Opinie o dewalt.pl - Stanley Black & Decker Polska Sp. Z o.o. DEWALT w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stanley Black&Decker Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stanley Black&Decker Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanley Black&Decker Polska w Gliwice

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Stanley Black&Decker Polska?

nikt

Nie. Co 3msc premia frekwencyjna, na święta są paczki z rzeczami z SBD, uszkodzone, brakujące części do czegoś. Ogólnie premii brak.

Mało która firma w trudnych czasach,daje ludziom podwyżki, Stanley dał !!! Mimo kryzysu, mimo niepewnej przyszłości firma się postarała.

pikus

Dała podwyżki, ale i zwolnili pracownika..

@pikus

I to nie jednego już

Czy Stanley Black&Decker Polska organizuje staże dla studentów?

pikus

Nie. Możesz sobie tylko przyjść na zlecenie popakować.

Ziom

Kierownictwo powinno zastanowić się nad swoimi pracownikami, bo są głupi i nieodpowiedzialni. Przecież tam np. 1os nieogarnia exporu, źle układa towar w paletach. 2os zabiera co popadnie na exporcie i zabiera prace nam z pierwszego stołu. 3os nie panuje nad zleceniem i trzeba później otwierać palety i liczyć towar na nowo a i tak nie zamykają się dane rzeczy. 4os za to chciałaby sama pracować i my musimy pracowac sami a ta ze zlecenia tylko by skanowała i nic nie robiła. Ten starszy facet? Ruchy ma jak żółw, ja się dziwie że takie osoby pracują na magazynie. Gdyby nie zlecenie ten export by upadł.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanley Black&Decker Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Władek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jakie są wymagania?

keram
@Władek

Obecnie poszukiwane są osoby z uprawnieniami udt na wózek widłowy, dwie zmiany od poniedziałku do piątku, umowa o pracę 3400 zł brutto i premie.

@keram

3400zł? niby na jakim stanowisku? 2700zł - pakowanie, 3200zł - wózkowy i załadunkowi. A premie to mogą sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić.

Lol
@nikt

Prawda

Głos wielu pracowników

Z roku na rok jest coraz gorzej, każdy obszar mocno kuleje. Na przestrzeni 10 lat ogromny wzrost aktywności, a powierzchnia wciąż ta sama, przez mam wrażenie odtwórcze wykonywanie pracy przez liderów jest wieczny brak miejsca, nie słuchają co się do nich mówi i jakie uwagi się zgłasza, zgniot przy stolach do pakowania, pozorne przestrzeganie BHP i zasad, jak przewieziesz paletę za ciężka paleciakiem to dostaniesz upomnie,(usunięte przez administratora)a czytając politykę magazynu słychać jak ją to męczy i dla niej to tylko odczytany tekst, pracownik w tej firmie stał się złem koniecznym. Z firmy odeszli wszyscy kierownicy którzy współtworzyli ten magazyn od dawna,(usunięte przez administratora) Pracy jak wszedzie jest dużo i jest ciśnienie na szybciej szybciej... Niektórzy z racji na koneksje rodzinne czy też sympatię są faworyzowani, wyniki i reklamacje są zakłamywane przez TL pakowania, którzy się nawet z tym nie kryją bo nikt się nie odezwie bo nie chce mieć później najgorszej roboty i słuchać docinek oraz być ciągle kontrolowanym. Jeśli będziesz próbować wyrazić swoje zdanie i będzie ono kierownikowi nie na rękę liderzy szybko cie spacyfikują. (usunięte przez administratora)Umie tylko dzielić, a nie łączyć, każdy z nas ma naturalna potrzebę poczucia przynależności oraz zwykłej potrzeby czucia się potrzebnym, a w kółko jak mantrę słyszy się że nie ma ludzi niezastąpionych i nikt nikogo tu na siłę nie trzyma. Imprezy integracyjne nie cieszą się już takim powodzeniem jak w latach poprzednich. Liderzy na pakowaniu pozwalają sobie na zdecydowanie za dużo,(usunięte przez administratora). Specjalisci jak specjaliści zajęci swoimi obowiązkami, w zależności od dnia ale raczej chętnie pomagają i mam wrażenie że wiedzę procesową mają większą niż liderzy. Tak pracuje nadal, przyzwyczajenie i wypracowana przez lata stawka tylko to powoduje że nadal tu jestem. Gdyby nie to że trawa u sąsiada zawsze wydaje się być bardziej zielona to już by mnie tutaj nie było z powodu bardzo ciężkiej i negatywnej atmosfery (usunięte przez administratora)

Były Lider

Głôwny powôd wyjazdu żona chciała do Holandii mamy po 30l at i planujemy dziecko albo 2 Dom nowy ,Po za pracowowe zawsze myślałem o pracy zagranicą .

Czesiek

Czy to prawda albo plotki że głupie pytania zadawają na rozmowach słyszałem takie plotki jutro mam rozmowę ,czego się spodziewać ?albo lepiej do NGK od razu bo tam ponoć każdego biorą jak w Tenneco a Plastic Omnium ps a może Amazon ?

Niestety opinie o firmie piszą osoby, które myślą, że do pracy idzie się odpoczywać, a nie pracować. Czasami podział pracy nie jest sprawiedliwy, ale w której firmie wszystko jest idealne? Większość pracowników zawsze unikało tam pracy. Stawka nie powala, ale jest rynek pracowniczy więc osoby, które tak narzekają niech szukają lepszego stanowiska w innej firmie!;)

Wierny Stanleyowiec

Dziecinne zachowanie całej kadry zarządzającej z Napoleonem na czele. Traktowanie ludzi jak w przedszkolu i jak śmierdzące (usunięte przez administratora) Team liderzy przestrzegający zasad i BHP tylko gdy jest im to na rękę. Kierownik, który rządzi całą firmą chociaż teoretycznie odpowiedzialny jest za jeden dział. (usunięte przez administratora) Team Liderka M. Ma za duże mniemanie o sobie, uważa że motywuje pracowników, a jest odwrotnie, wręcz doprowadza do tego że pracuje się wolniej, na złość. Team leaderzy powinni dawać przykład jak pracować a na oczach pracowników łamią wiele zasad po czym wpisują błędy gdy ktoś zrobi to samo. Kierownik gani za zbyt częste chwalenie pracowników, potrafi znaleźć problem tam gdzie go nie ma. Zbyt duże oczekiwania za psie pieniądze. Robienie na złość pracownikom. W firme liczą się tylko ludzie którym śmierdzą języki od lizania ... wyżej wymienionemu kierownikowi. Nie polecam.

Aw

Nie polecam tej firmy! Niskie zarobki, duże wymagania! Kierownicy urwani z choinki! Duże zależności rodzinne. Swoi trzymia że swoimi. Dużo niesprawiedliwosci. Niby mają normę sa8000 i inne , alw chyba typko na papierze! Praca przez agencje to masakra!

Gragra

Firma jest zarządzana przez kierownictwo. Atmosfera okropna. Ciągle się ktoś zwalnia. Duże wymagania za śmieszna kasę. Ludzie na magazynie fajni, ale są też pozoranci.

D.D

Niestety najgorsza firma w jakiej pracowałem, niestety też przez agencję. Mogliby inaczej traktować pracownika, a nie jak pracujesz tydzień i od razu wszyscy wymagają byś wszystko wiedział. Tragiczne moim zdaniem zarządzaniem pracownikami.

wkurzony/a

Niestety w firmie coraz gorzej, za mała powierzchnia magazynu i ilość pracowników by robić tyle zamówień ile CS zatwierdza.. Powinni pomyśleć o innym sposobie motywowania pracownika, a nie tylko premia frekwencyjna jeszcze za 3msc. Odchodzi SA8000 i co? Będą zmuszać pracowników do nadgodzin ? Tak samo Ewa.. co to wgl jest za TL, nic od niej nie można się dowiedzieć, nic nie wie, a najlepiej jak całe 8h siedzi za komputerem lub rozmawia ze specjalistką... powinni inaczej zorganizować pracę, lub zrobić "przemeblowanie" w firmie. Nie mówiąc już u układach i pracy rodzinnej czyli Pani L. i Pan J. Pani L. ze wszystkim ma problemy, coś nie pasuje od razu musi się wygadać specjaliście, spędza tam sporo czasu a TL czy kierownik nic z tym nie zrobią. Czuje się tam najważniejsza. Atmosfera na dziale exportu jest tragiczna. Ona myśli że może wszystko i tego nie widzi a reszta już magazynu ma jej dosć. Zawsze się dokleja do pickingu, bo niestety musimy ją tolerować bo Pan J. się na nas wkurzy. Choćby pracownik zapierdzielał za dwóch to i tak jest niedoceniony.

Grzesiek

Czy można dostać się tu bez pośrednictwa agencji?

nieznana

tragedia ja robie tam krotko przez agencje oczywiscie i powiem tak ze zero organizacji zero toleracji dla nas cza se szukac roboty samemu jak tak mozna etatowcy zapierdzielaja jakby robili akord dla mnie to jakas porazka dziwna robota pierwszy raz z takim czyms sie spotkalam ja mam zamiar tylko do konca roku tam siedziec kierownicy i liderzy to wielka pomylka

Helena
@nieznana

A na jakim stanowisku pracujesz? Może organizacja pracy zależy od działu, warto zgłaszać swoje zastrzeżenia kadrze zarządzającej. Co masz na myśli pisząc, że samemu trzeba szukać sobie pracy? Nie ma w umowie zakresu obowiązków?

Wojtek
@nieznana

Dokładnie liderzy to pomyłka i kierownicy

nikt

Kierownictwo SBD mogłoby pomyśleć o dodatkowych premiach miesięcznych lub zwiększyć stawkę. Większość starych i wyszkolonych pracowników się zwalnia lub sporo się o tym słyszy. Nowi ludzi przychodzą i zostają na chwile. Prawda taka że sporo wymagań mają a za psie pieniądze.. W innym magazynie czy na taśmie są większe pieniądze.

Jasiek

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego taka cisza panuje na forum?

@Jasiek

Praca jak praca, ludzie spoko, kierownicy i Team Leaderzy już nie. Praca dosyć łatwa, zależy jakie zamówienia wpadną to raz jest lekkie raz ciężkie rzeczy do robienia ale tragedii nie ma

Karol

Dzień dobry, czy jest ktoś wie jakie są zarobki i jak wygląda praca w SBD w Żernikach? to jakiś oddział LENOX

nikt

W stanley'u nic nie zrobisz nie mając kontaktów, lub kogoś z rodziny. Pracownik który wykonuje 120% jest niedoceniany, a ten który kogoś ma w firmie nie musi się niczym przejmować. Coraz więcej pracy a ludzi coraz mniej. Brawa dla kierowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Black&Decker Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Stanley Black&Decker Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Stanley Black&Decker Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanley Black&Decker Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stanley Black&Decker Polska