Opinie o dewalt.pl - Stanley Black & Decker Polska Sp. Z o.o. DEWALT w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stanley Black&Decker Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stanley Black&Decker Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanley Black&Decker Polska w Gliwice

Jakie są zarobki w tej firmie w Gliwicach jako magazynier?

@Nowy

2700zł brutto jako pracownik pakowania, i 3200zł brutto jako wózkowy. Premii miesięcznych nie ma, są kwartalne jeśli dostanie się ocenę A. Dla chętnych nadgodziny, pracujące soboty.

Wojtek
@Nowy

2395.75 jak masz uprawnienia na wózki na rękę ale nie polecam patologiczna firma pełno tam konfidentów .

Wojtek
@Wojtek

2295.75 sory pomyłka mi się wkradła.

Wazelina

3100 magazynier 3500 załadunkowy

@Nowy

Największym problemem w Stanleyu jest to, że gdy w 2021 stawki magazynierów w wielu firmach, przekroczyły 5000 brutto, to w Stanleyu nie przekroczyły jeszcze 4000.

@Nowy

3800 brutto dla wozkowych od kwietnia maja dac cos wiecej chyba na 4300 brutto dla wozkowych

Gruby

nie widzialem jeszcze oferty w gliwicach 5000 dla wozkowego a jaka to firma mowisz????

Gruby

Gdzie 5000 brutto dla wozkowych ??? bo widzialem 4600 ale z nockami w stanleyu nie ma nocek a dla mnie to duzy plus...

@Gruby

Johnson Matthey ale tam jest 4b, na rękę 4000-4500. Lidl dawał 5200. Rossman 4500-5000.

Wojciech

O, Lidl najwięcej? Ciekawe. Czyli Stanley najmniej? Ciekawe czy będą jakieś podwyżki żeby dobić do cen rynkowych...

@Wojciech

Opel właśnie rzucił ofertę 5k brutto + premia.

Jolanta
@Gruby

I jak tam? Faktycznie firma podniosła wynagrodzenie do tej kwoty?

NIKT

byly podwyszki i co i nic zankneli mi rokse to i tak za malo jest teras

???

haha wstrzymali export do rosji bo wojna i cooo Putin dogadal sie z chinami i w rosji bedzie Yoto zamiast stanleya bo putin powiedzial ze juz nigdy stanleya amelykanskiego w rosji nawet po wojnie nie bedzie...i kto stracil?? Polacy bo z naszych magazynow exportowane byly narzedzia no i amerykanie...kto zyskal Putin i oczywiscie chiny taniej duzo na pewno a Yoto bardzo dobra firma podobno...jak macie robic takie sankcje to moze od razu oddajmy wszystko w rece chin i rosji....i to nie tylko narzedzia wszystko mcdonald dalej bedzie tylko rosyjski z ruskich krow i znowu kto zyska na tym tylko rosyjska gospodarka kto straci....amerykanie i kto tu jest glupi?? i tak ze wszystkim z owocami.....ze wszystkim doslownie

Inb.
@???

Będą podwyżki??

Urszula
@???

W tej sytuacji mogą zmienić kierunek eksportu na inne kraje, zarabiać jakoś trzeba :) Może już eksportują gdzieś indziej? Wiesz coś może?

nick

paczki za 50 zl ale jak ktos ma kupcow na narzedzia to pare stowek jest do przodu ja swoja sprzedalem za 600. Nie ma nocek to plus.....ja po paru podwyzkach i mam 4200 brutto po kilku latach takze jezeli komus potrzeba kasy no to nie polecam ale poza tym nie jest ciezko kierownicy sa pomocni tego nikomu nie moge zarzucic. krzysiek jaki jest taki jest kazdy ma swoje zdanie ale nigdy nie odmowil mi pomocy. jednemu pasuje drugiemu nie. opinie o kazdej firmie sa negatywne w wiekszosci...takie sa po prostu magazyny no jak komus nie odpowiada to do biura albo dzialalnosc swoja otwierac a tylko marudza tu zle tam zle a tam jeszcze gorzej. zbuduj szalas w lesie zrob luk i bedziesz samowystarczalny

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanley Black&Decker Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Stanley Black&Decker Polska?

Brak awansów.

Były wkurzony pracownik
@nikt

Za to brat pani dyrektor dostał awans

Brat Pani Dyrektor
@Były wkurzony pracownik

I to nie jeden

@Były wkurzony pracownik

tak ale wszedzie jest tak samo. widziales firma w ktorej brat pani dyrektor nie dostal awansu....mi tam on nie przeszkadza siedzi sobie cos tam sobie robi i ok . ogolnie w tych czasach nie ma zasad

jak wszedzie sa tacy koledzy ze cie sprzedaja a amazonie wcale nie lepiej dostalo mi sie bo zle robilem...zamiast podejsc i powiedziec od razu do kierownika i afera ale jak powiedzialem ze na szkoleniu nitk o tym mi nie powiedzial juz byla cisza od razu....

Napoleon

Tylko bhp w firmie zewnętrznej

Brat Pani Dyrektor

Oczywiście ale tylko dla brata pani dyrektor...

Atmosfera okej, praca nie jest ciężka, wypłaty na czas, premie.

Premie? Xd
@pracownik

Jakie premie? Xddd Jak tam tylko 2 osoby z działu widzą premie kwartalne xdd

Marzena

Dobra praca dla mlodych osob.

Praca ok, dwie zmiany, nadgodziny nie obowiązkowe

tylko_ja

Trzeba pracować, to prawda ale w tym roku dostaliśmy bony za pracę w czasie pandemi i nie obcieli etatow.

@tylko_ja

Ale nie przedłużają umów.

tylko_ja
@nikt

Jak ktoś jest beznadziejny to nie przedłużają

Ktoś
@tylko_ja

Czyli jak w niemal każdej firmie na strefie.

Jakie godziny pracy obowiązują w Stanley Black&Decker Polska?

Pracuś

Dwie zmiany 6-14 i 14-22

Poszukiwacz Parcy

Cześć, czy zarobki dalej są w przedziale od 2700-3000 butto dla pakowacz ? Myślę nad aplikacją tylko niewiem czy warto tracić czas ?

@Poszukiwacz Parcy

3200zł brutto

Małgorzata
@nikt

Wygląda nieźle ale nie wiem w sumie ile to wyjdzie na rękę?

Paulo
@Małgorzata

od 1 stycznia 3010 brutto to najniższa krajowa...

Sławek

Cześć, mam nadzieję że nikt się nie obrazi jak napiszę jako klient. Czytam na ich stronie że mają "ochronę na wypadek kradzieży, awarii czy zużycia". Ktoś powie, jak to w rzeczywistości? Ile czasu obowiązuje ewentualnie taka gwarancja. Są jakieś przypadki, ktoś miał, że jednak to się nie kwalifikowało do zakresu tej ochrony? Wymieniają po prostu na nowy sprzęt czy jak? Głównie chodzi mi o zużycie.

A teraz będą obcinać etaty ?

Jak szefostwo w Stanley Black&Decker Polska? Spoko traktują ludzi?

Dobra Rada

Ja na Twoim miejscu nie pchałabym się tam.Praca jak praca ale uwaga jest zwracana w szczególności na normy, tzn produktywność. I mimo że nie jest to jakiś problem do zrobienia. To najlepiej jest tam nie mieć swojego zdania i tylko przytakiwać. Bo jeśli masz swoje zdanie to nie będziesz miał tam ciekawie. Wiem co mówię, nie byłam tam chwilę ale kilka lat i żałuje. Powodzenia

gallanon

Dobrze muwi muj przedmuwca . tak jest sze bez lisania tylka teamlideruw ze ma szans na dobra robote tam

Nowa
@gallanon

Wiesz jak się nazywa Ten Łukasz co tam pracuje na Błędzie??

nikt

Co do kierowników i leaderów... byleby rozładować, spikować, zapakować, wysłać. Mają gdzieś ludzi. Coraz więcej pracy, mniej powierzchni magazynowej ale trzeba pracować za dwóch.

@Dobra Rada czyli zero sugestii od pracownika?

Kuba

Praca nie jest jakaś szczególnie zła czy dobra. Ot zbiera się z palet towar i podstawia do pakowania. Tylko pieniądze sątakie sobie. W dzisiajeszych czasach za pracę na widlaku zarabia się koło 4000-4200 brutto.

Były Lider

Pracowałem 10 lat ale uciekłem zarabiałem jako lider 3200 na rękę .Môwili mi że mam szanse na awans na kierownika olałem firmę a po za tym coś jakby się skończyło nie ma to co było kiedyś do Alberta Heina idę może wrôcę tu kiedyś ale na innych warunkach .

Jakub
@Były Lider

Dziesięć lat to długi staż pracy. Czy pensję, o której piszesz można było podwyższyć premiami lub ekstra zapłatą za nadgodziny? Wyjaśnij czemu zdecydowałeś się na zmianę pracy, mimo, że miałeś szansę na awans, a co za tym idzie pewnie podwyżkę.

Ciekawa
@Były Lider

Bardzo ciekawe to że pracowałeś w firmie 10 lat i odszedłeś i to jeszcze z funkcji lidera. Ten magazyn ma 10 lat a liderzy się tu od wielu lat nie zmienili. Albo pomyłka z firmą albo z lokalizacją. Trochę już tu robię więc wątpię aby ta opinia była prawdziwa

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Black&Decker Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Stanley Black&Decker Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Stanley Black&Decker Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanley Black&Decker Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stanley Black&Decker Polska