Opinie o Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy w Paszkówka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy w Paszkówka

Weronika

@anonymous, zwracałam Ci już uwagę, że na tym forum nie wolno nikogo obrażać i należy wyrażać się w kulturalnej firmie. Odsyłam Cię do regulaminu Gowork.pl. Rozumiem, że możesz być rozczarowany współpracą z firmą, ale dochodzenie zaległości wynagrodzenia powinieneś zgłosić do działu finansowego lub odpowiednich instytucji, które się tym zajmują.

Weronika

@anonymous, Twoje wypowiedzi nie zawierają żadnych konkretów. Twoje wpisy na tym wątku nie mają żadnych merytorycznych i konstruktywnych uwag i opinii o pracodawcy. Przypominam Ci, że wypowiadasz się na publicznym forum, na którym nie wolno nikogo obrażać. Wyrażając swoja krytykę należy to robić w sposób kulturalny. Odsyłam Cię do regulaminu http://www.gowork.pl/regulamin. @weronika, mogłabyś rozwinąć swoją opinię i napisać coś więcej na temat firmy?

Zapłacili komuś?

weronika
@anonymous

musieli zapłacić ... przecież zrobiliśmy wszystko ... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (nr IP i login) przez GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. Dane nie będą przekazywane ani wykorzystywane przez administratora z wyjątkami o których mówi ustawa.

Walter

Własnie jestem po weselu jako gość i powiem szczerze ze jestem miło zaskoczony.Bardzo fajna obsluga a rozmawiając z chlopakami którzy tam pracują mam wrazenie ze baardzo sobie chwalą.Klimat jak w domku bo taki wlasnie stwarza pan który wszystkim zarzadza..

@Walter

Kiedy to wesele bylo

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Weronika

Witam, szukam opinii na temat firmy Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy. Chciałabym dowiedzieć się więcej na temat godzin pracy, struktury całej firmy oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji. Czy można liczyć po okresie próbnym na umowę o pracę? Czy można liczyć na stanowisko w recepcji, czy raczej poszukują pokojówek? @anonymous, czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w tej firmie? Nie podałeś żadnych konkretów, mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Twoja opinia w tym wątku będzie pomocna dla poszukujących pracy. Pozdrawiam.

@Weronika

Zrobiłaś jaja tym wpisem

Okropne miejsce

Jedna jeździ teraz busem co się stało ;)

W gminie Brzeźnica prowadzą nabór do prac interwencyjnych (usunięte przez administratora)

A jaka stawka tam jest? Szczerze 8 zł to na dzisiejsze czasy mało.

Na szczęście jest coś takiego jak screen ekranu ;]

REGULAMIN

1. Czym są Opinie o pracodawcach? Opinie o pracodawcach to funkcjonalność, u podstawy której leży nasza chęć zapewnienia użytkownikom kompleksowej informacji na temat pracodawców. Jest to również największa w Polsce baza danych tego typu, zawierająca obecnie ponad 1,5 mln. wpisów. System ten ma służyć przede wszystkim wszystkim osobom szukającym pracy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji (czy to o wysłaniu dokumentów aplikacyjnych, czy o podjęciu pracy) mogły dowiedzieć się więcej na temat danej firmy czy przedsiębiorstwa. Ponadto, na naszym forum osoby pracujące (kiedyś lub obecnie) w danej firmie mogą podzielić się wrażeniami z okresu zatrudnienia, tym samym pomagając osobom szukającym pracy w podjęciu decyzji. Oba aspekty te aspekty działania Opinii o pracodawcach są ze sobą ściśle powiązane. 2. Kto może dodawać opinie? Opinię o pracodawcach może dodawać każdy – pracujący i poszukujący pracy to główna grupa, jednak na forum wypowiadają się również przedstawiciele samych pracodawców, jak również ludzie nigdy nie pracujący w danej firmie, ale dzielący się tym, co słyszeli na jej temat. 3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii. 4. Jak wyszukać opinię o pracodawcy? Wystarczy, że skorzystasz z naszej wyszukiwarki i wpiszesz nazwę firmy, którą jesteś zainteresowany/na. Spośród wyników wybierz odpowiedni (baza jest dość rozległa, a my cały czas pracujemy nad jej uporządkowaniem, jednak może się zdarzyć, że wyszukiwanie zwróci kilka wyników) i kliknij na niego. Zostaniesz przeniesiony/na na stronę zawierającą opinie o danym pracodawcy. 5. Jak mogę dodać własną opinię? Dodawanie opinii w naszym serwisie jest bardzo proste i może przebiegać na dwa sposoby: a)Dodawanie opinii o pracodawcy obecnym w bazie: za pomocą wyszukiwarki wyszukaj pracodawcę, o którym chcesz się wypowiedzieć (zob. pytanie 4). Następnie kliknij na przycisk 'Dodaj mową opinię o [nazwa firmy]'. Zostaniesz przeniesiony/na do formularza dodawania opinii. Podaj swój nick (opinia pozostanie anonimowa) i napisz opinię. Możesz również podać ogólną ocenę firmy w skali „szkolnej” (6-cio stopniowej). Następnie przepisz tekst zabezpieczający przed spamem oraz zaakceptuj regulamin (przeczytaj go przed akceptacją). Potem wystarczy kliknąć na przycisk 'dodaj'. Twoja opinia natychmiast pojawi się w wybranym wątku. b) Dodawanie opinii o pracodawcy, którego nie ma jeszcze w bazie: przejdź na stronę główną 'Opinii o pracodawcach' i upewnij się, że firma o której chcesz się wypowiedzieć nie widnieje jeszcze w naszej bazie (użyj wyszukiwarki – zob. pytanie 4). Jeśli faktycznie firma jest nieobecna, użyj przycisku 'Dodaj opinię o pracodawcy'. Następnie wypełnij pola: 'Nazwa firmy', 'Województwo' oraz 'Miasto' (niektóre firmy działają w wielu miastach). Reszta procesu przebiega identycznie jak w podpunkcie a). 6. Czy moja opinia jest anonimowa? Tak, chyba że zechcesz, by było inaczej (możesz podpisać się imieniem i nazwiskiem lub inaczej wskazać swoją osobę). Nie wymagamy od Ciebie żadnych danych, które mogłyby wskazać Ciebie jako osobę piszącą opinię. Możesz więc bez przeszkód wyrazić swoją opinię o danym pracodawcy, nawet jeśli jest negatywna. 7. Czy firma GoWork.pl ma dostęp do moich danych? Pozostawienie komentarza jest jednoznaczne z zapisaniem w naszej bazie Twojego numeru IP. Firma GoWork.pl w żadnym wypadku nie ujawnia numerów IP pracodawcom ani stronom trzecim, które tego od niej żądają. Jednakże prawo nakazuje nam ich ujawnienie organom ścigania w przypadku, kiedy zaistnieje prawdopodobieństwo czynu o charakterze bezprawnym, a wzmiankowane organy tego od niej zażądają. Pamiętaj, by wziąć to pod uwagę pisząc opinię, która może spotkać się z reakcją ze strony pracodawcy, zwłaszcza jeśli jest to opinia wypełniająca znamiona opinii o charakterze bezprawnym. 8. Co mogę napisać w swojej opinii? W zasadzie wszystko. Twoja opinia może być zarówno pozytywna, jak i negatywna. W tym pierwszym przypadku raczej nie będziesz musiał/a się niczego obawiać; w drugim również, o ile Twoja opinia nie będzie naruszać regulaminu forum Opinii o pracodawcach (akceptujesz go podczas dodawania opinii – zob. pyt. 5).

Kinga była dobra :D

Joanna Klaja

Moja praca w Pałacu w Paszkówce rozpoczęła się 4 lata temu. Wiele osób odradzało mi złożenie CV do tego miejsca wzorując się na opiniach, które krążą, jednak mnie bardzo podobało się to miejsce i powiedziałam sobie, że spróbuję. Złożyłam CV i w ciągu dwóch dni zostałam zaproszona na rozmowę o pracę. Rozmowa przebiegła bardzo pomyślnie i w sobotę miałam zacząć swój okres próbny. Tak jak wszyscy nowi pracownicy, aby dobrze poznać hotel i jego funkcjonowanie pracowałam jako młodsza hostessa obsługując gości w restauracji, barze , sprzątając pokoje i szkoląc do pracy na recepcji. Dzięki temu doświadczeniu miałam możliwość poznania co nasz obiekt oferuje, jak zaoferować produkt do sprzedaży, a także jak sprawić aby goście byli zadowoleni z pobytu. W tym miejscu od pierwszego kroku widać profesjonalizm firmy i bardzo dobre, przyjazne i pomocne podejście do nowego pracownika - dostałam skierowanie na badania lekarskie, kwestionariusz osobowy, i możliwość rozwoju i awansu , a zwłaszcza sympatię i miłą atmosferę , którą czuje się od pracowników. Po przeszkoleniu zaczęłam pracę na recepcji dziennej jak i nocnej. Po dłuższym czasie zostałam koordynatorem pobytów biznesowych i zaczęłam się zajmować przygotowywaniem ofert dla firm oraz opieką nad ich pobytem w Pałacu. Cały czas włączałam się w pracę recepcji. I to zostało docenione zarówno przez Pana Jana- Właściciela jak i pozostałych pracowników , dzięki temu zostałam kierownikiem recepcji. Nigdy nie miałam problemu z dostaniem urlopu czy dnia wolnego, gdy naprawdę, go potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona z mojej pracy, pełnej pasji i co najważniejsze dającej możliwości rozwoju i osiągania nowych umiejętności. Na pewno trzeba być osobą komunikatywną łatwo nawiązującą kontakt z klientem. Jest to super miejsce dla osób, które skończyły szkolę czy też wcześniej na przykład pracowały w hotelu i chciałyby rozwinąć skrzydła. Jest to odpowiedni kierunek jako kolejny stopień kariery. Jeśli macie kierunkowe wykształcenie tj. turystyka, hotelarstwo to jest właśnie miejsce idealne dla was. Wiem z własnego doświadczenia. Bardzo dziękuję tutaj Właścicielowi, za to , że docenił mój potencjał i moją pracę oraz wszystkim pracownikom Pałacu w Paszkówce za okazaną pomoc i naukę, aby moja praca przynosiła jak największe efekty i korzyści. Podsumowując jest to pierwsza moja firma gdzie zaczynając od podstaw można się rozwinąć i zostać docenionym. Wystarczy tylko rzetelnie, sumiennie pracować, wykazywać chęć do dalszej nauki, interesować się swoją pracą i angażować . Polecam pracę w tym miejscu wszystkim.

Ruda
@Joanna Klaja

:)....... matko.......

nie chodziło mio to żeby nie upominać się o swoję każdy ma do tego prawo i nawet powinien ale są od tego sądy w głowie mi się nie mieści że można pracownika obwinać o całą krzywdę jaką go spotkała dziwie się wam że jak tak źle było to co wy tam tak długo robiliście pamiętajcie że każdy z nas ma uczucia i ona też je ma

czytając te opinie mam wrażenie , że od dłuższego czasu pisze to jedna i ta sama osoba podając się za kogoś innego uważam, że pisząc oszczerstwa na czyjś temat powinniście mieć chociaż odwagę podpisać się z imienia i nazwiska chyba ze macie coś do ukrycia

@Ania

Ty też się nie podpisalas

.........

Każdy z wypowiadających się na tym forum bardzo dobrze od samego początku wiedział jaka jest sytuacja finansowa pałacu. Plotki zawsze rozchodziły się tam lotem błyskawicy (bardziej wiarygodne lub mniej ). Nie rozumiem waszej logiki. Jeśli raz mi nie zapłacili na czas to wiadomo, że coś jest nie tak i już tam nie wracam. Tak jak koleżanka która obsługiwała wesela ( nie wiem czy jest się czym chwalić że jest się cwaniarą i ślizgać się po plecach praktykantów). Gratuluję osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej. Nie ma co winić Katarzyny. Ona jest takim samym pracownikiem jakim byłam ja czy każdy inny wypowiadający się na tym forum. Chyba że ktoś pracował tylko po to żeby potem na Paszkówce się pożalić albo pochwalić jak to jest beznadziejnie bo nie ma innych problemów. A wymyślanie powodów że chciało się komuś pomoc to już totalna dziecinada. Każdy kto tak pisze nie jest ofiarą pałacu i Jana, tylko ofiarą życiową.

Pewnie na wiosnę znowu ruszy cała machina i będą tam ludzie , w zimie zawsze jest problem bo nie ma gości

Cud i co ona też sprząta pokoje po gościach? No a jakby ktoś chciał zorganizować wesele to dałoby rade?

Cóż

A recepcja i panie z kantorka (biura) są?

Agb

No to w takim razie kto tam gotuje? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy - Paszkówka

Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy
2.7/5 Na podstawie 83 ocen.

Pałac w Paszkówce Zespół Hotelowo – Parkowy