Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Koko

Ja chodze na Armii Krajowej jest tam bardzo mila i profesjonalna obsluga a dziewczyny zawsze sluza pomoca

L

Nie było złe, chetnie bym jeszcze raz poszła tam pracować. Pozdrawiam Marcina, a ten gruby pracuje dalej?

@L

Nie było źle? A dobrze także nie? Ile tu poprawowałaś i na którym stanowisku? Czemu w sumie odeszłaś, sama z siebie czy ktoś pomógł?

L
@Teresa

Nie było źle, praca lekka biurowa. Nie podobała mi się jedynie ilość faktur, które trzeba było na cito wysyłać do centrali, a niektóre wymagały dłuższej chwili uwagi. Pracowałam ponad rok, ale zwolniłam się z powodu pana grubego

Mikuś
@L

Zastanawiam się nad praca w Api, kto do "Gruby"? Ja chcę do Wołomina, a pani gdzie pracowala?

Ona
@Mikuś

Nie polecam.Pracowalam tu ponad 2lata i jak kierownictwo traktowało pracowników to szok.Chody mieli Ci co chodzili na zwolnienia ,panuje tu kolesiostwo ,pracownik który się stara jest niczym.Nie wiem jak na innych sklepach jest ale kobylka,zielonka nie polecam

***
@Ona

Wołomin również .Pracowałam na Nafcie,to co tam się odwala to dopiero masakra.!! Doceniają tylko tych co się (usunięte przez administratora)a jak ktoś jest dla nich niewygodny to go na inny sklep odsyłają na stałe..Normalka..

Meg

Na Armii Krajowej tu obok mnie przyjęli na mięso jakąś prostaczke która obraża klientów i łaskę robi że kogoś obsłuży.Jakby tu była za karę.Ciekawe,czemu przyjmują takie chamskie osoby

Ala

Do sklepu po mięsko można juz iść do API na Fierdolfa pracuje tam wspaniała dawna ekspedientka p Ela ,szefostwu dziękuję za nią a ja znowu wracam do tego sklepu

Róża
@Ala

Tak, potwierdzam. Ogólnie wszystkie Panie tam pracujące na Fieldorfa to są bardzo mile kobietki. Az chce się tam przychodzić i robić zakupy. Fajny tam jest sklep, dobrze zaopatrzony, wszystko można kupić w jednym miejscu.

Czy w Api Market Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Ka91

Ktoś napisze coś więcej czy to prawda że ktoś podał ich do sądu pracy i za co .

@Ka91

A to pierwszy raz?, bez przerwy są kontrole z PIP, a to wszystko zasługa kadrowej R.K. Ciekawe co ona jeszcze robi w tej firmie, bo oprócz kłamstw i zamętu to nic dobrego nie wynosi.

Qou

Ja się pytam gdzie jest druga część wypłaty, dziś jest 12 stycznia, to są kpiny i nieszanowanie swoich pracowników

@Qou

Wielka kadrowa jak zwykle ma inne ważniejsze sprawy aż się boję co będzie z pitami

@Haha

To nie wina kadrowej tylko góry

Cihociemny
@Qou

No cóż . Żyrandol prezesa się sam nie spłaci , a kosztował 2xtyle ile zobaczysz za chwilę na swoim pit 11

Renata
@Qou

To wynagrodzenia tutaj są wypłacane na dwie tury? Dostaliście już tę drugą część?

@Qou

A co góra ma do tego? Nie rozśmieszaj mnie

@Haha

A kto robi przelewy, może same się robią, kadrowa tylko liczy pensje,

@Qou

to jedyne jej obowiązki w tej firmie? ile za to w razie czego tu płacą? i to jedna osoba na dziale jest czy ktoś jeszcze wspomaga?

@Qou

Trzeba się wziąć za 'tą górę' bo znowu pensja nie wyszła w terminie

@Teresa

Nie wiem co robi i ile mogą placic, w każdym razie kiedy nie zadzwonisz to się nie dodzwonisz albo nie ma czasu udzielić odpowiedzi. Na e-maile jak odpisze to cud - niekoniecznie w temacie sprawy która chcesz załatwić. Kiedyś była jedna i dawała radę a teraz siedzą trzy i jest jak jest.

@Basia

A mają tutaj tak właściwie jakiekolwiek szkolenia wstępne? jak wdrożenie na stanowisko przebiega? Możliwe, że tego właśnie zabrakło i stąd ten efekt?

@Teresa

Nie wiem, ale odebrać telefon albo odpowiedzieć na pytanie - to nie jest takie trudne, co by wymagało szkolenia.

@Teresa

Tej pani to żadne szkolenia nie pomogą nawet nie wiem czy psychiatra dałby radę. Uważa się za nie wiadomo kogo i mówi do wszystkich że ona może podejmować wiele decyzji bez zgody prezesa. Dno i pięć metrów mułu. POZDRAWIAMY RENATĘ

@Xxx

bez zgody samego prezesa? Czyli to na niego trzeba czekać z wszelkimi decyzjami? jakimi przykładowymi i jakie ostatnio zostały zatwierdzone?

Api Market Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Kierownik Sklepu kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 6000 będą osiągalne?

Honorata

A jakie wtedy zarobki są osiagalne? Da radę 5000 wtedy dostać czy nie bardzo jest to do zrobienia?

@Honorata

Widzę że tutaj coraz więcej ludzi ma niezłe poczucie humoru!!!

Haha, zapomnij

Cihociemny

Jak wyciągniesz 4 na czysto to wszystko w temacie.

@Cihociemny

Rozumiem że masz na myśli pensje z nadgodzinami bo 4 tysiące na czysto to chyba mało kto tu dostaje. Różnica między zastępcą kierownika a pracownikiem działu m/w w tej chwili to niecałe 75zł także kierownikiem jest się tylko na papierku.

Qou

czytam te ogłoszenia o pracę i tam mnie zastanawia wynagrodzenia na czas ( dwa dni później ), premia uznaniowa ( nikt jej nie widzi), e rabaty ( raz w roku w styczniu pod warunkiem że w grudniu nie chorujesz ,nie jesteś na urlopie lub na wypowiedzeniu)

Michu

Ta pani nadal tam pracuje ,byłem godzinę temu na zakupach.Czyli nadal tam pracuje .Zero,brak reakcji w tym temacie..

Ilona piwek

Jak wam coś nie pasuje to nie musicie u mnie oracowac

Edziunia..
@Ilona piwek

Co ci ludzie wypisują... pracowałam w firmie blisko 10 lat. Rynek pracy jest tak duży że nikt nikogo na siłę nie trzyma... jak to się mówi,,z (usunięte przez administratora) niema pracownika,,

Beata
@Edziunia..

A w sklepie w Wołominie czy gdziekolwiek, bo tu patrzę że ludzie piszą o Warszawie też. Mnie to ciekawi, ile się zarabia w W., czy korzystniej tam pracować niż w innych sieciowych sklepach?

Ilona
@Ilona piwek

Proszę się nie podawać za osobę którą Pan/Pani nie jest

@Ilona piwek

My jako firma zapraszamy do naszego zespołu. A Panu/Pani pragnę przypomnieć że podszywanie się za kogoś w internecie jest karalne według polskiego prawa.

Zibi
@Ilona piwek

Szukali pracowników do pracy na magazynie jak jeszcze go nie mieli i nie wiadomo gdzie miał być usytuowany. Powstał on dopiero 6 m-cy po rekrutacji w Ożarów Maz.- Giełda Warzywna (BRONISZE). Pracownicy do tego magazynu byli porozrzucani po innych sklepach API i ja też, miało to być przejściowe na kilka dni a okazała się wieczność. Praca była na zapleczu i na sklepie: przynieś, zanieś, ułożyć, położyć, pozamiatać, itp.. Co kilka dni dzwoniłem kiedy mnie przeniosą na magazyn w odpowiedzi: magazyn w budowie. KASA najniższa krajowa, żadnych benefitów.

Mika
@Zibi

Szczera prawda ! Też to przeszłam ????

Robi
@Zibi

Tak było, no może się coś zmieniło bo jednak ten magazyn jest i nawet teraz szukają chętnych. Tylko za jaką kasę!!!!

Dariusz
@Robi

Czyli już wybudowali i szukają ludzi? Ktoś wspomniał że najniższa krajowa. Myślisz że tu dadzą więcej? Bo przy takiej inflacji przydałyby się chociaż dodatkowe premie, nie?

Lutek
@Dariusz

Premie w API? ???? nie dość, że wynagrodzenie śmieszne to jeszcze pracowników nie szanują

@Dariusz

Zapomnij o czyms takim jak premia

Żadnych premii nie ma

Marysia56
@Lutek

Prawda.w szczególności szacunku do innych pracowników nie ma pani blondynka. Jest nowa pani.Jak dobrze pamiętam p.Kasia.jest ta k wesoła, pomocna osoba że powinni się cieszyć że ta pani Kasia jest, a ta blondynka potrafi nakrzyczec na pracowników przy klientach.Dobrze że pani kasia swoje zdanie ma.szanujcie pracowników bo takich jak pani kasia więcej nie znajdziecie.zawsze uśmiechnięta,pomocna,my starsi ludzie doceniamy pomoc a taka daje nam pani kasia.porozmawia ,pożartuje, doradzi aż chce się przychodzić jak ona jest.pochwale jeszcze panią kierownik panią Martę.tez super babka.z panią kasia to mogą zawojować świat.a pani blondynce życzę więcej pokory i mniej wrzasków na sklepie bo aż się odechciewa robic zakupy.

vvv
@Ilona piwek

Odpowiedz na poziomie "kultury" zarzadzajacego, potwierdza zasadnosç wpisu.

KTOŚ

Może ma znajomości i jej nie zwalniają

Co sądzisz o atmosferze w firmie Api Market Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Yalu

Atmosfera jak na Marsie, w zasadzie brak atmosfery....Kierownik sklepu-(usunięte przez administratora), pracownicy-taka przeciętność, z umiejętnoscią przepisania kalkulacji wagi i ceny na jeden rachunek, Gratulacje bylekości!

Klientka

Wydaje mi się , że dużo nie płacą taka super ekspedientka zwolniła się,poszła pracować do przedszkola . Tam przynajmniej nie nadzwiga się. A gdyby szefostwo dali jej podwyżkë napewno by została . Tak dobrej ekspedientki to już nie będą mieli . Jedna (usunięte przez administratora) ,druga nie chce kroić wszystkiego ( np kiełbasiaka, pasków boczku itp) trzecia wciska na siłę. Pani w tym koło P EPKO zawsze miła i nigdy nie odmówi krojenia ,będę chodziła tam G

@Yalu

Ktoś tu strasznie obcina wypowiedzi, do takiego stopnia że tracą sens. A chodzi tutaj właśnie o to, żeby pokazać rzeczy dobre lub nieprawidłowości. Rzeczy dobrych w API nie znalazłem, złych-całe mnóstwo!!! Nie polecam a wręcz odradzam kupowania w tym sklepie! Idźcie tam, gdzie szanują klienta a nie (usunięte przez administratora) Ja, jako (usunięte przez administratora) już tam nigdy nie wrócę?!!!!

Ile można zarobić na Fakturzystka w mieście Warszawa?

T

Podstawa +500zl za pranie

R

Podstawa +500zl za pranie i śmieszne bony na święta, które można wykorzystać tylko u nich w sklepach xD

@R

o co wam chodzi z tym praniem...? tak naprawdę jakie ostatecznie zarobki wychodzą? bo chyba nie 500 pln za standardowy czas pracy? wyjaśnicie to?

R
@Teresa

Postawa teraz wynosi jakieś 2300 netto +500zl na”pranie” czyli 2800 na reke, a pracy od (usunięte przez administratora)

Zelda

"dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności." A ja słyszałam, że szukaliście sposobu na usunięcie negatywnych komentarzy bo ludzie już nie chcą u was pracować? "Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, pełnym szacunku i przyjemnym miejscem pracy." Jak prezes doprowadził do płaczu byłą Kierowniczkę Biura też pewnie chciał, żeby poczuła jak bardzo jest SZANOWANA. Tak jak i były już dyrektor handlowy który doprowadził do płaczu dwie inne pracownice, i te porównania kobiet z tatuażami do wytatuowanego bydła. Żeby zbudować stabilne miejsce pracy to niestety samemu trzeba być stabilnym.

@Zelda

Szkoda że dobrych pracowników się nie docenia

@Zelda2

Tylko proszę nie mów, że tego dyrektorka uważasz za dobrego pracownika.

Absolutnie - to było o tej Kierowniczce

Absolutnie - to było o tej Kierowniczce

Xxx

Następna gwiazda w biurze to pani kadrowa. Ta to ma wyobraźnie i zero pojęcia o swojej pracy. Nie ma miesiąca żeby czegos nie (usunięte przez administratora). a winny zawsze się znajdzie tylko nie ona.

Ktos
@Xxx

To prawda, pani kadrowa i pani R to dwie gwiazdy tego zakładu. Niestety upadłe

Aktualność
Szanowni Państwo,

GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy.

Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności.

Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora.

Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby.

W razie jakichkolwiek kwestii, pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod adresem mailowym kontakt@apimarket.pl

API Market
Zelda

"dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności." A ja słyszałam, że szukaliście sposobu aby usuwać negatywne komentarze o firmie, bo dlatego nie macie nowych pracowników do pracy :) "Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, PEŁNYM SZACUNKU i przyjemnym miejscem pracy." Rozumiem, że jak prezes krzycząc doprowadził byłą Kierowniczkę Biura do płaczu również myślał o miejscu przyjemnym i PEŁNYM SZACUNKU. Zapewne tak samo jak były już dyrektor handlowy, który porównywał pracownice z tatuażem do tatuowanego bydła lub mówił, że się dzisiaj nie domyły.

Amanda

Dzień dobry. W jaki sposób można się skontaktować z Państwa firma ? Od kilku miesięcy próbuje się skontaktować z filia w Konstancinie , niestety bez skutecznie. Pisałam również maile , tu także bez jakiegokolwiek odzewu.

@Amanda

Przepraszamy za brak odzewu. Może maile nie trafiały do właściwej osoby. Proszę napisać wiadomość na maila: kontakt@apimarket.pl, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej to możliwe.

Beka
@Api Market Sp. z o.o.

Kiedy będą umyte wózki na zakupy w Zielonce? Brudne, od lat nie myte.

Helena

Chciałabym zaaplikować na wolny wakat specjalista ds BHP kórego teraz szukają. Czy możecie powiedziec co znaczą te elastyczne godziny pracy w ogłoszeniu ? moge zaczac raz na 8-16 a raz 10-18 czy jakos inaczej firma to rozumie? ile etapów rekrutacji na takie stanowisko jest i jak wygląda w ostatnim czasie?

Dzej Dzej
@Helena

to znaczy ze możesz zacząć o 8.00 i skończyć o 18.00- chyba, ze coś się zmieniło

Bury

Listopad 2022 jest przełomowy, dużo się zmieniło. Pan Dyrektor pionu zakupów i sprzedaży NIE JEST JUŻ PRACOWNIKIEM API MARKET.

Trelemolele
@Bury

w końcu łapiemy oddech

@Trelemolele

Tak? I co dalej, jak atmosfera do dziś odnośnie tego wygląda? faktycznie tak wiele to zmieniło?

Jestem przerażona tym co zobaczyłam w sklepie na ulicy Siedmiogrodzkiej. Sklep położony jest na Woli, odwiedza go spora grupa seniorów. Obsługa arogancka do granic bólu. Pan pseudokierownik drze się na klientów jak opętany. Wtórują mu zachwycone kasjerki. To tego kantują seniorów przy wydawaniu reszty. Po zwróceniu uwagi Pani udaje mocno zdziwiona. Omijajcie ten sklep szerokim łukiem.

@Anna

Mam dokładnie taka sama opinie o tym sklepie i ludziach w nim pracujących, zwłaszcza o kierowniku!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.