Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

he.he.he...

Skąd Ja to znam...

poszkodowana

co do wołomina to strasznie żle się dzieję w sklepach pracuje sama rodzina która nie ponosi odpowiedzialności za swoje czyny... obrywa zwykły pracownik nie mamy przerw i mamy same nadgodziny za które nam nikt nie zapłaci a oddać tez ciężko

Mola

a co sadzicie o wołominie ????

terefere

A co powiecie o api na alejach? Obsługa bardzo miła, widac ze ciezko pracuja i dobrze sie dogaduja jako zespol :-)

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
dokladnie

teraz to niektorym w glowach sie poprzewracalo. generalnie powiem, ze wszycy by chcieli robic nic i zarabiac jak najwiecej ale przeciez nie da rady tak, bo jaki mialby zysk pracodawca wtedy. ja kiedys prowadzilem dzialalnosc i to nie jest takie proste, podatki zzeraja wszystko i nie zostaje nic dla nas...

kaha

zasuwac trzeba wszedzie , nie wiem czego oczekujecie lezenia do gory nosem ? kierowniczki w nieporecie wymagajace , ale tez ludzie . jka jestes fer to i one sa

noop

to powiem faktycznie, że takie działanie i tyle obowiązków za taką kasę to na pewno się nikomu nie będzie uśmiechało - przecież to sprawdzenie tych danych wszystkich tyle czasu zajmuje na pewno. Generalnie to ja się na tym nie znam, ale jestem ciekawy dlaczego Api zasługuje na miano takiego pracodawcy jakim go nazwała Monia?

Monia...

SZOK,ZASŁUGUJĄ NA MIANO NAJGORSZEGO PRACODAWCY ROKU...

szagii

odp skierowana do lovalovalova Obowiązki fakturzystki w Api Market: 1)Fakturowanie dostaw 2)Rozliczanie zmian kasjerek (wszystkich kasjerek !!! ). 3)Rozliczanie dziennego utargu w sklepie, przy mnie liczono utarg na kilkanaście tysięcy.(wszystko liczono ręcznie!!!).Wszystko odbywało się w pomieszczeniu, gdzie każdy sobie wchodził,zaglądał ,wychodził. 4)Pilnowanie Monitoringu (przy komputerze jest dodatkowy monitor) 5)Rozliczanie Totolotka (później fakturowanie w systemie) 6)Rozliczanie Doładowań (później fakturowanie w systemie) 7)Przeceny w sklepie (później fakturowanie w systemie) Inne negatywne strony tej pracy : 8) Dzielenie komputera z innymi pracownikami np.: kierownikami zmian co dodatkowo spowalnia pracę. 9) Pomieszczenie w którym siedzi fakturzystka to zagracona mała kanciapa, gdzie inni pracownicy dodatkowo jedzą posiłki. 10) Brak dodatku, który wynika z KP do szkieł (jeśli ktoś nosi okulary) mimo, iż praca wykonywana jest przy komputerze. 11) Szkolenie powinno trwać 1 miesiąc ale na samodzielne stanowisko pracy pracownik wysyłany jest do innego miejsca pracy już po 2 tygodniach i radź sobie sam !!!. 12)Pensja : najniższa krajowa + resztę do koperty. 13) Premia kwartalna to 500 zł (śmiech ,oczywiście jak się nie robi błędów),w praktyce wygląda to tak, że premii nikt nie otrzymuje, ponieważ nie ma wyznaczonej liczby akceptowanych błędów np.: do 3 błędów premia jest, a powyżej nie. Premia jest uzależniona od widzimisię kierowniczki, która robi naloty, sprawdza, przegląda itd. 14)Sprzątanie pokoju (miejsca pracy), który w praktyce dzieli się z innymi pracownikami. Na zakończenie dodam od siebie, że atmosfera w pracy jest nieprzyjemna, pracownicy po kątach rozmawiają o zwolnieniach oraz o niskim wynagrodzeniu. Po niektórych pracownikach widać, że nie stronią od alkoholu. Moim zdaniem wymienione obowiązki pracy nie odpowiadają wynagrodzeniu, dodatkowo liczy się też atmosfera w pracy.

lovalovalova

a co mowili na tym szkoleniu @szafii mozesz się podzielić taką informacja co tam tak ciebie wystraszylo zeby inni tez iwdzieli. chyba ze chcesz zeby inni sie sami rpzekonali o tym na wlasnej skorze. ja to bym na twoim iejscu jeszcze doweidzial sie wiecej i dopiero zrezygnowal chyba ze masz noz na gardle i szukasz tak pracy.

szagii

Byłam na szkoleniu kilka dni, jakiś czas temu jako- fakturzystka jak zobaczyłam czym tak na prawdę zajmuje się fakturzystka oprócz fakturowania i za najniższą krajową to serdecznie podziękowałam za taką odpowiedzialność. Nie odradzam i nie polecam. Polecam pójść i samemu się przekonać. Ja wycofałam się już na początku, jak zobaczyłam czym to pachnie !!!.

ole ole

Witam . Api market to najgorszy sklep jaki w życiu odwiedziłam. Kupiłam słodką bułkę tzw. oponkę. Wzięłam kawałeczek do ust a w następnym kawałku znalazłam pająka. Nie wiem jakim cudem był pająk w oponce. Szok . Więcej moja noga w tym sklepie nie postanie. Obsługa nie miła , wiecznie czymś oburzona , rusza się jak żółw. Ceny zawyżone. Jak W Konstancinie mam wybór Api a Simply, to 100 razy bardziej wybieram simply. Miła obsługa, ceny dość zadawalające.:))))

...

Hehe premie kolego to ty zobaczysz :D ale jak ci się uda to raz na trzy miechy i to taką że kopara opadnie :P praca w tej firmie jest ciężka a od tego na jakim jesteś stanowisku zależy kto będzie cię jebał szef czy kierownik zawsze zjeby z góry ciągle żle :) i na trójkę z przodu nie ma coo liczyć :)

Syli

Ja dodalam swoja opinie wlasnie odwolujac sie do pracy kierownika. Nie polecam! Naprawde jest bardzo kiepsko. :-(

były_kierownik

a czy kierownicy sklepów też tak źle mają? bo ostatnio widziałem na portalu z ogłoszeniami ofertę pracy dla kierownika sklepu w konstancinie i jestem teraz zainteresowany taką pracą. zdaje się mi, że wszyscy piszą tutaj o pracy jako ekspedientka/sprzedawczyni czy jak to tam się nazywa w tej firmie. Po małych przygodach z własnym sklepem, który został wygryziony przez duży sklep sieciowy teraz chciałbym podjąć pracę własnie w jakiejś sieci. a trafiłem na takie ogłoszenie, gdzie spełniam warunki. co prawda oferowana jest tylko umowa o pracę, ciekawe czy na tym stanowisku można spodziewać się jakiś premii od sprzedaży czy innych benefitów wynikających bądź co bądź z trudnej pracy bo osoby kierującej personelem i całym sklepem.

Syli

Witam serdecznie. Ludzie jak nawet bardzo szukacie pracy to nie podejmujcie decyzji pracy w Api Markecie. Pensja minimalna, zero prowizji, dodatków i jakich kolwiek innych wynagrodzeń. Traktowanie pracowników okropne, ciągłe poniżanie, ciągle pretensję. Sukcesem biznesu jest dobry skład pracowników, tu tego niestety brakuje bo ludzi się nie szanuje. Właściciele Api Market pomyślcie o innych nie tylko o sobie, chytrością i pazernością biznesu nie zrobicie.

sirpc

mieszkam blisko API w Nieporęcie co tam się dzieje to szok, kierowniczka taka czarna bo imienia jak pracownice nie nosi na fartuszku jest wulgarna krzyczy na te kobitki przy klientach.Te panie pracują chyba po 12 godzin bo w niedziele byłem rano obsługiwała mnie miła pani na stoisku z wędlinami a o godz 20 dalej była w pracy. Ogólnie obsługa miła co do cen to szkoda gadać POLO ich wykończy. Te panie nie wiedza co to jest mobbing w pracy ?

dżo

Az tak słabo w API? szkoda bo widzialam ze szukaja ekspedientki ale troche sie zniechecilam.. nie jest troche tak ze po prostu pisza tu same niezadowolne osoby? firma z zwenatrz prezenuje sie fajnie..

wasyl

Jeśli ktoś to czyta z samej góry Api to pomyślcie co dalej robić, aby pracownikom chciało się nadal przychodzić do tej pracy. Płaca marna, traktowanie podłe, wymagania maxxx. Ludzie, ocknijcie się!Mamy kolegów w innych sieciach i śmieją się z nas, że chce nam się u Was siedzieć. Żadnych profitów, żadnych dodatków, praca 7 dni w tygodniu od świtu do nocy. Przecież pracujemy na to, żeby rodzina P. mogła spać spokojnie, a tymczasem sami boimy się o to co przyniesie następny dzień. Zadbajcie o nas, dajcie odczuć, że jesteśmy ważni i potrzebni, że nasza praca wszystkim przynosi korzyści. Pokaż, że się cieszysz, pochwal, wtedy wymagaj. Nie czepiaj się, nie krytykuj, bo żyjesz z naszej pracy. Pamiętaj, nie masz lepsej reklamy niż dobra opinia pracowników i klientów. Nie wielkie reklamy, świecące bilboardy...

@wasyl

Potwierdzam w 100%

czarna1972

Ktoś powinien zrobić porządek z kierowniczką API na Kazubów.Traktuje ludzi jak śmieci.Jestem klientką i już 2-krotnie słyszałam w jaki sposób traktuje pracowników.Ośmiesza ludzi przed klientami.

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.