Opinie o Delikatesy Piotruś Pan w Przemyśl

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Piotruś Pan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Piotruś Pan na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Piotruś Pan w Przemyśl

gość

Nie wiecie czy zakonczyli już proces rekrutacji na kupców ?? przyjęli kogoś na to stanowisko czy rekrutacja nnadal trwa? Jakie mają oczekiwania co do kandydatów ?

Patryk

Cos mi się wydaje, że hurtownia piotrus pan nie robi w ogóle rekrutacji, przynajmniej ja nie znalazłem żadnych ogłoszeń.

ex pracownik

Praca jest ciężka, nadgodzin dużo, niepłaconych(sąd to tylko kwestia czasu, a takie sprawy się wygrywa, to będzie wstyd dla takiej firmy), za weekendy nie ma płaconych nadgodzin, odbiera się za 12 godz. pracy w niedzielę - 12 godz. wolnego w dni powszednie, czyli jest to niezgodne z kodeksem pracy(mimo podpisanego dokumentu, że pracuje się zgodnie z kodeksem pracy - fikcja). Oczywiście podpisuje się weksel niezgodny z kodeksem. Co tu dużo pisać, prawa pracownika są nagminnie łamane, szkoda zdrowia dla takiej pracy. Regionalna ma reprezentować firmę, mieć kulturę osobistą, klasę, wiedzę jak motywować ludzi, co przynosi efekty itd., ale najmocniejsza jest we wrzeszczeniu na innych jak każdy, kto nie potrafi fachowo rozwiązywać problemów i nie ma po prostu wiedzy z zarządzania(i ma kompleksy). Poza tym mobbing jest karalny. Atmosfera ciężka, brak współpracy, pomocy, tylko wymagania, wymagania, wymagania, wiele jest nierealnych do zrealizowania. Tworzenie nierealnych planów i wymagań to totalna bzdura. A tak na koniec - płaca w sklepie 1300 - 1400zł, od tego odliczcie sobie dojazd i comiesięczne odliczenia na koszt braków, kradzieży towarów (minimum 50zł). Dla ludzi o mocnych nerwach i bez ambicji.

Magazynier

Początkująca osoba jest przeszkalana 2 tygodnie. Po tym okresie kierownicy dokonują weryfikacji czy się nadaje czy nie na stanowisko magazyniera. Jeśli zostanie przyjęta może liczyć na początkowe wynagrodzenie 1400zł netto !. Wraz z dalszym widocznym postępem w wykonywanej pracy może liczyć na stopniowe podwyżki.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Delikatesy Piotruś Pan? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
on

"Pracownik od lat" straszysz ludzi tylko :D

Pracownik od lat!

Nawet wam się w głowach nie mieści co tam się dzieje!!!!! O takich patologiach to tylko słyszeliście w telewizji. Popracuj tam miesiąc a zrozumisz o czym mówie.

anonimmmm

Mam ofertę na szkolenie 2 tyg w Przemyślu przyblizy mi ktos cos na ten temat??ktos byl moze na takim szkoleniu? pozdrawiam

życzliwy
@anonimmmm

Szkolenie ? na kogo ? na kasjer-sprzedawca,magazynier,kierownik ? (usunięte przez administratora)jak bedziesz robić za trzech i nie będziesz podskakiwać to cie zostawią ,zresztą przekonaj się na własnej skórze,ale z głębi serca nie polecam zaczynać szarpać sobie nerwy i zdrowie :)

Twoja Pani z Polskiego

Piszesz o czyimś wykształceniu a sam z edukacją miałeś chyba za mało do czynienia. Patrz co piszesz.Proponuję przed pisaniem czegokolwiek na forum pooglądać program prof. Miodka może nauczysz się poprawnie pisać po Polsku.

janusz 0209

aleś dobry z ortografi

HE HE

Ta firma to jedna wielka poraszka albo osoba przyjmująca towar na Zielińskiego . Wielkie mniemanie o sobie co najmiej jak by skończył podstawówke zaocznie i do tego dwa razy powtażał te samą klase , patszy tylko żeby w łape dostać a jak nie to stuj aż pan się zlituje łaskawie przyjąć dostawe ,potem iść zapalić w toalecie poplątać się i czekać aż najedzie się dostaw .To co tam siędzieje to wielka poraszka ale może ktoś te opinie czyta i przyjży się pacy tego człowieka

?

(usunięte przez administratora) Kierownictwo powinno troszeczkę popatrzeć na swoje panie przy kasach nie wiem czy jakaś kosmetyczka czy cuś albo zmiany zmiany zmiany...

kulka

Nie polecam.W Przemyślu na Jasińskiego tylko kombinują jak przyciąć w (usunięte przez administratora) a klienta na hajs lub towar,obyście się udławili.

?

House - 2012-03-07 12:57:08 odpowiedz | cytuj Kierownik sklepu Piotruś Pan w Nozdrzcu błazenada. Zamiast wsiąść się do roboty,(usunięte przez administratora) Nieprofesjonalne i niesmaczne!!! Kierownictwo mogło by popatrzeć trochę na swój personel, dotyczy to Nozdrzca. (usunięte przez administratora)

?

ludzie! Pracuję w PP już 8 lat na mięsie i wszystko co piszecie to stek klamst. Wiadomo w każdej firmie są jakieś niedociągnięcia ale przestancie pisac nie prawde. Nadgodziny- jak już je masz to zawsze są płacone, ale jest zarzadzenie,że nie można ich mieć wiec sa tylko sporadycznie. Krótko jak komuś zależy na pracy to będzie pracował.

rafi

Nadgodziny są nie płatne, oczywiście ze za friko tak jest do dnia dzisiejszego 2013.08.04 Życzę powodzenia

Witam zainteresowanych Pracowałam kiedyś w Piotrusiu byłam młoda i zdezorientowana ,to była moja druga praca ,a pierwsza w tej kategorii ,myślałam ,że tak musi być bo pracę trzeba szanować ,ale nie kosztem własnego zdrowia i rodziny,uświadamiał mi to codziennie mąż ,że nie zasłużyłam sobie na takie traktowanie ,pomiatanie ,zostawianie po swoich przepracowanych 8-godzinach na dłużej bo trzeba nadgonić robotę,co gorsza z miesiąca na miesiąc nie wiedziałam ile zarobie i czy wystarczy mi na opłacenie rachunków,czy może coś dodatkowego sobie zaplanuje ,bo nie miałam stałej pensji wtedy np. załóżmy jednego miesiąca dostałam 1200,00 a na drugi miesiąc 1000,00 -Paranoja !!!! Długo w to (usunięte przez administratora) nie brnęłam ,zrezygnowałam Żałuje tylko jednego mogłam zrobić im sprawę za te niepłacone nadgodziny i z pewnością bym wygrała :) Jak jesteś w podobnej sytuacji ,nie wahaj się ,bo niewierze ,że coś się zmieniło . Praca w tej firmie to ostateczność !!!!

PIOTR

Niestety nie ma już hurtowni napoi i alkoholi,mają tam tylko magazyn wewnętrzny ,ale to ześ dowalił z tym odłożeniem na wakacje)) (usunięte przez administratora) na koniec jak ci braknie jakieś rzeczy ,lub coś ci się uszkodzi bulisz ze swojej kieszeni.Życia rodzinnego zero ,więc zapomnij o pracy w Piotrusiu jak chcesz na wakacje odłożyć i małżeństwa nie rozwalić - szczerze odradzam

pracuś

poszukajcie sobie piotruś pan przemyśl ,tam są jeszcze inne opinie :))

pracuś

Widzę proszę pana ,że pana inteligencja jest bardzo wysoka ,ale żeby twierdzić ,że " pracusiem " musi być pan to świadczy jakie jest pana IQ hahahaa swój swego musi bronić ,ale nie ponad normy pracownika,które są w tej firmie wysoko przekraczane ,i z nadgodzinami za friko to tylko z chęcią zainteresuje się PIP, Więc niech się pan kadrowy tak nie spina :)))))

Przemyślanin

Skoro nie pracuje Pan w firmie Piotruś Pan to pańskie opinie jak wnioskuje są oparte na plotkach. Prosze pamiętać, że jak Pan to określił ten "skąpy Ukrainiec" jest jednym z nielicznych tak dużych pracodawców w naszm mieście i daje prace kilkuset osobom!!! Pracuję w tej firmie już od kilku lat i z czystym sumieniem moge powiedzieć, że owszem wymagania są wysokie natomiast są z góry określone zakresem obowiązków!!, ale wszystkie prawa pracownicze są przestrzegane. Kwestie wynagordzenie zawarte są w umowie o pracę, którą każdy pracownik podpisuje świadom tego ile jest w stanie zarobić, wiec komentarze związane z tą kwestią uważem za mało rozsądne.Poniżej krytyki są natomiast formy Pańskich wypowiedzi, gratuluję polotu w ocenie i życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy GODNEJ Pana kwalifikacji.

gabi1448@wp.pl
@Przemyślanin

Witam. Jak najbardziej zgadzam się z "pracusiem" to wszystko co opisał jest prawdą.Nie podpisywałam, że będę pracować po godzinach za darmo. Dziwię się, że nikt do tej pory nie zgłosił nadużycia. Jeśli by do tego doszło czy ktoś miałby odwagę opowiedzieć całą prawdę. W tej firmie nie ma żadnej motywacji, to jest wegetacja.Płaca najniższa krajowa i nic więcej.

niki
@gabi1448@wp.pl

Zgadzam sie wymuszanie pracy po godzinach za darmo ma miesjce zastanwaiam sie nad zgloszeniem tego faktu do PIP. Sytacja wyglada tak idziez do sklepu w niedziele na 12 godzin pracujesz na mięsnym, sama zamiast dwuch osób bo chetnych niema i nikt tam nie chce pracować co chyba jest oczywiste. "Pracujesz" te 12h znaczy się charujesz bo robisz za 2 osoby, mija 12h i zostajesz ok 1h aby postprzątać jako wolontariusz. Praca dla osób ktore albo nie mają ambicji alebo mają potezne kłopoty finansowe. Jak widać w tym smiesznym kraju obozy pracy funkjonują legalnie (a media wciąż punktuja Kore i inne podobne kraje) bo praca bez wygnagroadzenia tak wlasnie powinna być kwalfikowana.

pracuś

Mam trochę oleju w głowie i nie pracuje w tej (usunięte przez administratora)firmię ,hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Piotruś Pan - Przemyśl

• Jak się pracuje w Delikatesy Piotruś Pan?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Piotruś Pan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Piotruś Pan?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delikatesy Piotruś Pan