Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Toruń Szosa Bydgoska 60 A

Niki wygląda na to że jesteś u koordynatorki u której ja byłam kiedyś. Tylko jedna jest taka co drze się bez przerwy (delikatnie mówiąc), nie trudno zgadnąć o kogo chodzi. Miałyśmy pecha bo z innymi koordynatorami podobno dobrze się pracuje. Udzielają cennych wskazówek, pomagają jak radzić sobie z klientem. Koleżanka mi opowiadała z innej grupy, że po wskazówkach swojego koordynatora od razu sprzedaż jej ruszyła. A w tej grupie jedyne rady to GŁOŚNO, ASERTYWNIE, WYRAŹNIE!!!!!!! albo puści Ci rozmowę pierwszą z brzegu kogoś kto pracuje 2 lata z beznadziejnymi obiekcjami typu ,,nie mam komputera, po co mi internet" i myśli, że przeszkoliła nowego pracownika, po czym wraca posiedzieć na fejsiku. Ale jeśli chesz pracować w tej grupie to siedź cicho:) nie bez powodu cała grupa siedzi cicho. I niestety musisz liczyć tylko na siebie i swoją wytrwałość a jeśli masz możliwość po prostu odejdź. Szanujmy się i nie pracujmy dla ludzi którzy tak nas traktują. Chyba że masz odwagę i mówiąc o co chodzi poprosisz o przeniesienie do innej grupy.

Niki*

Pracuje w CTDP od niedawna i to prawda, na szkoleniu same cuda, normalnie bogata firma, ktora wszystkim pracownikom wszystko da i zapewni za darmo !!! Gdy po szkoleniu przeszlam do grupy docelowej to szybko czar prysl... moja grupa jakas okazala sie patologiczna...malo kto w grupie ze soba rozmawia, jacys sa zastraszeni chyba przez koordynatorke bo sporo krzyczy... tylko nacisk na sprzedaz, czyli film pt. "jak wycisnac z pracownika wszystko co sie da, a gdy juz wymieka to mu podziekujemy bo kolejka dluga, a jest z czego przeciez wybierac !!! To nie jest praca dla wiekszosci ludzi na dlugie miesiace, owszem sa wyjatki ale tych zawsze mniej niz reszty... :) raczej to praca na przetrwanie kryzysu w braku konkretnej pracy albo w celu dorobienia ;)

underworld75

Powiem krótko, ten kto przychodzi tutaj do pracy niech najpierw się zastanowi, czy naprawdę się nadaje do telemarketingu.Trzeba mieć to coś w sobie,by tam pracować.

jaco

akurat wypłaty w CTDP zawse na czas, co sie rzadko ostatnio zdarza, wiec na plus. a ze prowizje rozne to coz... ode mnie z grupy juz drugi koles mieszkanie kupuje, normalnie dostal kredyt wiec wiecie - sie da ;)

Trendsetter

Było miło. Babka zadawała pytania dot sprzedaży, pytała i doswiadczenie i co bym zrobił jak by klient nie chciał kupić. Jak ktoś ma doświadczenie to płacą 10 zł/h. Zapowiada sie ok.

nie było dziwnych pytań

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Kamil z contact center

Mogiła.. kasa słaba nawet przy 100% celu bo trzeba wziąć pod uwagę, że to nie jest łatwy wyczyn na tych bazach zrobić cel. Cały czas zebrania o celach, że nasza wina, że grupa sprzedała mniej. Baza nonstop to samo, co miesiąc dzwonimy do tych samych ludzi wciskając im nowy abonament na internet. Projekty bardzo słabe. ZOSTAJĄ TAM WYŁĄCZNIE SŁABI LUDZIE, KTÓRZY BOJĄ SIĘ ZMIANY!!

konsultant

to chyba wszedzie sie zle dzieje - weszlam zobaczyc opinie o ctdo, bo u nas jakas madsakra sie dzieje, bazy nie ma, dzwonbimyu po 5 razy do klienta, a jeszcze jak nie masz sprzedazy to wyrzucaja do domu i nic nie zarabiasz :/ nie wiecie czy na bydgoskiej tez tak jest?

as24s

Omijać szerokim łukiem. Nie dajcie się zwieść temu, co jest na profilu CTDP, to tylko maskowanie.

pabloo

Fajnie było ale się skończyło, cele coraz wyższe projekty coraz gorsze i nie da sie tam już zarobić aktulanie nie polecam

Dudek

Oj chyba masz nieaktualne info- ja podpisałem w pt umowę i mam 10 zł/h. 8 masz jak masz słaba frekwencje. Generalnie firma ok. Pozdro dla inkubatora!

blablsa

8 zł brutto

Jak jest aktualnie stawka podstawowa -gwarantowana na umowę zlecenie dla nowych pracowników ?

Krysia

Zastanawiam się nad przejściem do Cyfrowego Polsatu ( dokładniej windykacja Plusa ) czy Waszym zdaniem warto ?

Shrek

Dacie info o marketingu w CTDP? Co robia? Jaka ekipa? Itd

Klaudia

Ja za to ptoponuję świetny program do ściągania plików Pozdrawiam i tu macie link (usunięte przez administratora)

Ala

Firma CTDP to kompletne dno, obiecują ludziom umowę o pracę na start z wcześniejszym doświadczeniem i nie dotrzymują słowa. Podrzucają śmieciowe zlecenie, do tego mamią obiecankami bez pokrycia. Totalny chłam, mobing na każdym kroku. Kto się chce nabawić przewlekłego zapalenia krtani za 800 zł miesięcznie serdecznie zapraszam do tej firmy.

Kris
@Ala

A jakie mialas to doswiadczenie? Z tego co wiem, teraz się zdaje jakiś egzamin, kolega mial, jakaś scenka sprzedazowa czy cos i jak dobrze idzie (kolega zdal) to wysylaja na badania. Skoro zarabiasz 800zl znaczy że pewnie nie sprzedajesz, zrweszta przy calym miesiacu pracy chyba z samej godzinowki wychodzi wiecej. strasznie wkurzaja mnie opinie osob, ktore ida sprzredawac i sie dziwia ze trzeba sprzedawac, a potem ze niby mobbing - niby jaki? sprawdz sobie deficnicje a porem sie wypowiadaj o mobbingu, ja np. w innym cc mialem tak, ze jak nie bylo sprzedazy do 10 to wyrzucali do domu, czyli nie zarabialo sie nic :/

piotr

pracowałem w CTDP , CCG , Coltel kierownictwo , kordynatorzy w CCG , CTDP jakąś wiedzę mają ale robią masę błędów ....moim zdaniem system szkolenia jest błędny w CTDP , CCG , Coltel wyścig szczurów , po świnsku zwalnianie ludzi , sabotowanie dobrych rozwiązań podwładnych tak nie da się wykształcić dobry , skuteczny personel ktoś już os samego początku w tych firmach błędnie szkoli trenerów , kordynatorów pomimo że moja opinia jest że CTDP , Coltel , CCG jest negatywna doświadczenia potrzebne zebrałem dziś uczestniczę w szkoleniach również z osobami z USA , Kanady pracuje w firmie która jest oddziałem firmy z Kanady filozofia jest totalnie inna niż w firmach typu CTDP

@piotr

Jak ktoś może wyrażać swoją opinię o innych osobach skoro nie potrafi napisać poprawnie słowa: koordynatorzy!!! Właśnie tak się pisze drogi Piotrze :)

spokojnie

Czy warto zmienić ? Przekonasz się tylko jeśli ją zmienisz. Innej rady nie ma. Nawet jeśli ktoś kto był w takiej samej sytuacji powie Ci, że nie warto bo gorsze zarobki, bo słabsza atmosfera bla bla bla... czy też odwrotnie, że warto bo .... to pamiętaj, że co człowiek to opinia. Na tym forum jest to zauważalne. Jednym się podoba, innym nie. Jedni mają opinie REWELACYJNA FIRMA inni co to za (usunięte przez administratora) br /> Sama pracuję w firmie ponad 5 lat. Mam więc prawo do wyrażenia opinii - do tej pory nigdy tego nie robiłam... Jeśli komuś nie odpowiada ta praca to niech ją zmieni. Gdyby ktoś posadził mnie w dziale kadr i miałabym układać dokumenty i panować nad tym wszystkim- zwolniłabym się po tygodniu- bo zwyczajnie to nie praca dla mnie. Nie dlatego, że jest to wyzysk, nie dlatego, że to nierealnie ażeby wiedzieć gdzie co leży itd... zwyczajnie dlatego, że się do tego nie nadaję. I z takiego założenia wychodźcie. I oczekujcie czegoś też od siebie. Nie tylko od innych... P.S. Firma płaci rozsądną kasę. Zawsze na czas. ( od 5 lat niezmiennie). w tym dziale: brak zastrzeżeń. Porównując moich rówieśników pracujących w zupełnie innych firmach w TRN( niekoniecznie telemarketingowych) zarabiałam zawsze najwięcej ( pewnie dlatego, że jestem w tym dobra :) )

madzia

słuchajcie czy podniosą tą żenującą stawkę 8 brutto ?? namawia mnie koleżanka żebym przeszła do Telbridge 10 brutto na start po miesiącu 11 i można dorobić godzin jak ktoś chce w tygodniu w soboty w tygodniu pracuje Telbridge 9-20 więc jest elastyczniej ułożyć grafik... Czy warto zmienić CTDP na Telbridge ?

xsgreg

Uważajcie na tych oszustów!!! W ogłoszeniach oczy czarują umową o pracę na start, a dają zlecenie... Myślą że kogoś ten ich socjal przyciągnie... Pełno tam ludzi, ale Ci ludzie nie będą wiecznie dla nich siedzieć nie, nie... :-) nie ma co się oszukiwać mydlą oczy, ale ludzie widzą i odchodzą, a reszta najwidoczniej jeszcze czeka i i tak odejdzie... Śmiechu warte te ich obiecywanie czegoś...

były

dramat.. ctdp ujme krotko paluszek w (usunięte przez administratora) trzymasz prosto to zostajesz sprzeciwiasz sie ? out. jedyne co mozna powiedziec to SAK (my dick)

patryk
@były

Wyplaty marne jak sie przychodzi do pracy i nic nie robi . Pozdro dla kumatych .Ja mam dobre wyniki a co za tym idzie dobre wyplaty i nie pracuje tam krótko ,a i nigdy mnie tam nie wywalili za to ze nic nie sprzedalem.

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Toruń

• Jak się pracuje w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska?

Kandydaci do pracy w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska