Opinie o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Api Market Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Api Market Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Api Market Sp. z o.o. w Wołomin

była z Api

Ja również miałam do czynienia z Panią kierownik o ,której tak wszyscy piszą. To ,że w ząbkach była ok to nie znaczy ,że na siedmiogrodzkiej była fajna. Zachowywała się poniżej krytyki i nie jednokrotnie przekraczała barierę mojej godności. Szkoda ,że nie miałam przy sobie kamerki z mikrofonem ,wtedy bym puściła Jerzemu i Chojnowskiemu jaki to jest aniołek. Gdyby mogła to by Kierownika w łyżce wody utopiła tak walczyła aby mieć sklep i być w nim kierownikiem. Jej układziki z regionalnym Danielem po za plecami Kierownika też dużo pozostawiały co do uczciwości obydwojga.Jak ktoś nie wie jak tam w tym sklepie dokładnie się zachowywała i jakie intrygi knuła to niech nic nie pisze, bo nie wie o czym ja mówię. Dla tej pani sąd pracy to za mało ,w niektórych przypadkach to nawet i prokuratura by się z chęcią tym zajęła ,ale nikt niczego nie mówił bo się bał o prace. Manewrowała strasznie personelem i to całym. PRACA Z NIĄ TO BYŁ KOSZMAR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAMA

(usunięte przez administratora) To serwis aukcyjny na którym znajdziesz wyłącznie nowe oryginalne produkty które posiadają gwarancję producenta. Wszystkie przedmioty są wysyłane kurierem. Wszystkie przedmioty wystawiane są wyłącznie przez portal.

Aga

Najgorsza firma w jakiej pracowałam w życiu,szczególnie pani kierownik z przypadku.brak słów poprostu.Kodeks pracy w tej firmie nie istnieje!!!Ciekawe kiedy porządnie się za nich wezmą. API Wojciechowskiego

xxx

W każdym sklepie jest tak samo traktują ludzi jak śmieci. Pracowałam juz w kilku i żadnej różnicy.

Firma Api Market Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Pracownik na stoisko mięsne. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista/tka ds. Pozyskania Dofinasowań (obszar eMobility)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Edyta

DAJCIE SPOKÓJ..TYRANKA -NIE TYRANKA-CO TO MA BYĆ..CHCESZ TO PRACUJ NIE TO WON...WOLNY KRAJ...KAŻDY JEST KOWALEM WŁASNEGO LOSU...CZASY NIEWOLNICTWA SIĘ SKOŃCZYŁY!!!

Andzia

Jestem pracownikiem API szwoleżerów w Ząbkach. Praca bardzo przyjemna, choć nie powiem że łatwa (no w końcu to praca ;)). U nas panuje bardzo przyjemna atmosfera, współpracownicy są najlepsi, zawsze pomocni i kochani. Potrafią doradzić nie tylko w sprawach sklepu,ale i w sprawach prywatnych. Co do kadry kierowniczej również nie mam zastrzeżeń... Pani Wiola do pracy podchodzi odpowiedzialnie ale i z humorem :D każdy z pracowników może na nią liczyć. Interesuje się nami i dba o nas. Co do pani Agatki, również nie mam zastrzeżeń. Jest u nas od niedawna, ale stała się częścią naszej sklepowej rodzinki :D . Obie kierowniczki starają się o to byśmy były zadowolone ze swojej pracy. Motywują nas i doceniają, pracują razem z nami na sklepie i starają się żeby nasza wspólna praca była widoczna i doceniana przez klientów i przełożonych. Na koniec... Loffki pani Wiolu i kisski pani Agatko :D

zzz
@Andzia

Andzia...''Motywują nas i doceniają''???NIBY KOGO I JAK MOTYWUJĄ I DOCENIAJA??? ŻENADA CO PISZESZ!!! jest zle albo jeszcze gorzej,pod względem motywacji i doceniania(no nie wspomne o pupilkach)może oni dostają dobre słowo :(

@zzz

Zzz... Nie wiem jak na innych sklepach, ale u nas tak jest... Słowa typu "dziękuję, jesteś super" itd usłyszysz zawsze ;). "pupilków" u nas nie ma, każdy traktowany jest tak samo ;)

zzzz
@Andzia

Andzia...Nie rób ludzi w wała.Wiem co się dzieje u was na sklepie,i niemów mi że wszyscy są traktowani tak samo...A słów typu ''jesteś super''nie usłyszysz...za to usłyszysz napewno;dawaj,szybciej,z niczym się nie wyrabiasz,itp...to jest ta wasza motywacja!!!!

@zzzz

A powiedz mi skąd tak dobrze wiesz jakie metody stosują kierowniczki na sklepie w którym pracuję co?! Pracowałaś/łeś tu? Jakoś w to wątpię ;) zapytaj się może którąś z osób na moim sklepie jak jest traktowana przez obie kierowniczki... Ja jestem pewna że nikt nie wypłacze ci się w rękaw i nie będzie wieszać psów na nasze urocze panie kierowniczki ;) wszystkich kierowników oceniasz jedną miarą... Robisz z nich tyranów... Nie wiem dlaczego, w sumie nawet mnie to jakoś nie interesuje ;) ale ja przez czas pracy w firmie api, poznałam kilkoro kierowników i żadna z tych osób nie wywołała u mnie jakiejś szczerej nienawiści. Przekonałam się i to na własnej skórze, że to są troskliwe ale i ambitne osoby które dbają o swoich pracowników. Według mnie panie: Wiola, Agata i Ola oraz pan Czarek są osobami godnymi ciepłych słów od osób z którymi współpracowali ;) i dodam na koniec, że nie wiem jaki masz cel w hejtowaniu Api i kierownictwa tej firmy, ale możesz mówić co chcesz... Wolność słowa ;) i tak nie uda ci się zepsuć dobrego imienia naszego sklepu,to niemożliwe choćby ze względu na to że nasza ekipa, wszyscy pracownicy Api szwoleżerów nie pozwolą na to by ich ciężka praca nad stworzeniem najlepszego sklepu tej sieci została pogrzebana gdzieś pod ciężarem nieżyczliwych nam osób ;)

daria
@Andzia

jakoś nie widze żeby oprucz ciebie ktoś tak zagorzale bronił waszego idealnego sklepu...skoro tak u was cudownie to ciekawe czemu macie wieczny brak personelu,z tego co wnioskuję nie jest tak kolorowo :/ pozdrawiam...

@daria

A co to tylko nasz sklep jedyny w całej Warszawie ma braki etatowe!? Nie sądzę ;) cóż... Takie czasy ;) no i ogólnie jestem zdania, że lepiej nie mieć pracownika, niż użerać się z osobą która uważa się za najjaśniejszą gwiazdkę i myśli że wszystko się będzie kręciło wokół niej... Nie takie są realia... Pracownik jest dla firmy i na odwrót... To nie działa tylko w jedną stronę ;)

mmm
@daria

Kpina Pani Wiola napewno nie jest super kierownikiem to tyranka aby tylko zarobic pracowników a sklep moze i był kiedys zadbany ale za kadencji innych kierowników

Robek...
@mmm

Popieram...to prawda,tyranka to mało powiedziane,trzeba mieć krzepę 300% aby tam pracować...i wiem co mówie..niestety nie za takie pieniądze,,dlatego nigdy nie znajdą ludzi na stałe

@Robek...

Racja

@Robek...

Pani Kierownik w API na Szwoleżerów nie szanuje pracowników,jej celem jest kariera.Niejednokrotnie widziałem jak pracownicy byli przez nią ganiani i chodzili po sklepie zapłakani.Czy szefostwo tego nie widzi?????

@zzzz

Andzia,to co piszesz jest śmieszne i żenujące

mysza

WYMAGAJĄ BARDZO DUŻO NIE DAJĄC NIC W ZAMIAN NIE ZNAJĄ SŁOWA DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ PRACĘ NIE MA MOTYWACJI DO PRACY I NA KAŻDYM KROKU JADĄ PO NAS JAK PO SZMATACH OD NAS WYMAGAJĄ 300 PROCENT NORMY A NAM DOBREGO SŁOWA NIE POWIEDZĄ BO IM WIECZNIE MAŁO

edek

@nati, ale tez fakt, że Ty masz o nich dobre zdanie nie znaczy, że inni pisza nieprawde ich krytukując. Api Market nie znajduje się tylko w jednym miejscu i pewnie nie wszedzie obsługa jest iała, a kierownik potrafi zapanowac nad całą sytacją jaka panuje w sklepie. Moim zdaniem każdy będzie miał tutaj nieco inna opinię.

nati

Witam jestem klientką API MARKETU i nie zgodzę się z tą opinią.Jestem nieraz rano i wieczorem w waszym sklepie.Zawsze byłam zadowolona z zakupów i obsługi.Nigdy nie widziałam aby kierownictwo zle traktowało pracowników.Pani kierownik zawsze pomocna klientowi i jak można zauważyć pozostaje w dobrych relacjach z personelem sklepu.Razem z nią żartują razem pracują i widać że ONA jest za dziewczynami i pomaga im zamiast siedzieć w biurze jak to bywa w większości sklepów że kierownicy uważają się za pępki świata. Co do rotacji po rozmowach z pracownicami wiem że przychodzą młode dziewczyny które sądzą że nic nie będą robiły a kokosy zarabiały lecz to niestety nie nasze realia.Polecam wszystkim mieszkającym w pobliżu szwoleżerów róbcie zakupy w tym sklepie.....

API szwolezerow Magdalena

Ja również pracowałam z Panią Ola i złego słowa powiedzieć nie można szkoda ze została przeniesiona z szwolezerow bo atmosfera w pracy była super każdy robił co do niego należało ale nie było nerwów i wszystko na luzie a robota zrobiona. Jak najwięcej takich kierowników!! Bardzo miło wspominam prace właśnie przy tej kierowniczce

XXX

Piszecie na kierowniczke a ona jest do rany przyłóż człowiekiem. Jestem klientką api siedmiogrodzka i sądzę że pracownicy są z niej zadowoleni czego nie można było powiedzieć o tym panu kierowniku którego już nie ma a który całując się z kasjerką nawet ludzi nie zauważał

koleżanka

PRACOWAŁAM Z OLĄ BARDZO DŁUGO I ŻYCZE WSZYSTKIM ŻEBY MIELI TAKĄ KIEROWNICZKĘ. JEST TO OSOBA NA KTÓRĄ ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ. A CO SIĘ TYCZY SIEDMIOGRODZKIEJ TO MONISIU DZIWISZ SIĘ ŻE CIĘ ZWOLNILI I SZUKASZ WINY W OLI SKORO SAMA SIAŁAŚ ZAMIESZANIE NA TYM SKLEPIE. ZRESZTĄ KIEROWNICZKA TO NIE TO SAMO CO KIEROWNIK PRAWDA BO Z NIM PRACE DROGA MONISIU ZACZYNAŁAŚ OD DUPY STRONY W DOSŁOWNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU

Zuzia

Api market..Wiele pozostawia do życzenia.Więcej kierowników niż pracowników.Co chwilą pretensje,Wymagają od innych tylko nie od samych siebie.Atmosfera w pracy średnia.Pozdrawiam Api Wojciechowskiego

ola

To się zwolnij takiego pracownika jak ty na pewno wszędzie szukają i przyjmą z otwartymi rękami i z pewnością będziesz wykonywać tylko jedną czynność co nie sprawi ci takiej trudności jak obecnie, mało tego jeśli to będzie tylko i wyłącznie praca na kasie pozwolą ci zrobić manka do woli. Przecież praca leży na ulicy trzeba się tylko schylić.

MARTA

Odp.dla poprzedniczki ,tak kazda roznice powyzej zlotowki oddajesz z wlasnej kieszeni.To chore...musisz bardzo uwazac zeby nie zostawic czesc pensji:)Praca ...robisz wszystko kasa ,wykładanie towaru,sprzatasz sklep i ile bys z siebie nie dala i tak jest zle!Nadgodziny nie sa wyplacane a odebrac tez nie ma kiedy...pracownicy maja nawet po 50 nadgodzin ale lista do szefostwa jest wysyłana taka jaka powinna byc czyli przepracowales tyle godz ile powinieneś,reszta to dla nich tajemnica. KIEROWNIK sklepu jst kryty.Wiec moze kierownik regionalny powinnien czasami zajrzec do grafikow i spojrzec na godz pracy swoich najnizszych podwladnych?Moze wtedy cos sie zmieni....to samo jest z urlopami ,dostajesz np letniego urlopu 10 dni ale tak naprawde to twoj urlop to 5 dni a kolejne 5 to twoje dni wolne ...praktycznie do konca miesiaca pracujesz bez dni wolnych bo juz je wykorzystales niby w urlopie !o tym tez chyba szewofie API NIE WIEDZA a powinni !Zero kontroli kierownicy sklepu robia co chca i nikt im w tym nie przeszkadza ...wolna amerykanka !!!pracownik jest od tego zeby ROBIL i sie nie oddzywal ,tylko ze to on Drodzy szefowie na WAS pracuje ...

jana

Fajnie wiedziec, że api market proponuje umowę o prace od pierwszego dnia, bo wiem, że sporo marketów tego nie robi, a wręcz lubi zatrudniać przez jakąś agencję pracy. Tak przy okazji zapytam, jak tutaj wygląda sprawa różnic kasjerskich, czy w razie czego odciągają je od pensji? Pozdrawiam i dzięki za informacje.

IZA

Warto jest zawsze!!!Nie warto jest słuchać jednostek którym nic się nie podoba a i pracować im się za bardzo nie chce ,więc mają dużo czasu i wypisują takie bzdury że aż szok!!! Nikt podejmując pracę nie podpisuje cyrografu i w każdej chwili może zrezygnować ja pracuje w jednym sklepie z sieci API i jestem zadowolona umowa o pracę od pierwszego dnia pensja każdego 10-tego miesiąca na koncie atmosfera ok.robisz co do ciebie należy i nikt nie ma do ciebie żadnych pretensji.A pracować trzeba wszędzie.

Podobno przyjmują do Api przy Al. Jerozolimskich. Co sadzicie o tym sklepie? Warto aplikować?

beka

o kierowniczce z jakiego sklepu piszecie?

gosc

Z tego wynika ze takim kierownictwem powinien zająć się sad pracy. Jezeli czyta to owa Pani kierownik to proszę mieć sie na baczności a pracowników traktować z szacunkiem! Dziwne ze prezes nic nie reaguje w tej sprawie!

Wygląd
@gosc

Jak nie pracowałeś to co wiesz ???? Po wyglądzie...???? Ciekawe co mówią o Tobie ...Żenada.....

Zostaw merytoryczną opinię o Api Market Sp. z o.o. - Wołomin

• Jak się pracuje w Api Market Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Api Market Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Api Market Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 8 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Api Market Sp. z o.o.