jezeli popsuje sie samochód to musisz zapłacić do firmy ze nie pracujesz w tym dniu a oprócz tego jeszcze za naprawę . Trochę to jest chore . Pozdrawiam ZWA

pomorze

szczera prawda, obcinają dniówki, żaneda straszna w firmie, niepolecam pracy

Energizer Pracownik

Żenada i Kabaret to dwa słowa które przychodzą mi na myśl po słowie energizer ... Robią sobie żarty z ludzi ani razu w swojej "karierze" nie dostałem pensji na czas wszyscy się zajmują czym innym niżeli sprzedaż rynek tradycyjny jest zawsze dołowany uważaj bo jeśli będziesz miał za dobrego klienta to zabiorą ci go do b2b badź nowoczesnego !!!!! A ty męcz się kolego na klientach po 100 zł (nawiasem mówiąc 100 zł to nie zawsze uda sie zrobić zamówienia a od tej kwoty liczy się aktywny klient! bywają zamówienia kuriozalne np jedna pianka do golenia!) Góra ma głęboko w d.. swoich Partnerów przecież jesteśmy firmami odrębnymi które świadczą tylko usługę dla energizera ..... "nie bierzemy odpowiedzialności za swoich przedstawicieli , to są osobne podmioty świadczące usługi dla naszej firmy" to są słowa mojeg asm do klienta ... A co do dniówek Fakt komuś odbiło na górze i od miesiąca stycznia rozliczenia to kpina zaliczają po 5- 10 dniówek różnie od osoby i regionu !!!!!!NIE POLECAM

Zawiedziony

Zgadzam się z przedmówca ze z tego biznesu rodziny nie utrzymasz, firma wymaga 20 wizyt dziennie ale musi być przerwa między wizytami parę minut bo inaczej będziesz się tłumaczyć przy rozliczeniu miesiąca,np: dlaczego miedzy klientami masz np 1 min przerwy a i tak duże prawdopodobieństwo że wszystkich dni się nie obronisz i dostaniesz za 1 dzień 180 netto potrącenie z wypłaty no i te planyyyyyyy, które rosną z kwartału na kwartał, o systematyczności w realizacji 100% możesz zapomnieć a poniżej setki to zarobisz na utrzymanie firmy(zus, vat, podatek, paliwo) a jak nawali ci auto to wyjdziesz na 0 :( Ogólnie firma za bardzo uwierzyła w swoje założenia,plany, które są niepodważalne i przez to na dolnym śląsku handlowcy się pozwalniali a była to grupa chłopaków z dlugoletnim stażem, którzy robili firmie obroty na poziomie około 150tyś netto na kwartał!!! Mój przełożony (ASM) jak i inni mieli się wzorować na dolnym śląsku i dążyć do osiągania ich wyników, po tej akcji widać jak źle jest w firmie i nie widać żadnych ruchów ze strony Energizera, żeby polepszyć warunki pracy. P.S jeszcze jeden ważny temat, jesteś na swojej działalności i urlop się tobie nie należy!!! Wolne masz tylko weekendy a jak chcesz z rodziną na wakacje pojechać to za wolny dzień 180 netto ci potrącą, porażka ze strony pracodawcy, tak jak 2 razy do roku podpisujesz aneks do umowy, oczywiście na korzyść firmy, ty jesteś tylko jednostką, która ma wykonywać polecenia i cieszyć się ze możesz pracować z firma ENERGIZER i nic po za tym. Nie polecam pracy w tej organizacji bo możesz się wpakować w dołek finansowy, a na dzisiejszy czas to tylko w tym temacie możesz mieć stabilizacje.

xxx

Witam. Odradzam pracę jeżeli nie masz kasy na zainwestowanie w tą firme. Płacą jak chcą.Obcinają podstawę i jesteś na własnej działalności i z własnym autem. Wyposazyli wszystkich w sprzęt którym rejestrują nie naszą pracę ale ile czasu poświecasz na tą pracę. Za krótkie wizyty - to ci obetną dniówkę i dokładasz do interesu. Kończę z nimi wspołpracę bo rodziny z tego biznesu nie utrzymam.

...

znajomy jest jednym z tych co odchodzą pracował dla nich kilka lat robił po 100 i 110% plany co kwartał szły w górę co nie znaczy że pieniędzy było więcej a i tak było źle!!!!! na papierze pieniądze wyglądały ładnie ale odlicz ZUS,paliwo,eksploatacja auta,podatek... Pracownika mają za robola, więc się tak skończyło.Moim zdaniem wszyscy powinni odejść a GÓRA powinna ruszyć w teren

Rozczarowany

Pracuje tam od roku na działalności gospodarczej, samochód, paliwo, zus po mojej stronie, na chwile obecną wyposażyli nas w urządzenia do raportowania pracy wyposażone w gps, trzeba dziennie zrobić 20 wizyt. Co miesiąc jest problem z wypłatą za dniówki, gdyż co chwile coś komuś kwestionują, a żeby dostać premie trzeba wykonać bardzo wysoki nierealny plan. Na dzień dzisiejszy szukam innej pracy bo już nie jestem w stanie sponsorować tej firmy, która ma wielkie wymagania, lecz nie chce dać nic w zamian. ODRADZAM TAM PRACĘ SZKODA CZASU I PIENIĘDZY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

benio

Pojawiło się ogłoszenie na teren zachodniopomorski. Nie wiem czy na detal cz rynek nowoczesny. Proszę o info czy warto się starać.

Zostaw merytoryczną opinię o Energizer Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Energizer Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Energizer Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Energizer Polska Sp. z o.o.?

Energizer Polska Sp. z o.o.