Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Iza

@Zadowolona, z Twojego wpisu wynika, że firma dba o swoich pracowników organizując konkursy motywacyjne i wycieczki zagraniczne. Napisałaś, również, że do podstawowej pensji można uzyskać dodatek. Co trzeba zrobić, żeby ten dodatek był jak największy? Mogłabyś napisać jeszcze jakimi cechami powinien charakteryzować się idealny kandydat do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Zadowolona

Wszyscy widzę rozpisują się jaka to praca w telemarketingu jest zła...I nie chodzi o firmę bo już pracowałam w nie jednym cc i uwierzcie lub nie można trafić gorzej .... jeśli wie się po co przychodzi się do pracy to nikt nikogo nie wyrzuca ani nie mobinguje, jeśli chodzi o samą firmę to wypłaty na czas może raz się zdążyło, że było 1 dzień po, praca od pon do pt 8-16 soboty wolne chyba, że jest przed świętami i odrabiamy, ale nie obowiązkowa bo można wypisać urlop proste ... firma organizuje super konkursy motywacyjne tj. Wycieczki zagraniczne , gotówka lub bony towarowe na wysokie kwoty np. 1000-1500zł nawet był do wygrania iPhone czy tablety, zrobienie targetu też powoduje wcześniejsze wyjście. Jeśli chodzi o umowę to dla osoby bez doświadczenia um zlecenie po 6mcach możliwa im o pracę A dla osób z doświadczeniem im o pracę na start. pracuje tu już ponad 2 lata przy słabym naprawdę miesiącu wypłata na rękę ok 2000 A przy dobrym nawet 3500 choć są osoby które mają nawet 4500, atmosfera u mnie w grupie jest fajnie koordynatorka bardzo fajna i otwarta, zgodzę się, że praca może i nie jest dla wszystkich bo wbrew pozorom jest ciężko ale jak ktoś chce pracować i wie po co to robi da się przeżyć:)

Paulina

doradca klienta / doradca finansowy. Poszukuję osób najlepiej z doświadczeniem w telemarketingu . oferujemy podstawę 2100zł-2300zl brutto plus prowizja od sprzedaży ale nie jak w firmach telemarketingowych że po zrobieniu targetu na tzw podstawe dopiero zarabia się na prowizję tylko dostaje się podstawę i prowizję jednocześnie. Każdy otrzyma samochód na dojazd do klienta, komputer, telefon. praca biurowa 8-16. Należy pozyskac klienta na kredyt i kompleksowo go obsłużyć tzn pomóc dobrać odpowiedni kredyt , wypełnić dokumenty , wysłać do banku i podpisać umowę.zarobki poza podstawa to ok 5tys zł dodatkowo ale sa doradcy który zarabiaja nawet po 30tys Miejsce pracy:Bydgoszcz Poszukuję ambitnych osób do zespołu sprzedażowego w oddziale firmy w Bydgoszczy. Jeżeli lubisz rozmowy z ludźmi, szukasz pracy na stałe, jesteś zaangażowany, dbasz o swój rozwój osobisty, chcesz zarabiać pieniądze, które pozwolą Tobie zrealizować twoje cele i marzenia to Ciebie właśnie szukamy. Dla nas ważniejsza jest chęć do pracy i do przekraczania swoich barier niż doświadczenie. Aplikuj na stanowisko Doradcy Klienta /Doradca finansowy w naszej firmie a będziesz miał możliwość dołączenia do naszego zgranego zespołu.Zajmujemy się tylko kredytami bankowymi. Umowa o pracę+prowizja od sprzedaży dodatkowej, samochody służbowe , telefon, komputer. Wyślij swoją aplikację paulina.antkowiak@salesgroup.pl

jan

Przed podjęciem pracy w Call center należy się zastanowić czy człowiek ma do tego odpowiednie cechy , Praca jak praca, są gorsze i lepsze miesiące , jak to wszędzie trzeba robić swoje żeby mieć to czego się oczekuję . Jeśli ktoś wie czego chce i przede wszystkim ma trochę chęci do tego to praca jest jak najbardziej godna polecenia , nie sugerowałbym się negatywnymi opiniami zazwyczaj są to osoby które sobie nie poradziły najlepiej jest przekonać się osobiście . Przed szkoleniem na początku 2016 też je czytałem i większość nie ma pokrycia z prawdą . Pracuje już długo i nie żałuję . Jeśli człowiek daje coś od siebie, to i pieniądze są godne pracy . Polecam

Trendsetter

Było miło. Babka zadawała pytania dot sprzedaży, pytała i doswiadczenie i co bym zrobił jak by klient nie chciał kupić. Jak ktoś ma doświadczenie to płacą 10 zł/h. Zapowiada sie ok.

nie było dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Iza

@marzena może rzeczywiście nie od pracodawcy zależy termin wpłynięcia pensji na konto, ale w tym przypadku wydłużenie czasu oczekiwania na wynagrodzenie leży po stronie banku. Taka sytuacja ma miejsce pierwszy raz? Możesz podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii?

marzena

Nadszedł własnie ten miesiąc, gdzie firma z racji marnej produkcji w sierpniu, przedłużyła termin zamknięcia miesiąca o jeden dzień, by być na "plusie" wobec TMOBILE , skutkiem czego wypłatę dostali w terminie tylko ci z MBanku. Reszta dostanie 11.09 co nie jest zgodne z prawem. Oczywiście kordynatorzy ściemniają, że to bank przetrzymał pieniądze, dziwnym trafem nagle wszystkie banki oprócz MBanku spóźniły się z przelewem na konto? Gdzie tu logika? Odsetki się należą, będziemy się ubiegać.

Co to za różnica

Firma naciągaczy. Nie wiem kto przy zdrowych zmysłach chciałby pracować w syfie, który wciska ludziom bzdury. Jakim trzeba być człowiekiem żeby pracować w takim tworze.

Witam przybyłem tu z pytaniem jak zacznę tam szkolenie od 12 lipca podpisać umowę ze mną mają prawdopodobnie 17 więc jeśli chce tam pracować do końca wakacji to jak będzie z wypłatą za 2 miesiąc będzie tyle ile przepracowałem czy oni to z summują

ania

niech się hr czy tam ktokolwiek kto stoi nad kordynatorami zainteresuje lepiej kwestią stawiania ogromnych buforów pod przykrywką "konkursu na frekwencje"

di

Ogólnie jest tam że mają informacje poufne zachować dla siebie to rozpowiadają dalej. Odradzam komu kolwiek pójścia tam do pracy.

Willy

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska ma się jak najlepiej, co tu dwa razy mówić, wiadomo jak jest, ludzie potrzebują pieniędzy, ale to przeciez nie przeszkadza w niczym, więc na spokojnie raczej, nic nikomu nie niszcyz co wiadomo przecież..

dora

Chcesz zniszczyć sobie i innym ludziom psyche? To robota dla ciebie!

dora

Chcesz zniszczyć sobie i innym ludziom psyche? To robota dla ciebie!

ten on

Nie przesadzaj - po jednym gorszym miesiącu nie zwalniają... przynajmniej mówię o sobie - miewam gorsze miesiące, ale zawsze po tych gorszych przychodzą lepsze i tak pracuję już 3 lata :)

Cecylia

W pełni zgadzam się z ZwykłyMirek. To jest praca dla ludzi bez szacunku dla drugiego człowieka, desperatów lub totalnych ignorantów - tylko tacy ludzie się tam sprawdzą i praca tam nie będzie dla nich męcząca (oczywiście wyłączając desperatów, którzy muszą gdzieś pracować). Osoba, dla której tak jak napisał ZwykłyMirek nie znaczy nie, nigdy niczego tam nie sprzeda, nie ma sie co czarować jakieś 99% nie chce niczego kupić przez telefon jadąc samochodem czy czekając w kolejce do lekarza. Można jednak trafić na ludzi, których interesuje dany produkt - wtedy rozmowa jest miła, ale to przypadki bardzo rzadkie. Generalnie pracę tam opisałabym za pomocą takiej scenki - idzie sobie człowiek ulicą jedząc pączka. Nagle ktoś ciągnie go na siłę do cukierni i wpycha mu na siłę drugiego pączka do gardła. Nie jest ważne, że ten człowiek już pączka je, nie jest ważne że wcale nie planował kupować drugiego i w ogóle go to nie interesuje, nie jest ważne czy sie kolokwialnie mówiąc wkurzy. Ważne żeby mu tego pączka wepchnąć. Tak wygląda ta praca.

Umowę o pracę dają szybciej - jak masz doświadczenie w call center albo jak zabłyśniesz na początku :)

Paula

Poszukują , zaprosili mnie na rozmowe, wyślij do nich jeśli chcesz mailem swoje cv bo jakoś na stronie nie zawsze działa formularz aplikacyjny. Nie lubie cc, ale może jednak się przekonam

bzdury!

co za bzdury,,,, wszyscy na tym samym projekcie? jak przy T-mobile jest chyba z 5 roznyuch projektow :D A co do grup to Luiza wuobraz sobie, ze tak sie wlasnie pracuje w kazdym call center - sa grupy sprzedazowe, to nie balagan a wlasnie porzadek, ale brawo za wyrabianie sobie opini na podstawie tego co tyu pisza, glownie ci, ktorym nie poszlo

Ola
@bzdury!

Nie głównie ci którym nie poszło, a Ci którzy mają swoje wymagania i inne oczekiwania odnośnie pracy i odchodzą bo mają inne lepsze opcje pracy. A Ci co zostają siedzą dla kasy bo muszą gdzieś pracować i NIE wierzę, że każdy kto tam pracuje rano chętnie wyskakuje z łóżka z myślą: ,,Idę do mojej wymarzonej pracy, gdzie wszyscy się szanują, nikt nie krzyczy i jest milutko. Porozmawiam sobie z masą osób które potrzebują nowych umów. Jestem spełniony" :) A co do grup to powinna być możliwość przechodzenia z jednej do innej grupy jeśli się nam nie podoba. Bo w jednej grupie możemy czuć się źle a w innej lepiej, więc możliwość wyboru powinna być, a nie dziwne żelazne zasady przez które musisz siedzieć w grupie w której np. się męczysz.

SKubi
@Ola

Podpisuje sie pod tym, co kolezanka dobitnie uscislila, czyli to co wiekszosc ludkow mysli w tej pracy, a co nie kazdy ma odwage powiedziec ;)

SKubi

Powiem tak... na dzień dzisiejszy szału już tu nie ma ! było kiedyś dobrze a dziś osobiście nie polecam !! bałagan się porobił,ciężka sprzedaż bo wszyscy na jednym tym samym projekcie ehhhh Pozdro dla obecnych i wytrwałych heh

Niki*

Ja- no tak czyli mialysmy to szczescie trafic do cudnej grupy, a o przeniesienie do innej to nie ma mowy, bo juz wywiad robilam:):) ehhh ja sie nie boje, bo za duzo innych, gorszych sytuacji juz przerabialam, a prawda tez taka, ze flakow wyrywac sobie nie zamierzam bo wiem, ze to wszystko jest tylko na krotka mete :) w sumie to mega ciezko znalezc cos, gdzies naprawde w miare fajnego, bo wszedzie mam wrazenie, ze jest ten sam syf, chyba ze ma sie spoko prace po znajomosci :)

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Toruń

• Jak się pracuje w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Kandydaci do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska