Opinie o dewalt.pl - Stanley Black & Decker Polska Sp. Z o.o. DEWALT w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stanley Black&Decker Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Stanley Black&Decker Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stanley Black&Decker Polska w Gliwice

Amstaff

Na inboundzie naprawdę wporzadku super ludzie tylko team leader wymagający ale jak się pracuje i daje coś z siebie to jest wporzadku niestety zwolnilem się przez łączenie inboundu z pakowaniem

Helena

@Pickingu, a czy często zdarzały się rotacje pracowników? Może była to jednorazowa sytuacja? Czy poza kwestią wynagrodzenia, pracownicy są zadowoleni z innych rzeczy? Czy zatrudnienie jest w oparciu o umowę o pracę?

Pickingu

Pamiętam jak rok temu z przymusu musieli podwyżkę dać bo mało się nie rozpłakali jak chlopaki z pickingu od "wąskiego" zaczęli się zwalniać. Mimo wszystko i tak w tamtym czasie w przeciągu 1.5 miesiąca poszło 6 chłopaków z 12 których było na zmianie hahaha. Mega patola .... . Ps. Ciekawe czy jeszcze ten "krótki" kierowniczek tam pracuje co się na niczym nie zna . Czołem

Operator wózka

Witam pracowałem przez firme m power na rozmowie miła byc umowa o prace na trzy miesiace pozniej miała byc przedłużona ale pod firma stanley z czego sie okazało przedłużyła mi firma m pawer na rok czyli kłamstwo ludzie w pracy w pożądku ale trzeba uwazac na nie które osoby chodzenie na skargi do kierowników to jakaj masakra z czego sam kierownik to jakaś pomyłka zadufany wszystko wiedzacy pajac maja tam niby bhp z czego kaza robic 140 palet z góry 220 z dołu po przerwie wywieszenie wyników na tablicy kto ile zrobił ile razy sie pomylił i co dał uszkodzone zarobki 2200 do.2700 z nagodzinami weekendy wolne jedyny plus tej firmy ale kierownictwo ta jakajs porazka pan Grzegorz i Krzysiek to osoby nienadawajace sie na kierowników jesli by ich zmienic moze było by lepiej zapomniałem urlopy to wieczny problem do tego zawsze koniec.miesiaca i nie ma urlopów rozliczaja ci z kazdej minuty jak np stoisz szykujesz drbnicei i trzeba to policzyć pozniej sie kierownik pyta co robiłes przez 5 minut to jest masakra trzeba pisac raporty co sie robi bo inaczej.jest problem dlaczego przez cały dzien stałes 30 minut

Dawny pracownik PODOBA haha
@Operator wózka

Dokładnie Lepiej omijaj ten magazyn chyba że chcesz stracić czas . A co do kierowniczka Grzegorza Podoba to śmiech na sali , takie gościa jak on to jeszcze nir spotkałem na stanowisku kierownika , a pracowałem na kilku magazynach w Gliwicach , Zabrzu , Chorzowie . Żeby zrozumieć o czym mówię to chyba musisz się tam zatrudnić żeby go poznać . Kasa 1900zl na start , i na więcej przez 2 lata nie licz.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Stanley Black&Decker Polska? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Wasz kochany wozkowy

Powiem krótko , (usunięte przez administratora) jakich mało na strefie . Jak narazie najgorszy magazyn na jakim pracowałem a było ich kilka . Wszystko przez "kierowników" (o ile można ich kierownikami nazwac..) którzy nie umiejętnie zarządzają ludźmi . Przyjdz, przyjmij się i szybko zrezygnujesz . Dobrze że mam to już za sobą.

Wasz kochany wozkowy

nowa

Witam. Dostałam oferte pracy w tej firmie. Jak w tej chwilii wygląda tam sytuacjia? Jak praca? Czy jest ciezko? Jak zarobkowo? No i jaka jest atmosfera w pracy między ludźmi?

Były wozkowy
@nowa

Powiem krótko , przyjmiesz to zrozumiesz że z zarządzania kierownictwa nie będziesz zadowolony, no ale każdy musi to przeżyć żeby to zrozumiec , szczególnie jeśli chodzi o kierka G.P ????. Podwyżka była bo mało kupki nie zrobili jak ludzie się zwalniali aczkolwiek nawet ta podwyżka tego nie zmieniła .

Dalka

Pracowałem w firmie prawie trzy lata. Rozwiązałem umowę z powodu bardzo niskich zarobków to raz, dwa - co kwartał każdy pracownik jest oceniany praktycznie ZAWSZE niesprawiedliwie, kierownictwo widziało u kogoś coś czego nie robił, przez co pracownik tracił szansę na otrzymanie bonusa który dostaje wybrany pracownik w ciągu kwartału (500zl) - oczywiście żeby je dostać trzeba "stawać na uszach i podlizywać się kierownictwu".. Trzy - dziwne zasady i metody rozwiązywania problemów itp, dyrekcja jak i kierownictwo bardzo wykorzystuje niewiedze pracowników i mówi rzeczy których nie ma w przepisach, kłamstwa za kłamstwem.... Na ten moment w firmie jest taka rotacja że głowa mała, nowy pracownik przyjdzie i w trakcie pracy wychodzi dodając "nie będę tu pracował", inny przyjdzie i na drugi dzień już rezygnuje. Praca w miarę ok, lecz zasady w tej firmie to tragedia, team liderzy mają się za "bogów".. Można wymieniać mnóstwo wad, lecz osoba która interesuje się zatrudnieniem niech się dobrze zastanowi bo prędzej czy później przypomni jej się moja anonimowa opinia. Stali pracownicy się zwalniają bo jest coraz gorzej.. Nie polecam

PracownicaMiesiąca

Super praca, tylko że dorywczo, na stałe mam większe ambicję ale jako nastolatka bardzo polecam, jest super ekipa, czas szybko leci i naprawdę wracam tak za każdym razem kiedy jest jakieś wolne w szkole.

Naiwny
@PracownicaMiesiąca

Nie pomyliłaś firm ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stanley Black&Decker Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Stanley Black&Decker Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Stanley Black&Decker Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stanley Black&Decker Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stanley Black&Decker Polska