Opinie o dewalt.pl - Stanley Black & Decker Polska Sp. Z o.o. DEWALT w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stanley Black&Decker Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stanley Black&Decker Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanley Black&Decker Polska w Gliwice

+1 ... Nic dodać nic ująć. DARUJCIE SOBIE

Sandra

Hahahah zamiast opłatkiem podzielą się z tobą pilarką

SMIEC

FIRMA OBCYM POMAGA R0BI ZBIURKI A SWOICH OLEWA NA NICH BIEDNIEJSZYCH NIE MA ZBIUREK BO PO CO LEPIEJ OBCYM DAC NISZ NASZYM

A
@SMIEC

Krzysiek, to ty? :D

@A

Czy "Krzysiek" to jakiś firmowy śmieszek? ;)

a
@Magdalena

trochę tak

@a

A tak serio to macie problem o Ukraińców czy to tylko takie złośliwe żarciki? Bo z tymi zbiórkami to o nich chodzi, tak?

@SMIEC

Taka jest prawda

@Tomek

A pracuje ich dużo u was w firmie może? Bo przez to ciekawa jestem jaki stosunek by tu ludzie mieli co do nich w praktyce

Ania z zielonego wzgórza .

No , cóż zostałam wezwana do tablicy ... no właśnie proszę mi wytłumaczyć powód usunięcia moich komentarzy . Co takiego złego napisałam ? ... jak ktoś pisze prawdę , to zasługuje na takie traktowanie ? ... czemu ma służyć tego typu forum ? Ukrywanie czegoś co nie jest po nosie pracodawcy ? Napisałam prawdę ... tak właśnie było , tak właśnie się tam czułam ... zero wsparcia , pomocy ! Wsparcie owszem miałam , ale nie od osób , które były za odpowiedzialne , ale od wspaniałych kolegów i koleżanek ... Powtarzam jeszcze raz ... bałam się już w pewnym momencie podejść do (usunięte przez administratora)i o cokolwiek zapytać jak miałam jakiś problem .(usunięte przez administratora) Na , ale cóż ... może takie są założenia firmy . To Gratuluję i brnijcie dalej w kierunku - Powodzenia .

@Ania z zielonego wzgórza .

Taka jest prawda Wąski nic nie pomoże tylko wszystkich zgnoi.

To u nas jest jakaś logistyka? :D

Sławek

W ten sposób właśnie firma upada. Kierownik odpisuje wulgarnie na opinie obrażając ludzi , a po zwróceniu uwagi usuwa komentarze. Nie martwcie się , są screenshoty waszych odpowiedzi w stosunku do pracowników , zostaną one udostępnione organom ścigania razem z resztą materiału dowodowego w odpowiednim momencie ;)

Krystyna
@Sławek

skad wiesz ze to pisał akurat kierownik ?

Sławek
@Krystyna

1# Doskonale widać na screenshotach że po dodaniu jego ,,komentarza'' wzrasta ocena firmy z 2.2 do 2.3 , w następnym dniu rano gdy usunął komentarz ocena spadła do 2.2 , ŻADEN z pracowników tej firmy po ostatnich incydentach nie dałby 5 gwiadzek w ocenie.. 2# Komentarze można usuwać tylko z administrator tej strony lub właściciel wystawionej na niej firmy po wykupieniu do tego zezwoleń więc losowy kowalski sam by tego nie usunął. 3#Wszyscy znamy tego kierownika i wiemy jak potrafi odpowiedzieć.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanley Black&Decker Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
KONTROLA .

Przestrzegam przed ciągłym usuwaniu komentarzy . Czemu to ma służyć , bo nie bardzo rozumiem ? ... Ten portal ma służyć potencjalnym nowym kandydatom , którzy chcieli by podjąć pracę w tej (usunięte przez administratora)firmie . Na podstawie zebranych informacji od osób , które obecnie pracują oraz osób którym nie przedłużono lub skrócono umowy o pracę(usunięte przez administratora)Wpłynęło dużo zamówień , pracownicy są przesuwani z jednej zmiany na drugą , aby jakoś wykonać plan ... Pracownicy nie mając nic wspólnego z działem pickingu , a dokładniej pracownicy inbaudu , packingu ... muszą ratować dział pickingu . Obserwuję bacznie te dziwne ruchy , jeżeli się zaczną przyjęcia nowych pracowników , wówczas podejmiemy odpowiednie kroki . Bo system w tej firmie jest bardzo jasny ... i po to jesteśmy , aby w razie zagrożenia odpowiednio do sytuacji , podjąć odpowiednie działanie

ALEX

Bo jest w 100 procentach prawdziwa ...

Bramkarz .

Dokładnie jest tak jak piszesz , Opisane sytuację szczególne są widoczne podczas drugich zmian, gdy nie ma już panów kierowników . Dodam tylko , że długie ich przerwy wynikają z tego iż zamawiają sobie posiłki w Bomboli , a to wymaga trochę większego czasu . Smacznego .

Trele

Mieli być sprawdzani taka gadanie od nich samych było na starym magazynie teraz za to jak wychodzą to poślą ci fałszywy uśmiech na do widzenia jak wierzyć takim ludziom którzy mówią jedno a jak zawsze wychodzi drugie

Malutki;]

tak to bywa w typowym (usunięte przez administratora), takie miejsca powinni zamykać że ludzie muszą tam pracować to tylko współczuć ich ciężkiej sytuacji bo śmiem twierdzić że nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby tam pracować.

@Malutki;]

Niektórzy mają ciężka sytuację albo nie dużo im brakuje do emerytury niestety młody zespół tam nie pracuje jakbym miała kilka lat do emerytury i umowę na czas nie określony sam bym pewnie został jak najdłużej

Dużo w tym prawdy Marcin,Mateusz, Łukasz, Oka i kierownik z inb Łukasz są w porządku ale dużo jest takich co powinni już dawno być zastąpieni innymi osobami.Ja już tam nie pracuje ale mam kontakty więc wiem co się dzieje żadnego poszanowania dla pracowników

Czyli (usunięte przez administratora) na kulkach w styczniu pytali mnie się czy do EKo Okna nie wrzucę bo tyle pracy jest a sami mnie wychujal. Ale już pracuje lepsza praca

No name

Szkoda mi jest osób z pakowania które za mniejszą stawkę muszą iść robić na pickingu czemu ? Bo zachciało wam się jak to jeden team leader z pakowania uznał "zmuszac" ludzi do wybierania sobót i urlopów . Zostało im mało ludzi do pracy to jeszcze (usunięte przez administratora) z nas robią za swoje błędy a my musimy (usunięte przez administratora) za to teraz , próbują nam dać łatkę robot i się to udaje bo robią z nami co chcą Jeszcze chwila i z pieskami będą wszyscy pikować pewnie po to było to całe szkolenie i żeby pokazać się przy wizytacji

Z zewnątrz
@No name

Macie rację, ja bym do takiej pracy gdzie trzeba pracować nie chodził. Od razu bym odszedł. Jest tyle innych zawodów i firm Powodzenia

Turek
@Z zewnątrz

+1. Oferta jest dobra, ludzie tak jak wszędzie normalni i nie i normy nie są wymagające, ale nikt nie broni się zwolnić i iść pracować na 3 zmiany gdzie indziej.

Tomcio Paluch
@No name

A , Ty myślałeś , że co ? ... to było takie szkolenie z powodu braku w tym momencie zleceń , które miało na celu wdrożyć Was w razie czego do pikowania . Oni już wtedy wiedzieli co się święci ... Że będą zwolnienia , lub nie przedłużanie umów ... Oni swój cel osiągnęli a Wy teraz macie poważny problem ... Za 4200 ... pikować , pakować - no super ... Jesteście WIELCY !! , tylko zapytam ... w imię czego i dla kogo . Pozdrawiam i życzę dużo siły i zdrowia .

@Z zewnątrz

@z zewnątrz mam nadzieję że w swojej pracy też robisz to czego nie powinieneś za mniejsze pieniądze i nie masz z tym żadnego problemu tylko jeszcze się cieszysz . Praca pracą ale nie jesteśmy pomiotami kierowników którzy myślą że możemy wszystko . Jak kierownicy są tacy mądrzy niech sami pikują albo pakują jedno po drugim za najniższą pensje na tym magazynie Nie pozdrawiam

Pamparara

Stawki , które podałeś nie są stawkami w Stanleyu :D Chyba , że mowa o innej firmie :o

Tomcio paluch .
@Pamparara

Faktycznie , wdarł się błąd .... przepraszam . Pracownik pickingu 4300 brutto Pracownik packingu 3700 brutto Oczywiście do tego dochodzą jeszcze premie .

Rampam
@Tomcio paluch .

Taa premie... przepracuj 3 miesiące bez żądła i dostaniesz marne 300 jak się przypadkiem w kadrach nie pomylą że mieli ci to dać

@No name

To już dawno tak było gdzie potrzeba tam wysyłają otwarli wielki magazyn dupna impreza rodzinna a to wszystko jest fikcją

Wojciech

Teraz mnie zaskoczyłeś. Dziwne… A w ogóle czemu odszedłeś z pracy? Co Ci nie pasowało?

Packingowy Marian

Tak to jest jak się jest(usunięte przez administratora)paniusią która boi się połamać paznokcie , rusz(usunięte przez administratora) z za biórka i zrób 20tyś kroków tak żeby giry ci się w tych zesztywniałych trampkach nie spociły a potem się ,,zastanów"

Sąd Boży

Dlaczego usuwacie opinie waszych pracowników? Boicie się tego że prawda o tym co dzieje się w firmie wyjdzie na światło dzienne? czy tego że nikt nie będzie chciał się zatrudnić w tym (usunięte przez administratora) SPOKOJNIE. konsekwencje was nie ominą ;)

Kamerzysta

Panowie wy mnie nie widzicie ale ja was widze

Manager .

Właściciele tej pseudo firmy , która faktycznie już tonie , powinny się zastanowić nad pewnymi zmianami kadrowymi . To bardzo psuje wizerunek tej firmy , co skutkuje mniejszym zainteresowaniem potencjalnych przyszłych pracowników .

Ktoś
@Manager .

Edit były pracownik Zmiana kadr i kierownictwa może by jeszcze uratowała tą firmę. Zamiast inwestować pieniądze w niepotrzebnych administratorów i milion bramek na czytnik kart

Ktosiek

Tą firmą powinien się zająć pip i ją zamknąć nic więcej w temacie

Marzena
@Ktosiek

A Co w tej firmie było przemyślane ?.. Przyjedzie pip , nałoży im karę i żeby ją spłacić zwolnią jeszcze kilka osób... to nic nie zmieni. Tym powinien zająć się sam właściciel firmy.. Czystki w kadrach zarządzających, dyrekcji ,całym kierownictwie może by coś pomogły..

zainteresowana

Cześć, czy jest tu ktoś z obsługi klienta? Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Jakie macie wrażenia?

ALEX
@zainteresowana

Daj sobie spokój z tą firmą . Ta firma tonie , a winni tego stanu jest obecna kadra zarządzająca ... Są już pewne działania w tym temacie . Ale oczywiście wybór należy do Ciebie ...Pozdrawiam

OBSERWUJĘ DOKŁADNIE ...

Jestem wstrząśnięta tego co czytam ... Tak tu jeszcze nigdy nie było . Szok i nie dowierzanie .... Ludzie obudzćie się !!! Może niech się obudzą rządzący tą firmą w Gliwicach ... Panowie , Wy będziecie następni .... Bacznie obserwuję to co zamieszczają pracownicy wyżej wymienionej firmy ... W odpowiednim momencie zainterweniuję . Do zobaczenia wkrótce . .

Kysiu

Panowie dzisiaj ogień jest sto tysięcy

Seba

Dzięki Ania również pozdrawiam i Powodzenia, oraz potwierdzam to co napisałaś 100 % racja

Dużo w tym prawdy

Sam wiesz kto. WĄS

ADRIAN, TERENCJUSZ CO MACIE MI DO POWIEDZENIA NA TEMAT TYCH OPINII. SŁUCHAM?!?!?! NIC?! TYLE DZIAŁAMY SOBIE!!

Szach & Mat

Praca nie jest ciężka dla Facetów ja nie narzekałem przynajmniej na piku ???? Mateusz i Marcin bardzo pomocni i mają łeb na karku, kiero Krzychu wporzo choć dosyć kiwany przez lidera to takie wrażenie lider dramat mało wie mało pomoże ale w sumie to standard jak liderzy wszędzie, przerwy mało chodzisz od minuty do minuty kolejki do automatów z kawą, niby nie można palić poza przerwa jednak elita po godzinach gdy biura nie ma jednak może, o paskach do wypłat poza aplikacją możesz zapomnieć robisz nie wiesz za ile i czy się zgadza dziwię się że ludzie się na to godzą pasek do wypłaty to nie wyjątek tylko obowiązek pracodawcy ???? nie Pozdrawiam Pani z BHP niby okey ale jak poszedłem po 2 miesiącach gdzie mieli dać po miesiącu w nagrodę dmuchanie bo niby wyczuła alko hehe oczywiście badanie 0.00 % fajnie było zobaczyć tą minę że nie pykło ale to już dziwne żeby o buty się prosić i upominać ???? a na koniec kadrowa Pani Klaudia zero ludzkiego podejścia ale może kontrola coś tam zmieni a będzie i wkoncu te paski sobie załatwię nie prośbą to PIPem proste a i jak pracując 2,5 miesiąca na liczyliście mi 9 dni wykorzystanego urlopu jak tylu nie wypracowałem także świadectwo pracy także do poprawki i to grubo ???? poczekam na odpowiedź po kontroli a na koniec Pozdrawiam normalnych Mateusza i Marcina z Pika z biurka Oli, Tomka, Brodacza, Rudego trzymajcie się Zdrowia ????

Matka Teresa

Dzieje się bardzo źle . Zwalniają pracowników. Aż strach chodzić do pracy ... bo nikt nie wie na kogo dziś padnie los ... Ostatnio doznalismy szoku ... bo zwolnili naszego Jacusia ... już tego nikt nie potrafi zrozumieć !! Dlatego w naszych oczach taki strach ...

@Matka Teresa

To taki żarcik czy naprawdę bezpodstawnie kolegę waszego stąd zwolnili?

@Magdalena

Nie , nie ... to nie żarcik , to prawda . Jego i jeszcze narazie parę osób ... wszystkie te osoby mialy lub mają umowy na czas określony . Nie ruszają osób , które mają umowy na stałe .

Tomcio Paluch
@Matka Teresa

Masakra co w tej firmie dzieje . Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie . Atmosfera była nawet spoko , ale wśród współpracowników . Niestety kierujący tym magazynem to faktycznie - porażka . Myślą sobie , że wszystko im wolno , zachowują się jak roboty , ludzi mają za nic . Tylko jest jedno ale ... to nie jest ich prywatny biznes ! Jaca ... pamiętam , wspaniały , uczynny i pracowity facet w średnim wieku ,ale ile w nim było energii , to my młodzi mieliśmy dość , a on wciąż na fali ... wielka szkoda ... pozostałych też bardzo szkoda . Kiedy do tych rządzących w końcu dotrze , że Oni bez nas są niczym ... P.S . Jak odchodziłem to z tego co pamiętam ... dostawili czwarte krzesło na pickingu ... I to jest dobrze ...

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Black&Decker Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Stanley Black&Decker Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Stanley Black&Decker Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanley Black&Decker Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stanley Black&Decker Polska