Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Izis

Dno totalne,(usunięte przez administratora)

Kuba

Dla niektórych obrażanie innych nie jest naganne!!. Tylko oczekujemy szacunku dla siebie??

Bula
@Kuba

Obrażanie - puknij się w łeb! Jeżeli przełożony używa przemocy psychicznej wobec podwładnych zasługuje na szacunek? Chore! Właściciele firmy nie reagują.

Bula

Ewa Markowicz kierownik rejonu stosuje metody mobbingowe, sprawa zgłoszona zostanie do sądu. Proszę uważać na tą osobę. (usunięte przez administratora) się od ludzi ty stara (usunięte przez administratora)

Pitagoras

Api Market to bardzo dobra firma a jeśli komuś jest za ciężko to zawsze może zmienić ja. Praca w handlu detalicznym, spożywczym bez względu na stanowisko nie jest lekka i idąc do pracy chyba wiemy o tym?

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Dominika

Aktualnie poszukują na stanowiska Kupiec i Asystent/tka do Działu Kadr i Płac w Wołominie. Czy ktoś aplikuje? A może ktoś pracuje na którymś i powie jakie są warunki pracy. Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

Lala

Nie ma oferty na kupca @franio więc może już sprawujesz to stanowisko? :) Jeśli tak to daj znać jak ci sie pracuje, bo ja myślę nad pracą jako fakturzystka. Wymagają min. 2 lat doświadczenia na takim stanowisku, a na szczęście ja mam az 4 lata :D

@Lala

Na Szczęście? nie polecam nikomu tego stanowiska to najwiekszy zapierdziel z wszystkich stanowisk na sklepie. Pracujesz w super biurze w koncie sklepu na magazynie robisz wszystko za kierowników pomimo tego ze swojej pracy jest od metra nie wyrobisz sie w 8h a naa zaleglosci z jednego dnia nie mozesz sobie pozwolic bo w zyciu sie z tego nie wygrzebiesz. W jednym słowie (usunięte przez administratora). Zrezygnowalam po roku czasu meki na tym smiesznym stanowisku.

franio

A mnie szczególnie interesuje ogłoszenie na kupca. Nawet zapewniona jest umowa o pracę, a przecież stabilne zatrudnienie to rzadkość w dzisiejszych czasach

gtfr

@brednie jakieś no oczywscie ze wymagaja doswiadcczzenia jak inaczej to sobie wyobrazasz? przeciez to jest stnaoiwkso kierownicze bardzo odpowiedzialna praca

brednie jakieś

@ludo no jak nie wymagają doświadczenia na stanowisku kierownika sklepu? W ofercie jest nawet podkreślone, że trzeba mieć minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierownika sklepu spożywczego i bez tego nie przyjmują. Tak samo jak trzeba mieć wykształcenie minimum średnie.

maaaja

no moze faktycznie to stanowisko nie jest głupie, ale jak ktoś ma troche doswidczenie to na pewno powinien mierzyć jako kierownik sklepu, bo nie trzeba miec wykształcenia.

ludo
@maaaja

na kierownika sklepu nie wymagają zadnego doświadczenia ? to dziwne moim zdaniem. Potem widać jak niektóre z nich są prowadzone. Troszeczkę bez pomysłu .

pitos

jak dla mnie u nich dobrze się pracuje na pewno w porównaniu do ich konkurencji @nad, a poza tym teraz w wołominie szukają kupca właśnie, na słodycze, artykuły spożywcze suche, napoje oraz na chemię

nad

No niby tak, każdy ma inne wymagania ale są też wymagania minimalne poniżej których nie można schodzić, i powiem Ci że masz @gosc rację, ale Ci co się denerwują też po części ją mają i mają prawo do tego. Ale nie będę tutaj krytykował bardzo firmy, bo jednak zatrudnia wiele osób i nie są to najgorsze warunki zatrudnienia.

gosc

Po co tak się kłócić?ludzie dajcie spokój,wiadomo każdy ma inne wymagania i nie ma co tu drzec kotów..Te nerwy i tak nic nie zmienią..

www

Ola G. w porównaniu do obecnej Pani Kierownik to anioł

ml1
@www

znajda to ty a gwiazde chcesz z siebie chyba zrobic?

Lukas

Hej ludziska przestańcie już pisać o Wielkiej znajdzie z Api czyli Oli G. To naprawdę żadna gwiazda żeby o niej tak pisać. Każdy kto ją zna doskonale wie na co ją stać i tyle.

była z Api :)

groźby są karalne a zdobyć adres IP to żaden problem , więc należy uważać co się pisze ....

Pati

Jestem klientka Api w Ursusie a w sumie to byłam bo po trzecim razie kiedy zostałam oszukana w tym sklepie przestałam do niego chodzić. Ceny się nie zgadzają.biorąc towar za 5zł bo taka cena pod nim się znznajduje,przy kasie okazuje się ze kosztuje on 7zl.To nie jest jednorazowa sytuacja. Rozumiem ze raz można czegoś nie dopilnować ale gdy ktoś zwraca uwagę warto było by pilnować tak istotnych rzeczy.Nie wspomnę już ze przy większej połowie produktów wogole nie ma cen,lub są ale do zupełnie innego towaru.Ludzie co to ma być?!

była z Api

Chodziło mi o olę G. to z nią pracowałam i wiem co piszę bo to jest jeden z najgorszych kierowników w Api ,chociaż kierowniczka Asia też nie jest lepsza. Strasznie jest teraz na siedmiogrodzkiej i powinni zamknąć ten gówniany sklep. Zobaczymy jeszcze jak przeżyją kontrolę sanepidu. HEHE

Mateusz klient

Wszystkim wiadomo od czego są kierowniczki od wydawania poleceń i od jebania jak odwalasz lipe tak jest wszędzie szefostwa stawiają na młode ładne dziewczyny które jak się póżniej okazuje nie nadają się do niczego.Wszyscy jadą po kierowniczkach a może proble4m jest w tych którzy w oczy nie potrafią nic powiedzieć i wypisują bzdury dla zabicia czasu.Są pracownicy u których aż nie chce się robić zakupów bo są tak niemili.Wszędzie coś Trzeba samemu być w 100% ok żeby pisać coś o drugim człowieku a perfekcyjnych nie ma

XXX

NIE UMIESZ CZYTAĆ TU NIE PISZĄ O BYŁEJ KIEROWNICZCE Z ZĄBEK TYLKO OBECNEJ LAFIRYNDZIE

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.