Opinie o Delikatesy Piotruś Pan w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Piotruś Pan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Piotruś Pan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Piotruś Pan w Przemyśl

Czy Delikatesy Piotruś Pan praktykuje "luźne piątki"?

Fiona

W piątki jest najwięcej ludzi w sklepie więc najwięcej pracy ;)

Fiona

Piotruś Pan to najgorsza praca wyzyskujaca ludzi zapierniczasz za 3 przychodzisz na każdy telelfon gdy ktoś inny zachoruje i oczywiście podlizywanie się starszym pracownicom wtedy może jakoś przetrwasz a jak raz w czymś się postawisz szybko pokażą ci gdzie twoje miejsce ... Zero poszanowania pracownika a pieniądze zależy na ile kierowniczka cię wyceni nawet i po podwyżkach . Obecna sytuacja - korona wirus ludzi się wpuszcza po jedynczo a w piotrusiu kolejki jak zawsze i nikt nie patrzy że pracownice mają rodzinę czy fakt tego że same mogą się zrazić zero zrozumienia ...

Zula

Tak naprawdę wszystko zależy od kierowniczek i pracującej załogi. ale niestety często się zdarza że dziewczyny starsze stażem pokazują swoją wyższość np zamiast powiedzieć nowej osobie jak co zrobić wolą polecieć do kierowniczki i zakapowac że coś zrobiłaś źle.

Teresa
@Zula

A jak jest w Piotrusiu Panu na Franciszkańskiej w Przemyślu? Może akurat ktoś konkretnie tam pracuje i podpowie? Jaka tam jest załoga?

Nowa

Mam propozycje pracy w Piotrusiu na stoisku mięsnym , doradźcie czy jest ok?

Fiona8666
@Nowa

Zależy w którym sklepie no na kmieciach nie polecam ale na grunwaldzkiej jak najbardziej zależy od ekipy bo jak są fajni ludzie to i fajna praca

xxxx
@Fiona8666

Bzdura ,Ja pracuje na kmieciach na miesnym i wcale nie narzekam Dziewczyny sa ok i kierowniczka tez

Fiona8666.
@xxxx

Ja nie polecam pracę na kmieciach no wiem bo ludzie mówią o mięsie z kmieci że na drugi dzień jest zepsute to albo wam się pracować nie chce albo dokładnie sprawdzać a dowodem na to jest kolejka jaka jest na mięsnym na grunwaldzkiej a u was na kmieciach

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Delikatesy Piotruś Pan? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

Jak wygląda ścieżka awansu w Delikatesy Piotruś Pan?

Świadek zdarzen

Sciezka Awansu? ???????????? Hahaha za 2500 tys chcesz być kierownikiem i ludźmi rządzić i opiernicz zbierać od kierowników którzy chcą że sklepu zrobić hurtownie i obrót milionowy a zero strat. Szczęścia życzę ????????????

Pedro

Wiecie może cos o pracy w firmie? Jaka jest atmosfera i można w miarę przyzwoicie zarobić?

@Pedro

Atmosfera w firmie bardzo nie przyjemna, typowa polityka z Ukrainy.

@Pedro

W stu%odradzam . Z doświadczenia mówię .

Świadek zdarzeń

Witam chciałbym napisać o tym co się dzieje w sklepie Piotruś Pan na ulicy Plac na Bramie w Przemyślu. Ludzie nie idźcie ani nie godzcie się na przeniesienie was na franciszkańska, czy grunwaldzka. Te kierowniczki główne między innymi, a wręcz w szczególności Małgorzata D. (usunięte przez administratora) Zastrasza pracowników, a nie daj boże chorobowe to po powrocie masz wojnę i strach jednocześnie bo reszta pracowników nie może się z tobą zamienić na zmiany bo ma zabronione. Nieważne że dziecko chore do szpitala idzie... Nie ma szacunku do człowieka za grosz. Ludzie na plac w bramie zmieniają się co miesiąc. Bo nie wytrzymują z nią. Była w biurze i karierowiczka wróciła spowrotem do sklepu bo woda sodowa uderzyła do głowy. Ludzie mówię wam to jest człowiek którego należy unikać. Na place nie macie co liczyć najniższa krajowa. Nawet jak człowiek za 3 osoby robił to nieważne zero reakcji i dodatkowych bonusów. Tak masz robić albo za wolno jeszcze. Brak słów.

Teresa
@Świadek zdarzeń

Wielkie dzięki za ostrzeżenie, ale następnym razem pamiętaj proszę o tym, że na forum publicznym nie używamy danych osobowych. Mobbing to już naprawdę bardzo poważne oskarżenie. Jeśli faktycznie ma on miejsce w Delikatesach Piotruś Pan, to należałoby zgłosić to do Inspekcji Pracy. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

Świadek zdarzen
@Teresa

Co do danych osobowych osoby wtajemniczone wiedza o jakie nazwisko chodzi. Dlatego podałam samo D. Wiec myślę ze nie złamałam zasad ochrony danych osobowych. A co do mobbingu to jest to już za mną zrezygnowałem po 8 mies. Więcej się nie dało wytrzymać po licznych lekach uspokajających przed pracą jedynie można było jakos spokojnie funkcjonować. A zgłosić tą sprawę chcialem nie raz ale niestety ale Przemyska Inspekcja Pracy jest skorumpowana. Każde zgłoszenie jest bagatelizowane i przed inspekcja firma dostaje telefon że będzie kontrola i dziekuje. Wszystko jest z góry ustawione. Wiec nie jeden zrezygnował z walki o siebie bo kierownicy i tak będą niewinni. Jeszcze bym mógł milion przykładów podawać które inni mieli ale to jest dramat co w tych sklepach się dzieje.

Lili
@Świadek zdarzeń

Zgadzam się z tobą robisz za 2 czy 3 bo niektórzy stoją i bajer stukają z kierowniczka

@Teresa

Teresa ale do jakiej inspekcji pracy . Bo nie też z Przemyśla . Przecież oni nim zrobią kontrolę to najpierw dzwonią i mówią kiedy ona będzie . Kontrola powinna być z Nienacki . A najlepiej jeżeli by to była kontrola z Rzeszowa . I bez zapowiedzi . Do tego zawsze można mobbing udowodnić . Teraz jest taka technika że tylko troszkę pomyśleć i można taką psedo kierowniczkę udupic .

Lili

Praca jak każda inna .co jest najgorsze to to że kierowniczka niesprawiedliwe traktuje pracowników jednych lepiej a drugich gorzej .przecież każdy pracuje za te same pieniądze to każdego pracownika powinno podkresiaj słowo powinno traktować się jednakowo.wsztstkie kasjerki powinny chodzić na kasę wszystkie a nie że nie chodzą .pewnie i tak nikt z tym nic nie zrobi bo co może ?ale to wszystko jest do czasu kiedyś się wszyscy zbuntują i zobaczymy co wtedy będzie ...ludzie w którym my świecie żyjemy

Szefowa piotruśa
@Lili

Ja nikogo nie traktuje źle każdego dobrze a pani coś sobie ubzdurała i tak prędzej się do wiem kto to napisał

@Szefowa piotruśa

Jest pani nie normalna

@Lili

Ja też tam pracuje i pani ma racje

@Szefowa piotruśa

(usunięte przez administratora) nawet jak się dowiesz to za znęcanie się nad tym pracownikiem to można paragraf zarobić . Tam zawsze czy to w hurtowni czy na sklepach kierownikom woda sodowa do głowy uderza i myślą że im wszystko wolno . Na nich też czas przyjdzie jak trafia na mądrzejsze osoby od nich .

Fiona

Lili zgadzam się z tobą jeśli jesteś swiezakiem w piotrusiu jednym słowem masz przechlapane nie możesz liczyć na łagodne traktowanie tylko jak śmiecia

Pani Ala

Lili ma rację jest Pani nie normalna

Magda

A jak jest z praca na stoisku mięsnym, jest jakaś tolerancja na straty?

Mirosław
@Magda

Podczas rozmowy z rekruterem powinnaś dowiedzieć się wszystkiego. Na stanowisku w jakim mieście chcesz aplikować? Tutaj znajdzie wszelkie informacje https://www.xn--piotrupan-01b.pl/praca/

Anita

W handlu zawsze jest stosowana premia do podstawy a tu tak nie jest?

Obserwator
@Anita

Nie, dadzą Ci góra stówkę i to w sezonie, zazwyczaj jest tak ze kierownik nie sprawiedliwie rozdziela premie, niewiem czym to jest spowodowane, fakt, wiadomo że nie będzie siedział na kamerach cały czas i obserwował prace ludzi a później ich gratyfikował, ale niestety ta premia nie jest sprawiedliwie rozdzielona.

Obserwator

Niestety najniższa płaca jeśli chodzi o sklepy wielkopowierzchniowe, lekki (usunięte przez administratora) ze strony przełożonych, brak konkretnego socjalu, duże wymagania wobec pracownika nie adekwatne do płacy. Duży zakres obowiązków spowodowany tym że nikt nie chce przyjść do pracy i robisz za dwóch a płaca taka sama. Jeżeli to się nie zmieni to sieć będzie miała problem z utrzymaniem pracowników, doświadczonych pracowników bo ciągła rotacja obniża jakość obsługi klienta i efektywną prace na sali sprzedaży.

Arek

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego nie można napisać?

@Arek

Hmmmm, niestety po dwóch latach w pracy w Piotrusiu, nic pozytywnego.

Mikro

Ta firma traktuje ludzi jak śmieci!!!! Poniżanie pracowników i wyzysk!!! Nie polecam!!!

Miki
@Mikro

Cwaniaków nie brakuje

@Mikro

Zgadzam się 100% zero poszanowania pracowników, tylko wrzaski i szczucie, nigdy dobrego słowa. A pieniądze to poprostu żenada, płakać się chce.

Gosia

Nie sprobowałaś to nie wiesz. Oj chyba nowa szefowa hahah

Kuba

Spotkałem się z dziwną sytuacją ,która miała miejsce w Piotrusiu panie na kazanowie. Kupiłem sok i 7 days z przeceny . Zauważyłem niedogodność ,że się ceny nie zgadzają , zwróciłem to Pani sprzedającej po czym odpowiedziała mi "za chwilę zawołam kierownika" i zaczęła kasować inne osoby.Po 3 osobie wyszedłem ze sklepu.

Aaaa
@Kuba

Po pierwsze trzeba patrzeć na ceny a po drugie myślicie że tak o sobie można zejść z kasy i pójść do kierownika wam to wiecznie coś nie pasuje

Zima

Obsluga na 3maja Jaroslaw na dziale miesnym . OBLESNA ! A mianowicie jedna z pan ktora krajac szynke podjada ja lub oblizuje palce jak naklada surówkę i niefortunnie pobrudzi sobie kubek ' przejeżdża po kubku palcem i do buzi nastepnie palec w koszulke. BLEEE Kolejna pani z tego dzialu ktora nieraz tez jest na kasie zachowuje sie jakby byla tam za karę. Jest bardzo niemila Za kazdym razem trzeba odstac swoje jezeli niema kolejki tez .poniewaz pani w tym czasie zmiata podloge, myje krajalnice, jest na zapleczu lub plotkuje z kolezanka a Ty musisz stać i czekac az łaskawie pani podejdzie ! Do pana Baczyka ! Z takich to powodow tracicie klienta !

Łucja

@Janusz czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Rozumiem, że nie masz pozytywnej opinii na temat pracodawcy Delikatesy Piotruś Pan, ale Twój komentarz niewiele nam wyjaśnia. Pamiętaj, aby wpisy zawierały wartość merytoryczną oraz były zgodne z regulaminem forum gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Janusz

Nie polecam pracy w tej firmie a jak chcecie rzetelnej opini nie szukajcie jej tutaj tylko wśród znajomych którzy tam pracują lub mają pracujących znajomych czy też rodzinę. Ja szukam pracy w firmie w której właściciel wie co się dzieje na Jego podwórku.

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Piotruś Pan - Przemyśl

• Jak się pracuje w Delikatesy Piotruś Pan?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Piotruś Pan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Piotruś Pan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delikatesy Piotruś Pan