logo Stanley Black&Decker Polska

Stanley Black&Decker Polska

Gliwice

Opinie o Stanley Black&Decker Polska

PracownicaMiesiąca 2015-06-26 20:34
Super praca, tylko że dorywczo, na stałe mam większe ambicję ale jako nastolatka bardzo polecam, jest super ekipa, czas szybko leci i naprawdę wracam tak za każdym razem kiedy jest jakieś wolne w szkole.
Dalka 2017-08-12 14:27
Pracowałem w firmie prawie trzy lata. Rozwiązałem umowę z powodu bardzo niskich zarobków to raz, dwa - co kwartał każdy pracownik jest oceniany praktycznie ZAWSZE niesprawiedliwie, kierownictwo widziało u kogoś coś czego nie robił, przez co pracownik tracił szansę na otrzymanie bonusa który dostaje wybrany pracownik w ciągu kwartału (500zl) - oczywiście żeby je dostać trzeba "stawać na uszach i podlizywać się kierownictwu".. Trzy - dziwne zasady i metody rozwiązywania problemów itp, dyrekcja jak i kierownictwo bardzo wykorzystuje niewiedze pracowników i mówi rzeczy których nie ma w przepisach, kłamstwa za kłamstwem.... Na ten moment w firmie jest taka rotacja że głowa mała, nowy pracownik przyjdzie i w trakcie pracy wychodzi dodając "nie będę tu pracował", inny przyjdzie i na drugi dzień już rezygnuje. Praca w miarę ok, lecz zasady w tej firmie to tragedia, team liderzy mają się za "bogów".. Można wymieniać mnóstwo wad, lecz osoba która interesuje się zatrudnieniem niech się dobrze zastanowi bo prędzej czy później przypomni jej się moja anonimowa opinia. Stali pracownicy się zwalniają bo jest coraz gorzej.. Nie polecam
Naiwny 2017-08-12 16:48
Nie pomyliłaś firm ?
Zostaw swoją opinię o Stanley Black&Decker Polska - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stanley Black&Decker Polska