Opinie o Feelecco Sp. z o.o. w Przemyśl

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Feelecco Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Feelecco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feelecco Sp. z o.o. w Przemyśl

Jak się nie doprosisz umowy to jej nie dostaniesz. Ryjesz na czarno za marne grosze a szef i tak ciągle ma pretensje.

Taka Ja

Nie polecam pracy w tej firmie. Nie dziwię się, że ogłoszenie ciągle pojawia się na internecie. Szef płaci marne grosze i to na umowę zlecenie, podwyższa normę i ludzie jej nie wyrabiają a na rozmowach kwalifikacyjnych mówił moim koleżankom, że wszyscy dostają premię, co jest nieprawdą.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Feelecco Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Ffff

Poliglota?

Ffff

Płacą mniej niż (usunięte przez administratora), mówią że po trzech miesiącach dadzie podwyżka. Gdy minie trzy miesiące nie przedłużają umowy. Tylko umowa zlecenie.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Feelecco Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.

Wojciech

Czyli rotacja pracowników jest dosyć duża, a wiesz może czym to jest spowodowane? "Szukają nowych desperatów", dlaczego określasz tak nowych pracowników? Byłoby super gdybyś dokładnie przedstawił sytuację w Feelecco.

Jak wygląda podstawa w Feelecco Sp. z o.o.?

Paulina

Podobno płacą 9 złotych za godzinę? Tak przynajmniej pisał jeden z pracowników Feelecco. Ile Ty dostajesz?

Ele

Dziewczyny z biura to pewnie pisały bo nikt normalny tak nie powie. Osoby ktore tam pracuja to same narzekają ale ze odpowiadają im godz pracy to ciężko odejsc

Nikt nie odbiera telefonu Moje sugestie dla Feelecco Sp. z o.o.: Prosze o Kontakt Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Odezwać się do mnie

Zostaw merytoryczną opinię o Feelecco Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Feelecco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Feelecco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Feelecco Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Feelecco Sp. z o.o.
  • Monte Cassino 18