Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Były pracownik biura

Najgorsza praca w mojej dotychczasowej karierze. Brak szacunku do pracownika i do człowieka. Masz być robotem, robić wszystko nawet rzeczy które nie należą do Twoich obowiązków. Głównie mówię o panu dyrektorze Piotrze, chce być miły i zabawny ale jego żarty często nie są miłe a na pewno nie są na miejscu. Widziałem na własne oczy jak dziewczyna przez niego płakała oczywiście od razu się zwolniła. Do póki nie zmieni się kadra zarządzająca nie polecam tego miejsca do pracy, No chyba ze ktoś lubi być wykorzystywany i pracować z psi grosz :) Pozdrawiam ekipę z biura bo jest tam mnóstwo fajnych osób które często pracują tam bo nie maja innego wyjścia :( ja już NIGDY tam nie wrócę nawet po zakupy ( to tez o czymś świadczy) ;)

Yalu

Sklep Api Warszawa Wola, Siedmiogrodzka 11. Przestalem być klientem tego sklepu że względu na zachowanie kierownika. Zarzadalem sprzedaży towaru (loda) po cenie jaka była na karteczce przy nim (sprzedano mi po cenie 2 x wyzszej)Niestety ani personel, ani kierownik nie znają przepisów regulujących takie przypadki albo nie chcą znać. W konsekwencji nie sprzedano mi loda po obniżonej cenie, nie zwrócono mi pieniedzy, na kierownik zabrał mi loda!!! Humorystyczną historia z niedouczonym (usunięte przez administratora) w tle?!! Wnioskuję żeby nadać dla tego sklepu jakąś specjalna nazwę, nie wiem-lodziarz, zimny kierownik, api ice :-) Dziwny sklep, bez zasad.

Silver

Pozdrawiam serdecznie dziewczyny z biura a najbardziej Panią Monikę ;)

Honorata
@Silver

Czyli obsługa była miła, rozumiem :)?

MP

Sklep api market na ursynowie hl polinezyjska jest jakas pomylka ceny inne na polceniz w kasie opryskliwi pracownicy robia laske ze pracuja a na domiar jawnie I bezczenie oszukuja klientow na cenach czy mozna cos z tym moze wlasciciele sieci zaintersowaliby sie tym problemem jak mozna zatdudniac takich kpryskliwych pracownikow i (usunięte przez administratora) kljentow SKANDAL

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Xxx

Jak to jest że w Api nieważne czy jesteś kierownikiem z dużym stażem i wiekszym doświadczeniem i zasuwasz jak dziki osioł i zarabiasz tyle co kierownik z przypadku tzw "klucznik" trzymający ręce w kieszeni nosi głowę wysoko i mianujący się "kierownikiem" bo nie ważne czy się robi czy się leży 1500 się należy. Kiedy w końcu firma zacznie doceniać prawdziwych pracowników?

Honorata
@Xxx

Może warto o tym porozmawiać? No bo jednak jak pracownik długo nie będzie się czuł doceniony, to w końcu odejdzie z firmy. Myślałeś by poruszyć ten temat?

@Xxx

Tak ale chyba nikt nie zwraca uwagi na to kto jak pracuje.

Barbara
@Xxx

Jak to? Nie ma żadnego nadzoru?

@Barbara

Najważniejsze że sklepy otwarte. Szkoda że nikt nie jest doceniany za pracę

Pracuje w API już ponad dwa lata. Kierownik u mnie w sklepie jest miły i nie problemowy można się dogadać co do grafiku i innych rzeczy. Praca tam jest dla mnie przyjemnością. Polecam każdemu

Beata
@Piotr

Odpowiesz czy to praca w Wołominie? Próbowałam się dopytywać o którym sklepie ludzie komentują, o API w Wołominie czy w Warszawie, ale nikt mi nie chce odpowiedzieć.

Zelda
@Piotr

Ludzie nie dziwi Was że przez x lat wrzucane tu opinie nie były pochlebne do momentu w ktorym prezesi nie dowiedzieli sie o goworku? ????????

Pracuje w sklepu w Wołominie i uwierzcie mi da się normalnie żyć z kierownikiem i z regionalnym . Praca jest Ok i szacunek przełożonych jest jak jesteś Ok , pensja na czas .

Pracuje w tej firmie już dłuższy czas i jestem zadowolona z pracy. Atmosfera jest fajna bo tworzą ja ludzie z którymi pracuje a kierownictwo tez jest OK. Pracować trzeba wszędzie, na tym polega praca. Pensja na czas z grafikiem zawsze można się dogadać, a praca blisko domu co ważne bo nie traci się czasu na dojazdy.

Stała klientka Ewa

Dzień dobry Jestem klientką Api na poligonowej w warszawie obsługa dziewczyny i oczywiście jednego pan. Co mogę powiedzieć fajni ludzie doradzi , pożartują . Z tego co wiem jest nowa kierowniczka mam taką sugestie niech słucha trochę ludzi co tam pracują co zamówić albo czego nie . Sklep od pewnego czasu świeci pustkami a zawsze było dużo towaru . I niech pani kierowniczka traktuje obsadę sklepu z szacunkiem albo ludzie się po prostu zwolnią to jest takie moje spostrzeżenie . Bo naprawdę fajna jest obsada sklepu a szkoda stracić takich ludzi .

@Stała klientka Ewa

Dziękujemy za opinię stałej klientki i wyrażenie swojego zdania, które jest dla nas ważne. Zwrócimy uwagę na sklep przy ulicy Poligonowej.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Api Market Sp. z o.o.?

Zatrudniamy na umowę o pracę jest też możliwość zatrudnienia na własną działalność

Jak jest z pakietem medycznym w Api Market Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Frela

Brak pakietów dodatkowych. To co w ogloszeniu juz dawno nie aktualne. Kłamią kłamią, trzeba ich pilnować ze wszystkim, nawet z wypłatą. I do tego dyrektor- ktory nienawidzi firmy mowi ze "i tak sa na dnie" !!! Dyrektor tak mówi, prezes powinien byc bardziej zorientowany, wyszlo by to jego firmie na lepsze (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a jego teksty do pracowników .. jak ze szkoły podstawowej

Niestety pakietów medycznych nie mamy. Natomiast każdy nasz pracownik może skorzystać z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach. Może również ubezpieczyć członków swojej rodziny.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Api Market Sp. z o.o.?

Firma stawia na uczciwość, rzetelną pracę, mile widziane jest doświadczenie. Zapraszamy do naszego zespołu :)

Barbara

Zastanawiam się, czy nie zacząć kupować w Api Market. Co myślicie o ich cenach i produktach? Dajcie znać.

@Barbara

Mają fajne promocje na wielosztuki. Lubie robić zakupy bez kolejek

Irena
@Barbara

Market Polski i ceny nie wygórowane właściciel kiedyś miał stragan na bazarze napewno ma układy z dostawcami warzyw i owoców są dla mnie najlepsze polecam

Szczera, nie ubliżająca
@Marek

Owoce warzywa sa swierze Mięso i wedliny raczej tez Pieczywa, normalne bez szalu ale drogie Problem to pakowane sałatki- juz 4 razy wzielam przeterminowana. I daty waznosci nabialu trzeba sprawdzac Ale tu problemem jest to ze jest 3pracownikow na sklepie i bidule nie wyrabiają, szkoda mi ich naprawde

Teresa
@Szczera, nie ubliżająca

A ceny tego wszystkiego jak Ci odpowiadają? Bo przy tej inflacji to pewnie ostry skok na portfel. I to cicha sugestia o czwarte ręce do pomocy? Myślisz, że jest szansa na jej spełnienie?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Api Market Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Mika

Przyjmuja od ręki jak stoisz ,bo nie ma komu tam tyrać. Już się ludzie poznali i nikt nie pozwoli sobie na takie traktowanie.

Etatów nie ma wogole, nie ma ludzi do pracy a jeszcze etaty ucinaja. Odradzam pracy w tej firmie.

@Mika

100% prawda Mika, a taka czulam sie wyjątkowa :) mysla ze to mnie wybrano.. Tam srednio pracownik sie zmienia co 3miesiac. Dobrze pójść przekonac sie, tylko na czas szukania nowej pracy.. nie wierzyłam w opinie chcialam sie przekonac i sie przekonałam Nie jest to praca na stałe na pewno, traktowanie ponizej pasa (a ja do najmłodszych nie naleze to bylam naprawde zażenowana)

Agnieszka

Nie ma ludzi do pracy, bo może nie chcą pracować z jakiegoś powodu. Słabe płace ? Czy może wyzysk I słaba atmosfera?

zainteresowany praca

Witam, chcialem sie zapytac o takie kwestie jak wysokosc stawki za godzine, i czy firma daje co miesiac paski z rozliczeniem wyplaty?

TTT

Stawka 13 zł za godzinę jednakowa w tygodniu i w niedzielę

Mika

Szczera prawda, przerabiałam to ponad rok. Nikomu nie życzę ,do dziś mam traumę, nabawiłam się nerwicy i choroby tarczycy. Uciekajcie jeśli się szanujecie, bo tam szacunku nie zaznacie ,tylko obelgi ,7 dni pracy w tygodniu i zero szacunku

Mika

To (usunięte przez administratora) i proszę administratora żeby nie usuwał prawdy ! Niech ludzie wiedzą. Absolutna inwigilacja do tego stopnia ,że jak szłam do toalety to rozglądałam się za kamerami , nawet jadłam w korytarzu ,gdzie kamery nie sięgały w strachu ,że zaraz będzie telefon od pana J ....????

@zainteresowany praca

Stawka najniższa krajowa a pasków nie daje firma i to nie tylko ta. Paski były kiedyś a nie teraz

@zainteresowany praca

Nie prawda że w niedzielę jest płacone 13zl h bo za niedzielę jest tylko dzień wolny a pracuje się za darmo 12h

Wieloletni pracownik
@zainteresowany praca

Szczerze pracowałam ponad 10 lat paska nie dostałam nigdy jedna fałszywość kłamstwo i obłuda

@zainteresowany praca

Stawka, zalezy od stanowiska: sklep, magazyn najniższa krajowa, biuro 2700 Nie daja pasków. Uwaga wypłaty spoznione nawet o 5dni

Tomasz

Zarobki najniższa krajowa w sobotę i niedzielę stawka jak w tygodniu . Praca czasami non stop 7 dni w tygodniu .

@Tomasz

Przecież za niedzielę nie ma wogole płacone

Najniższa krajowa. Zmiany w grafiku bez rozmowy z pracownikiem czy może przyjść np z 1zmiany na 2. Niedziele pracuje się za darmo 12h (dzień wolny w tygodniu za niedziele) ciągle obserwacja ma kamerach. Brak ludzi do pracy nawet do toalety nie ma jak pójść bo nie ma kto zamienić kasjera tak samo jest i przerwami. Zero jakich kolejek premi. Bony się dostaje 50 zl, ale żeby jeden bon o tej wartości zrealizować to trzeba w API zrobić zakupy za 100 zl. Jednym słowem nie polecam pracy w tej firmie.

TTT

Stawka 13 zł za godzinę pracy w niedziele i to na 12 godzin . W XXI wieku

@TTT

Przecież za niedzielę nie jest wogole płacone tylko jest dzień wolny oddany w tygodniu. 12 h pracuje się za darmo.

Rozczarowana

Market Api na Kościelnej 3 w Wołominie to jakaś porażka, zatrudnili młode dziewczynki które nie mają pojęcia o handlu, nie wiedzą jaki np.gatunek cebuli jest na półkach. W ogóle na półkach jest bałagan...ceny nie zgadzają się z danym towarem nie mówiąc już o potwornym bałaganie w zamrażarkach z mrożonkami .Towar w zamrażarkach nie jest posegregowany w/g rodzaju, wszystko jest wrzucone byle jak i byle gdzie....Koszmar

Fiona

Praca jak praca fakt że mało płatna 0 premii 0 docenienia pracownika niedziele pracujące po 12 h płacone jak normalny dzień jedyne co jak ci się uda dostaniesz dzień wolny dobże że juz mam za sobą tą firmę ale dziewczyny z kościelnej mówią że teraz dostały taka kierowniczke ze robi sobie co chce zawsze sie spoznia w trakcie pracy sobie wychodzi wraca czasami siedza same nawet nie ma ktobdostawy przyjac zenada awansowali jakas była kasjerke z Załuskiego a ona robi sobie co chce porazka 0 szacunku do klienta i pracownikow

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.