Opinie o Feelecco Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Feelecco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Feelecco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feelecco Sp. z o.o. w Przemyśl

Tadek

Nie polecam , w tej firmie nie ma przyszłości jeżeli wogole można nazwać to firmą wypłaty nie na czas , o umowę się trzeba prosić a jak ci już dadzą to zleceniowke , szkoda gadać , szefuńcio nigdy nie ma pieniędzy na wypłaty a dwie bety piątki to miał za co kupić kierowniczka J też jest dobra klepie po plecach a później obgaduje na każdym kroku , ludzie czekają od października na wypłatę do dnia dzisiejszego jeżeli ktoś chce robić za woła roboczego i na dodatek charytatywnie to jest idealne miejsce , całą śmietanka w tej firmie to fałszywi ludzie i (usunięte przez administratora) , omijać szerokim łukiem

Nie wiem na jakie stanowisko szukali w czerwcu gdy jakieś zainteresowanie na forum się pojawiło ale widziałam ofertę sprzed miesiąca na sortowanie. Po takim czasie jesteście w stanie wstępnie napisać czy warto czekać na kolejna ofertę? jak często tam szukają? Ta umowa o prace od razu jest dawana? Nie ma próbnego?

@Sonia

Robią bo jakie mają wyjście? Za coś trzeba jeść :) niestety realia w okolicy są jakie są.

Dorota Nowy wpis

Witam. Czy tutaj zatrudnienie znajdzie magazynier? chłopak po Przemyślu będzie pracy szukał i też właśnie patrzę z ciekawości. oferty mi się nie wyświetlały ale spółka w sieci została przypisana do takiej branży

szukam pracy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Jak wygląda sytuacja z wolnymi etatami ? szukaja teraz kogos do pracy?

Kamila Nowy wpis

Hej, przyznaję, że przypadkowo tu jestem ale tak po przeczytaniu tych waszych opinii ciekawa bym była warunków na papierze. Gdzie mogą być dodawane oferty? Jakiejś bieżącej nie widziałam i teraz nie wiem czy rotacji mimo wszystko faktycznie nie ma? ilu osób tu potrzeba?

Mar

Szukają często bo rotacja pewnie spora :) na rozmowie obiecują złote góry, a później przychodzi zderzenie z rzeczywistością- harówka jak w(usunięte przez administratora), toksyczna atmosfera, brak komunikacji między zarządem a pracownikami na hali. Kurz, brud i niestety ale wyzysk. Dużo w tej firmie jest do naprawienia, głównie w kwestii podejścia szefostwa do zarządzania. Niestety, ale nie można ludzi traktować jak (usunięte przez administratora) Każdemu należy się szacunek, niezależnie czy to dyrektor czy osoba sprzątająca. No ale nuworyszom ciężko to zrozumieć.

@Mar

Tu tak czy siak nie o sprzątaniu mowa lecz sortowaniu? W praktyce jak same czynności wyglądają, robisz jedno i to samo czy jeszcze może jest cos do zrobienia? Co do kwestii sterylności nikt nie sugerował jeszcze firmy sprzątającej? I czy wpływa to jakkolwiek na standard bhp?

Syrenka

Umow tam nie ma żadnych:D więc, jeżeli dalej interesujesz się praca tam to dla własnego zdrowia psychicznego radzę o niej zapomnieć. ;)

Sonia
@Syrenka

Nie no jak żadnych? Ja widziałam w opiniach, że raczej preferują tu zlecenie, zgadza się? ja się wcześniej interesowałam ale jak na razie sledze wątek. Z tego co piszecie na dzień dzisiejszy warunki pracy są identyczne jak z rok temu? a są osoby, które mimo wszystko robią przez taki okres czasu?

Marta Nowy wpis
@Sonia

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Feelecco Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Feelecco Sp. z o.o.?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Feelecco Sp. z o.o.?

Zzxx

Na jakie stanowisko prowadzą rekrutacje ?

Tadek

Szeregowy

Miałam okazję pracować w tej firmie niespełna rok, z przykrością muszę potwierdzić wszystkie negatywne opinie, zgadzam się z każdym słowem przedmówców. Pani kierownik od spraw personalnych absolutnie na kierowaniu się nie zna a mobbing jest na porządku dziennym. Bez (usunięte przez administratora)dzień stracony! Odnoszę mocne wrażenie, że to właśnie przez tą Panią odchodzą nie tylko dobrzy pracownicy ale i zamykają się sklepy, niekompetencja jest tutaj bowiem wieloaspektowa, życzę szefostwu przejrzenia na oczy nim będzie za późno. Apropo wypłat- argument o słabych utargach trafiał nie tylko do naszego oddziału jak nam mówiono, problemy z wypłatami zwalane na odpowiedzialność pracowników to stała polityka tej firmy. Bardzo nieładnie i bardzo nieetycznie. Potencjalnym, przyszłym jak i obecnym pracownikom radzę się zastanowić czy warto..przyszłości raczejtam nie szukajcie.

Elżbieta

Ten utarg nie zastanawia, po pierwsze jaki masz realny wpływ na niego jako osoba zatrudniona? druga kwestia to te zamykane punkty, nie wpływa to na przekierowanie potencjalnych klientów do tych otwartych? jak od tej perspektywy to wygląda?

S

Widzę że opinie są notorycznie usuwane. Ciężko spojrzeć prawdzie w oczy, prawda? :) Fakty są jednak takie, że w tej firmie ryba psuje się od głowy niestety - szef nie szanuje swoich pracowników, co na morale raczej dobrze nie wpływa. Im szybciej góra zrozumie, że to szeregowi pracownicy harują na ich dobrobyt, tym lepiej.

Qwa

Praca w owej firmie to dramat. Miła atmosfera ? Tutaj tego nie znajdziesz. Poniżanie, naginanie każdych zasad, BHP, już nie wspomnę o wypłacie na którą czekasz i czekasz a jak jest płacona to w ratach doprosić się o nią nie można. Umowa ? Tylko zlecenie i na ten papier też sobie poczekasz. Na jednej ręce wyliczysz osoby z umowami o pracę i wcale one nie są na pełny wymiar pracy. Szanowna pani J ma swoje za uszami, wymyśla niestworzone rzeczy, uważa że może wszystko niekoniecznie myśląc dobrze na rzecz firmy i pracowników. Szef musi mieć ogromne klapki na oczach skoro nie widzi że upada na samo dno za kierownictwem J. Albo? ....... Ogromnie nie polecam i trzymać się z dala od tej firmy !

Xyz

Nie polecam pracy w tej firmie dno o wypłatę trzeba się prosić nie jest wypłacana w terminie warunki pracy okropne przepisy BHP nie przestrzegane...!!! A Pani J to (usunięte przez administratora) jakich mało !!!!

@Xyz

Również radzę unikać kierowniczki jak ognia. Poklepuje po plecach,uśmiecha się a z minute leci skarżyć na ciebie do szefa. Niebezpieczna, psychopatyczna osobowość. Pasuje do tej firmy jak ulał.

@Andriejka

A tak z ciekawości to piszesz to z własnego doświadczenia, tak? No i na co tak naprawdę na ciebie na naskarżono? Jakie były dalsze konsekwencje?

@Elżbieta

Kierowniczka mowi szefowi wszystko co dzieje się na hali,podsłuchuje rozmowy między pracownikami ma też od tego swoich wiernych donosicieli. Jeśli jakas osoba jej mocno podpadnie to potrafi zmyślać i mocno naciągać byle tylko wyszło na jej.manipulatorka jakich mało. Ogólnie atmosfera w firmie mega toksyczna. Kto mniej odporny może się nabawic nerwicy.

@Andriejka

Aha, no a z tej pracowniczej perspektywy to co takiego na tej hali miałoby się dziać skoro już o tym mowa? pod względem relacji między ludźmi i atmosfery? oraz w zasadzie samej specyfiki pracy, jak te obszary można ocenić?

XYZ

kierowniczce J. odwalila sodówa i to zdrowo, czlowiek ktory nie powinien dostac wladzy w swoje szpony. Nie liczy sie z nikim i z niczym. zapatrzona w siebie o psychotycznym i narcystycznym usposobieniu. druga taka jest w biurze. (usunięte przez administratora). co nie ma wiecznie kasy na wyplaty a wozi sie japońcem. Jedno wielkie kułko adoracji. Szefuncio nigdy nawet sie do szeregowego pracownika nie odezwie. przeciez z plebsem nie bedzie rozmawial. nie umie wyjsc do ludzi i cokolwiek powiedziec, wszystko zawsze szu szu, tajemnica, Żeby sie rozliczyc to trzeba chodzic i pytac i prosic kiedy wyplata. Umowa o prace to luksus w tej firmie. Nie polecam

@XYZ

I na tą pseudo kierowniczkę J. tez przyjdzie czas. Szefostwu w końcu każdy się znudzi.... :D Szkoda się produkować bo po prostu brak słów żeby to wszystko opisać. Zrozumie ktoś kto tam pracował. Ale co do osobnika J. To prawda że trzeba mieć mocna psychikę żeby z nią wytrzymać. A szef może w końcu zauważy że przez nią traci dobrych pracowników. :D

Ooo
@XYZ

A gdyby dziewczyna z biura jeździła autobusem to byłoby ci lżej ?

@Ooo

Dziewczyna z biura może jeździć nawet Maybachem, pracując u was i tak dostaje wypłaty z opóźnieniem,marna najnizsza krajową a co tam nerwów naszarpie bo kierownictwu nigdy nie dogodzi,to jej. Nie ma co jej zazdrościć tylko współczuć. Poza tym na całą fale krytyki pod adresem waszej firmy tylko jedno pytanie-czy gdyby jeździła autobusem było by Ci lżej...brawo feelecco! Jak zwykle trzymacie poziom! Poniżej krytyki.

Jakiśtam

(usunięte przez administratora) ludzi. Pieniądze nie są na czas, rzeczywista stawka różni się mocno od tego co jest w umowie. Tydzień po dostawie towaru harówka jak (usunięte przez administratora) afrykańskiej, kolejny tydzień brak pracy. W moim przypadku niedotrzymywanie umowy na zniżki pracownicze na towar. Bardzo niskie standardy BHP.

Magdalena
@Jakiśtam

Jak stawka rzeczywista może różnić się z tym, co na umowie? pytałeś o jakieś wyjaśnienia, co mówili?

@Magdalena

Na jakiej umowie?? Hehe dobre. Zlecenie? Na której jest napisane tyle godzin ile im pasuje. A jak komuś nie pasuje to może się zwolnić jedynie to można usłyszeć. A że w tym regionie ciężko o pracę to ludzie zaciskaja zęby i dalej pracują w nadziei że coś się zmieni... pseudofirma.

@Syrenka

czyli mimo wszystko w regionie są konkurencyjni jakby nie patrzeć? czy to oznacza, że jest tu sporo chętnych do pracy? teoretycznie trudno się dostać? ilu kandydatów może przypadać na jedno stanowisko?

@Elżbieta

Konkurencji nie mają to fakt! Ale w rankingu najgorszej firmy w regionie. ;) Droga Pani Elzbieto najlepiej się zatrudnić i samemu sprawdzić. Myślę że chętnych jest teraz tak mało że z pewnością się Pani dostanie.

@Syrenka

dziękuję za informację. A ile tak naprawdę osób tutaj w sumie potrzebują, żeby wszystko mogło funkcjonować prawidłowo?

KamW

Firma unika kontaktu, brak płatności za FV 1250€. Sprawa skierowana do sądu. Odradzam współpracę.

Renmaz

Nieuczciwy kontrachent nie płaci faktury za usługi.

Hanna

A po co sprawdzała zawartość szafek? To był szafki z socjalki takie gdzie trzyma się torebkę, płaszcz etc.?

Ile jest zmian w Feelecco Sp. z o.o.?

Pracownik327

Praca od 7 do 15 bądź od 6 do 14..jednie godziny pracy są tutaj dobre. Umijać szerokim łukiem.

@Pracownik327

Pracę od 6-tej rano uważasz za dobrą? :/ A tak serio to co z pozostałymi aspektami w takim razie? To co padło na forum to już wszystko?

American dream

Brud,,tumany kurzu i smród ulatniajacy sie z używanej ,najczęściej brudnej odzieży -zapomniałam dodać zapewne dlatego ,ze człowiek po kilku miesiącach pracy tam nie zwraca juz na to uwagi.

Honorata

Serio jest tam aż tak brudno i zimno? Co na to inspekcja BHP? :D

@Honorata

Zasugeruję pani adekwatne do mojej opinii pytanie - dlaczego szef Feelecco pozwala na to aby kierowniczka traktowała ludzi, którzy śmieją mieć inne zdanie od niej ,którzy nie należą do grona jej wiernych donoszacych i podlizujacych ,do mieszkańców jej osiedla,(tak tych traktuje z należytym szacunkiem ) jako element zagrazajacy jej "wladzy" ?czyli ludzi do wykopania w trybie natychmiastowym.

@Honorata

Z brudu i kurzu człowiek się umyje po powrocie z pracy, w zimie można założyć termoaktywna odzież i jest ok ale na ponizanie, wysmiewanie ,obgadywanie nastawianie ludzi przeciwko sobie ,atmosferę strachu często ludzie są nieodporni. W imię czego fundowac sobie taki psychiczny hardcore ?

@American dream

No dobra, bo zastanawiasz się, czemu szef na to pozwala, a on w sumie tak na 100% wie co tu się odbywa? Bo zaraz wyjdzie, że człowiek nie jest w temacie i stąd ten efekt. Pytasz w imię czego a sama jednak sobie to robiłaś. Mimo wszystko też podejrzewam, że pracownicy i tak zawsze się znajdą i karuzela kurzu będzie się kręcić

@Elżbieta

Owszem pracowałam intensywnie poszukując cały czas innej pracy,zaciskajac zęby,zeby wytrzymac kolejny miesiac. Mieszkamy niestety na podkarpaciu gdzie jak wiemy tej pracy nie ma za dużo i za bardzo nie jest w czym wybierać. Na pewno właściciel dobrze wiedział gdzie ulokować swoja firmę aby zdobyć pracowników ,bo tam skąd pochodzi nie znalazłby nikogo kto chciałby pracować za takie pieniądze w takich warunkach. Karuzela kurzu kreci się ale na juz coraz wolniejszych obrotach. Wieści szybko się rozchodzą i nikt przy zdrowych zmysłach oraz nikt kto nie należy do rodziny czy znajomych kierowniczki nie zgodzi się na prace tam.

@American dream

No to widzisz, wskazuje to na fakt, że jednak bystry z niego człowiek, skoro wie gdzie dobrze firmę ulokować. Szkoda, że w parze z tym nie idzie tutaj zarządzanie ludźmi, aż dziwne w sumie. Czyli czekaj, rozumiem, że do kilku miesięcy wróżysz im ogromne braki kadrowe?

@Elżbieta

Poziomu iq mu nie sprawdzałam , może i bystry ale mógłby poczytać "Zarzadzanie zasobami ludzkimi " Michaela Armstronga przed rozpoczęciem przygody pt Feelecco. Może nieco rozjasnilo by mu w głowie ,ze sukces firmy w głównej mierze zależy od nastawienia pracowników do wykonywanej pracy ,poczucia wspólnoty, poczucia,ze sukces firmy jest wypracowany wspólnymi siłami. Szacunku. Atmosfery przyjazni i dążenia do wspólnego celu. Tymczasem jest na odwrót i jedynie może kierowniczka ma takie poczucie. Tymczasem cala reszta jest gnebiona przez kierowniczkę jeśli tylko śmie mieć inne zdanie. Dla mnie to chore.

@American dream

Kilka osób jest faworyzowanych przez kierowniczkę, wysuwanych jako kandydaci do premii, jednak nie za swoja ciezka prace tylko za to,ze albo donoszą i podlizuja sie kierowniczce (swoja droga jakie trzeba mieć niskie poczucie własnej wartości,żeby oczekiwać wielbienia swojej osoby) i druga grupa to sąsiadki pani kierowniczki. Te osoby mogą liczyć na specjalne względy. Premia, przymykanie oka na niedociągnięcia w wykonywanej pracy, krycie przed szefem . Zakupy robione przez pracowników w piątki tez uzależnione są od osobistych upodobań pani kierowniczki. Te, osoby ,które kierowniczka faworyzuje mogą kupować często gęsto markowe ciuchy za bezcen a te ,których kierowniczka nie lubi maja "przetrzepane"torby i wyceniane na astronomiczne kwoty.

@American dream

To i tak jak już w miarę "ok", że chociaż daje innym coś kupić. ;) A tak serio to niestety to nie pierwsza firma, gdzie jakieś dziwnie układziki panują, szkoda tylko, że kosztem tylu osób. Chociaż czy na pewno aż tak jest z tą całą faworyzacją? Zwłaszcza chodzi mi o to całe przymykanie oka na błędy itp., bo to jednak są kwestie już w pewnym sensie rażące i to akurat szkodzi samej w sobie firmie. Na to chyba ktoś, kto jest wyżej niż ona by akurat zareagował?

Zula

Niestety ale to szczera prawda co pisza☹️na Podkarpaciu tania siła robocza , ludzie bez pracy i tacy pseudo biznesmeni to wykorzystują

gość

Wykonaliśmy dla nich usługę transportowa i teraz nie możemy się doprosić o swoje pieniądze. ŻENADA .Nie polecam nikomu współpracy z tą tandetną firmą.

@gość

Dalej Wam nie zapłacili?

Zostaw merytoryczną opinię o Feelecco Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Feelecco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Feelecco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Feelecco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Feelecco Sp. z o.o.
  • Monte Cassino 18